2019-10-23   12:07:19
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Neptuniaden 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

58_S
Gren 58, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
114  Sandsjö Tone  2003  JÄRFÄLLA S  AF5403  50 m  28.28   
31  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  50 m  29.50   
191  Grähs Elin  2004  SK NEPTUN  BD4204  50 m  30.04   
50  Maultasch Felicia  2003  ESKILSTUNA  BF6203  50 m  30.35   
121  Andersson Amanda  2003  LIDINGÖ SK  AS6603  50 m  30.53   
458  Angerfelt Tea  2004  TYRESÖ SS  AJ7404  50 m  30.54   
377  Hiram Veronika  2004  SÖDERTÖRN  AK7204  50 m  30.56   
162  Cullfors Emilia  2003  SK NEPTUN  CA5403  50 m  30.76   
21  Bengtsson Madeleine  2005  ESKILSTUNA  AK9205  50 m  30.81   
10  410  Persson Alice  2003  SÖDERTÖRN  BP2403  50 m  30.95   
11  598  Lindqvist Sofia  2004  SPIF SF  BK3404  50 m  31.06   
12  367  Frejd Maja  2004  SÖDERTÖRN  BL8404  50 m  31.19   
13  478  Ringbom Matilda  2003  TYRESÖ SS  AX6803  50 m  31.50   
14  46  Larsson My  2005  ESKILSTUNA  AF8405  50 m  31.51   
15  220  Lund Ingrid  2006  SK NEPTUN  AG8206  50 m  31.77   
16  339  Westermark Eliane  2003  SPÅRVÄGEN  AX4603  50 m  32.05   
17  244  Ramsten Lovisa  2005  SK NEPTUN  BK1605  50 m  32.10   
18  250  Rehn Maja  2004  SK NEPTUN  AP4804  50 m  32.15   
19  96  Halfar Olivia  2005  JÄRFÄLLA S  AJ4205  50 m  32.34   
20  118  Wensmark Amanda  2005  JÄRFÄLLA S  AJ2405  50 m  32.37   
21  578  Bang Maria  2003  SPIF SF  BE8803  50 m  32.40   
22  13  Nygren Ida  2004  BOTK-RÖNN  BL2404  50 m  32.48   
23  104  Lejonqvist Elina  2004  JÄRFÄLLA S  AA3804  50 m  32.57   
24  12  Nordström-Renlund Lollobelle  2005  BOTK-RÖNN  AZ4205  50 m  32.69   
25  135  Klingberg Lovisa  2004  LIDINGÖ SK  BR7604  50 m  32.72   
26  350  Bengtson Zeline  2003  SÖDERTÖRN  BE8203  50 m  32.84   
27  354  Camacho Felicia  2004  SÖDERTÖRN  BL9404  50 m  33.07   
28  156  Blix Grimaldi Melanie  2005  SK NEPTUN  AQ8605  50 m  33.45   
29  273  Wallberg Maja  2005  SK NEPTUN  AP9605  50 m  33.45   
30  155  Blanco Engla  2006  SK NEPTUN  AS0206  50 m  33.47   
31  167  Dovhammar Annie  2003  SK NEPTUN  BV3403  50 m  33.95   
32  599  Lindström Ida  2004  SPIF SF  BK1404  50 m  34.08   
33  193  Gustafsson Amelia  2006  SK NEPTUN  BB0606  50 m  34.38   
34  134  Klingberg Klara  2006  LIDINGÖ SK  AW0206  50 m  34.39   
35  Kantoluoto Julia  2005  BOTK-RÖNN  AQ2605  50 m  34.63   
36  566  Selling Tilda  2003  SS04  BX4203  50 m  34.70   
37  10  Klintemar Felicia  2005  BOTK-RÖNN  BM6605  50 m  34.76   
38  464  Ebert Westerberg Freya  2005  TYRESÖ SS  BB3805  50 m  34.77   
39  534  Vesterlund Freja  2006  ÖSMO SS  AA7606  50 m  34.79   
40  477  Ridhagen Elma  2004  TYRESÖ SS  BS9804  50 m  34.84   
41  102  Jägerskog Boel  2005  JÄRFÄLLA S  AJ7205  50 m  34.85   
42  45  Larsen Ronja  2006  ESKILSTUNA  BB2406  50 m  34.98   
43  405  Nygren Elin  2003  SÖDERTÖRN  BP3203  50 m  35.28   
44  54  Roos Alice  2007  ESKILSTUNA  AA7407  50 m  35.52   
45  227  Martinsson Iris  2005  SK NEPTUN  AF3405  50 m  35.74   
46  573  Zwinkels Julia  2004  SS04  BM4404  50 m  35.86   
47  146  Bang Sofia  2007  SK NEPTUN  AH4607  50 m  36.11   
48  335  Thunberg Alma  2005  SPÅRVÄGEN  AV1605  50 m  36.11   
49  362  Eldh Ellinor  2006  SÖDERTÖRN  BA0206  50 m  36.15   
50  203  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  50 m  36.17   
51  172  Eneroth Anna  2007  SK NEPTUN  AK4607  50 m  36.24   
52  469  Lindholm Emelie  2003  TYRESÖ SS  AL6403  50 m  36.49   
53  254  Rodin Lea  2006  SK NEPTUN  BH1206  50 m  36.54   
54  467  Karlsson Bertoli Emilia  2005  TYRESÖ SS  AW9405  50 m  36.75   
55  408  Ottosson Julia  2006  SÖDERTÖRN  AN9206  50 m  37.05   
56  56  Roos Ellen  2005  ESKILSTUNA  AF1605  50 m  37.35   
57  424  Stenbacka Juni  2007  SÖDERTÖRN  AV7607  50 m  37.38   
58  626  Mattisson Ebba  2006  BOTK-RÖNN  bd2606  50 m  37.43  EFT 
59  422  Srikkanth Tara  2005  SÖDERTÖRN  AP6405  50 m  37.55   
60  419  Sarlija Lea  2004  SÖDERTÖRN  BU4204  50 m  37.63   
61  70  Eriksson Malva  2006  GUSTAVSBER  AA8406  50 m  37.87   
62  256  Ronquist Delara  2007  SK NEPTUN  AN7807  50 m  38.21   
63  208  Johnston Nike  2005  SK NEPTUN  AJ5405  50 m  38.41   
64  539  Bhowmik Anushka  2003  SS04  BY6403  50 m  38.84   
65  561  Mitrovic Isidora  2005  SS04  AS2205  50 m  39.03   
66  198  Hedman Sheila  2006  SK NEPTUN  BB1606  50 m  39.09   
67  557  Lundmark Agnes  2006  SS04  AH2806  50 m  39.67   
68  306  Geaney Jennifer  2005  SPÅRVÄGEN  AS9805  50 m  39.99   
69  468  Ledo Antunes Philippa  2004  TYRESÖ SS  BR7804  50 m  40.64   
70  179  Farrar Linnea  2006  SK NEPTUN  BK8206  50 m  41.37   
71  394  Lundberg Alicia  2009  SÖDERTÖRN  AG2809  50 m  41.80   
72  130  Glifberg Sofia  2008  LIDINGÖ SK  AG0608  50 m  42.14   
73  235  Nelin Mira  2006  SK NEPTUN  BB3606  50 m  42.59   
74  285  Karén Alva  2005  SALTSJÖB  BE3605  50 m  43.59   
75  183  Friberg Rebecca  2006  SK NEPTUN  AQ8806  50 m  43.76   
76  73  Lindqvist Isa  2005  GUSTAVSBER  BJ0205  50 m  48.24   
77  414  Ritmberg Jessica  2010  SÖDERTÖRN  AB8810  50 m  50.59   
78  58  Thai Sammi  2005  ESKILSTUNA  AK6405  50 m  51.56   
79  68  Eldebrandt Linnea  2004  GUSTAVSBER  BZ6404  50 m     
80  403  Nilsson Natalie  2005  SÖDERTÖRN  BV5205  50 m     
81  413  Qvist Alva  2006  SÖDERTÖRN  BR5406  50 m     
82  548  Flyglind Selahn Molly  2004  SS04  CA2804  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner