2019-10-19   17:23:33
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Neptuniaden 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

16_S
Gren 16, 100m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
101  Iwarson Josefine  2003  JÄRFÄLLA S  AT1603  50 m  1:10.81   
558  Lundmark Emma  2003  SS04  AT1803  50 m  1:11.68   
284  Johansson Elin  2004  SALTSJÖB  BB5404  50 m  1:12.12   
114  Sandsjö Tone  2003  JÄRFÄLLA S  AF5403  50 m  1:12.13   
341  Wullrich Emilia  2003  SPÅRVÄGEN  BI8203  50 m  1:13.07   
587  Fogelsjöö Elsa  2003  SPIF SF  AX0403  50 m  1:13.57   
570  Voigt Sofia  2003  SS04  BF0803  50 m  1:13.68   
478  Ringbom Matilda  2003  TYRESÖ SS  AX6803  50 m  1:13.85   
444  Häglund Julia  2003  TUREBERG  AI1403  50 m  1:14.44   
10  458  Angerfelt Tea  2004  TYRESÖ SS  AJ7404  50 m  1:14.51   
11  610  Saluveer Heidi  2003  SPIF SF  AM5303  50 m  1:14.73   
12  437  Arnö Sara  2004  TUREBERG  AA1208  50 m  1:14.79   
13  296  Bagelius Johanna  2004  SPÅRVÄGEN  BB4604  50 m  1:15.49   
14  202  Hillström Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  50 m  1:15.87   
15  447  Nilsson Astrid  2003  TUREBERG  AQ9403  50 m  1:15.92   
16  599  Lindström Ida  2004  SPIF SF  BK1404  50 m  1:18.15   
17  224  Lövquist Elsa  2004  SK NEPTUN  BD6604  50 m  1:18.34   
18  443  Holmer Selma  2004  TUREBERG  AM6204  50 m  1:19.72   
19  515  Silfwergård Nella  2004  WISBY SS  BE4604  50 m  1:20.04   
20  271  Unden Clara  2004  SK NEPTUN  AW6404  50 m  1:21.54   
21  175  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  50 m  1:21.91   
22  209  Jomaa Else  2004  SK NEPTUN  AK1204  50 m  1:23.14   
23  17  Udell Alva  2003  BOTK-RÖNN  AO4603  50 m  1:23.24   
24  367  Frejd Maja  2004  SÖDERTÖRN  BL8404  50 m  1:23.57   
25  598  Lindqvist Sofia  2004  SPIF SF  BK3404  50 m  1:26.13   
26  31  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  50 m  1:26.81   
27  573  Zwinkels Julia  2004  SS04  BM4404  50 m  1:30.00   
28  124  Carlberg Hanna  2003  LIDINGÖ SK  BF1803  50 m  1:30.15   
29  69  Eriksson Lisa  2003  GUSTAVSBER  AO9403  50 m  1:42.11   
30  468  Ledo Antunes Philippa  2004  TYRESÖ SS  BR7804  50 m  1:49.02   
31  571  Wärn Emma  2004  SS04  BT7404  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner