2019-10-15   03:18:04
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Neptuniaden 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 27
Heatlista 
 
  Tävling  Neptuniaden 2018    Utskriftsdatum  12 maj 2018   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  12:10   
  Arrangör  Simklubben Neptun         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  12 maj 2018         
 
 
 
Gren 27, 200m Frisim Damer  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
607  Josefin Pettersson  2002  BX2802  SPIF SF    50m  2:56.29 
264  Erica Sundholm  2002  BO9202  SK NEPTUN    50m  2:34.76 
60  Matilda Thorsén  2001  BF0801  ESKILSTUNA    50m  2:31.17 
280  Thea Boij Du Rietz  2002  AC9602  SALTSJÖB    50m  2:34.59 
151  Evelina Berg  2002  BX0402  SK NEPTUN    50m  2:48.29 
197  Filippa Hammarén  2002  BY2602  SK NEPTUN    50m   
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
299  Ioana Danes  2002  AY3802  SPÅRVÄGEN    50m  2:29.11 
456  Josefin Alm  2001  AJ8201  TYRESÖ SS    50m  2:27.21 
40  Walda Jonsson  2001  AC2601  ESKILSTUNA    50m  2:25.78 
316  Maja Karlsson Karlström  2002  BF6602  SPÅRVÄGEN    50m  2:25.09 
35  Maja Gustafsson  2001  AM8401  ESKILSTUNA    50m  2:24.36 
62  Tilda Wik  2001  AX5401  ESKILSTUNA    50m  2:24.84 
455  Clara Wettergren  2002  AQ3802  TUREBERG    50m  2:25.40 
149  Amanda Bekkewold  2001  BM3401  SK NEPTUN    50m  2:26.35 
402  Amanda Nilsson  2002  BS9202  SÖDERTÖRN    50m  2:27.47 
57  Elin Sand  2002  BV9602  ESKILSTUNA    50m  2:29.88 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
564  Isabel Nordström  2001  BH1801  SS04    50m  2:23.96 
262  Elma Starrost  2002  AN4202  SK NEPTUN    50m  2:23.25 
26  Saga Bäckström  2002  AD9202  ESKILSTUNA    50m  2:21.59 
536  Therese Baltzarsson  2001  AE5201  SS04    50m  2:20.60 
34  Frida Gustafsson  2001  AM5401  ESKILSTUNA    50m  2:20.13 
624  Lea Granert  2001  BQ1401  SPIF SF    50m  2:20.51 
322  Lovisa Malm  2002  BD4402  SPÅRVÄGEN    50m  2:21.12 
107  Lilly Lundgren  2002  AC7402  JÄRFÄLLA S    50m  2:21.61 
154  Sophie Bladin  2002  BF5202  SK NEPTUN    50m  2:23.78 
115  Sara Strand  2002  AQ1802  JÄRFÄLLA S    50m  2:24.12 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
105  Amanda Lindqvist  2002  AU6202  JÄRFÄLLA S    50m  2:19.22 
61  Wilma Wennerberg  2001  AG3201  ESKILSTUNA    50m  2:17.46 
559  Tova Magnusson  2002  AC5802  SS04    50m  2:15.70 
275  Alexandra Vartiainen  2001  BW1801  SK NEPTUN    50m  2:12.83 
90  Sandra Bergerstam  2001  AI1401  JÄRFÄLLA S    50m  2:12.01 
416  Emma Roloff  2002  AT6402  SÖDERTÖRN    50m  2:12.40 
439  Astrid Eriksson  2001  AD1201  TUREBERG    50m  2:14.59 
311  Linn Herlin  2002  AU6402  SPÅRVÄGEN    50m  2:16.41 
29  Maja Eriksson  2002  AM6602  ESKILSTUNA    50m  2:18.32 
99  Emma Hansson  2002  AQ9602  JÄRFÄLLA S    50m  2:20.01 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  12 maj 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  12:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner