2020-02-22   18:13:41
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Spar Nord Hørsholm Cup 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1

5_S
Løb 5, 50m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
120  Thomsen Kristina  1991  GLADSAXE  9196AG  50 m  27.35   
116  Rasmussen Gro Grinda  2003  GLADSAXE  0372AF  50 m  28.98   
114  Madsen Katrine Tetzschner  2000  GLADSAXE  0082AG  50 m  29.93   
107  Gram Freja  1999  GLADSAXE  9962AL  50 m  30.02   
233  Strömberg Amanda  1998  YSTADS SS  AR7698  50 m  30.07   
52  Helmark Cecilie Carøe  2005  GENTOFTE  0502AL  50 m  30.27   
109  Hansen Frederikke Marie  2003  GLADSAXE  0358AH  50 m  30.27   
416  Holm Elena Westmark  2003  HØRSHOLM  0336AD  50 m  30.45   
111  Højberg Amanda  1998  GLADSAXE  9868AP  50 m  30.82   
10  104  Aarestrup Zenia  2001  GLADSAXE  0104AS  50 m  31.14   
11  84  Vinther Josephine Holst  2004  GENTOFTE  0432AC  50 m  31.29   
12  579  Modeweg-Hansen Sophie E.  1997  SØLLERØD  9722AO  50 m  31.47   
13  217  Lorenzen Caroline Høst  1999  HELSINGØR  9916AG  50 m  31.56   
14  420  Jakobsen Marina Nissen  2000  HØRSHOLM  0022AI  50 m  31.66   
15  464  Søeborg Ulrikke Juul  2003  HELSINGØR  0366AJ  50 m  31.88   
16  582  Nørskov Anna  2004  SØLLERØD  0414AO  50 m  32.04   
17  261  Larsson Tilde  2001  YSTADS SS  AT5801  50 m  32.15   
18  452  Thimmer Astrid  2003  HØRSHOLM  0302AQ  50 m  32.45   
19  46  Evald Anne Sofie  2004  GENTOFTE  0486AC  50 m  32.81   
20  421  Jensen Caroline Salskov  2005  HØRSHOLM  0526AB  50 m  33.15   
21  548  Bolvig Andrea M. Lang  2000  SØLLERØD  0048AE  50 m  33.23   
22  57  Kreiser-Petersen Alberte  2005  GENTOFTE  0596AO  50 m  33.25   
23  18  Neess Camille  2003  DRAGSHOLM  0324BA  50 m  33.72   
24  223  Schrøder Mathilde  2002  HELSINGØR  0204AP  50 m  33.89   
25  74  Schou Amalie  2003  GENTOFTE  0394AC  50 m  34.02   
26  48  Fischer Rebecca Chur  2005  GENTOFTE  0522AP  50 m  34.09   
27  459  Volden Victoria Husted  2003  HØRSHOLM  0312AU  50 m  34.12   
28  457  Vendelboe-Schack Alba  2005  HØRSHOLM  0594AJ  50 m  34.17   
29  392  Britze Martha Hjuler  2004  HØRSHOLM  0488AC  50 m  34.37   
30  413  Haugbølle Kaya Vennick  2004  HØRSHOLM  0418AB  50 m  34.51   
31  58  Kristensen Emma S.  2005  GENTOFTE  0526AO  50 m  34.52   
32  226  Eriksson Elvira  2003  YSTADS SS  AJ5803  50 m  34.56   
33  31  Schilling Alberte Holst  2003  DRAGSHOLM  0368AW  50 m  34.59   
34  237  Friis Tea Stark  2006  YSTADS SS  AE6406  50 m  34.71   
35  36  Andersen Viola Demuth  2003  GENTOFTE  0316AI  50 m  34.77   
36  230  Melgar Sara  2002  YSTADS SS  AA8602  50 m  34.90   
37  461  Clausen Emma  2003  HELSINGØR  0374AW  50 m  34.98   
38  174  Gotfredsen Alma  2005  GLADSAXE  0548AI  50 m  35.03   
39  207  Staudt Josefine  2005  GLADSAXE  0538AE  50 m  35.84   
40  232  Nilsson Irma  2004  YSTADS SS  AD5204  50 m  36.07   
41  247  Martinsson Linn  2004  YSTADS SS  BB8604  50 m  36.21   
42  61  Lindberg Emilia Clara  2005  GENTOFTE  0574AO  50 m  36.31   
43  49  Frahm-Falkenberg Nanja  2006  GENTOFTE  0682AL  50 m  36.54   
44  245  Jönsson Marina  2004  YSTADS SS  BB0804  50 m  36.97   
45  434  Nezdiikovskaia Sasha  2005  HØRSHOLM  0564AK  50 m  37.40   
46  185  Løkkegaard Jasmine  2006  GLADSAXE  0604AB  50 m  37.53   
47  35  Andersen Stella Demuth  2006  GENTOFTE  0694AE  50 m  37.72   
48  259  Martinsson Liv  2004  YSTADS SS  BB7604  50 m  37.77   
49  77  Strøbek Anna R.  2005  GENTOFTE  0586AJ  50 m  37.96   
50  236  Leo Felicia  2006  YSTADS SS  AE8606  50 m  38.15   
51  75  Schrøder Dikte Johanne  2006  GENTOFTE  0614AG  50 m  38.35   
52  552  Clan Mikkeline Mailund  2004  SØLLERØD  0494AT  50 m  38.49   
53  221  Ringbæk Isabella  1998  HELSINGØR  9818BD  50 m  38.51   
54  37  Balle Anna E.e.  2006  GENTOFTE  0628AL  50 m  38.63   
55  54  Hummelmose Johanne  2006  GENTOFTE  0628AK  50 m  38.70   
56  63  Lunding Julie Heurlin  2006  GENTOFTE  0626AA  50 m  39.03   
57  64  Lundsby Christine Stubbe  2006  GENTOFTE  0698AJ  50 m  39.13   
58  299  Madsen Rebecca Ella  2006  VATCPH-STT  0628AB  50 m  39.19   
59  290  Høffer Emilia  2001  VATCPH-STT  0176BD  50 m  39.34   
60  586  Røjel Anna  2006  SØLLERØD  0634AG  50 m  39.78   
61  441  Philip Emma  2005  HØRSHOLM  0538AN  50 m  40.40   
62  60  Lauritzen Anna Hinsch  2006  GENTOFTE  0664AK  50 m  40.72   
63  204  Roos Henriette  2006  GLADSAXE  0602AB  50 m  40.95   
64  229  Nilsson Hannah  2006  YSTADS SS  AE5406  50 m  41.25   
65  258  Jönsson Elize  2006  YSTADS SS  AE2606  50 m  41.30   
66  578  Larsen Frederikke  2005  SØLLERØD  0524AS  50 m  41.41   
67  289  Mohammadi Sofia  2005  VATCPH-STT  0552AW  50 m  41.83   
68  575  Kristensen Mathilde  2007  SØLLERØD  0744AG  50 m  42.22   
69  234  Alstierna Tindra  2006  YSTADS SS  AO4606  50 m  42.67   
70  203  Roos Bianca  2006  GLADSAXE  0622AB  50 m  42.76   
71  228  Melgar Anna  2004  YSTADS SS  AD6204  50 m  42.78   
72  451  Søndergaard Amalie Rose  2006  HØRSHOLM  0618AF  50 m  43.55   
73  559  Hvid Signe Munk  2006  SØLLERØD  0636AO  50 m  44.94   
74  14  Lundberg Kamille  2003  DRAGSHOLM  0328BB  50 m  45.11   
75  590  Shapley Dina  2006  SØLLERØD  0614AM  50 m  45.50   
76  40  Brunsgaard Ada Hasløv  2006  GENTOFTE  0646AN  50 m  45.72   
77  260  Strömberg Alice  2007  YSTADS SS  AB4207  50 m  46.09   
78  407  Erhardi Amalie Busch  2006  HØRSHOLM  0602AL  50 m  46.24   
79  581  Nathansen Annabella  2007  SØLLERØD  0708AM  50 m  46.84   
80  594  Terney Caroline  2007  SØLLERØD  0728AM  50 m  47.04   
81  391  Britze Astrid Hjuler  2006  HØRSHOLM  0684AE  50 m  47.21   
82  277  Madsen Isabella M.  2007  VATCPH-STT  0798AA  50 m  48.19   
83  551  Clan Asta-Marie Mailund  2006  SØLLERØD  0652AN  50 m  48.20   
84  304  Haagen Emma  2006  VATCPH-STT  0676AH  50 m  48.27   
85  549  Borchorst Molly  2007  SØLLERØD  0788AG  50 m  48.45   
86  302  Schnabelrauch Signe  2006  VATCPH-STT  0606AP  50 m  48.64   
87  145  Larsson Petrea Asferg  2008  GLADSAXE  0862AD  50 m  49.75   
88  433  Mourier Victoria Haslund  2007  HØRSHOLM  0704AC  50 m  50.09   
89  124  Blom Augusta  2008  GLADSAXE  0842AE  50 m  50.22   
90  394  Bruun-Møller Anna  2007  HØRSHOLM  0746AI  50 m  50.52   
91  282  Hansen Maja  2006  VATCPH-STT  0652AE  50 m  52.40   
92  284  Møller Amalie  2007  VATCPH-STT  0762AK  50 m  54.24   
93  139  Jagd Katrine Schou  2008  GLADSAXE  0868AA  50 m  54.51   
94  132  Hansen Sarah Zargarov  2008  GLADSAXE  0848AG  50 m  54.64   
95  541  Aaby Katrine Bruhn  2007  SØLLERØD  0756AF  50 m  55.70   
96  558  Heegaard Helene  2007  SØLLERØD  0794AN  50 m  57.42   
97  409  From Mille Dige  2004  HØRSHOLM  0438AW  50 m  57.65   
98  257  Malmborg Emilia  2008  YSTADS SS  AE5808  50 m  58.32   
99  140  Jepsen Liva Ladefoged  2008  GLADSAXE  0828AA  50 m  1:00.31   
100  141  Kærgaard Victoria Brammer  2008  GLADSAXE  0878AA  50 m  1:01.42   
101  157  Tvermoes Ella Boisen  2008  GLADSAXE  0812AD  50 m  1:04.81   
102  138  Hermansen Katrine  2008  GLADSAXE  0838AG  50 m  1:13.56   
103  148  Mygind Sigrid  2008  GLADSAXE  0878AG  50 m  1:31.79   
104  159  Valentin Freya  2008  GLADSAXE  0888AG  50 m  1:53.59   
105  227  Malmborg Olivia  2006  YSTADS SS  AE0806  50 m     
106  256  Leo Isabelle  2009  YSTADS SS  AA8609  50 m     
107  288  Danielsen Jasmin  2001  VATCPH-STT  0108BD  50 m     
108  404  El-Nagdy Isabella  2005  HØRSHOLM  0526AY  50 m     
109  424  Kaas Freja Mathilde  2006  HØRSHOLM  0638AO  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  25 maj 2018 
Licens til Hørsholm Svømmeforening  Udskriftstidspunkt  18:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark