2020-02-22   18:19:49
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Spar Nord Hørsholm Cup 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1

4_S
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
119  Steenberg Rasmus  2000  GLADSAXE  0021AB  50 m  1:06.88   
412  Hartvig Asger Væver  2002  HØRSHOLM  0277AB  50 m  1:08.02   
238  Persson Gustaf  2001  YSTADS SS  AJ4301  50 m  1:08.29   
253  Persson Max  2001  YSTADS SS  AE9501  50 m  1:09.11   
105  Crone Christian  2001  GLADSAXE  0147AB  50 m  1:09.27   
118  Steenberg Oliver  2002  GLADSAXE  0225AE  50 m  1:09.27   
414  Haugbølle Martin Vennick  2001  HØRSHOLM  0155AE  50 m  1:09.90   
543  Andersen Christoffer H.  2002  SØLLERØD  0285AH  50 m  1:10.14   
546  Birch Julian  2004  SØLLERØD  0489AJ  50 m  1:14.51   
10  108  Grubert Alfred August  2001  GLADSAXE  0197AI  50 m  1:15.94   
11  255  Persson Aron  2004  YSTADS SS  AM4504  50 m  1:16.43   
12  71  Riisager Harald  2003  GENTOFTE  0371AD  50 m  1:19.05   
13  173  Fessel Silas  2004  GLADSAXE  0467AD  50 m  1:20.36   
14  30  Refsgaard Jesse  2003  DRAGSHOLM  0365AQ  50 m  1:21.65   
15  293  Hansen Patrick S.  2000  VATCPH-STT  0089AT  50 m  1:21.76   
16  214  Holme Laurids  2000  HELSINGØR  0009AQ  50 m  1:21.90   
17  400  Bødtker Carl-Johan  2003  HØRSHOLM  0321AN  50 m  1:22.36   
18  448  Schnabl Janus  2003  HØRSHOLM  0311AD  50 m  1:23.61   
19  182  Krogh-Olsen Niels  2004  GLADSAXE  0449AK  50 m  1:23.72   
20  177  Hansen Nicholas H.  2005  GLADSAXE  0515AF  50 m  1:24.91   
21  294  Munkholm Marcus  2001  VATCPH-STT  0169AC  50 m  1:25.07   
22  62  Lundgaard Carl Emil  2005  GENTOFTE  0591AA  50 m  1:25.44   
23  555  Halken Alexander  2005  SØLLERØD  0583AE  50 m  1:25.53   
24  20  Nielsen Silas Storm  2002  DRAGSHOLM  0291AL  50 m  1:26.20   
25  306  Hansen Mikkel Brundert  2002  VATCPH-STT  0247AT  50 m  1:26.77   
26  42  Clausen Oskar  2004  GENTOFTE  0461AQ  50 m  1:26.92   
27  292  Skadhauge Oliver  2002  VATCPH-STT  0297AG  50 m  1:27.65   
28  295  Poulsen Rasmus Emil  2001  VATCPH-STT  0167AQ  50 m  1:29.07   
29  602  Delhi Daniel Chabert  2006  OAKS    50 m  1:29.70   
30  418  Hove Christoffer  2002  HØRSHOLM  0241AD  50 m  1:31.09   
31  56  Hyldig William Hoffmann  2004  GENTOFTE  0471AQ  50 m  1:31.16   
32  298  Petersen Peter K. M.  2006  VATCPH-STT  0665AD  50 m  1:32.48   
33  252  Björnsson Axel  2005  YSTADS SS  AF8105  50 m  1:33.90   
34  80  Taul August  2006  GENTOFTE  0681AA  50 m  1:36.32   
35  65  Lundsby Frederik Stubbe  2004  GENTOFTE  0417AE  50 m  1:38.30   
36  300  Vergmann Sune  2005  VATCPH-STT  0595AH  50 m  1:39.42   
37  143  Krogh Tore  2006  GLADSAXE  0679AF  50 m  1:40.57   
38  150  Pedersen Walter N Falborg  2007  GLADSAXE  0751AB  50 m  1:41.59   
39  599  West Sebastian Alexander  2004  SØLLERØD  0489AI  50 m  1:42.11   
40  136  Heldgaard Gustav Krabbe  2006  GLADSAXE  0655AG  50 m  1:42.54   
41  147  Moefelt Christian  2006  GLADSAXE  0697AF  50 m  1:43.71   
42  443  Retbøll-Bauer Mikkel  2006  HØRSHOLM  0637AD  50 m  1:44.09   
43  133  Hansen Victor Juhl  2007  GLADSAXE  0719AE  50 m  1:44.74   
44  401  Christiansen Gustav R.  2006  HØRSHOLM  0681AN  50 m  1:45.41   
45  155  Stender-Petersen Nikolai  2007  GLADSAXE  0723AB  50 m  1:46.43   
46  137  Hermansen Jens Krogh  2006  GLADSAXE  0675AG  50 m  1:47.18   
47  27  Pedersen Østen  2005  DRAGSHOLM  0541AP  50 m  1:48.86   
48  16  Munkholm Mikkel  2006  DRAGSHOLM  0631AE  50 m  1:49.17   
49  160  Åhman Magnus Gimsing  2007  GLADSAXE  0761AB  50 m  1:50.00   
50  130  Fabel Albert Hvistendahl  2007  GLADSAXE  0735AC  50 m  1:50.29   
51  149  Peacock Lukas  2007  GLADSAXE  0751AG  50 m  1:50.60   
52  128  Edske Rasmus  2007  GLADSAXE  0777AE  50 m  1:51.02   
53  122  Bang Cornelius Borgaard  2007  GLADSAXE  0787AE  50 m  1:51.29   
54  156  Søhoel William Brix  2006  GLADSAXE  0671AF  50 m  1:54.02   
55  280  Olsen Emil  2006  VATCPH-STT  0689AD  50 m  1:54.41   
56  283  Hergaard Jonas Lykke  2007  VATCPH-STT  0733AC  50 m  1:58.13   
57  123  Bendixen William  2007  GLADSAXE  0719AK  50 m  1:58.31   
58  307  Jensen Bjarke Søndergaard  2004  VATCPH-STT  0493AR  50 m  2:00.00   
59  135  Heinemann Theodor  2007  GLADSAXE  0771AG  50 m  2:01.15   
60  134  Heinemann Oscar  2007  GLADSAXE  0797AF  50 m  2:03.33   
61  131  Frederiksen Sven Ole H.  2006  GLADSAXE  0637AG  50 m  2:05.33   
62  17  Neess Calvin Konge  2005  DRAGSHOLM  0525AN  50 m  2:05.50   
63  417  Holm Marcus Westmark  2007  HØRSHOLM  0707AE  50 m  2:19.12   
64  251  Silow Maximillian  2007  YSTADS SS  AI2907  50 m     
65  285  Pilgaard William F.  2006  VATCPH-STT  0677AD  50 m     
66  385  Alsbjerg Gustav Hahn  2007  HØRSHOLM  0753AK  50 m     
67  395  Bruun-Møller Jeppe  2009  HØRSHOLM  0985AC  50 m     
68  405  El-Nagdy Noah  2007  HØRSHOLM  0707AJ  50 m     
69  406  Engelbrecht Sebastian  2007  HØRSHOLM  0735AJ  50 m     
70  429  Kyriakidis Cosmo  2007  HØRSHOLM  0745AJ  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  25 maj 2018 
Licens til Hørsholm Svømmeforening  Udskriftstidspunkt  18:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark