2019-09-17   16:33:45
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Bergen Swim Festival

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Entry List
Bergen Swim Festival 2018
Organizer:
Place: Alexander Dale Oen Arena Hordaland Svømmekrets
Pool: 50m Competition Date: Apr 13, 2018 to Apr 15, 2018
32 50m Freestyle Women
BSF: 23.87 Sarah Sjöström
WR: 23.67 Sarah Sjöström
# ID Name Club Born License Pool Entry
time
Status
1 584 Sarah Sjöström Södertörn Simsällskap 1993 25m 23.00
2 472 Susann Bjørnsen Setermoen SK 1993 K280593
SUS01
25m 24.37
3 165 Hedda Øritsland Bærumsvømmerne 1999 K080199
HED04
25m 25.45
4 145 Kristine Bjellvåg Braathen Bærumsvømmerne 2000 K070300
KRI01
25m 25.48
5 200 Sara Junevik Falu Simsällskap 2000 25m 25.52
6 243 Jenny Halden Glitre SK/BK 25m 25.68
2000 K220700J
EN01
7 146 Maria Thompson Clausen Bærumsvømmerne 1996 K200296
MAR13
25m 25.81
8 53 Renate Knutsen Bergens SC 1997 K130597
REN01
25m 25.89
9 160 Stine Lise Stenseth Bærumsvømmerne 25m 26.05
1994 K230694
STI04
10 74 Synne Hovden Eidheim Bergens SLK 2001 K310301
SYN01
25m 26.07
11 357 Marte Løvberg Lambertseter SK 1999 K300499
MAR05
25m 26.09
12 517 Malene Rypestøl SK Team Sør/VSLK 2001 K050301
MAL02
25m 26.14
13 261 Ingrid Leifsen Haugesund SK 2001 K060501I
NG10
25m 26.31
14 286 Alice Müllern Jönköpings Simsällskap 1998 AQ7498 25m 26.35
15 410 Andrea Holmboe OI Svømming 2000 K150700
AND03
25m 26.35
16 397 Kaia Viktoria Norbye Nordlysbyen STK 1996 K101096
KAI05
25m 26.41
17 417 Sara Stoebner OI Svømming 1998 K031198
SAR02
25m 26.49
18 467 Oline Koolen Bjerketvedt Sarpsborg IL 1999 K170199
OLI03
25m 26.57
19 413 Malena Amelie Lisken OI Svømming 2003 K160503
MAL02
25m 26.71
20 513 Tone Hartmark Nilsen SK Team Sør/MSK 1998 K130298
TON01
25m 26.81
21 278 Hanna Eriksson Jönköpings Simsällskap 25m 26.90
1999 AD2499
22 216 Vilde Zetlitz Nessler Frisinn SK 2003 K310103
VIL03
25m 26.92
23 117 Susann Pleym Olsen BS/Delfana 25m 26.94
1997 K010697
SUS01
24 734 Sara Strømsholm Pedersen Aalesund SLK 1998 K120198
SAR03
25m 26.94
25 580 Emilia Christiansen Södertälje Simsällskap 1999 AL8499 25m 26.96
26 219 Barbara Debes Færøyene 2000 25m 27.02
27 583 Emma Sundstrand Södertälje Simsällskap 2001 AJ3201 25m 27.14
28 87 Katy Pettersen Bergens SLK 2002 K140602
KAT02
25m 27.16
29 692 Tova Andersson Väsby Simsällskap 2001 25m 27.21
30 402 Emma Sofie Augustsson OI Svømming 1999 K090299
EMM04
25m 27.28
31 108 Yngvild Haldorsen BS/Delfana 2002 K010602
YNG01
25m 27.31
32 617 Maiken Sofie Byman Tønsberg SK 2000 K230200
MAI05
25m 27.37
33 315 Vårin Sætra Schefte Kolbotn IL 2001 K150301
VÅR01
25m 27.40
34 593 Julie Bjordal Trondhjems SLK 2001 K050501J
UL01
25m 27.42
35 631 Camilla Rimmereide Ullensakersv 25m 27.43
2000 K190200
CAM01
36 546 Annique Ultee Stavanger SC 2000 K110700
ANN01
25m 27.45
37 505 Nora Næssen SK Team Sør/KSA 1999 K231099
NOR01
25m 27.47
38 294 Maria Storstein Karmøy SK 25m 27.50
2000 K200900
MAR01
39 264 Oda Møllerhaug Hansen Haugesund SK 2001 K160701
ODA01
25m 27.55
40 329 Mathilde Sofie Hammer Kongstensvømmerne 2002 K220102
MAT05
25m 27.57
41 155 Rikke Omdahl Petersen Bærumsvømmerne 2002 K270602
RIK04
25m 27.65
42 627 Timea Aspegren Ullensakersv 2002 K010202
SUS01
25m 27.73
43 221 Birita Debes Færøyene 1995 25m 27.79
44 308 Erikka Næss Kjølholdt Kolbotn IL 2002 K290102
ERI01
25m 27.83
45 691 Ebba Andersson Väsby Simsällskap 2001 25m 27.85
46 411 Juliane Lindgaard Kjeldseth OI Svømming 2004 K050204J
UL02
25m 27.85
47 306 Rebecca Vinck Johansen Kolbotn IL 2001 K270401
REB01
25m 27.86
48 712 Filippa Sterling Västerås Simsällskap 2002 25m 27.86
49 106 Rebekka Alice Bruland BS/Delfana 2002 K050102
REB01
25m 27.92
50 457 Isabelle Pedersen Sandnes SLK 2002 K200902J
EN04
25m 27.94
51 458 Johanne Heines Pettersen Sandnes SLK 50m 27.95
1999 K060299J
OH02
52 540 Aurora Stavøy Sortland SLK 2002 K240302
AUR01
25m 27.95
53 553 Paola Kylberg Stockholmspolisens IF 2002 25m 27.96
54 663 Jenny Dale Gjerstad Vestkantsvømmerne 2000 K060500J
EN02
25m 27.99
55 703 Elin Peng Väsby Simsällskap 2003 25m 28.01
56 291 Silje Larsen Karmøy SK 2004 K140304
SIL02
25m 28.02
57 693 Julia Björkén Väsby Simsällskap 2001 25m 28.03
58 47 Vilde Kristine Uthus Halse Bergens SC 1999 K050699
VIL01
25m 28.05
59 359 Augusta Lenéa Remøy Lambertseter SK 1999 K120599
AUG02
25m 28.07
60 628 Vår Granhaug Rotevatn Ullensakersv 2002 K300602
VÅR02
25m 28.09
61 589 Frøydis Vatn Andersen Trondhjems SLK 2001 K140301
FRØ01
25m 28.10
62 444 Oda Kristine Borgstrøm Randaberg IL 1999 K300599
ODA04
25m 28.16
63 758 Silje Rongevær Slyngstadli Åstveit SK 2004 K010404
SIL02
25m 28.16
64 377 Malin Syvertsen Mandal SK 25m 28.17
2002 K201102
MAL03
65 89 Stine Rotseth Bergens SLK 2003 K230903
STI03
25m 28.22
66 121 Karianne Reinertsen BS/Delfana 1997 K050997
KAR05
25m 28.22
67 295 Christina Vestre Karmøy SK 25m 28.25
1999 K200999
CHR01
68 105 Mie Kreybu BS/Arna 1999 K081099
MIE02
25m 28.33
69 136 Maren Thoresen Malme BS/Åstveit 1998 K040598
MAR06
25m 28.34
70 713 Tirill Hammerstrøm Vågsbygd SLK 2003 K130203
TIR03
25m 28.36
71 158 Vilde Skaug Bærumsvømmerne 2002 K050202
VIL03
25m 28.38
72 327 Mia Gulbrandsen Kongstensvømmerne 2003 K110103
MIA03
25m 28.41
73 433 Jonette Kristiansen Pflug Poseidon 2001 K030901J
ON03
25m 28.42
74 643 Ida Jystad Vestbyen Trondheim 2002 K010402I
DA06
25m 28.50
75 86 Tina Hosøy Nordås Bergens SLK 2001 K180901
TIN04
25m 28.51
76 235 Alisa Vestergård Færøyene 2003 25m 28.52
77 29 Synne Amalie Pretorius Asker SK 2002 K250802
SYN03
25m 28.53
78 331 Sandra Knudsen Kongstensvømmerne 2001 K111201
SAN04
25m 28.53
79 222 Vár Eidesgaard Færøyene 25m 28.54
2001
80 601 Elise Lund Trondhjems SLK 2001 K120801
ELI05
25m 28.58
81 37 Eira Ytre-Eide Asker SK 25m 28.58
2000 K141200
EIR02
82 450 Millie French Sandnes SLK 2003 K251203
MIL02
25m 28.58
83 48 Henriette Kronstad Helland Bergens SC 1998 K150498
HEN01
25m 28.59
84 698 Linnea Lindgren Väsby Simsällskap 2001 25m 28.60
85 314 Kristine Meinert Rød Kolbotn IL 2001 K180201
KRI04
25m 28.62
86 462 Live Tjemsland Sandnes SLK 2002 K181002
LIV03
25m 28.66
87 518 Martine Myhrer Abrahamsen Skjetten Svømming 2003 K230903
MAR19
25m 28.68
88 526 Mari Moen Skjetten Svømming 2004 K021104
MAR11
25m 28.70
89 500 Madeleine Wold SK Speed 2003 K220403
MAD02
25m 28.71
90 148 Julie My Hestad Solberg Bærumsvømmerne 1999 K230999J
UL05
25m 28.72
91 297 Emma Østenstad Karmøy SK 2000 K151200
EMM01
25m 28.74
92 18 Emma Lu Eikemo Asker SK 2000 K191200
EMM06
25m 28.77
93 447 Alexandra Peter Randaberg IL 25m 28.77
2002 K120802
ALE01
94 24 Ella Magnussen Asker SK 2003 K080503
ELL02
25m 28.81
95 515 Cathrine Emilie Fagge SK Team Sør/VSLK 2002 K090802
CAT01
25m 28.83
96 737 Siri Therese Dannemark Ås IL 25m 28.85
2000 K181200
SIR03
97 612 Elisabeth Wilmann Trondhjems SLK 2002 K310302
ELI03
25m 28.87
98 614 Heidi Elisabeth Ysland Trondhjems SLK 2001 K300501
HEI01
25m 28.88
99 340 Hedda Mork Henden Kristiansund SK 2001 K050301
HED03
25m 28.91
100 21 Kristine Huan Hytenget Asker SK 2002 K011102
KRI01
25m 28.92
101 268 Helene Osnes Vestre Haugesund SK 2003 K261203
HEL02
25m 28.93
102 394 Stine Næss Holmgren Nordlysbyen STK 2000 K240400
STI05
25m 28.95
103 768 Maria Bjerk Aarbu Åstveit SK 1999 K180399
MAR03
25m 28.96
104 244 Sanna Sembsmoen-Schleis Glitre SK/BK 2003 K220303
SAN02
25m 28.97
105 644 Margrethe Kvelstad Vestbyen Trondheim 2002 K120902
MAR08
25m 28.97
106 272 Ingvild Sirnes Haugesund SK 2003 K010103I
NG24
25m 28.99
107 558 Heidi Saluveer Stockholmspolisens IF 2003 25m 29.00
108 455 Eva Sofie Larsen Stangeland Sandnes SLK 50m 29.01
2002 K110902
EVA02
109 720 Sara Fredheim Øyane SK 2004 K260504
SAR03
25m 29.02
110 529 Frida Stretre Løbersli Skjetten Svømming 2004 K230204
FRI04
25m 29.02
111 375 Tiril Rørvik Mandal SK 25m 29.03
2004 K030604
TIR02
112 570 Anna Rimmereide Stord IL 2000 K090900
ANN04
25m 29.07
113 523 Tiril Birgit Uppstad Killie Skjetten Svømming 2001 K211201
TIR02
25m 29.10
114 437 Edle Irene Vidnes Poseidon 2001 K090101
EDL01
25m 29.11
115 208 Erika Ness Fauske SK 2003 K220803
ERI03
25m 29.16
116 344 Camilla Meland Kristiansund SK 2000 K021100
CAM04
25m 29.16
117 731 Kristine Godager Aalesund SLK 1998 K070198
KRI01
25m 29.21
118 398 Christina Sesor Nordlysbyen STK 2000 K120500
CHR03
25m 29.21
119 481 Aurora Gaarder Ekhall SK Speed 2003 K210203
AUR02
25m 29.22
120 483 Eva Isabel Erbe SK Speed 2004 K300904
EVA03
25m 29.23
121 741 Marie Hellberg Munthe Ås IL 2003 K210303
MAR02
25m 29.25
122 209 Andrea Rossi Fauske SK 2001 K051001
AND02
25m 29.27
123 313 Andrea Rød Kolbotn IL 2002 K280802
AND02
25m 29.28
124 263 Mari Lien Børseth Haugesund SK 25m 29.28
2000 K250800
MAR03
125 607 Eirill Straum Trondhjems SLK 2001 K240201
EIR01
25m 29.28
126 301 Line Dybvig Andersen Kolbotn IL 2002 K091202
LIN01
25m 29.29
127 443 Ingrid Elise Borgstrøm Randaberg IL 50m 29.29
2004 K300104I
NG01
128 599 Hege S Jørgensen Trondhjems SLK 2002 K190702
HEG01
25m 29.31
129 395 Stine Lise Johansen Nordlysbyen STK 2000 K130600
STI02
25m 29.31
130 509 Othine Ruenes SK Team Sør/KSA 2001 K060201
OTH01
25m 29.35
131 730 Ingrid Godager Aalesund SLK 2000 K310800I
NG03
25m 29.35
132 459 Camilla Skar Talberg Sandnes SLK 2002 K010702
CAM01
25m 29.40
133 133 Natalie Hestdal BS/Åstveit 1999 K010599
NAT02
25m 29.41
134 456 Elin Meling Sandnes SLK 2002 K010402
ELI06
25m 29.41
135 330 Marthe Klavenes Mauseth Kongstensvømmerne 2000 K171200
MAR09
25m 29.43
136 557 Liv Asp Olsson Stockholmspolisens IF 2005 25m 29.44
137 645 Patricia Lysvoll Vestbyen Trondheim 2003 K040203
PAT03
25m 29.45
138 648 Martine Selvik Vestbyen Trondheim 2001 K240601
MAR11
25m 29.47
139 498 Hilja Lyydia Stering SK Speed 2003 K031103
HIL02
25m 29.47
140 424 Janne Holm Os SK 2004 K310304J
AN01
25m 29.49
141 270 Kaja Pettersen Haugesund SK 2001 K151001
KAI01
25m 29.50
142 254 Camilla Cedres Larsen Haugesund SK 25m 29.51
2003 K151103
CAM01
143 124 Marie Dahl Sørbo BS/Delfana 2001 K010701
MAR09
25m 29.57
144 610 Rebekka Wangberg Trondhjems SLK 2002 K300302
REB01
25m 29.58
145 416 Maria Rølland OI Svømming 50m 29.61
1998 K140998
MAR06
146 452 Martine Hallberg Sandnes SLK 2002 K140602
MAR08
25m 29.62
147 393 Emma Strand Haugen Nordlysbyen STK 2000 K120500
EMM04
25m 29.67
148 132 Lisa Heimnes BS/Åstveit 1999 K280999
LIS02
25m 29.69
149 311 Celina Nguyen Kolbotn IL 2005 K170205
CEL05
25m 29.70
150 461 Andrea Skeie Sandnes SLK 2000 K031100
AND01
25m 29.71
151 497 Marie Schiong SK Speed 1999 K151299
MAR06
25m 29.72
152 384 Sofie Stadaas Moss SK 2002 K290702
SOF06
25m 29.74
153 390 Mari Ellingsen Bråten Nordlysbyen STK 1998 K300898
MAR03
25m 29.76
154 103 Tuva Berg Hammer BS/Arna 2002 K051102
TUV01
25m 29.77
155 61 Elise Nilsen Bergens SC 2003 K260503
ELI01
25m 29.77
156 91 Helene Hana Solberg Bergens SLK 2001 K270301
HEL04
25m 29.81
157 134 Camilla Jørdre Kvamme BS/Åstveit 2000 K071100
CAM01
25m 29.82
158 488 Michelle Piolin Hansen SK Speed 25m 29.84
2004 K170204
MIC02
159 499 Rana Wild-ali SK Speed 2005 K200405
RAN02
25m 29.85
160 300 Nikoline Alnes Kolbotn IL 2001 K200201
NIK01
25m 29.90
161 55 Helene Torsvik Lorentz Bergens SC 25m 29.93
2004 K240304
HEL03
162 620 Andrea Hjartholm Tønsberg SK 2004 K081104
AND05
25m 29.96
163 487 Vilde Linnea Gullovsen SK Speed 2000 K220300
VIL01
25m 29.98
164 401 Andrine Svea Nordlysbyen STK 2000 K070600
AND01
25m 30.00
165 725 Ariana Roberts Øyane SK 2002 K051202
ARI03
25m 30.03
166 334 Mia Olsen Kongstensvømmerne 2004 K061004
MIA02
25m 30.04
167 307 Olivia Kjellberg Kolbotn IL 2004 K190904
OLI04
25m 30.07
168 54 Erika Kvaal Bergens SC 2004 K170504
ERI02
25m 30.10
169 70 Benedikte Øverland Bergens SC 1999 K140799
BEN01
50m 30.10
170 399 Siiri Maija Sipilä Næss Nordlysbyen STK 2001 K181001
SII03
25m 30.13
171 75 Tine Hovden Eidheim Bergens SLK 2003 K110603
TIN01
25m 30.13
172 217 Norunn Tveit Frisinn SK 2002 K021102
NOR02
25m 30.19
173 299 Aleksandra Alnes Kolbotn IL 2003 K091003
ALE01
25m 30.20
174 85 Thea Maria Nilsen Bergens SLK 25m 30.20
2001 K160501
THE02
175 196 Siri Kråkenes Eid SK 2005 K290105
SIR02
25m 30.22
176 19 Mette Gjerdrum Helgesen Asker SK 2001 K010601
MET02
25m 30.22
177 425 Tracy Malene Holm Os SK 25m 30.22
2004 K310304
TRA01
178 137 Silje Onsøien BS/Åstveit 2001 K051001
SIL04
25m 30.24
179 740 Oda Løtuft Johansen Ås IL 2002 K031202
ODA01
25m 30.27
180 259 Caroline Kambe Haugesund SK 2001 K271101
CAR02
25m 30.28
181 27 Idunn Jørgensen Mohr Asker SK 2002 K140702I
DU01
25m 30.38
182 668 Kristine Kleppestrand Vestkantsvømmerne 2002 K080602
KRI04
25m 30.42
183 479 Malak Boukili SK Speed 2004 K301004
MAL01
25m 30.42
184 571 Lovise Kjøpstad Rimmereide Stord IL 2004 K150504
LOV02
25m 30.42
185 269 Tine Pedersen Haugesund SK 2004 K140304
TIN02
25m 30.43
186 252 Lena Bloch Haugesund SK 2001 K290601
LEN03
25m 30.43
187 206 Tora Jakobsen Fauske SK 2002 K210502
TOR03
25m 30.46
188 604 Nina Skarø Trondhjems SLK 2003 K150703
NIN02
25m 30.48
189 35 Mathea Nerland Vælitalo Asker SK 2004 K240304
MAT10
25m 30.54
190 138 Silje Skjæveland BS/Åstveit 25m 30.58
2000 K120200
SIL01
191 309 Anna Tidemandsen Larsen Kolbotn IL 2001 K180101
ANN01
50m 30.59
192 470 Marie Søfteland Sarpsborg IL 2003 K200403
MAR04
25m 30.59
193 576 Nora Visnes Stord IL 25m 30.67
2003 K011003
NOR01
194 537 Marie Lykseth Iversen Sortland SLK 2004 K030504
MAR10
25m 30.68
195 723 Sara Natalia Kucynska Øyane SK 2003 K140703
SAR04
25m 30.70
196 486 Elisabeth Pappalardo
Gulbrandsen
SK Speed 2003 K130103
ELI04
25m 30.72
197 9 Oda Tennebekk Vatle Arna SLK 2002 K221202
ODA01
25m 30.76
198 591 Vilde Austmo Trondhjems SLK 2003 K110603
VIL02
25m 30.76
199 603 Inga Steinsdotter Nestgaard Trondhjems SLK 2002 K121002I
NG01
25m 30.76
200 253 Sophie Annelise Buckland Haugesund SK 2003 K210403
SOP01
25m 30.77
201 177 Martine E Mjøs Delfana 2002 K010502
MAR05
25m 30.78
202 615 Silje Aadahl Trondhjems SLK 2002 K241102
SIL03
25m 30.79
203 31 Mina Victoria Stensland Asker SK 2002 K161102
MIN03
25m 30.86
204 122 Tuva Stendalen BS/Delfana 2002 K231002
TUV01
50m 30.88
205 451 Caroline Hallberg Sandnes SLK 2004 K030504
CAR01
25m 30.88
206 594 Embla Baarholm Trondhjems SLK 25m 30.89
2004 K010604
EMB01
207 766 Julie Ynnesdal Åstveit SK 2003 K030303J
UL01
25m 30.89
208 257 Charlotte Frøiland Haugesund SK 2003 K151103
CHA01
25m 30.92
209 639 Tomine Hugaas Fjorden Vestbyen Trondheim 25m 30.93
2002 K010402
TOM01
210 389 Martine Berg Nordlysbyen STK 2000 K200200
MAR08
25m 30.98
211 187 Emma Sæstad Egersund SK 2003 K100503
EMM03
25m 31.00
212 332 Mina Klavenes Mauseth Kongstensvømmerne 2005 K180705
MIN01
25m 31.03
213 549 Vinona Bothe Stockholmspolisens IF 1999 25m 31.17
214 532 Anne-Ragnhild Hansen Sortland SLK 2005 K220405
ANN03
25m 31.18
215 742 Enya Raanaas Reklev Ås IL 2000 K160300
ENY05
25m 31.20
216 726 Emilie Uppheim Øyane SK 2005 K060905
EMI03
25m 31.22
217 613 Sara Juul Wolfgang Trondhjems SLK 1998 K080298
SAR02
25m 31.23
218 114 Jonette Matland BS/Delfana 2004 K010504J
ON02
25m 31.26
219 79 Una Jensen Bergens SLK 2001 K180101
UNA02
25m 31.28
220 564 Frida S. Husebø Stord IL 2002 K170102
FRI08
25m 31.35
221 756 Ida Skjæveland Åstveit SK 25m 31.35
2003 K151003I
DA02
222 326 Lona Gulbrandsen Kongstensvømmerne 2005 K051005
LON01
25m 31.43
223 743 Malin Virkesdal Bergetun Åstveit SK 2003 K280803
MAL01
25m 31.44
224 567 Hedda Løken Stord IL 25m 31.49
2004 K290704
HED01
225 338 Maja Gudmundsen Bakkenget Kristiansund SK 2003 K240103
MAJ02
25m 31.49
226 262 Ida Lien Børseth Haugesund SK 2003 K020603I
DA10
25m 31.50
227 625 Karoline Erdal Storli Tønsberg SK 1999 K080999
KAR01
25m 31.53
228 538 Cathrine Jensen Sortland SLK 2001 K130101
CAT02
25m 31.54
229 491 Wilhemina Knutsen SK Speed 2004 K110704
WIL01
25m 31.54
230 36 Nora Nerland Vælitalo Asker SK 2002 K290402
NOR07
25m 31.57
231 729 Julie Brunstad Aalesund SLK 2003 K151003J
UL02
25m 31.63
232 191 Karianne Årstad Egersund SK 2001 K250701
KAR04
25m 31.68
233 258 Liva Gjil Haugesund SK 2004 K011204
LIV03
25m 31.70
234 337 Telise Vinje Kongstensvømmerne 2005 K090905
TEL02
25m 31.71
235 728 Emilie Bonesmo Aalesund SLK 2004 K290904
EMI04
25m 31.94
236 747 Emilie H Johansen Åstveit SK 2002 K111202
EMI01
25m 31.96
237 704 Matilda Pfeiff Väsby Simsällskap 25m 31.97
2001
238 490 Kristina Ingvaldsen Karlsen SK Speed 2004 K201204
KRI05
25m 31.99
239 469 Maren Elise Paulsen Sarpsborg IL 25m 32.02
2001 K120401
MAR03
240 173 Christine Krey Delfana 2003 K210203
CHR01
25m 32.02
241 428 Emma Skarstein Kjetland Os SK 2004 K290104
EMM06
25m 32.04
242 174 Lou Leonardi Delfana 2002 K010502
LOU02
25m 32.10
243 175 Christine M. Tufte Lund Delfana 2003 K010103
CHR06
25m 32.13
244 339 Erle Torvik Grinde Kristiansund SK 2005 K080705
ERL05
25m 32.25
245 484 Amina Farahani SK Speed 2005 K190205
AMI02
25m 32.27
246 4 Andrea Antun Mikkelsen Arna SLK 2005 K310305
AND03
25m 32.32
247 378 Frida Lilletveit Vollen Mandal SK 2004 K150504
FRI05
25m 32.53
248 14 Liv Hanh Basberg Asker SK 2004 K050704
LIV04
25m 32.68
249 616 Andrea Charlene Atkins Tønsberg SK 2000 K260500
AND03
50m 32.70
250 565 Tiril Husebø Stord IL 2004 K210804
TIR05
25m 32.73
251 319 Matilde Sørlie Kolbotn IL 2004 K240304
MAT07
25m 32.75
252 65 Eowyn Tomine Saus Bergens SC 25m 32.87
2005 K080405
EOW02
253 179 Victoria Erdal Steinsland Delfana 2005 K210105
VIC02
25m 32.96
254 653 Emma Sofie Antun Vestkantsvømmerne 2004 K040804
EMM02
25m 32.97
255 507 Emma Johanne Rist Jensen SK Team Sør/KSA 25m 32.99
1999 K310599
EMM01
256 761 Marthe Soldal Åstveit SK 2002 K191202
MAR03
25m 33.07
257 182 Anniken Walløe Delfana 2004 K010204
ANN04
25m 33.14
258 8 Eva Tennebekk Vatle Arna SLK 2005 K100505
EVA01
25m 33.22
259 172 Nora V Kleppe Delfana 2002 K150702
NOR01
25m 33.37
260 190 Emilia Svindland Wetteland Egersund SK 2003 K171203
EMI01
25m 33.41
261 680 Izabella Sizifredo de Sousa Vestkantsvømmerne 2005 K040405I
ZA01
25m 33.48
262 328 Mathilde Halvorsen Kongstensvømmerne 2004 K020504
MAT01
25m 33.50
263 539 Ane Kristiansen Sortland SLK 2004 K050104
ANE02
25m 33.97
264 166 Victoria Grongstad Bjørge Delfana 2002 K160402
VIC01
25m 34.09
265 679 Frida Dale Skorjanc Vestkantsvømmerne 2003 K070103
FRI02
25m 34.12
266 73 Nora Berg Bjørnevoll Bergens SLK 2001 K031101
NOR01
25m 34.26
267 363 Maria Wold Haanes Levanger SLK 2003 K021103
MAR10
25m 34.61
268 536 Emilie Lykseth Iversen Sortland SLK 25m 34.88
2005 K300805
EMI03
269 52 Ingeborg Stray Juuhl Bergens SC 2004 K150304I
NG04
25m 35.44
270 6 Emma Nordahl Nilsen Arna SLK 2004 K270904
EMM04
25m 35.64
271 1 Ragnhild Berg Otterå Arna SLK 25m 35.68
2004 K050204
RAG02
272 51 Anna Stray Juuhl Bergens SC 2005 K181005
ANN03
25m 35.79
273 446 Ema Dielininkaityte Randaberg IL 2004 K300704
EMA01
25m 35.87
274 385 Elin Synnøve Båfjord Namsos SK 1999 K020199
ELI01
25m 35.95
275 46 Isabell Frederking Bergens SC 2005 K240505I
SA03
25m 36.08
276 665 Kristin Hals Vestkantsvømmerne 2005 K080205
KRI01
25m 36.15
277 30 Kesia Steen Asker SK 2004 K110104
KES02
25m 36.21
278 749 Ida Mostraum Åstveit SK 2004 K040204I
DA02
25m 36.97
279 423 Hedda Bastiansen Kvittingen Os SK 2004 K181204
HED03
25m 38.20
280 531 Johanne Berg-Hansen Sortland SLK 2004 K271004J
OH01
25m 38.89
281 197 Anne Tolaas Eid SK 2003 K111203
ANN03
25m 40.97
282 192 Karen Johanne Gjerdevik Eid SK 2005 K180205
KAR01
25m 41.44
2018-04-13 19.52.31 Datahandling: WinGrodan 2.0 Licensed to: Bergens Svømme & Livredningsklub

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner