2018-12-18   13:24:44
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Sommer Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Søndag

31_S
Løb 31, 200m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
408  Missing Sarah Birch  2001  VEST  0192AN  25 m  2:05.48   
311  Witt Mia  2002  VEST  0206AO  25 m  2:25.01   
252  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRØD  0548AJ  25 m  2:25.88   
28  Hansen Emilie Pyndt  2004  FR.SUND  0466AP  25 m  2:33.13   
245  Nielsen Silje Juhl  2003  SOLRØD  0316BE  25 m  2:33.95   
258  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  25 m  2:35.92   
228  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRØD  0632AL  25 m  2:35.98   
52  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  25 m  2:42.10   
283  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  2:48.59   
10  Riis Emma  2005  AIF  0546AG  25 m  2:55.84   
11  353  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  2:58.38   
12  368  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  3:04.09   
13  Kepser Freja Johanna  2005  AIF  0544AS  25 m  3:07.23   
14  187  Hansen Caroline  2007  VAT CPH-MK  0784AG  25 m  3:07.84   
15  85  Byrholt Lucca Marie  2007  HOVEDSTAD  0708AC  25 m  3:08.97   
16  197  Pedersen Frederikke Dyrby  2007  VAT CPH-MK  0788AO  25 m  3:10.00   
17  184  Brandt-Brofeldt Viola  2006  VAT CPH-MK  0664AN  25 m  3:10.60   
18  202  Walløe Nadia  2007  VAT CPH-MK  0702AD  25 m  3:16.24   
19  200  Soelberg Ella Emilia  2007  VAT CPH-MK  0708AF  25 m  3:17.09   
20  192  Lyse Ellen  2007  VAT CPH-MK  0768AO  25 m  3:20.00   
21  219  Nielsen Asta Lund  2008  NÆSTVED  0836AF  25 m  3:20.76   
22  407  Menné Freja Rosenlund  2007  VAT CPH-MK  0758AO  25 m  3:24.58  EFT 
23  213  Frederiksen Selma Ganci  2008  NÆSTVED  0824AA  25 m  3:24.59   
24  193  Malling Aya  2006  VAT CPH-MK  0686AV  25 m  3:30.00   
25  279  Powers Anna  2007  TRITON B  0702AC  25 m  3:36.22   
26  90  Cliff Esther Lærke Lund  2009  HOVEDSTAD  0912AB  25 m  3:40.00   
27  103  Hanghøj Alvilde Gemmer  2008  HOVEDSTAD  0814AE  25 m  3:44.01   
28  146  Strodtmann Andrea Busk  2008  HOVEDSTAD  0838AD  25 m  3:47.69   
29  182  Bjerre Caroline  2007  VAT CPH-MK  0772AM  25 m  3:54.37   
30  99  Gammelvind Thilde  2008  HOVEDSTAD  0804AG  25 m  4:04.07   
31  189  Kestenholz Emma  2007  VAT CPH-MK  0798AO  25 m  4:16.20   
32  188  Jacobsen Maya  2007  VAT CPH-MK  0754AQ  25 m  4:30.00   
33  418  Bergendorff Anna Piao  2007  VAT CPH-MK  0744AQ  25 m  4:30.00  EFT 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  08 juni 2018 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  21:53 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark