2018-11-17   06:05:03
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Sommer Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

3_S
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
254  Lorentzen Katja Skovdal  2003  SOLRØD  0338AQ  25 m  31.91   
312  Thorsen Emma Vega  2004  VEST  0402AH  25 m  32.74   
300  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  33.20   
21  Andersen Sille  2003  FR.SUND  0312AS  25 m  33.49   
238  Levisen Sofia  2002  SOLRØD  0258AE  25 m  34.61   
256  Svenningsen Lærke Samsø  2002  SOLRØD  0206AW  25 m  34.62   
45  Dahl Julie  2004  GSK  0418AN  25 m  35.58   
293  Devantier Anne Sofie  2004  VEST  0406AG  25 m  36.23   
177  Sørensen Laura Møller  2004  LYNGBY  0466AI  25 m  37.33   
10  370  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  38.56   
11  234  Haack Jaqueline  2006  SOLRØD  0672AN  25 m  39.65   
12  267  Grønlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m  39.97   
13  226  Anderson Daniella  2006  SOLRØD  0608AR  25 m  40.13   
14  29  Jørgensen Tilde Rytz  2007  FR.SUND  0724AE  25 m  41.77   
15  357  Mitchell Philippa  2006  VEST  0638AG  25 m  41.86   
16  265  Drygaard Katrine  2005  TRITON B  0562AP  25 m  42.06   
17  232  Hjortshøj Charlotte  2006  SOLRØD  0658AP  25 m  42.09   
18  239  Liechti Amanda  2008  SOLRØD  0824AF  25 m  42.11   
19  80  Bløcher Alma Sofie A.  2008  HOVEDSTAD  0804AB  25 m  42.58   
20  243  Munch-Jensen Amanda L.  2005  SOLRØD  0514AQ  25 m  42.65   
21  22  Appel Line  2007  FR.SUND  0778AG  25 m  42.94   
22  85  Byrholt Lucca Marie  2007  HOVEDSTAD  0708AC  25 m  43.29   
23  283  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  43.71   
24  382  Griffin Nina  2007  GENTOFTE  0776AK  25 m  43.98   
25  255  Spang Emma  2006  SOLRØD  0648AQ  25 m  44.18   
26  197  Pedersen Frederikke Dyrby  2007  VAT CPH-MK  0788AO  25 m  44.21   
27  351  Hagens Hannah Bjerg  2007  VEST  0768AJ  25 m  44.74   
28  32  Lunn Ellen  2008  FR.SUND  0884AE  25 m  44.85   
29  362  Nørgaard Wilma  2006  VEST  0666AG  25 m  45.05   
30  352  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  45.55   
31  377  Basso Bianca  2007  GENTOFTE  0724AQ  25 m  45.64   
32  240  Lund Mathilde  2004  SOLRØD  0444BC  25 m  45.68   
33  74  Bibeyron-Wara Betty  2008  HOVEDSTAD  0888AB  25 m  45.94   
34  145  Stensgaard Ella  2008  HOVEDSTAD  0816AA  25 m  45.98   
35  378  Boesen Johanna Illum  2007  GENTOFTE  0734AQ  25 m  46.20   
36  386  Laan Tess van Der  2008  GENTOFTE  0818AA  25 m  46.47   
37  219  Nielsen Asta Lund  2008  NÆSTVED  0836AF  25 m  46.73   
38  193  Malling Aya  2006  VAT CPH-MK  0686AV  25 m  47.44   
39  399  Vejborg Maja  2007  GENTOFTE  0772AD  25 m  48.22   
40  103  Hanghøj Alvilde Gemmer  2008  HOVEDSTAD  0814AE  25 m  48.36   
41  384  Hvidberg Josephine  2006  GENTOFTE  0618AK  25 m  49.09   
42  146  Strodtmann Andrea Busk  2008  HOVEDSTAD  0838AD  25 m  49.91   
43  212  Frederiksen Ester Ganci  2009  NÆSTVED  0914AC  25 m  49.97   
44  392  Reedtz Caroline Victoria  2007  GENTOFTE  0716AH  25 m  50.25   
45  189  Kestenholz Emma  2007  VAT CPH-MK  0798AO  25 m  50.75   
46  192  Lyse Ellen  2007  VAT CPH-MK  0768AO  25 m  51.15   
47  407  Menné Freja Rosenlund  2007  VAT CPH-MK  0758AO  25 m  51.33  EFT 
48  90  Cliff Esther Lærke Lund  2009  HOVEDSTAD  0912AB  25 m  52.15   
49  309  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  52.69   
50  414  Søbye Viola  2006  VÆRLØSE  0648AT  25 m  52.78  EFT 
51  317  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  52.84   
52  182  Bjerre Caroline  2007  VAT CPH-MK  0772AM  25 m  53.41   
53  325  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  53.50   
54  207  Boss Andrea  2006  NÆSTVED  0658AU  25 m  53.55   
55  284  Sørensen Sofie Kohave  2007  TRITON B  0708AQ  25 m  53.89   
56  138  Riis Christiane Dreyer  2009  HOVEDSTAD  0902AB  25 m  53.94   
57  188  Jacobsen Maya  2007  VAT CPH-MK  0754AQ  25 m  54.31   
58  327  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  54.45   
59  406  Gagnér Helene  2008  TRITON B  0884AJ  25 m  55.14  EFT 
60  215  Holmgaard Silke  2007  NÆSTVED  0766AS  25 m  55.40   
61  223  Petersen Vigga  2009  NÆSTVED  0956AD  25 m  55.62   
62  307  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  25 m  55.64   
63  315  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  55.67   
64  271  Ishøi Asta Haastrup  2008  TRITON B  0806AJ  25 m  55.80   
65  88  Christensen Josephine S.  2009  HOVEDSTAD  0932AB  25 m  55.97   
66  274  Juhl Karoline Koch  2009  TRITON B  0994AF  25 m  56.04   
67  338  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  56.76   
68  211  Foged Martine  2009  NÆSTVED  0994AE  25 m  57.10   
69  320  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m  57.21   
70  306  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  57.49   
71  94  Dyndgaard Alice Zsigri  2009  HOVEDSTAD  0922AB  25 m  57.64   
72  99  Gammelvind Thilde  2008  HOVEDSTAD  0804AG  25 m  57.68   
73  321  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  25 m  58.38   
74  328  Jensen Sarah Kjær  2008  VEST  0816AH  25 m  59.14   
75  282  Stender Mathilde Birn  2008  TRITON B  0868AJ  25 m  59.46   
76  291  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  59.84   
77  186  Dresler India Høj  2008  VAT CPH-MK    25 m  1:00.00   
78  201  Trøstrup Ella  2008  VAT CPH-MK  0812AL  25 m  1:00.00   
79  235  Haack Monique  2009  SOLRØD  0928AD  25 m  1:00.08   
80  229  Hansen Mathilde Rygaard  2008  SOLRØD  0812AK  25 m  1:01.71   
81  123  Lage Andrea  2009  HOVEDSTAD  0934AB  25 m  1:03.76   
82  115  Jespersen Vera  2009  HOVEDSTAD  0952AB  25 m  1:04.15   
83  270  Hinchely Ida  2008  TRITON B  0826AJ  25 m  1:04.27   
84  330  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  1:06.43   
85  181  Bill Sally Emilie  2007  VAT CPH-MK  0898AL  25 m  1:12.19   
86  278  Olsen Bettina M. V.  2007  TRITON B  0786AS  25 m  1:23.47   
87  221  Nielsen Maja Lund  2010  NÆSTVED  1026AC  25 m     
88  241  Milling Caroline  2009  SOLRØD  0906AE  25 m     
89  261  Andersen Sissi Argueta  2007  TRITON B  0734AT  25 m     
90  262  Artmann Marie Louise  2008  TRITON B    25 m     
91  269  Hecht Victoria  2008  TRITON B  0888AL  25 m     
92  280  Rindum Sarah  2009  TRITON B    25 m     
93  335  Romme SIF Dalsgaard  2008  VEST  0834AM  25 m     
94  337  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  08 juni 2018 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  21:52 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark