2018-12-11   01:38:37
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Sommer Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

1_S
Løb 1, 400m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
311  Witt Mia  2002  VEST  0206AO  25 m  5:09.45   
405  Maack Emily  2004  LYNGBY  0446AB  25 m  5:11.42  EFT 
242  Munch Natacha  2005  SOLRØD  0506AD  25 m  5:15.94   
238  Levisen Sofia  2002  SOLRØD  0258AE  25 m  5:22.52   
258  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  25 m  5:30.57   
245  Nielsen Silje Juhl  2003  SOLRØD  0316BE  25 m  5:40.87   
305  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  5:54.93   
80  Bløcher Alma Sofie A.  2008  HOVEDSTAD  0804AB  25 m  6:00.00   
120  Jørgensen Vigga  2008  HOVEDSTAD  0874AE  25 m  6:30.00   
10  184  Brandt-Brofeldt Viola  2006  VAT CPH-MK  0664AN  25 m  6:30.00   
11  187  Hansen Caroline  2007  VAT CPH-MK  0784AG  25 m  6:30.00   
12  197  Pedersen Frederikke Dyrby  2007  VAT CPH-MK  0788AO  25 m  6:30.00   
13  200  Soelberg Ella Emilia  2007  VAT CPH-MK  0708AF  25 m  6:30.00   
14  202  Walløe Nadia  2007  VAT CPH-MK  0702AD  25 m  6:30.00   
15  392  Reedtz Caroline Victoria  2007  GENTOFTE  0716AH  25 m  6:35.64   
16  302  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  6:41.38   
17  228  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRØD  0632AL  25 m  6:44.92   
18  154  Vestergaard Clara  2008  HOVEDSTAD  0864AB  25 m  6:54.00   
19  399  Vejborg Maja  2007  GENTOFTE  0772AD  25 m  8:11.17   
20  208  Christensen Sille  2006  NÆSTVED  0624AP  25 m     
21  217  Lindemann Kamilla  2007  NÆSTVED  0758AQ  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  08 juni 2018 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  21:52 
 
2_S
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
237  Kilhof Morten  2000  SOLRØD  0037AJ  25 m  4:42.55   
119  Juska Konradas  2007  HOVEDSTAD  0751AC  25 m  6:00.00   
389  Møllenbach Carl Johan  2006  GENTOFTE  0687AF  25 m  6:04.11   
376  Aarup-Andersen Frederik  2006  GENTOFTE  0649AE  25 m  6:17.55   
183  Bragge August Juel  2005  VAT CPH-MK  0581AO  25 m  6:30.00   
185  Brandt-Lassen Asbjørn  2006  VAT CPH-MK  0631AH  25 m  6:30.00   
196  Nymark-Jensen Sebastian  2006  VAT CPH-MK  0687AN  25 m  6:30.00   
121  Klarskov Benjamin  2007  HOVEDSTAD  0711AC  25 m  6:40.00   
397  Wamberg Hannibal  2006  GENTOFTE  0699AE  25 m  6:53.86   
10  216  Larsen Mads G. Skovly  2006  NÆSTVED  0657AL  25 m     
11  286  Andreassen Arthur Kvist  2007  VEST  0741AF  25 m     
12  288  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m     
13  290  Wagner Adam  2007  VEST  0791AB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  08 juni 2018 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  21:52 
 
3_S
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
254  Lorentzen Katja Skovdal  2003  SOLRØD  0338AQ  25 m  31.91   
312  Thorsen Emma Vega  2004  VEST  0402AH  25 m  32.74   
300  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  33.20   
21  Andersen Sille  2003  FR.SUND  0312AS  25 m  33.49   
238  Levisen Sofia  2002  SOLRØD  0258AE  25 m  34.61   
256  Svenningsen Lærke Samsø  2002  SOLRØD  0206AW  25 m  34.62   
45  Dahl Julie  2004  GSK  0418AN  25 m  35.58   
293  Devantier Anne Sofie  2004  VEST  0406AG  25 m  36.23   
177  Sørensen Laura Møller  2004  LYNGBY  0466AI  25 m  37.33   
10  370  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  38.56   
11  234  Haack Jaqueline  2006  SOLRØD  0672AN  25 m  39.65   
12  267  Grønlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m  39.97   
13  226  Anderson Daniella  2006  SOLRØD  0608AR  25 m  40.13   
14  29  Jørgensen Tilde Rytz  2007  FR.SUND  0724AE  25 m  41.77   
15  357  Mitchell Philippa  2006  VEST  0638AG  25 m  41.86   
16  265  Drygaard Katrine  2005  TRITON B  0562AP  25 m  42.06   
17  232  Hjortshøj Charlotte  2006  SOLRØD  0658AP  25 m  42.09   
18  239  Liechti Amanda  2008  SOLRØD  0824AF  25 m  42.11   
19  80  Bløcher Alma Sofie A.  2008  HOVEDSTAD  0804AB  25 m  42.58   
20  243  Munch-Jensen Amanda L.  2005  SOLRØD  0514AQ  25 m  42.65   
21  22  Appel Line  2007  FR.SUND  0778AG  25 m  42.94   
22  85  Byrholt Lucca Marie  2007  HOVEDSTAD  0708AC  25 m  43.29   
23  283  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  43.71   
24  382  Griffin Nina  2007  GENTOFTE  0776AK  25 m  43.98   
25  255  Spang Emma  2006  SOLRØD  0648AQ  25 m  44.18   
26  197  Pedersen Frederikke Dyrby  2007  VAT CPH-MK  0788AO  25 m  44.21   
27  351  Hagens Hannah Bjerg  2007  VEST  0768AJ  25 m  44.74   
28  32  Lunn Ellen  2008  FR.SUND  0884AE  25 m  44.85   
29  362  Nørgaard Wilma  2006  VEST  0666AG  25 m  45.05   
30  352  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  45.55   
31  377  Basso Bianca  2007  GENTOFTE  0724AQ  25 m  45.64   
32  240  Lund Mathilde  2004  SOLRØD  0444BC  25 m  45.68   
33  74  Bibeyron-Wara Betty  2008  HOVEDSTAD  0888AB  25 m  45.94   
34  145  Stensgaard Ella  2008  HOVEDSTAD  0816AA  25 m  45.98   
35  378  Boesen Johanna Illum  2007  GENTOFTE  0734AQ  25 m  46.20   
36  386  Laan Tess van Der  2008  GENTOFTE  0818AA  25 m  46.47   
37  219  Nielsen Asta Lund  2008  NÆSTVED  0836AF  25 m  46.73   
38  193  Malling Aya  2006  VAT CPH-MK  0686AV  25 m  47.44   
39  399  Vejborg Maja  2007  GENTOFTE  0772AD  25 m  48.22   
40  103  Hanghøj Alvilde Gemmer  2008  HOVEDSTAD  0814AE  25 m  48.36   
41  384  Hvidberg Josephine  2006  GENTOFTE  0618AK  25 m  49.09   
42  146  Strodtmann Andrea Busk  2008  HOVEDSTAD  0838AD  25 m  49.91   
43  212  Frederiksen Ester Ganci  2009  NÆSTVED  0914AC  25 m  49.97   
44  392  Reedtz Caroline Victoria  2007  GENTOFTE  0716AH  25 m  50.25   
45  189  Kestenholz Emma  2007  VAT CPH-MK  0798AO  25 m  50.75   
46  192  Lyse Ellen  2007  VAT CPH-MK  0768AO  25 m  51.15   
47  407  Menné Freja Rosenlund  2007  VAT CPH-MK  0758AO  25 m  51.33  EFT 
48  90  Cliff Esther Lærke Lund  2009  HOVEDSTAD  0912AB  25 m  52.15   
49  309  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  52.69   
50  414  Søbye Viola  2006  VÆRLØSE  0648AT  25 m  52.78  EFT 
51  317  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  52.84   
52  182  Bjerre Caroline  2007  VAT CPH-MK  0772AM  25 m  53.41   
53  325  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  53.50   
54  207  Boss Andrea  2006  NÆSTVED  0658AU  25 m  53.55   
55  284  Sørensen Sofie Kohave  2007  TRITON B  0708AQ  25 m  53.89   
56  138  Riis Christiane Dreyer  2009  HOVEDSTAD  0902AB  25 m  53.94   
57  188  Jacobsen Maya  2007  VAT CPH-MK  0754AQ  25 m  54.31   
58  327  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  54.45   
59  406  Gagnér Helene  2008  TRITON B  0884AJ  25 m  55.14  EFT 
60  215  Holmgaard Silke  2007  NÆSTVED  0766AS  25 m  55.40   
61  223  Petersen Vigga  2009  NÆSTVED  0956AD  25 m  55.62   
62  307  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  25 m  55.64   
63  315  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  55.67   
64  271  Ishøi Asta Haastrup  2008  TRITON B  0806AJ  25 m  55.80   
65  88  Christensen Josephine S.  2009  HOVEDSTAD  0932AB  25 m  55.97   
66  274  Juhl Karoline Koch  2009  TRITON B  0994AF  25 m  56.04   
67  338  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  56.76   
68  211  Foged Martine  2009  NÆSTVED  0994AE  25 m  57.10   
69  320  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m  57.21   
70  306  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  57.49   
71  94  Dyndgaard Alice Zsigri  2009  HOVEDSTAD  0922AB  25 m  57.64   
72  99  Gammelvind Thilde  2008  HOVEDSTAD  0804AG  25 m  57.68   
73  321  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  25 m  58.38   
74  328  Jensen Sarah Kjær  2008  VEST  0816AH  25 m  59.14   
75  282  Stender Mathilde Birn  2008  TRITON B  0868AJ  25 m  59.46   
76  291  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  59.84   
77  186  Dresler India Høj  2008  VAT CPH-MK    25 m  1:00.00   
78  201  Trøstrup Ella  2008  VAT CPH-MK  0812AL  25 m  1:00.00   
79  235  Haack Monique  2009  SOLRØD  0928AD  25 m  1:00.08   
80  229  Hansen Mathilde Rygaard  2008  SOLRØD  0812AK  25 m  1:01.71   
81  123  Lage Andrea  2009  HOVEDSTAD  0934AB  25 m  1:03.76   
82  115  Jespersen Vera  2009  HOVEDSTAD  0952AB  25 m  1:04.15   
83  270  Hinchely Ida  2008  TRITON B  0826AJ  25 m  1:04.27   
84  330  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  1:06.43   
85  181  Bill Sally Emilie  2007  VAT CPH-MK  0898AL  25 m  1:12.19   
86  278  Olsen Bettina M. V.  2007  TRITON B  0786AS  25 m  1:23.47   
87  221  Nielsen Maja Lund  2010  NÆSTVED  1026AC  25 m     
88  241  Milling Caroline  2009  SOLRØD  0906AE  25 m     
89  261  Andersen Sissi Argueta  2007  TRITON B  0734AT  25 m     
90  262  Artmann Marie Louise  2008  TRITON B    25 m     
91  269  Hecht Victoria  2008  TRITON B  0888AL  25 m     
92  280  Rindum Sarah  2009  TRITON B    25 m     
93  335  Romme SIF Dalsgaard  2008  VEST  0834AM  25 m     
94  337  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  08 juni 2018 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  21:52 
 
4_S
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
173  Mathiassen Laurits  1997  LYNGBY  9777AC  25 m  28.68   
172  Mathiassen Jeppe  2000  LYNGBY  0093AE  25 m  29.06   
170  Langkilde Kristoffer Buus  1999  LYNGBY  9923AI  25 m  29.55   
174  Sieben Lukas  1999  LYNGBY  9999AF  25 m  30.31   
411  Jensen Lucas  2001  VEST  0183AM  25 m  30.50   
168  Hansen David Ajken  1999  LYNGBY  9917AJ  25 m  30.96   
176  Sørensen Kasper Feld  2002  LYNGBY  0239AG  25 m  32.07   
247  Petersen Mathias  1999  SOLRØD  9945AU  25 m  35.03   
49  Risager Samuel  2003  GSK  0305AN  25 m  36.45   
10  46  Grell Anton Skov  2004  GSK  0469AE  25 m  36.95   
11  374  Vickery Sigurd Chistopher  2005  VEST  0567AE  25 m  37.71   
12  34  Mikkelsen Bertram H.  2004  FR.SUND  0441AN  25 m  38.14   
13  23  Appel Marcus  2003  FR.SUND  0371AQ  25 m  38.52   
14  48  Johansen Asger  2003  GSK  0395AE  25 m  38.63   
15  30  Krag Loui  2007  FR.SUND  0793AD  25 m  39.74   
16  396  Udar Maximillian  2006  GENTOFTE  0681AJ  25 m  40.64   
17  390  Olsen Peter Bjerre  2006  GENTOFTE  0633AK  25 m  41.66   
18  272  Jensen Jonas Wilms  2007  TRITON B  0717AD  25 m  42.03   
19  349  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  42.13   
20  380  Due August  2007  GENTOFTE  0701AG  25 m  43.11   
21  397  Wamberg Hannibal  2006  GENTOFTE  0699AE  25 m  44.01   
22  227  Daniele Martin  2006  SOLRØD  0691AH  25 m  44.40   
23  113  Jensen Konrad Funch  2007  HOVEDSTAD  0721AC  25 m  44.63   
24  395  Svedal Andreas Ellegaard  2006  GENTOFTE  0631AF  25 m  44.92   
25  156  Vidovic Linus Klarskov  2007  HOVEDSTAD  0713AB  25 m  45.15   
26  159  Wang Ib Fang  2007  HOVEDSTAD  0771AB  25 m  45.54   
27  273  Juhl Emil Koch  2006  TRITON B  0623AG  25 m  45.93   
28  37  Pedersen Harald Vitus  2006  FR.SUND  0679AL  25 m  46.32   
29  89  Cliff Daniel Emil Lund  2007  HOVEDSTAD  0795AC  25 m  46.46   
30  415  Laursen Christian Kempel  2008  VÆRLØSE  0849AD  25 m  46.58  EFT 
31  31  Lopacinskis Gustavs  2009  FR.SUND  0967AA  25 m  46.82   
32  161  Zeller Asbjørn  2007  HOVEDSTAD  0737AA  25 m  47.33   
33  101  Groule Rasmus  2007  HOVEDSTAD  0705AC  25 m  47.63   
34  73  Bergmann David  2008  HOVEDSTAD  0883AC  25 m  47.75   
35  27  Gjerløv Adam  2007  FR.SUND  0779AH  25 m  49.17   
36  322  Thygesen August  2007  VEST  0709AG  25 m  49.48   
37  199  Poulsen Daniel  2005  VAT CPH-MK  0573AJ  25 m  50.14   
38  347  Bøgevig Sofus Emil L.  2007  VEST  0799AJ  25 m  50.32   
39  233  Hjortshøj Niels-Peter  2006  SOLRØD  0677AK  25 m  50.51   
40  289  Hwaiz Jacob  2007  VEST  0723AG  25 m  50.96   
41  303  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  51.14   
42  121  Klarskov Benjamin  2007  HOVEDSTAD  0711AC  25 m  51.66   
43  218  Nielsen Andreas M.  2008  NÆSTVED  0873AE  25 m  52.83   
44  257  Sørensen Lukas Aagaard  2006  SOLRØD  0657AK  25 m  53.01   
45  77  Billing Frederik  2008  HOVEDSTAD  0853AC  25 m  53.51   
46  354  Knuth Oliver  2008  VEST  0829AG  25 m  53.72   
47  413  Laursen Kasper Kempel  2008  VÆRLØSE  0899AD  25 m  54.55  EFT 
48  132  Madsen Laust  2008  HOVEDSTAD  0803AC  25 m  54.59   
49  277  Nielsen Alexander  2006  TRITON B  0697AD  25 m  55.03   
50  266  Drygaard Mathias  2008  TRITON B  0829AA  25 m  56.76   
51  214  Hass Emil  2006  NÆSTVED  0677AL  25 m  57.00   
52  356  Lorenzen Alexander Juul  2009  VEST  0919AB  25 m  57.20   
53  421  Wessel Hans-August  2007  VAT CPH-MK  0755AG  25 m  57.52  EFT 
54  419  Kort Nicky  2007  VAT CPH-MK  0791AH  25 m  58.90  EFT 
55  191  Lindhardt Jonas Hennings  2007  VAT CPH-MK  0763AH  25 m  59.89   
56  263  Bitton Shai  2008  TRITON B  0891AH  25 m  59.89   
57  190  Kongstad Nathan  2007  VAT CPH-MK  0795AK  25 m  1:00.00   
58  420  Keldsen Gustav  2008  VAT CPH-MK  0817AG  25 m  1:00.00  EFT 
59  345  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  1:00.58   
60  412  Marloth Hjalte Brown  2006  VÆRLØSE  0649AM  25 m  1:01.14  EFT 
61  364  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  1:01.89   
62  259  Albjerg Marcus  2009  TRITON B    25 m     
63  260  Andersen Silas Argueta  2010  TRITON B  1013AB  25 m     
64  268  Hansen Marcus Nørre  2007  TRITON B    25 m     
65  372  Trangbæk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  08 juni 2018 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  21:52 
 
5_S
Løb 5, 200m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
408  Missing Sarah Birch  2001  VEST  0192AN  25 m  2:26.14   
252  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRØD  0548AJ  25 m  2:41.07   
21  Andersen Sille  2003  FR.SUND  0312AS  25 m  2:42.20   
28  Hansen Emilie Pyndt  2004  FR.SUND  0466AP  25 m  2:45.87   
311  Witt Mia  2002  VEST  0206AO  25 m  2:47.95   
308  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  2:52.48   
371  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  2:54.47   
360  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  3:00.38   
246  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRØD  0678AP  25 m  3:04.24   
10  283  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  3:05.21   
11  234  Haack Jaqueline  2006  SOLRØD  0672AN  25 m  3:05.28   
12  368  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  3:15.21   
13  346  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  3:15.62   
14  184  Brandt-Brofeldt Viola  2006  VAT CPH-MK  0664AN  25 m  3:20.00   
15  362  Nørgaard Wilma  2006  VEST  0666AG  25 m  3:25.20   
16  381  Flamand Sophie  2007  GENTOFTE  0752AO  25 m  3:25.32   
17  388  Marchenko Alisa  2006  GENTOFTE  0618AJ  25 m  3:25.42   
18  114  Jespersen Lea F. H.  2008  HOVEDSTAD  0838AA  25 m  3:26.92   
19  384  Hvidberg Josephine  2006  GENTOFTE  0618AK  25 m  3:28.32   
20  182  Bjerre Caroline  2007  VAT CPH-MK  0772AM  25 m  3:30.00   
21  74  Bibeyron-Wara Betty  2008  HOVEDSTAD  0888AB  25 m  3:32.68   
22  357  Mitchell Philippa  2006  VEST  0638AG  25 m  3:34.37   
23  187  Hansen Caroline  2007  VAT CPH-MK  0784AG  25 m  3:36.74   
24  202  Walløe Nadia  2007  VAT CPH-MK  0702AD  25 m  3:38.09   
25  103  Hanghøj Alvilde Gemmer  2008  HOVEDSTAD  0814AE  25 m  3:40.49   
26  353  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  3:41.09   
27  85  Byrholt Lucca Marie  2007  HOVEDSTAD  0708AC  25 m  3:42.38   
28  383  Hjortshøj Thilde  2006  GENTOFTE  0648AO  25 m  3:42.68   
29  94  Dyndgaard Alice Zsigri  2009  HOVEDSTAD  0922AB  25 m  3:45.00   
30  200  Soelberg Ella Emilia  2007  VAT CPH-MK  0708AF  25 m  3:47.42   
31  213  Frederiksen Selma Ganci  2008  NÆSTVED  0824AA  25 m  3:47.49   
32  193  Malling Aya  2006  VAT CPH-MK  0686AV  25 m  3:50.00   
33  138  Riis Christiane Dreyer  2009  HOVEDSTAD  0902AB  25 m  3:53.24   
34  386  Laan Tess van Der  2008  GENTOFTE  0818AA  25 m  3:54.78   
35  123  Lage Andrea  2009  HOVEDSTAD  0934AB  25 m  3:55.67   
36  146  Strodtmann Andrea Busk  2008  HOVEDSTAD  0838AD  25 m  4:00.65   
37  99  Gammelvind Thilde  2008  HOVEDSTAD  0804AG  25 m  4:11.63   
38  302  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m     
39  351  Hagens Hannah Bjerg  2007  VEST  0768AJ  25 m     
40  352  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m     
41  373  Vesth Frederikke  2007  VEST  0766AL  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  08 juni 2018 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  21:52 
 
6_S
Løb 6, 200m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
244  Munch-Jensen Theodor L  2002  SOLRØD  0215AL  25 m  2:23.13   
295  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  2:34.96   
24  Dyrhauge Victor  2004  FR.SUND  0407AJ  25 m  2:37.19   
225  Andersen Benjamin Koch  2004  SOLRØD  0425AQ  25 m  2:42.44   
358  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  2:43.20   
50  Johansen Lauritz  2004  GSK  0411AG  25 m  2:43.34   
171  Maack Lucas Dybendal  1999  LYNGBY  9923AJ  25 m  2:44.83   
44  Wennicke Lau Lykke  2004  FR.SUND  0403AF  25 m  2:48.87   
375  Voss Axel Føns  2005  VEST  0517AL  25 m  2:50.29   
10  366  Rasmussen Erik  2006  VEST  0695AD  25 m  2:53.62   
11  36  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  25 m  2:55.85   
12  355  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  3:01.38   
13  30  Krag Loui  2007  FR.SUND  0793AD  25 m  3:01.73   
14  374  Vickery Sigurd Chistopher  2005  VEST  0567AE  25 m  3:02.53   
15  363  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  3:03.07   
16  367  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  3:07.94   
17  396  Udar Maximillian  2006  GENTOFTE  0681AJ  25 m  3:08.05   
18  365  Queitsch Ditlev  2006  VEST  0671AB  25 m  3:14.12   
19  389  Møllenbach Carl Johan  2006  GENTOFTE  0687AF  25 m  3:19.58   
20  272  Jensen Jonas Wilms  2007  TRITON B  0717AD  25 m  3:19.97   
21  119  Juska Konradas  2007  HOVEDSTAD  0751AC  25 m  3:20.00   
22  369  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  25 m  3:20.56   
23  348  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  3:20.69   
24  227  Daniele Martin  2006  SOLRØD  0691AH  25 m  3:22.52   
25  349  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  3:22.55   
26  350  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  3:23.76   
27  380  Due August  2007  GENTOFTE  0701AG  25 m  3:23.88   
28  394  Stoev Alexandros  2007  GENTOFTE  0733AB  25 m  3:27.68   
29  161  Zeller Asbjørn  2007  HOVEDSTAD  0737AA  25 m  3:29.53   
30  196  Nymark-Jensen Sebastian  2006  VAT CPH-MK  0687AN  25 m  3:30.00   
31  198  Pedersen Magne Riedel  2006  VAT CPH-MK  0643AL  25 m  3:30.00   
32  199  Poulsen Daniel  2005  VAT CPH-MK  0573AJ  25 m  3:30.00   
33  379  Clausen August Emil K.  2006  GENTOFTE  0609AK  25 m  3:30.45   
34  183  Bragge August Juel  2005  VAT CPH-MK  0581AO  25 m  3:35.00   
35  194  Nielsen Kalle Hannibal  2006  VAT CPH-MK  0665AF  25 m  3:35.00   
36  126  Legind Hans Bjørn  2007  HOVEDSTAD  0717AF  25 m  3:35.56   
37  376  Aarup-Andersen Frederik  2006  GENTOFTE  0649AE  25 m  3:37.17   
38  40  Rijt Jonathan van der  2007  FR.SUND  0791AF  25 m  3:41.76   
39  395  Svedal Andreas Ellegaard  2006  GENTOFTE  0631AF  25 m  3:42.11   
40  387  Lindquist Oswald  2006  GENTOFTE  0647AF  25 m  3:42.56   
41  393  Rosenbom Frederik  2006  GENTOFTE  0677AN  25 m  3:45.47   
42  106  Hedegaard Ludvig  2007  HOVEDSTAD  0725AG  25 m  3:50.00   
43  160  Wiuf Anton  2008  HOVEDSTAD  0895AC  25 m  3:50.00   
44  156  Vidovic Linus Klarskov  2007  HOVEDSTAD  0713AB  25 m  3:54.77   
45  101  Groule Rasmus  2007  HOVEDSTAD  0705AC  25 m  3:56.58   
46  89  Cliff Daniel Emil Lund  2007  HOVEDSTAD  0795AC  25 m  4:00.90   
47  159  Wang Ib Fang  2007  HOVEDSTAD  0771AB  25 m  4:12.44   
48  281  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  25 m     
49  286  Andreassen Arthur Kvist  2007  VEST  0741AF  25 m     
50  288  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m     
51  290  Wagner Adam  2007  VEST  0791AB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  08 juni 2018 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  21:52 
 
7_S
Løb 7, 50m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
410  Sørensen Katrine V.  1996  VEST  9616AH  25 m  32.77   
300  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  35.11   
52  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  25 m  38.86   
228  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRØD  0632AL  25 m  40.51   
178  Tobberup Sofie Wilhjelm  2004  LYNGBY  0436AX  25 m  40.89   
312  Thorsen Emma Vega  2004  VEST  0402AH  25 m  41.88   
293  Devantier Anne Sofie  2004  VEST  0406AG  25 m  43.12   
258  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  25 m  43.43   
245  Nielsen Silje Juhl  2003  SOLRØD  0316BE  25 m  43.56   
10  45  Dahl Julie  2004  GSK  0418AN  25 m  43.75   
11  256  Svenningsen Lærke Samsø  2002  SOLRØD  0206AW  25 m  44.82   
12  226  Anderson Daniella  2006  SOLRØD  0608AR  25 m  45.21   
13  232  Hjortshøj Charlotte  2006  SOLRØD  0658AP  25 m  48.44   
14  388  Marchenko Alisa  2006  GENTOFTE  0618AJ  25 m  48.80   
15  377  Basso Bianca  2007  GENTOFTE  0724AQ  25 m  49.77   
16  239  Liechti Amanda  2008  SOLRØD  0824AF  25 m  50.11   
17  398  Vedel Edith Louise  2007  GENTOFTE  0742AD  25 m  50.95   
18  114  Jespersen Lea F. H.  2008  HOVEDSTAD  0838AA  25 m  50.98   
19  29  Jørgensen Tilde Rytz  2007  FR.SUND  0724AE  25 m  51.02   
20  145  Stensgaard Ella  2008  HOVEDSTAD  0816AA  25 m  51.07   
21  243  Munch-Jensen Amanda L.  2005  SOLRØD  0514AQ  25 m  51.26   
22  373  Vesth Frederikke  2007  VEST  0766AL  25 m  51.44   
23  32  Lunn Ellen  2008  FR.SUND  0884AE  25 m  51.74   
24  378  Boesen Johanna Illum  2007  GENTOFTE  0734AQ  25 m  51.98   
25  267  Grønlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m  52.20   
26  43  Truelsen Julie  2008  FR.SUND  0854AE  25 m  52.21   
27  189  Kestenholz Emma  2007  VAT CPH-MK  0798AO  25 m  52.56   
28  414  Søbye Viola  2006  VÆRLØSE  0648AT  25 m  52.87  EFT 
29  265  Drygaard Katrine  2005  TRITON B  0562AP  25 m  53.63   
30  217  Lindemann Kamilla  2007  NÆSTVED  0758AQ  25 m  54.10   
31  385  Klep Roos  2007  GENTOFTE  0732AE  25 m  54.89   
32  407  Menné Freja Rosenlund  2007  VAT CPH-MK  0758AO  25 m  54.93  EFT 
33  90  Cliff Esther Lærke Lund  2009  HOVEDSTAD  0912AB  25 m  56.28   
34  208  Christensen Sille  2006  NÆSTVED  0624AP  25 m  56.53   
35  22  Appel Line  2007  FR.SUND  0778AG  25 m  57.11   
36  88  Christensen Josephine S.  2009  HOVEDSTAD  0932AB  25 m  57.32   
37  229  Hansen Mathilde Rygaard  2008  SOLRØD  0812AK  25 m  58.87   
38  192  Lyse Ellen  2007  VAT CPH-MK  0768AO  25 m  59.77   
39  41  Ryberg Liv Emilie  2007  FR.SUND  0738AQ  25 m  1:00.95   
40  328  Jensen Sarah Kjær  2008  VEST  0816AH  25 m  1:01.78   
41  154  Vestergaard Clara  2008  HOVEDSTAD  0864AB  25 m  1:02.18   
42  215  Holmgaard Silke  2007  NÆSTVED  0766AS  25 m  1:03.40   
43  391  Raahauge Laura  2008  GENTOFTE  0826AA  25 m  1:04.08   
44  219  Nielsen Asta Lund  2008  NÆSTVED  0836AF  25 m  1:04.19   
45  181  Bill Sally Emilie  2007  VAT CPH-MK  0898AL  25 m  1:05.21   
46  255  Spang Emma  2006  SOLRØD  0648AQ  25 m  1:08.04   
47  120  Jørgensen Vigga  2008  HOVEDSTAD  0874AE  25 m  1:08.65   
48  270  Hinchely Ida  2008  TRITON B  0826AJ  25 m  1:08.94   
49  327  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  1:10.89   
50  330  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  1:11.54   
51  325  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  1:11.74   
52  321  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  25 m  1:14.67   
53  188  Jacobsen Maya  2007  VAT CPH-MK  0754AQ  25 m  1:15.00   
54  201  Trøstrup Ella  2008  VAT CPH-MK  0812AL  25 m  1:15.00   
55  235  Haack Monique  2009  SOLRØD  0928AD  25 m  1:15.09   
56  123  Lage Andrea  2009  HOVEDSTAD  0934AB  25 m  1:18.85   
57  186  Dresler India Høj  2008  VAT CPH-MK    25 m  1:20.00   
58  241  Milling Caroline  2009  SOLRØD  0906AE  25 m  1:21.58   
59  115  Jespersen Vera  2009  HOVEDSTAD  0952AB  25 m  1:34.73   
60  338  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  1:39.73   
61  211  Foged Martine  2009  NÆSTVED  0994AE  25 m     
62  212  Frederiksen Ester Ganci  2009  NÆSTVED  0914AC  25 m     
63  213  Frederiksen Selma Ganci  2008  NÆSTVED  0824AA  25 m     
64  221  Nielsen Maja Lund  2010  NÆSTVED  1026AC  25 m     
65  223  Petersen Vigga  2009  NÆSTVED  0956AD  25 m     
66  224  Toft Nanna  2007  NÆSTVED  0758AR  25 m     
67  261  Andersen Sissi Argueta  2007  TRITON B  0734AT  25 m     
68  262  Artmann Marie Louise  2008  TRITON B    25 m     
69  269  Hecht Victoria  2008  TRITON B  0888AL  25 m     
70  271  Ishøi Asta Haastrup  2008  TRITON B  0806AJ  25 m     
71  274  Juhl Karoline Koch  2009  TRITON B  0994AF  25 m     
72  278  Olsen Bettina M. V.  2007  TRITON B  0786AS  25 m     
73  280  Rindum Sarah  2009  TRITON B    25 m     
74  284  Sørensen Sofie Kohave  2007  TRITON B  0708AQ  25 m     
75  335  Romme SIF Dalsgaard  2008  VEST  0834AM  25 m     
76  337  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m     
77  406  Gagnér Helene  2008  TRITON B  0884AJ  25 m    EFT 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  08 juni 2018 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  21:52 
 
8_S
Løb 8, 50m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
48  Johansen Asger  2003  GSK  0395AE  25 m  32.20   
172  Mathiassen Jeppe  2000  LYNGBY  0093AE  25 m  35.66   
296  Rasmussen Esben  2004  VEST  0413AJ  25 m  35.75   
169  Hansen Simon Ajken  1999  LYNGBY  9905AK  25 m  37.02   
36  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  25 m  37.88   
167  Frydensberg Gustav  1999  LYNGBY  9911AJ  25 m  38.01   
171  Maack Lucas Dybendal  1999  LYNGBY  9923AJ  25 m  38.31   
46  Grell Anton Skov  2004  GSK  0469AE  25 m  40.72   
34  Mikkelsen Bertram H.  2004  FR.SUND  0441AN  25 m  40.89   
10  170  Langkilde Kristoffer Buus  1999  LYNGBY  9923AI  25 m  41.05   
11  363  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  42.05   
12  185  Brandt-Lassen Asbjørn  2006  VAT CPH-MK  0631AH  25 m  46.84   
13  276  Morthorst Oscar David  2007  TRITON B  0753AF  25 m  47.59   
14  214  Hass Emil  2006  NÆSTVED  0677AL  25 m  48.12   
15  27  Gjerløv Adam  2007  FR.SUND  0779AH  25 m  48.84   
16  73  Bergmann David  2008  HOVEDSTAD  0883AC  25 m  50.00   
17  387  Lindquist Oswald  2006  GENTOFTE  0647AF  25 m  50.78   
18  413  Laursen Kasper Kempel  2008  VÆRLØSE  0899AD  25 m  52.67  EFT 
19  397  Wamberg Hannibal  2006  GENTOFTE  0699AE  25 m  53.15   
20  113  Jensen Konrad Funch  2007  HOVEDSTAD  0721AC  25 m  53.61   
21  412  Marloth Hjalte Brown  2006  VÆRLØSE  0649AM  25 m  53.96  EFT 
22  394  Stoev Alexandros  2007  GENTOFTE  0733AB  25 m  54.19   
23  106  Hedegaard Ludvig  2007  HOVEDSTAD  0725AG  25 m  54.47   
24  257  Sørensen Lukas Aagaard  2006  SOLRØD  0657AK  25 m  55.29   
25  77  Billing Frederik  2008  HOVEDSTAD  0853AC  25 m  55.81   
26  277  Nielsen Alexander  2006  TRITON B  0697AD  25 m  55.92   
27  31  Lopacinskis Gustavs  2009  FR.SUND  0967AA  25 m  56.17   
28  415  Laursen Christian Kempel  2008  VÆRLØSE  0849AD  25 m  56.25  EFT 
29  216  Larsen Mads G. Skovly  2006  NÆSTVED  0657AL  25 m  56.86   
30  347  Bøgevig Sofus Emil L.  2007  VEST  0799AJ  25 m  56.96   
31  289  Hwaiz Jacob  2007  VEST  0723AG  25 m  57.66   
32  183  Bragge August Juel  2005  VAT CPH-MK  0581AO  25 m  58.29   
33  233  Hjortshøj Niels-Peter  2006  SOLRØD  0677AK  25 m  58.89   
34  198  Pedersen Magne Riedel  2006  VAT CPH-MK  0643AL  25 m  59.70   
35  132  Madsen Laust  2008  HOVEDSTAD  0803AC  25 m  1:01.50   
36  421  Wessel Hans-August  2007  VAT CPH-MK  0755AG  25 m  1:02.35  EFT 
37  345  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  1:03.66   
38  220  Nielsen Jeppe  2007  NÆSTVED  0765AI  25 m  1:04.45   
39  419  Kort Nicky  2007  VAT CPH-MK  0791AH  25 m  1:10.65  EFT 
40  190  Kongstad Nathan  2007  VAT CPH-MK  0795AK  25 m  1:17.02   
41  191  Lindhardt Jonas Hennings  2007  VAT CPH-MK  0763AH  25 m  1:18.84   
42  356  Lorenzen Alexander Juul  2009  VEST  0919AB  25 m  1:19.25   
43  420  Keldsen Gustav  2008  VAT CPH-MK  0817AG  25 m  1:20.00  EFT 
44  266  Drygaard Mathias  2008  TRITON B  0829AA  25 m  1:23.26   
45  364  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  1:29.66   
46  259  Albjerg Marcus  2009  TRITON B    25 m     
47  260  Andersen Silas Argueta  2010  TRITON B  1013AB  25 m     
48  263  Bitton Shai  2008  TRITON B  0891AH  25 m     
49  268  Hansen Marcus Nørre  2007  TRITON B    25 m     
50  354  Knuth Oliver  2008  VEST  0829AG  25 m     
51  372  Trangbæk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  08 juni 2018 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  21:52 
 
9_S
Løb 9, 200m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
408  Missing Sarah Birch  2001  VEST  0192AN  25 m  2:19.98   
28  Hansen Emilie Pyndt  2004  FR.SUND  0466AP  25 m  2:50.04   
300  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  2:56.06   
416  Jensen Lykke Gøttrup  2004  VEST  0418AQ  25 m  2:58.71   
370  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  3:19.22   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  08 juni 2018 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  21:52 
 
10_S
Løb 10, 200m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
24  Dyrhauge Victor  2004  FR.SUND  0407AJ  25 m  2:37.59   
237  Kilhof Morten  2000  SOLRØD  0037AJ  25 m  2:45.00   
295  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  2:46.90   
247  Petersen Mathias  1999  SOLRØD  9945AU  25 m  2:52.00   
49  Risager Samuel  2003  GSK  0305AN  25 m  3:02.21   
23  Appel Marcus  2003  FR.SUND  0371AQ  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  08 juni 2018 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  21:52 
 
11_S
Løb 11, 100m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
410  Sørensen Katrine V.  1996  VEST  9616AH  25 m  1:13.13   
300  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  1:16.83   
252  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRØD  0548AJ  25 m  1:21.93   
52  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  25 m  1:23.89   
308  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  1:26.41   
371  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  1:28.43   
228  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRØD  0632AL  25 m  1:29.98   
368  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  1:30.23   
246  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRØD  0678AP  25 m  1:32.78   
10  305  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  1:32.95   
11  178  Tobberup Sofie Wilhjelm  2004  LYNGBY  0436AX  25 m  1:34.10   
12  283  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  1:36.05   
13  80  Bløcher Alma Sofie A.  2008  HOVEDSTAD  0804AB  25 m  1:42.97   
14  388  Marchenko Alisa  2006  GENTOFTE  0618AJ  25 m  1:43.06   
15  114  Jespersen Lea F. H.  2008  HOVEDSTAD  0838AA  25 m  1:45.00   
16  381  Flamand Sophie  2007  GENTOFTE  0752AO  25 m  1:46.21   
17  357  Mitchell Philippa  2006  VEST  0638AG  25 m  1:47.21   
18  378  Boesen Johanna Illum  2007  GENTOFTE  0734AQ  25 m  1:47.73   
19  317  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  1:48.17   
20  232  Hjortshøj Charlotte  2006  SOLRØD  0658AP  25 m  1:49.29   
21  377  Basso Bianca  2007  GENTOFTE  0724AQ  25 m  1:49.91   
22  145  Stensgaard Ella  2008  HOVEDSTAD  0816AA  25 m  1:50.54   
23  74  Bibeyron-Wara Betty  2008  HOVEDSTAD  0888AB  25 m  1:50.69   
24  383  Hjortshøj Thilde  2006  GENTOFTE  0648AO  25 m  1:51.45   
25  373  Vesth Frederikke  2007  VEST  0766AL  25 m  1:52.07   
26  398  Vedel Edith Louise  2007  GENTOFTE  0742AD  25 m  1:52.84   
27  138  Riis Christiane Dreyer  2009  HOVEDSTAD  0902AB  25 m  1:53.80   
28  85  Byrholt Lucca Marie  2007  HOVEDSTAD  0708AC  25 m  1:55.79   
29  382  Griffin Nina  2007  GENTOFTE  0776AK  25 m  1:56.00   
30  385  Klep Roos  2007  GENTOFTE  0732AE  25 m  1:56.99   
31  22  Appel Line  2007  FR.SUND  0778AG  25 m  1:59.76   
32  182  Bjerre Caroline  2007  VAT CPH-MK  0772AM  25 m  2:00.00   
33  306  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  2:00.46   
34  88  Christensen Josephine S.  2009  HOVEDSTAD  0932AB  25 m  2:00.47   
35  94  Dyndgaard Alice Zsigri  2009  HOVEDSTAD  0922AB  25 m  2:01.04   
36  391  Raahauge Laura  2008  GENTOFTE  0826AA  25 m  2:01.69   
37  353  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  2:01.70   
38  197  Pedersen Frederikke Dyrby  2007  VAT CPH-MK  0788AO  25 m  2:02.23   
39  407  Menné Freja Rosenlund  2007  VAT CPH-MK  0758AO  25 m  2:03.88  EFT 
40  315  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  2:06.43   
41  90  Cliff Esther Lærke Lund  2009  HOVEDSTAD  0912AB  25 m  2:06.96   
42  103  Hanghøj Alvilde Gemmer  2008  HOVEDSTAD  0814AE  25 m  2:07.06   
43  193  Malling Aya  2006  VAT CPH-MK  0686AV  25 m  2:10.00   
44  43  Truelsen Julie  2008  FR.SUND  0854AE  25 m  2:12.63   
45  192  Lyse Ellen  2007  VAT CPH-MK  0768AO  25 m  2:15.39   
46  189  Kestenholz Emma  2007  VAT CPH-MK  0798AO  25 m  2:20.07   
47  291  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  2:22.02   
48  188  Jacobsen Maya  2007  VAT CPH-MK  0754AQ  25 m  2:25.81   
49  41  Ryberg Liv Emilie  2007  FR.SUND  0738AQ  25 m  2:28.45   
50  99  Gammelvind Thilde  2008  HOVEDSTAD  0804AG  25 m  2:32.75   
51  181  Bill Sally Emilie  2007  VAT CPH-MK  0898AL  25 m  2:40.00   
52  186  Dresler India Høj  2008  VAT CPH-MK    25 m  2:40.00   
53  201  Trøstrup Ella  2008  VAT CPH-MK  0812AL  25 m  2:40.00   
54  270  Hinchely Ida  2008  TRITON B  0826AJ  25 m  2:51.10   
55  309  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  2:55.68   
56  115  Jespersen Vera  2009  HOVEDSTAD  0952AB  25 m  3:09.46   
57  211  Foged Martine  2009  NÆSTVED  0994AE  25 m     
58  215  Holmgaard Silke  2007  NÆSTVED  0766AS  25 m     
59  221  Nielsen Maja Lund  2010  NÆSTVED  1026AC  25 m     
60  224  Toft Nanna  2007  NÆSTVED  0758AR  25 m     
61  261  Andersen Sissi Argueta  2007  TRITON B  0734AT  25 m     
62  284  Sørensen Sofie Kohave  2007  TRITON B  0708AQ  25 m     
63  307  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  25 m     
64  320  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m     
65  328  Jensen Sarah Kjær  2008  VEST  0816AH  25 m     
66  330  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m     
67  335  Romme SIF Dalsgaard  2008  VEST  0834AM  25 m     
68  338  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m     
69  351  Hagens Hannah Bjerg  2007  VEST  0768AJ  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  08 juni 2018 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  21:52 
 
12_S
Løb 12, 100m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
244  Munch-Jensen Theodor L  2002  SOLRØD  0215AL  25 m  1:15.00   
296  Rasmussen Esben  2004  VEST  0413AJ  25 m  1:20.11   
295  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  1:20.43   
225  Andersen Benjamin Koch  2004  SOLRØD  0425AQ  25 m  1:21.10   
24  Dyrhauge Victor  2004  FR.SUND  0407AJ  25 m  1:26.28   
36  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  25 m  1:26.74   
375  Voss Axel Føns  2005  VEST  0517AL  25 m  1:27.29   
50  Johansen Lauritz  2004  GSK  0411AG  25 m  1:27.97   
367  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  1:29.43   
10  363  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  1:29.87   
11  355  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  1:31.24   
12  366  Rasmussen Erik  2006  VEST  0695AD  25 m  1:31.36   
13  376  Aarup-Andersen Frederik  2006  GENTOFTE  0649AE  25 m  1:33.16   
14  395  Svedal Andreas Ellegaard  2006  GENTOFTE  0631AF  25 m  1:36.30   
15  34  Mikkelsen Bertram H.  2004  FR.SUND  0441AN  25 m  1:37.19   
16  27  Gjerløv Adam  2007  FR.SUND  0779AH  25 m  1:42.69   
17  40  Rijt Jonathan van der  2007  FR.SUND  0791AF  25 m  1:44.87   
18  185  Brandt-Lassen Asbjørn  2006  VAT CPH-MK  0631AH  25 m  1:45.48   
19  379  Clausen August Emil K.  2006  GENTOFTE  0609AK  25 m  1:47.56   
20  369  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  25 m  1:48.41   
21  393  Rosenbom Frederik  2006  GENTOFTE  0677AN  25 m  1:49.54   
22  101  Groule Rasmus  2007  HOVEDSTAD  0705AC  25 m  1:50.48   
23  159  Wang Ib Fang  2007  HOVEDSTAD  0771AB  25 m  1:50.50   
24  119  Juska Konradas  2007  HOVEDSTAD  0751AC  25 m  1:50.81   
25  214  Hass Emil  2006  NÆSTVED  0677AL  25 m  1:51.03   
26  161  Zeller Asbjørn  2007  HOVEDSTAD  0737AA  25 m  1:51.21   
27  44  Wennicke Lau Lykke  2004  FR.SUND  0403AF  25 m  1:51.45   
28  276  Morthorst Oscar David  2007  TRITON B  0753AF  25 m  1:51.98   
29  37  Pedersen Harald Vitus  2006  FR.SUND  0679AL  25 m  1:52.58   
30  322  Thygesen August  2007  VEST  0709AG  25 m  1:54.19   
31  156  Vidovic Linus Klarskov  2007  HOVEDSTAD  0713AB  25 m  1:57.28   
32  160  Wiuf Anton  2008  HOVEDSTAD  0895AC  25 m  1:57.98   
33  277  Nielsen Alexander  2006  TRITON B  0697AD  25 m  1:58.21   
34  199  Poulsen Daniel  2005  VAT CPH-MK  0573AJ  25 m  2:00.00   
35  106  Hedegaard Ludvig  2007  HOVEDSTAD  0725AG  25 m  2:01.84   
36  89  Cliff Daniel Emil Lund  2007  HOVEDSTAD  0795AC  25 m  2:04.70   
37  126  Legind Hans Bjørn  2007  HOVEDSTAD  0717AF  25 m  2:05.79   
38  77  Billing Frederik  2008  HOVEDSTAD  0853AC  25 m  2:09.45   
39  31  Lopacinskis Gustavs  2009  FR.SUND  0967AA  25 m  2:10.44   
40  419  Kort Nicky  2007  VAT CPH-MK  0791AH  25 m  2:12.85  EFT 
41  132  Madsen Laust  2008  HOVEDSTAD  0803AC  25 m  2:19.10   
42  421  Wessel Hans-August  2007  VAT CPH-MK  0755AG  25 m  2:30.00  EFT 
43  190  Kongstad Nathan  2007  VAT CPH-MK  0795AK  25 m  2:40.00   
44  420  Keldsen Gustav  2008  VAT CPH-MK  0817AG  25 m  2:40.00  EFT 
45  191  Lindhardt Jonas Hennings  2007  VAT CPH-MK  0763AH  25 m  2:53.31   
46  220  Nielsen Jeppe  2007  NÆSTVED  0765AI  25 m     
47  263  Bitton Shai  2008  TRITON B  0891AH  25 m     
48  303  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m     
49  345  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m     
50  347  Bøgevig Sofus Emil L.  2007  VEST  0799AJ  25 m     
51  372  Trangbæk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  08 juni 2018 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  21:52 
 
13_S
Løb 13, 200m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
254  Lorentzen Katja Skovdal  2003  SOLRØD  0338AQ  25 m  2:30.20   
21  Andersen Sille  2003  FR.SUND  0312AS  25 m  2:32.69   
405  Maack Emily  2004  LYNGBY  0446AB  25 m  2:35.69  EFT 
28  Hansen Emilie Pyndt  2004  FR.SUND  0466AP  25 m  2:37.80   
238  Levisen Sofia  2002  SOLRØD  0258AE  25 m  2:44.91   
45  Dahl Julie  2004  GSK  0418AN  25 m  2:44.95   
256  Svenningsen Lærke Samsø  2002  SOLRØD  0206AW  25 m  2:46.09   
242  Munch Natacha  2005  SOLRØD  0506AD  25 m  2:49.65   
234  Haack Jaqueline  2006  SOLRØD  0672AN  25 m  2:55.60   
10  258  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  25 m  2:57.84   
11  267  Grønlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m  3:00.63   
12  177  Sørensen Laura Møller  2004  LYNGBY  0466AI  25 m  3:07.47   
13  246  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRØD  0678AP  25 m  3:08.88   
14  360  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  3:09.89   
15  200  Soelberg Ella Emilia  2007  VAT CPH-MK  0708AF  25 m  3:10.00   
16  29  Jørgensen Tilde Rytz  2007  FR.SUND  0724AE  25 m  3:23.10   
17  362  Nørgaard Wilma  2006  VEST  0666AG  25 m  3:26.40   
18  239  Liechti Amanda  2008  SOLRØD  0824AF  25 m  3:27.96   
19  103  Hanghøj Alvilde Gemmer  2008  HOVEDSTAD  0814AE  25 m  3:30.00   
20  392  Reedtz Caroline Victoria  2007  GENTOFTE  0716AH  25 m  3:32.26   
21  85  Byrholt Lucca Marie  2007  HOVEDSTAD  0708AC  25 m  3:33.81   
22  384  Hvidberg Josephine  2006  GENTOFTE  0618AK  25 m  3:34.20   
23  352  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  3:35.69   
24  382  Griffin Nina  2007  GENTOFTE  0776AK  25 m  3:37.35   
25  265  Drygaard Katrine  2005  TRITON B  0562AP  25 m  3:38.64   
26  219  Nielsen Asta Lund  2008  NÆSTVED  0836AF  25 m  3:41.71   
27  184  Brandt-Brofeldt Viola  2006  VAT CPH-MK  0664AN  25 m  3:42.50   
28  120  Jørgensen Vigga  2008  HOVEDSTAD  0874AE  25 m  3:54.15   
29  187  Hansen Caroline  2007  VAT CPH-MK  0784AG  25 m  3:54.85   
30  255  Spang Emma  2006  SOLRØD  0648AQ  25 m  3:57.02   
31  90  Cliff Esther Lærke Lund  2009  HOVEDSTAD  0912AB  25 m  4:00.00   
32  146  Strodtmann Andrea Busk  2008  HOVEDSTAD  0838AD  25 m  4:00.00   
33  154  Vestergaard Clara  2008  HOVEDSTAD  0864AB  25 m  4:00.27   
34  202  Walløe Nadia  2007  VAT CPH-MK  0702AD  25 m  4:00.71   
35  213  Frederiksen Selma Ganci  2008  NÆSTVED  0824AA  25 m     
36  240  Lund Mathilde  2004  SOLRØD  0444BC  25 m     
37  252  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRØD  0548AJ  25 m     
38  325  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m     
39  327  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m     
40  338  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m     
41  414  Søbye Viola  2006  VÆRLØSE  0648AT  25 m    EFT 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  08 juni 2018 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  21:52 
 
14_S
Løb 14, 200m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
176  Sørensen Kasper Feld  2002  LYNGBY  0239AG  25 m  2:39.09   
237  Kilhof Morten  2000  SOLRØD  0037AJ  25 m  2:45.15   
355  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  2:46.18   
358  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  2:54.55   
30  Krag Loui  2007  FR.SUND  0793AD  25 m  2:59.22   
365  Queitsch Ditlev  2006  VEST  0671AB  25 m  3:07.62   
389  Møllenbach Carl Johan  2006  GENTOFTE  0687AF  25 m  3:07.64   
366  Rasmussen Erik  2006  VEST  0695AD  25 m  3:08.61   
272  Jensen Jonas Wilms  2007  TRITON B  0717AD  25 m  3:10.21   
10  126  Legind Hans Bjørn  2007  HOVEDSTAD  0717AF  25 m  3:12.09   
11  348  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  3:12.40   
12  390  Olsen Peter Bjerre  2006  GENTOFTE  0633AK  25 m  3:12.59   
13  387  Lindquist Oswald  2006  GENTOFTE  0647AF  25 m  3:21.66   
14  350  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  3:24.45   
15  89  Cliff Daniel Emil Lund  2007  HOVEDSTAD  0795AC  25 m  3:25.67   
16  159  Wang Ib Fang  2007  HOVEDSTAD  0771AB  25 m  3:29.08   
17  161  Zeller Asbjørn  2007  HOVEDSTAD  0737AA  25 m  3:30.00   
18  73  Bergmann David  2008  HOVEDSTAD  0883AC  25 m  3:40.00   
19  160  Wiuf Anton  2008  HOVEDSTAD  0895AC  25 m  3:40.00   
20  194  Nielsen Kalle Hannibal  2006  VAT CPH-MK  0665AF  25 m  3:40.00   
21  113  Jensen Konrad Funch  2007  HOVEDSTAD  0721AC  25 m  3:42.15   
22  273  Juhl Emil Koch  2006  TRITON B  0623AG  25 m  3:49.16   
23  121  Klarskov Benjamin  2007  HOVEDSTAD  0711AC  25 m  4:00.45   
24  101  Groule Rasmus  2007  HOVEDSTAD  0705AC  25 m  4:00.91   
25  34  Mikkelsen Bertram H.  2004  FR.SUND  0441AN  25 m     
26  289  Hwaiz Jacob  2007  VEST  0723AG  25 m     
27  345  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m     
28  347  Bøgevig Sofus Emil L.  2007  VEST  0799AJ  25 m     
29  356  Lorenzen Alexander Juul  2009  VEST  0919AB  25 m     
30  364  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  08 juni 2018 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  21:52 
 
15_S
Løb 15, 50m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
408  Missing Sarah Birch  2001  VEST  0192AN  25 m  28.30   
409  Sjøgren Xenia Bonnén  1997  VEST  9764AE  25 m  29.10   
417  Larsen Emilie  2001  VEST  0186AC  25 m  29.78   
179  Vistisen Helene  1997  LYNGBY  9732AR  25 m  30.60   
254  Lorentzen Katja Skovdal  2003  SOLRØD  0338AQ  25 m  31.32   
312  Thorsen Emma Vega  2004  VEST  0402AH  25 m  31.81   
293  Devantier Anne Sofie  2004  VEST  0406AG  25 m  32.02   
21  Andersen Sille  2003  FR.SUND  0312AS  25 m  33.36   
311  Witt Mia  2002  VEST  0206AO  25 m  33.84   
10  52  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  25 m  34.23   
11  28  Hansen Emilie Pyndt  2004  FR.SUND  0466AP  25 m  34.57   
12  242  Munch Natacha  2005  SOLRØD  0506AD  25 m  35.04   
13  305  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  35.38   
14  346  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  38.69   
15  267  Grønlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m  39.43   
16  283  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  40.72   
17  368  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  41.02   
18  243  Munch-Jensen Amanda L.  2005  SOLRØD  0514AQ  25 m  41.85   
19  308  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  42.09   
20  353  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  42.22   
21  381  Flamand Sophie  2007  GENTOFTE  0752AO  25 m  42.62   
22  226  Anderson Daniella  2006  SOLRØD  0608AR  25 m  42.71   
23  80  Bløcher Alma Sofie A.  2008  HOVEDSTAD  0804AB  25 m  42.97   
24  114  Jespersen Lea F. H.  2008  HOVEDSTAD  0838AA  25 m  44.40   
25  74  Bibeyron-Wara Betty  2008  HOVEDSTAD  0888AB  25 m  46.03   
26  240  Lund Mathilde  2004  SOLRØD  0444BC  25 m  46.31   
27  399  Vejborg Maja  2007  GENTOFTE  0772AD  25 m  46.34   
28  391  Raahauge Laura  2008  GENTOFTE  0826AA  25 m  46.44   
29  145  Stensgaard Ella  2008  HOVEDSTAD  0816AA  25 m  46.52   
30  385  Klep Roos  2007  GENTOFTE  0732AE  25 m  47.28   
31  386  Laan Tess van Der  2008  GENTOFTE  0818AA  25 m  47.81   
32  120  Jørgensen Vigga  2008  HOVEDSTAD  0874AE  25 m  48.03   
33  138  Riis Christiane Dreyer  2009  HOVEDSTAD  0902AB  25 m  48.25   
34  302  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  51.35   
35  123  Lage Andrea  2009  HOVEDSTAD  0934AB  25 m  54.68   
36  146  Strodtmann Andrea Busk  2008  HOVEDSTAD  0838AD  25 m  54.73   
37  383  Hjortshøj Thilde  2006  GENTOFTE  0648AO  25 m  55.87   
38  307  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  25 m  55.99   
39  99  Gammelvind Thilde  2008  HOVEDSTAD  0804AG  25 m  56.16   
40  154  Vestergaard Clara  2008  HOVEDSTAD  0864AB  25 m  59.90   
41  188  Jacobsen Maya  2007  VAT CPH-MK  0754AQ  25 m  1:00.00   
42  309  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  1:00.01   
43  94  Dyndgaard Alice Zsigri  2009  HOVEDSTAD  0922AB  25 m  1:01.87   
44  88  Christensen Josephine S.  2009  HOVEDSTAD  0932AB  25 m  1:02.64   
45  212  Frederiksen Ester Ganci  2009  NÆSTVED  0914AC  25 m  1:04.55   
46  115  Jespersen Vera  2009  HOVEDSTAD  0952AB  25 m  1:05.00   
47  229  Hansen Mathilde Rygaard  2008  SOLRØD  0812AK  25 m  1:05.21   
48  241  Milling Caroline  2009  SOLRØD  0906AE  25 m  1:05.63   
49  235  Haack Monique  2009  SOLRØD  0928AD  25 m  1:07.04   
50  306  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  1:22.64   
51  32  Lunn Ellen  2008  FR.SUND  0884AE  25 m     
52  208  Christensen Sille  2006  NÆSTVED  0624AP  25 m     
53  217  Lindemann Kamilla  2007  NÆSTVED  0758AQ  25 m     
54  223  Petersen Vigga  2009  NÆSTVED  0956AD  25 m     
55  270  Hinchely Ida  2008  TRITON B  0826AJ  25 m     
56  282  Stender Mathilde Birn  2008  TRITON B  0868AJ  25 m     
57  291  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m     
58  315  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m     
59  317  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m     
60  320  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m     
61  321  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  08 juni 2018 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  21:52 
 
16_S
Løb 16, 50m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
244  Munch-Jensen Theodor L  2002  SOLRØD  0215AL  25 m  27.39   
172  Mathiassen Jeppe  2000  LYNGBY  0093AE  25 m  27.90   
169  Hansen Simon Ajken  1999  LYNGBY  9905AK  25 m  28.27   
411  Jensen Lucas  2001  VEST  0183AM  25 m  28.32   
174  Sieben Lukas  1999  LYNGBY  9999AF  25 m  28.34   
168  Hansen David Ajken  1999  LYNGBY  9917AJ  25 m  29.19   
170  Langkilde Kristoffer Buus  1999  LYNGBY  9923AI  25 m  29.51   
167  Frydensberg Gustav  1999  LYNGBY  9911AJ  25 m  30.40   
247  Petersen Mathias  1999  SOLRØD  9945AU  25 m  30.69   
10  48  Johansen Asger  2003  GSK  0395AE  25 m  30.82   
11  296  Rasmussen Esben  2004  VEST  0413AJ  25 m  31.31   
12  50  Johansen Lauritz  2004  GSK  0411AG  25 m  31.51   
13  46  Grell Anton Skov  2004  GSK  0469AE  25 m  32.55   
14  24  Dyrhauge Victor  2004  FR.SUND  0407AJ  25 m  32.71   
15  225  Andersen Benjamin Koch  2004  SOLRØD  0425AQ  25 m  33.59   
16  36  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  25 m  33.88   
17  49  Risager Samuel  2003  GSK  0305AN  25 m  33.98   
18  23  Appel Marcus  2003  FR.SUND  0371AQ  25 m  35.03   
19  44  Wennicke Lau Lykke  2004  FR.SUND  0403AF  25 m  35.56   
20  374  Vickery Sigurd Chistopher  2005  VEST  0567AE  25 m  35.92   
21  126  Legind Hans Bjørn  2007  HOVEDSTAD  0717AF  25 m  36.91   
22  369  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  25 m  37.03   
23  272  Jensen Jonas Wilms  2007  TRITON B  0717AD  25 m  37.23   
24  396  Udar Maximillian  2006  GENTOFTE  0681AJ  25 m  37.33   
25  365  Queitsch Ditlev  2006  VEST  0671AB  25 m  37.82   
26  350  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  38.21   
27  348  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  39.14   
28  216  Larsen Mads G. Skovly  2006  NÆSTVED  0657AL  25 m  40.52   
29  227  Daniele Martin  2006  SOLRØD  0691AH  25 m  41.27   
30  367  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  41.85   
31  380  Due August  2007  GENTOFTE  0701AG  25 m  42.46   
32  113  Jensen Konrad Funch  2007  HOVEDSTAD  0721AC  25 m  42.55   
33  394  Stoev Alexandros  2007  GENTOFTE  0733AB  25 m  42.92   
34  281  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  25 m  43.14   
35  286  Andreassen Arthur Kvist  2007  VEST  0741AF  25 m  43.17   
36  30  Krag Loui  2007  FR.SUND  0793AD  25 m  43.97   
37  390  Olsen Peter Bjerre  2006  GENTOFTE  0633AK  25 m  44.09   
38  349  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  44.86   
39  37  Pedersen Harald Vitus  2006  FR.SUND  0679AL  25 m  45.81   
40  196  Nymark-Jensen Sebastian  2006  VAT CPH-MK  0687AN  25 m  46.02   
41  156  Vidovic Linus Klarskov  2007  HOVEDSTAD  0713AB  25 m  46.47   
42  379  Clausen August Emil K.  2006  GENTOFTE  0609AK  25 m  47.42   
43  73  Bergmann David  2008  HOVEDSTAD  0883AC  25 m  47.63   
44  119  Juska Konradas  2007  HOVEDSTAD  0751AC  25 m  49.26   
45  40  Rijt Jonathan van der  2007  FR.SUND  0791AF  25 m  49.28   
46  106  Hedegaard Ludvig  2007  HOVEDSTAD  0725AG  25 m  50.43   
47  198  Pedersen Magne Riedel  2006  VAT CPH-MK  0643AL  25 m  50.46   
48  276  Morthorst Oscar David  2007  TRITON B  0753AF  25 m  50.88   
49  290  Wagner Adam  2007  VEST  0791AB  25 m  53.17   
50  160  Wiuf Anton  2008  HOVEDSTAD  0895AC  25 m  54.31   
51  132  Madsen Laust  2008  HOVEDSTAD  0803AC  25 m  57.63   
52  257  Sørensen Lukas Aagaard  2006  SOLRØD  0657AK  25 m  57.90   
53  288  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  58.29   
54  393  Rosenbom Frederik  2006  GENTOFTE  0677AN  25 m  59.19   
55  191  Lindhardt Jonas Hennings  2007  VAT CPH-MK  0763AH  25 m  1:00.00   
56  419  Kort Nicky  2007  VAT CPH-MK  0791AH  25 m  1:00.00  EFT 
57  421  Wessel Hans-August  2007  VAT CPH-MK  0755AG  25 m  1:00.26  EFT 
58  77  Billing Frederik  2008  HOVEDSTAD  0853AC  25 m  1:03.25   
59  322  Thygesen August  2007  VEST  0709AG  25 m  1:12.89   
60  218  Nielsen Andreas M.  2008  NÆSTVED  0873AE  25 m     
61  220  Nielsen Jeppe  2007  NÆSTVED  0765AI  25 m     
62  266  Drygaard Mathias  2008  TRITON B  0829AA  25 m     
63  303  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m     
64  412  Marloth Hjalte Brown  2006  VÆRLØSE  0649AM  25 m    EFT 
65  413  Laursen Kasper Kempel  2008  VÆRLØSE  0899AD  25 m    EFT 
66  415  Laursen Christian Kempel  2008  VÆRLØSE  0849AD  25 m    EFT 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  08 juni 2018 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  21:52 
 
17_S
Løb 17, 4X50m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
310  Vg17 Vest Piger 1  2002  VEST    25 m  1:58.20   
248  Solrød Piger 1  2002  SOLRØD    25 m  2:03.34   
38  Frederikssund Queens  2003  FR.SUND    25 m  2:09.00   
249  Solrød Piger 2  2006  SOLRØD    25 m  2:09.99   
342  Vest Årgang Piger 1  2006  VEST    25 m  2:14.88   
250  Solrød Piger 3  2006  SOLRØD    25 m  2:27.56   
343  Vest Årgang Piger 2  2006  VEST    25 m  2:28.29   
400  Gentofte Piger 1  2006  GENTOFTE    25 m  2:29.00   
401  Gentofte Piger 2  2006  GENTOFTE    25 m  2:35.00   
10  402  Gentofte Piger 3  2006  GENTOFTE    25 m  2:39.00   
11  318  Vest Talenter  2008  VEST    25 m  2:48.80   
12  344  Vest Årgang Piger 3  2007  VEST    25 m  2:50.00   
13  319  Vest Talenter 2  2007  VEST    25 m  2:57.60   
14  324  Vest Mini-Girlz 1  2008  VEST    25 m  4:00.00   
15  329  Vest Mini-Girlz 2  2008  VEST    25 m  4:20.00   
16  334  Vest Mini-Girlz 3  2008  VEST    25 m  4:20.00   
17  206  Næstved Piger  2006  NÆSTVED    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  08 juni 2018 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  21:52 
 
18_S
Løb 18, 4X50m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
165  Pensionisterne  1999  LYNGBY    25 m  1:45.10   
294  Vg17 Vest Drenge  2002  VEST    25 m  1:48.60   
230  Solrød Herrer 1  1999  SOLRØD    25 m  1:53.02   
164  Kanonerne  1997  LYNGBY    25 m  1:55.00   
47  Vg17 Gsk Drenge  2004  GSK    25 m  1:58.30   
26  Frederikssund Furious  2004  FR.SUND    25 m  2:03.00   
339  Vest Årgang Drenge 1  2005  VEST    25 m  2:05.48   
340  Vest Årgang Drenge 2  2006  VEST    25 m  2:10.52   
341  Vest Årgang Drenge 3  2006  VEST    25 m  2:16.35   
10  403  Gentofte Drenge 1  2006  GENTOFTE    25 m  2:18.00   
11  25  Frederikssund Energy  2007  FR.SUND    25 m  2:22.00   
12  404  Gentofte Drenge 2  2006  GENTOFTE    25 m  2:28.00   
13  287  Vest Big Boys  2007  VEST    25 m  2:39.60   
14  323  Vest Mini-Boyz 1  2007  VEST    25 m  4:20.00   
15  205  Næstved Drenge  2006  NÆSTVED    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  08 juni 2018 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  21:52 
 
19_S
Løb 19, 400m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
409  Sjøgren Xenia Bonnén  1997  VEST  9764AE  25 m  5:12.49   
360  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m     
370  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m     
371  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  08 juni 2018 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  21:52 
 
20_S
Løb 20, 400m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
24  Dyrhauge Victor  2004  FR.SUND  0407AJ  25 m  5:28.00   
44  Wennicke Lau Lykke  2004  FR.SUND  0403AF  25 m  6:31.55   
30  Krag Loui  2007  FR.SUND  0793AD  25 m  6:35.31   
348  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m     
355  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m     
358  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m     
366  Rasmussen Erik  2006  VEST  0695AD  25 m     
369  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  25 m     
374  Vickery Sigurd Chistopher  2005  VEST  0567AE  25 m     
10  375  Voss Axel Føns  2005  VEST  0517AL  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  08 juni 2018 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  21:52 
 
21_S
Løb 21, 100m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
408  Missing Sarah Birch  2001  VEST  0192AN  25 m  56.91   
300  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  1:01.52   
254  Lorentzen Katja Skovdal  2003  SOLRØD  0338AQ  25 m  1:02.86   
312  Thorsen Emma Vega  2004  VEST  0402AH  25 m  1:04.62   
293  Devantier Anne Sofie  2004  VEST  0406AG  25 m  1:05.82   
21  Andersen Sille  2003  FR.SUND  0312AS  25 m  1:06.13   
242  Munch Natacha  2005  SOLRØD  0506AD  25 m  1:06.79   
238  Levisen Sofia  2002  SOLRØD  0258AE  25 m  1:07.03   
52  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  25 m  1:07.11   
10  256  Svenningsen Lærke Samsø  2002  SOLRØD  0206AW  25 m  1:07.30   
11  252  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRØD  0548AJ  25 m  1:08.11   
12  245  Nielsen Silje Juhl  2003  SOLRØD  0316BE  25 m  1:08.68   
13  28  Hansen Emilie Pyndt  2004  FR.SUND  0466AP  25 m  1:08.83   
14  258  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  25 m  1:11.08   
15  305  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  1:12.35   
16  45  Dahl Julie  2004  GSK  0418AN  25 m  1:13.17   
17  253  Silberg Julie  2002  SOLRØD  0264AD  25 m  1:13.53   
18  308  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  1:13.94   
19  228  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRØD  0632AL  25 m  1:14.26   
20  246  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRØD  0678AP  25 m  1:14.61   
21  234  Haack Jaqueline  2006  SOLRØD  0672AN  25 m  1:16.79   
22  283  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  1:16.81   
23  95  Dyndgaard Lotte  2003  HOVEDSTAD  0356AB  25 m  1:17.00   
24  177  Sørensen Laura Møller  2004  LYNGBY  0466AI  25 m  1:17.20   
25  232  Hjortshøj Charlotte  2006  SOLRØD  0658AP  25 m  1:17.88   
26  243  Munch-Jensen Amanda L.  2005  SOLRØD  0514AQ  25 m  1:19.34   
27  102  Hagild Regitze Kaas  2004  HOVEDSTAD    25 m  1:20.00   
28  226  Anderson Daniella  2006  SOLRØD  0608AR  25 m  1:20.29   
29  353  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  1:20.66   
30  239  Liechti Amanda  2008  SOLRØD  0824AF  25 m  1:21.56   
31  Kepser Freja Johanna  2005  AIF  0544AS  25 m  1:22.31   
32  96  Dyndgaard Nelli Zsigri  2006  HOVEDSTAD  0674AB  25 m  1:23.00   
33  110  Hollenbeck Clara  2002  HOVEDSTAD  0256BE  25 m  1:23.23   
34  42  Sonne Julie  2005  FR.SUND  0532AX  25 m  1:24.17   
35  117  Jones Amina  2006  HOVEDSTAD  0612AQ  25 m  1:24.19   
36  255  Spang Emma  2006  SOLRØD  0648AQ  25 m  1:24.20   
37  114  Jespersen Lea F. H.  2008  HOVEDSTAD  0838AA  25 m  1:24.81   
38  29  Jørgensen Tilde Rytz  2007  FR.SUND  0724AE  25 m  1:25.56   
39  240  Lund Mathilde  2004  SOLRØD  0444BC  25 m  1:25.70   
40  155  Vestergaard Hannah  2005  HOVEDSTAD  0564AZ  25 m  1:26.33   
41  197  Pedersen Frederikke Dyrby  2007  VAT CPH-MK  0788AO  25 m  1:26.47   
42  184  Brandt-Brofeldt Viola  2006  VAT CPH-MK  0664AN  25 m  1:26.72   
43  144  Slot Amalie  2003  HOVEDSTAD  0362BG  25 m  1:27.53   
44  302  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  1:27.93   
45  200  Soelberg Ella Emilia  2007  VAT CPH-MK  0708AF  25 m  1:29.17   
46  74  Bibeyron-Wara Betty  2008  HOVEDSTAD  0888AB  25 m  1:29.41   
47  202  Walløe Nadia  2007  VAT CPH-MK  0702AD  25 m  1:29.76   
48  351  Hagens Hannah Bjerg  2007  VEST  0768AJ  25 m  1:29.94   
49  70  Andersen Karla Krarup  2005  HOVEDSTAD    25 m  1:30.00   
50  219  Nielsen Asta Lund  2008  NÆSTVED  0836AF  25 m  1:30.06   
51  18  Myhre-Gregersen Sarah M.  2005  AIF  0524AX  25 m  1:30.39   
52  118  Jones Sophia  2006  HOVEDSTAD  0622AQ  25 m  1:30.41   
53  362  Nørgaard Wilma  2006  VEST  0666AG  25 m  1:32.01   
54  120  Jørgensen Vigga  2008  HOVEDSTAD  0874AE  25 m  1:32.29   
55  265  Drygaard Katrine  2005  TRITON B  0562AP  25 m  1:32.41   
56  147  Sørensen Laura Kirsten  2005  HOVEDSTAD  0564AV  25 m  1:32.51   
57  Munk Marie  2008  AIF  0818AD  25 m  1:32.83   
58  83  Branner Julie  2005  HOVEDSTAD  0542AW  25 m  1:32.86   
59  187  Hansen Caroline  2007  VAT CPH-MK  0784AG  25 m  1:33.12   
60  108  Hellfach Petra Iversen  2006  HOVEDSTAD  0688AU  25 m  1:33.70   
61  107  Hellfach Hannah Iversen  2006  HOVEDSTAD  0628AU  25 m  1:34.93   
62  93  Drauschke Sophia  2005  HOVEDSTAD  0582AL  25 m  1:35.69   
63  193  Malling Aya  2006  VAT CPH-MK  0686AV  25 m  1:35.91   
64  352  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  1:37.30   
65  Strandquist Marie  2007  AIF  0738AA  25 m  1:39.75   
66  100  Gantzhorn Andrea Andkjær  2007  HOVEDSTAD  0746AO  25 m  1:39.93   
67  82  Borre Flora Askjær-Friis  2006  HOVEDSTAD  0612AV  25 m  1:40.00   
68  122  Knudsen Camilla Guldborg  2005  HOVEDSTAD  0526AF  25 m  1:40.45   
69  279  Powers Anna  2007  TRITON B  0702AC  25 m  1:40.71   
70  43  Truelsen Julie  2008  FR.SUND  0854AE  25 m  1:40.90   
71  90  Cliff Esther Lærke Lund  2009  HOVEDSTAD  0912AB  25 m  1:41.20   
72  309  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  1:41.51   
73  212  Frederiksen Ester Ganci  2009  NÆSTVED  0914AC  25 m  1:42.48   
74  207  Boss Andrea  2006  NÆSTVED  0658AU  25 m  1:43.61   
75  418  Bergendorff Anna Piao  2007  VAT CPH-MK  0744AQ  25 m  1:43.71  EFT 
76  407  Menné Freja Rosenlund  2007  VAT CPH-MK  0758AO  25 m  1:43.83  EFT 
77  15  Kjær Rebecca  2006  AIF  0696AQ  25 m  1:44.60   
78  414  Søbye Viola  2006  VÆRLØSE  0648AT  25 m  1:44.99  EFT 
79  307  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  25 m  1:45.15   
80  291  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  1:45.64   
81  94  Dyndgaard Alice Zsigri  2009  HOVEDSTAD  0922AB  25 m  1:46.26   
82  99  Gammelvind Thilde  2008  HOVEDSTAD  0804AG  25 m  1:46.36   
83  Nielsen Emilia  2007  AIF  0762AG  25 m  1:47.97   
84  306  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  1:47.99   
85  315  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  1:48.39   
86  154  Vestergaard Clara  2008  HOVEDSTAD  0864AB  25 m  1:48.58   
87  282  Stender Mathilde Birn  2008  TRITON B  0868AJ  25 m  1:49.01   
88  229  Hansen Mathilde Rygaard  2008  SOLRØD  0812AK  25 m  1:49.15   
89  223  Petersen Vigga  2009  NÆSTVED  0956AD  25 m  1:49.56   
90  192  Lyse Ellen  2007  VAT CPH-MK  0768AO  25 m  1:49.82   
91  148  Saaby Asta Juul  2005  HOVEDSTAD  0544AZ  25 m  1:50.00   
92  285  Andersen Anika Rosén  2007  VEST  0732AN  25 m  1:50.43   
93  188  Jacobsen Maya  2007  VAT CPH-MK  0754AQ  25 m  1:50.50   
94  321  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  25 m  1:51.09   
95  328  Jensen Sarah Kjær  2008  VEST  0816AH  25 m  1:53.31   
96  284  Sørensen Sofie Kohave  2007  TRITON B  0708AQ  25 m  1:54.07   
97  115  Jespersen Vera  2009  HOVEDSTAD  0952AB  25 m  1:55.00   
98  271  Ishøi Asta Haastrup  2008  TRITON B  0806AJ  25 m  1:55.53   
99  182  Bjerre Caroline  2007  VAT CPH-MK  0772AM  25 m  1:57.51   
100  41  Ryberg Liv Emilie  2007  FR.SUND  0738AQ  25 m  1:57.85   
101  10  Lindgreen Isabella  2007  AIF  0718AQ  25 m  1:57.91   
102  149  Thastum Elisabeth  2010  HOVEDSTAD  1084AA  25 m  1:59.08   
103  338  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  1:59.40   
104  75  Bihlet Marie Ditlev  2010  HOVEDSTAD  1064AA  25 m  2:00.00   
105  81  Bløcher Luna Blanka A.  2009  HOVEDSTAD  0992AB  25 m  2:00.00   
106  162  Zeller Ingrid  2010  HOVEDSTAD  1044AA  25 m  2:00.00   
107  181  Bill Sally Emilie  2007  VAT CPH-MK  0898AL  25 m  2:00.00   
108  186  Dresler India Høj  2008  VAT CPH-MK    25 m  2:00.00   
109  189  Kestenholz Emma  2007  VAT CPH-MK  0798AO  25 m  2:00.40   
110  123  Lage Andrea  2009  HOVEDSTAD  0934AB  25 m  2:00.68   
111  320  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m  2:01.69   
112  325  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  2:02.22   
113  327  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  2:02.82   
114  317  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  2:02.88   
115  241  Milling Caroline  2009  SOLRØD  0906AE  25 m  2:10.44   
116  235  Haack Monique  2009  SOLRØD  0928AD  25 m  2:11.61   
117  129  Lukowski Asta  2010  HOVEDSTAD  1034AA  25 m  2:11.97   
118  11  Bækmark Mille  2008  AIF  0824AL  25 m  2:15.00   
119  14  Kjær Kirstine  2008  AIF  0882AG  25 m  2:16.66   
120  131  Lundsgaard Leonora Sarauw  2010  HOVEDSTAD  1046AA  25 m  2:20.00   
121  139  Rosenmejer Caroline Marie  2010  HOVEDSTAD  1056AA  25 m  2:20.00   
122  150  Tischer Andrea Glasius  2010  HOVEDSTAD  1074AB  25 m  2:20.00   
123  152  Traberg Molly Overby  2011  HOVEDSTAD  1152AA  25 m  2:20.00   
124  201  Trøstrup Ella  2008  VAT CPH-MK  0812AL  25 m  2:25.67   
125  330  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  2:27.13   
126  104  Hansen Ida  2010  HOVEDSTAD    25 m  2:35.72   
127  17  Larsen Thea Fritz  2009  AIF  0928AB  25 m  2:46.95   
128  19  Schultz Ingrid  2010  AIF  1074AC  25 m     
129  32  Lunn Ellen  2008  FR.SUND  0884AE  25 m     
130  209  Dahlmann Merle  2007  NÆSTVED  0742AP  25 m     
131  221  Nielsen Maja Lund  2010  NÆSTVED  1026AC  25 m     
132  224  Toft Nanna  2007  NÆSTVED  0758AR  25 m     
133  262  Artmann Marie Louise  2008  TRITON B    25 m     
134  270  Hinchely Ida  2008  TRITON B  0826AJ  25 m     
135  274  Juhl Karoline Koch  2009  TRITON B  0994AF  25 m     
136  280  Rindum Sarah  2009  TRITON B    25 m     
137  335  Romme SIF Dalsgaard  2008  VEST  0834AM  25 m     
138  337  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m     
139  406  Gagnér Helene  2008  TRITON B  0884AJ  25 m    EFT 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  08 juni 2018 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  21:52 
 
22_S
Løb 22, 100m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
244  Munch-Jensen Theodor L  2002  SOLRØD  0215AL  25 m  56.22   
168  Hansen David Ajken  1999  LYNGBY  9917AJ  25 m  58.60   
237  Kilhof Morten  2000  SOLRØD  0037AJ  25 m  59.50   
296  Rasmussen Esben  2004  VEST  0413AJ  25 m  59.86   
48  Johansen Asger  2003  GSK  0395AE  25 m  59.88   
35  Nielsen Lucas  2004  FR.SUND  0403AO  25 m  1:01.36   
295  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  1:02.46   
176  Sørensen Kasper Feld  2002  LYNGBY  0239AG  25 m  1:02.85   
247  Petersen Mathias  1999  SOLRØD  9945AU  25 m  1:02.96   
10  225  Andersen Benjamin Koch  2004  SOLRØD  0425AQ  25 m  1:03.85   
11  50  Johansen Lauritz  2004  GSK  0411AG  25 m  1:05.56   
12  46  Grell Anton Skov  2004  GSK  0469AE  25 m  1:05.75   
13  36  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  25 m  1:07.42   
14  72  Ayadi Anas El  2003  HOVEDSTAD  0301AI  25 m  1:09.10   
15  92  Drauschke Carl-Anton  2003  HOVEDSTAD  0339AE  25 m  1:09.42   
16  33  Mikkelsen Balder H.  2007  FR.SUND  0707AB  25 m  1:14.38   
17  365  Queitsch Ditlev  2006  VEST  0671AB  25 m  1:16.12   
18  350  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  1:16.48   
19  216  Larsen Mads G. Skovly  2006  NÆSTVED  0657AL  25 m  1:16.93   
20  126  Legind Hans Bjørn  2007  HOVEDSTAD  0717AF  25 m  1:18.75   
21  227  Daniele Martin  2006  SOLRØD  0691AH  25 m  1:23.99   
22  73  Bergmann David  2008  HOVEDSTAD  0883AC  25 m  1:24.22   
23  87  Card Finn Elbo  2005  HOVEDSTAD  0599AB  25 m  1:25.00   
24  111  Holst Lukas Holger Pihl  2004  HOVEDSTAD    25 m  1:25.00   
25  281  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  25 m  1:25.14   
26  196  Nymark-Jensen Sebastian  2006  VAT CPH-MK  0687AN  25 m  1:25.59   
27  156  Vidovic Linus Klarskov  2007  HOVEDSTAD  0713AB  25 m  1:25.96   
28  31  Lopacinskis Gustavs  2009  FR.SUND  0967AA  25 m  1:26.78   
29  273  Juhl Emil Koch  2006  TRITON B  0623AG  25 m  1:27.17   
30  185  Brandt-Lassen Asbjørn  2006  VAT CPH-MK  0631AH  25 m  1:27.98   
31  37  Pedersen Harald Vitus  2006  FR.SUND  0679AL  25 m  1:28.20   
32  210  Dalsgaard Bertram Cramer  2006  NÆSTVED  0635AO  25 m  1:28.65   
33  290  Wagner Adam  2007  VEST  0791AB  25 m  1:29.29   
34  71  Andersen Markus Nymann  2005  HOVEDSTAD  0599AO  25 m  1:29.38   
35  286  Andreassen Arthur Kvist  2007  VEST  0741AF  25 m  1:29.49   
36  89  Cliff Daniel Emil Lund  2007  HOVEDSTAD  0795AC  25 m  1:29.98   
37  124  Larsen Carl Johan Zahll  2003  HOVEDSTAD    25 m  1:30.00   
38  288  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  1:30.90   
39  289  Hwaiz Jacob  2007  VEST  0723AG  25 m  1:31.09   
40  415  Laursen Christian Kempel  2008  VÆRLØSE  0849AD  25 m  1:31.49  EFT 
41  159  Wang Ib Fang  2007  HOVEDSTAD  0771AB  25 m  1:31.98   
42  199  Poulsen Daniel  2005  VAT CPH-MK  0573AJ  25 m  1:32.93   
43  233  Hjortshøj Niels-Peter  2006  SOLRØD  0677AK  25 m  1:33.18   
44  257  Sørensen Lukas Aagaard  2006  SOLRØD  0657AK  25 m  1:34.11   
45  198  Pedersen Magne Riedel  2006  VAT CPH-MK  0643AL  25 m  1:35.07   
46  161  Zeller Asbjørn  2007  HOVEDSTAD  0737AA  25 m  1:35.62   
47  121  Klarskov Benjamin  2007  HOVEDSTAD  0711AC  25 m  1:36.36   
48  220  Nielsen Jeppe  2007  NÆSTVED  0765AI  25 m  1:36.44   
49  194  Nielsen Kalle Hannibal  2006  VAT CPH-MK  0665AF  25 m  1:38.54   
50  106  Hedegaard Ludvig  2007  HOVEDSTAD  0725AG  25 m  1:38.73   
51  183  Bragge August Juel  2005  VAT CPH-MK  0581AO  25 m  1:39.37   
52  27  Gjerløv Adam  2007  FR.SUND  0779AH  25 m  1:39.50   
53  65  Albrechtsen Lasse  2004  HOVEDSTAD    25 m  1:40.00   
54  218  Nielsen Andreas M.  2008  NÆSTVED  0873AE  25 m  1:40.22   
55  134  Pedersen Jonathan H.  2008  HOVEDSTAD  0863AC  25 m  1:40.96   
56  347  Bøgevig Sofus Emil L.  2007  VEST  0799AJ  25 m  1:41.28   
57  345  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  1:42.32   
58  142  Skonberg Carl C Stenstrøm  2008  HOVEDSTAD  0819AD  25 m  1:45.37   
59  69  Andersen Espen T. Trærup  2007  HOVEDSTAD  0769AJ  25 m  1:47.25   
60  132  Madsen Laust  2008  HOVEDSTAD  0803AC  25 m  1:47.60   
61  125  Larsen Leif E. Haunstrup  2010  HOVEDSTAD  1053AA  25 m  1:50.00   
62  133  Nyhus Simon  2009  HOVEDSTAD  0937AA  25 m  1:53.51   
63  77  Billing Frederik  2008  HOVEDSTAD  0853AC  25 m  1:53.53   
64  364  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  1:53.85   
65  419  Kort Nicky  2007  VAT CPH-MK  0791AH  25 m  1:54.26  EFT 
66  12  Esmann Vitus Schrøder  2008  AIF  0809AE  25 m  1:55.88   
67  322  Thygesen August  2007  VEST  0709AG  25 m  1:57.35   
68  116  Johannsson Julius Karl  2009  HOVEDSTAD  0939AA  25 m  2:00.00   
69  127  Lindberg Alfred N. G.  2009  HOVEDSTAD  0927AA  25 m  2:00.00   
70  141  Singer Albert  2008  HOVEDSTAD  0885AC  25 m  2:00.00   
71  190  Kongstad Nathan  2007  VAT CPH-MK  0795AK  25 m  2:00.00   
72  420  Keldsen Gustav  2008  VAT CPH-MK  0817AG  25 m  2:00.00  EFT 
73  421  Wessel Hans-August  2007  VAT CPH-MK  0755AG  25 m  2:00.00  EFT 
74  135  Pries Louis  2008  HOVEDSTAD  0829AD  25 m  2:08.86   
75  13  Kepser Luka  2007  AIF  0783AD  25 m  2:09.95   
76  356  Lorenzen Alexander Juul  2009  VEST  0919AB  25 m  2:13.65   
77  361  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  2:18.27   
78  260  Andersen Silas Argueta  2010  TRITON B  1013AB  25 m     
79  263  Bitton Shai  2008  TRITON B  0891AH  25 m     
80  266  Drygaard Mathias  2008  TRITON B  0829AA  25 m     
81  275  Kristoffersen Tobias Hega  2006  TRITON B    25 m     
82  354  Knuth Oliver  2008  VEST  0829AG  25 m     
83  372  Trangbæk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  08 juni 2018 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  21:52 
 
23_S
Løb 23, 200m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
368  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  3:18.25   
346  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  3:23.77   
68  Andersen Bjørg Trærup  2004  HOVEDSTAD  0456AK  25 m  3:30.00   
96  Dyndgaard Nelli Zsigri  2006  HOVEDSTAD  0674AB  25 m  3:30.00   
137  Riber Ida Sofie  2004  HOVEDSTAD  0492BC  25 m  3:30.00   
143  Skyttegaard Anne Marie  2004  HOVEDSTAD  0458AZ  25 m  3:30.00   
Buchmann Laura  2004  AIF  0424AV  25 m  3:34.52   
80  Bløcher Alma Sofie A.  2008  HOVEDSTAD  0804AB  25 m  3:34.57   
163  Aagesen Josephine  2003  HOVEDSTAD  0338AK  25 m  3:41.13   
10  85  Byrholt Lucca Marie  2007  HOVEDSTAD  0708AC  25 m  3:47.56   
11  138  Riis Christiane Dreyer  2009  HOVEDSTAD  0902AB  25 m  3:50.00   
12  317  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  3:50.64   
13  Riis Sofie  2005  AIF  0536AG  25 m  3:51.07   
14  145  Stensgaard Ella  2008  HOVEDSTAD  0816AA  25 m  3:51.15   
15  74  Bibeyron-Wara Betty  2008  HOVEDSTAD  0888AB  25 m  3:52.87   
16  76  Bilberg Sarah  2003  HOVEDSTAD  0352AY  25 m  4:00.00   
17  82  Borre Flora Askjær-Friis  2006  HOVEDSTAD  0612AV  25 m  4:00.00   
18  84  Buccoliero Ophelia Kuni  2005  HOVEDSTAD  0524AZ  25 m  4:00.00   
19  94  Dyndgaard Alice Zsigri  2009  HOVEDSTAD  0922AB  25 m  4:00.00   
20  107  Hellfach Hannah Iversen  2006  HOVEDSTAD  0628AU  25 m  4:00.00   
21  149  Thastum Elisabeth  2010  HOVEDSTAD  1084AA  25 m  4:00.00   
22  357  Mitchell Philippa  2006  VEST  0638AG  25 m  4:00.49   
23  306  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  4:02.66   
24  279  Powers Anna  2007  TRITON B  0702AC  25 m  4:02.96   
25  373  Vesth Frederikke  2007  VEST  0766AL  25 m  4:04.50   
26  88  Christensen Josephine S.  2009  HOVEDSTAD  0932AB  25 m  4:15.00   
27  213  Frederiksen Selma Ganci  2008  NÆSTVED  0824AA  25 m  4:26.58   
28  81  Bløcher Luna Blanka A.  2009  HOVEDSTAD  0992AB  25 m  4:30.00   
29  112  Høgh Saga  2010  HOVEDSTAD  1054AA  25 m  4:30.00   
30  129  Lukowski Asta  2010  HOVEDSTAD  1034AA  25 m  4:30.00   
31  136  Rahelt Eva Hagen  2010  HOVEDSTAD  1076AA  25 m  4:30.00   
32  146  Strodtmann Andrea Busk  2008  HOVEDSTAD  0838AD  25 m  4:34.04   
33  53  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  25 m     
34  291  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m     
35  315  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  08 juni 2018 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  21:52 
 
24_S
Løb 24, 200m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
49  Risager Samuel  2003  GSK  0305AN  25 m  3:11.39   
367  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  3:12.84   
363  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  3:15.44   
128  Lorentzen Oliver  2002  HOVEDSTAD  0267AS  25 m  3:30.00   
40  Rijt Jonathan van der  2007  FR.SUND  0791AF  25 m  3:40.72   
276  Morthorst Oscar David  2007  TRITON B  0753AF  25 m  3:48.81   
185  Brandt-Lassen Asbjørn  2006  VAT CPH-MK  0631AH  25 m  3:55.03   
214  Hass Emil  2006  NÆSTVED  0677AL  25 m  3:57.66   
153  Usta-Kølle Silas Oktay  2009  HOVEDSTAD  0955AA  25 m  4:00.00   
10  161  Zeller Asbjørn  2007  HOVEDSTAD  0737AA  25 m  4:04.72   
11  119  Juska Konradas  2007  HOVEDSTAD  0751AC  25 m  4:07.89   
12  322  Thygesen August  2007  VEST  0709AG  25 m  4:08.17   
13  160  Wiuf Anton  2008  HOVEDSTAD  0895AC  25 m  4:10.00   
14  159  Wang Ib Fang  2007  HOVEDSTAD  0771AB  25 m  4:11.22   
15  101  Groule Rasmus  2007  HOVEDSTAD  0705AC  25 m  4:17.54   
16  106  Hedegaard Ludvig  2007  HOVEDSTAD  0725AG  25 m  4:29.66   
17  116  Johannsson Julius Karl  2009  HOVEDSTAD  0939AA  25 m  4:30.00   
18  142  Skonberg Carl C Stenstrøm  2008  HOVEDSTAD  0819AD  25 m  4:30.00   
19  24  Dyrhauge Victor  2004  FR.SUND  0407AJ  25 m     
20  412  Marloth Hjalte Brown  2006  VÆRLØSE  0649AM  25 m    EFT 
21  413  Laursen Kasper Kempel  2008  VÆRLØSE  0899AD  25 m    EFT 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  08 juni 2018 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  21:52 
 
25_S
Løb 25, 50m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
408  Missing Sarah Birch  2001  VEST  0192AN  25 m  26.74   
417  Larsen Emilie  2001  VEST  0186AC  25 m  27.97   
179  Vistisen Helene  1997  LYNGBY  9732AR  25 m  28.30   
254  Lorentzen Katja Skovdal  2003  SOLRØD  0338AQ  25 m  28.70   
293  Devantier Anne Sofie  2004  VEST  0406AG  25 m  29.68   
312  Thorsen Emma Vega  2004  VEST  0402AH  25 m  29.83   
180  Vølund Olivia Olivarius  2002  LYNGBY  0278AD  25 m  29.98   
21  Andersen Sille  2003  FR.SUND  0312AS  25 m  30.19   
311  Witt Mia  2002  VEST  0206AO  25 m  30.31   
10  238  Levisen Sofia  2002  SOLRØD  0258AE  25 m  30.56   
11  256  Svenningsen Lærke Samsø  2002  SOLRØD  0206AW  25 m  30.78   
12  245  Nielsen Silje Juhl  2003  SOLRØD  0316BE  25 m  30.79   
13  416  Jensen Lykke Gøttrup  2004  VEST  0418AQ  25 m  31.85   
14  253  Silberg Julie  2002  SOLRØD  0264AD  25 m  32.10   
15  45  Dahl Julie  2004  GSK  0418AN  25 m  32.35   
16  91  Darré Alva Møller  2003  HOVEDSTAD  0312AN  25 m  32.86   
17  232  Hjortshøj Charlotte  2006  SOLRØD  0658AP  25 m  33.56   
18  80  Bløcher Alma Sofie A.  2008  HOVEDSTAD  0804AB  25 m  34.90   
19  243  Munch-Jensen Amanda L.  2005  SOLRØD  0514AQ  25 m  35.54   
20  267  Grønlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m  35.81   
21  98  Gade Leonora Aagaard  2003  HOVEDSTAD  0352BG  25 m  35.91   
22  86  Bømler Nichole Juul  2005  HOVEDSTAD  0548AF  25 m  36.00   
23  163  Aagesen Josephine  2003  HOVEDSTAD  0338AK  25 m  36.19   
24  97  Epstein Zoey  2002  HOVEDSTAD  0218BA  25 m  36.21   
25  239  Liechti Amanda  2008  SOLRØD  0824AF  25 m  36.48   
26  178  Tobberup Sofie Wilhjelm  2004  LYNGBY  0436AX  25 m  36.56   
27  110  Hollenbeck Clara  2002  HOVEDSTAD  0256BE  25 m  37.10   
28  144  Slot Amalie  2003  HOVEDSTAD  0362BG  25 m  37.68   
29  282  Stender Mathilde Birn  2008  TRITON B  0868AJ  25 m  37.68   
30  114  Jespersen Lea F. H.  2008  HOVEDSTAD  0838AA  25 m  37.82   
31  147  Sørensen Laura Kirsten  2005  HOVEDSTAD  0564AV  25 m  37.82   
32  240  Lund Mathilde  2004  SOLRØD  0444BC  25 m  37.90   
33  42  Sonne Julie  2005  FR.SUND  0532AX  25 m  39.06   
34  209  Dahlmann Merle  2007  NÆSTVED  0742AP  25 m  39.08   
35  76  Bilberg Sarah  2003  HOVEDSTAD  0352AY  25 m  39.25   
36  32  Lunn Ellen  2008  FR.SUND  0884AE  25 m  39.57   
37  120  Jørgensen Vigga  2008  HOVEDSTAD  0874AE  25 m  39.57   
38  107  Hellfach Hannah Iversen  2006  HOVEDSTAD  0628AU  25 m  39.69   
39  70  Andersen Karla Krarup  2005  HOVEDSTAD    25 m  40.00   
40  78  Birkebæk Camille Rosa  2004  HOVEDSTAD    25 m  40.00   
41  102  Hagild Regitze Kaas  2004  HOVEDSTAD    25 m  40.00   
42  105  Hansen Vilma Helweg  2004  HOVEDSTAD    25 m  40.00   
43  130  Lukowski Clara Dam  2007  HOVEDSTAD    25 m  40.00   
44  137  Riber Ida Sofie  2004  HOVEDSTAD  0492BC  25 m  40.00   
45  145  Stensgaard Ella  2008  HOVEDSTAD  0816AA  25 m  40.15   
46  83  Branner Julie  2005  HOVEDSTAD  0542AW  25 m  40.75   
47  43  Truelsen Julie  2008  FR.SUND  0854AE  25 m  40.80   
48  143  Skyttegaard Anne Marie  2004  HOVEDSTAD  0458AZ  25 m  40.84   
49  64  Agerbak Anna  2005  HOVEDSTAD  0554AR  25 m  41.00   
50  82  Borre Flora Askjær-Friis  2006  HOVEDSTAD  0612AV  25 m  41.00   
51  207  Boss Andrea  2006  NÆSTVED  0658AU  25 m  41.36   
52  108  Hellfach Petra Iversen  2006  HOVEDSTAD  0688AU  25 m  41.37   
53  406  Gagnér Helene  2008  TRITON B  0884AJ  25 m  42.07  EFT 
54  68  Andersen Bjørg Trærup  2004  HOVEDSTAD  0456AK  25 m  42.13   
55  84  Buccoliero Ophelia Kuni  2005  HOVEDSTAD  0524AZ  25 m  42.80   
56  103  Hanghøj Alvilde Gemmer  2008  HOVEDSTAD  0814AE  25 m  43.33   
57  138  Riis Christiane Dreyer  2009  HOVEDSTAD  0902AB  25 m  44.67   
58  90  Cliff Esther Lærke Lund  2009  HOVEDSTAD  0912AB  25 m  45.52   
59  229  Hansen Mathilde Rygaard  2008  SOLRØD  0812AK  25 m  46.03   
60  15  Kjær Rebecca  2006  AIF  0696AQ  25 m  46.49   
61  146  Strodtmann Andrea Busk  2008  HOVEDSTAD  0838AD  25 m  46.79   
62  17  Larsen Thea Fritz  2009  AIF  0928AB  25 m  48.63   
63  284  Sørensen Sofie Kohave  2007  TRITON B  0708AQ  25 m  49.64   
64  10  Lindgreen Isabella  2007  AIF  0718AQ  25 m  49.95   
65  104  Hansen Ida  2010  HOVEDSTAD    25 m  50.00   
66  123  Lage Andrea  2009  HOVEDSTAD  0934AB  25 m  50.00   
67  148  Saaby Asta Juul  2005  HOVEDSTAD  0544AZ  25 m  50.00   
68  155  Vestergaard Hannah  2005  HOVEDSTAD  0564AZ  25 m  50.00   
69  223  Petersen Vigga  2009  NÆSTVED  0956AD  25 m  50.31   
70  88  Christensen Josephine S.  2009  HOVEDSTAD  0932AB  25 m  50.36   
71  235  Haack Monique  2009  SOLRØD  0928AD  25 m  51.11   
72  41  Ryberg Liv Emilie  2007  FR.SUND  0738AQ  25 m  52.23   
73  241  Milling Caroline  2009  SOLRØD  0906AE  25 m  52.35   
74  338  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  52.60   
75  16  Larsen Helena Fritz  2007  AIF  0792AO  25 m  52.61   
76  274  Juhl Karoline Koch  2009  TRITON B  0994AF  25 m  52.79   
77  328  Jensen Sarah Kjær  2008  VEST  0816AH  25 m  53.35   
78  271  Ishøi Asta Haastrup  2008  TRITON B  0806AJ  25 m  53.59   
79  11  Bækmark Mille  2008  AIF  0824AL  25 m  55.48   
80  14  Kjær Kirstine  2008  AIF  0882AG  25 m  55.58   
81  129  Lukowski Asta  2010  HOVEDSTAD  1034AA  25 m  56.67   
82  270  Hinchely Ida  2008  TRITON B  0826AJ  25 m  57.14   
83  75  Bihlet Marie Ditlev  2010  HOVEDSTAD  1064AA  25 m  57.43   
84  327  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  59.20   
85  131  Lundsgaard Leonora Sarauw  2010  HOVEDSTAD  1046AA  25 m  1:00.00   
86  150  Tischer Andrea Glasius  2010  HOVEDSTAD  1074AB  25 m  1:00.00   
87  115  Jespersen Vera  2009  HOVEDSTAD  0952AB  25 m  1:01.69   
88  19  Schultz Ingrid  2010  AIF  1074AC  25 m  1:02.63   
89  136  Rahelt Eva Hagen  2010  HOVEDSTAD  1076AA  25 m  1:03.95   
90  325  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  1:04.01   
91  330  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  1:04.26   
92  337  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  1:04.38   
93  112  Høgh Saga  2010  HOVEDSTAD  1054AA  25 m  1:04.59   
94  278  Olsen Bettina M. V.  2007  TRITON B  0786AS  25 m  1:10.43   
95  139  Rosenmejer Caroline Marie  2010  HOVEDSTAD  1056AA  25 m  1:10.72   
96  152  Traberg Molly Overby  2011  HOVEDSTAD  1152AA  25 m  1:11.54   
97  221  Nielsen Maja Lund  2010  NÆSTVED  1026AC  25 m  1:12.77   
98  157  Vintersborg Iben  2009  HOVEDSTAD  0978AB  25 m  1:23.88   
99  224  Toft Nanna  2007  NÆSTVED  0758AR  25 m     
100  262  Artmann Marie Louise  2008  TRITON B    25 m     
101  280  Rindum Sarah  2009  TRITON B    25 m     
102  335  Romme SIF Dalsgaard  2008  VEST  0834AM  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  08 juni 2018 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  21:53 
 
26_S
Løb 26, 50m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
173  Mathiassen Laurits  1997  LYNGBY  9777AC  25 m  25.28   
244  Munch-Jensen Theodor L  2002  SOLRØD  0215AL  25 m  25.44   
411  Jensen Lucas  2001  VEST  0183AM  25 m  26.16   
166  Bjørnskov Mads Møller  2001  LYNGBY  0173AH  25 m  26.50   
168  Hansen David Ajken  1999  LYNGBY  9917AJ  25 m  26.53   
169  Hansen Simon Ajken  1999  LYNGBY  9905AK  25 m  27.02   
48  Johansen Asger  2003  GSK  0395AE  25 m  27.18   
237  Kilhof Morten  2000  SOLRØD  0037AJ  25 m  27.19   
247  Petersen Mathias  1999  SOLRØD  9945AU  25 m  28.27   
10  35  Nielsen Lucas  2004  FR.SUND  0403AO  25 m  28.29   
11  175  Sperling Oliver  2004  LYNGBY  0417AC  25 m  29.01   
12  36  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  25 m  29.32   
13  375  Voss Axel Føns  2005  VEST  0517AL  25 m  30.28   
14  44  Wennicke Lau Lykke  2004  FR.SUND  0403AF  25 m  30.86   
15  72  Ayadi Anas El  2003  HOVEDSTAD  0301AI  25 m  31.16   
16  374  Vickery Sigurd Chistopher  2005  VEST  0567AE  25 m  31.70   
17  87  Card Finn Elbo  2005  HOVEDSTAD  0599AB  25 m  32.89   
18  20  Strandquist Emil  2005  AIF  0549AE  25 m  32.93   
19  33  Mikkelsen Balder H.  2007  FR.SUND  0707AB  25 m  33.09   
20  92  Drauschke Carl-Anton  2003  HOVEDSTAD  0339AE  25 m  33.83   
21  30  Krag Loui  2007  FR.SUND  0793AD  25 m  34.98   
22  66  Alegre William  2004  HOVEDSTAD  0439AR  25 m  35.00   
23  349  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  35.17   
24  281  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  25 m  36.03   
25  119  Juska Konradas  2007  HOVEDSTAD  0751AC  25 m  36.76   
26  113  Jensen Konrad Funch  2007  HOVEDSTAD  0721AC  25 m  36.97   
27  124  Larsen Carl Johan Zahll  2003  HOVEDSTAD    25 m  37.00   
28  227  Daniele Martin  2006  SOLRØD  0691AH  25 m  37.06   
29  31  Lopacinskis Gustavs  2009  FR.SUND  0967AA  25 m  37.71   
30  210  Dalsgaard Bertram Cramer  2006  NÆSTVED  0635AO  25 m  39.36   
31  272  Jensen Jonas Wilms  2007  TRITON B  0717AD  25 m  39.47   
32  257  Sørensen Lukas Aagaard  2006  SOLRØD  0657AK  25 m  39.58   
33  40  Rijt Jonathan van der  2007  FR.SUND  0791AF  25 m  39.71   
34  233  Hjortshøj Niels-Peter  2006  SOLRØD  0677AK  25 m  39.71   
35  65  Albrechtsen Lasse  2004  HOVEDSTAD    25 m  40.00   
36  71  Andersen Markus Nymann  2005  HOVEDSTAD  0599AO  25 m  40.00   
37  111  Holst Lukas Holger Pihl  2004  HOVEDSTAD    25 m  40.00   
38  128  Lorentzen Oliver  2002  HOVEDSTAD  0267AS  25 m  40.00   
39  273  Juhl Emil Koch  2006  TRITON B  0623AG  25 m  40.75   
40  121  Klarskov Benjamin  2007  HOVEDSTAD  0711AC  25 m  41.00   
41  101  Groule Rasmus  2007  HOVEDSTAD  0705AC  25 m  41.52   
42  214  Hass Emil  2006  NÆSTVED  0677AL  25 m  41.71   
43  354  Knuth Oliver  2008  VEST  0829AG  25 m  42.39   
44  347  Bøgevig Sofus Emil L.  2007  VEST  0799AJ  25 m  43.96   
45  27  Gjerløv Adam  2007  FR.SUND  0779AH  25 m  44.25   
46  220  Nielsen Jeppe  2007  NÆSTVED  0765AI  25 m  44.31   
47  109  Hertel Carl  2009  HOVEDSTAD  0977AA  25 m  45.00   
48  69  Andersen Espen T. Trærup  2007  HOVEDSTAD  0769AJ  25 m  45.69   
49  266  Drygaard Mathias  2008  TRITON B  0829AA  25 m  45.73   
50  132  Madsen Laust  2008  HOVEDSTAD  0803AC  25 m  46.12   
51  141  Singer Albert  2008  HOVEDSTAD  0885AC  25 m  49.69   
52  218  Nielsen Andreas M.  2008  NÆSTVED  0873AE  25 m  50.01   
53  77  Billing Frederik  2008  HOVEDSTAD  0853AC  25 m  50.95   
54  364  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  52.49   
55  345  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  55.54   
56  127  Lindberg Alfred N. G.  2009  HOVEDSTAD  0927AA  25 m  57.09   
57  263  Bitton Shai  2008  TRITON B  0891AH  25 m  57.42   
58  356  Lorenzen Alexander Juul  2009  VEST  0919AB  25 m  59.19   
59  361  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  1:03.36   
60  260  Andersen Silas Argueta  2010  TRITON B  1013AB  25 m     
61  275  Kristoffersen Tobias Hega  2006  TRITON B    25 m     
62  372  Trangbæk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  08 juni 2018 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  21:53 
 
27_S
Løb 27, 100m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
300  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  1:09.24   
21  Andersen Sille  2003  FR.SUND  0312AS  25 m  1:14.43   
53  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  25 m  1:14.46   
252  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRØD  0548AJ  25 m  1:15.52   
311  Witt Mia  2002  VEST  0206AO  25 m  1:17.60   
28  Hansen Emilie Pyndt  2004  FR.SUND  0466AP  25 m  1:19.78   
371  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  1:20.51   
258  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  25 m  1:20.54   
305  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  1:21.58   
10  228  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRØD  0632AL  25 m  1:21.80   
11  360  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  1:22.58   
12  246  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRØD  0678AP  25 m  1:24.72   
13  234  Haack Jaqueline  2006  SOLRØD  0672AN  25 m  1:24.96   
14  283  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  1:25.53   
15  346  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  1:26.23   
16  80  Bløcher Alma Sofie A.  2008  HOVEDSTAD  0804AB  25 m  1:29.38   
17  267  Grønlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m  1:29.53   
18  97  Epstein Zoey  2002  HOVEDSTAD  0218BA  25 m  1:30.00   
19  Riis Sofie  2005  AIF  0536AG  25 m  1:30.89   
20  29  Jørgensen Tilde Rytz  2007  FR.SUND  0724AE  25 m  1:31.19   
21  368  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  1:31.44   
22  42  Sonne Julie  2005  FR.SUND  0532AX  25 m  1:31.95   
23  91  Darré Alva Møller  2003  HOVEDSTAD  0312AN  25 m  1:32.00   
24  226  Anderson Daniella  2006  SOLRØD  0608AR  25 m  1:32.14   
25  86  Bømler Nichole Juul  2005  HOVEDSTAD  0548AF  25 m  1:32.70   
26  Riis Emma  2005  AIF  0546AG  25 m  1:33.26   
27  178  Tobberup Sofie Wilhjelm  2004  LYNGBY  0436AX  25 m  1:34.22   
28  353  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  1:34.38   
29  362  Nørgaard Wilma  2006  VEST  0666AG  25 m  1:34.38   
30  93  Drauschke Sophia  2005  HOVEDSTAD  0582AL  25 m  1:35.00   
31  100  Gantzhorn Andrea Andkjær  2007  HOVEDSTAD  0746AO  25 m  1:35.00   
32  85  Byrholt Lucca Marie  2007  HOVEDSTAD  0708AC  25 m  1:36.16   
33  265  Drygaard Katrine  2005  TRITON B  0562AP  25 m  1:36.66   
34  114  Jespersen Lea F. H.  2008  HOVEDSTAD  0838AA  25 m  1:36.92   
35  96  Dyndgaard Nelli Zsigri  2006  HOVEDSTAD  0674AB  25 m  1:37.02   
36  Strandquist Marie  2007  AIF  0738AA  25 m  1:37.22   
37  357  Mitchell Philippa  2006  VEST  0638AG  25 m  1:37.38   
38  Kepser Freja Johanna  2005  AIF  0544AS  25 m  1:37.63   
39  197  Pedersen Frederikke Dyrby  2007  VAT CPH-MK  0788AO  25 m  1:37.64   
40  74  Bibeyron-Wara Betty  2008  HOVEDSTAD  0888AB  25 m  1:38.62   
41  145  Stensgaard Ella  2008  HOVEDSTAD  0816AA  25 m  1:39.36   
42  117  Jones Amina  2006  HOVEDSTAD  0612AQ  25 m  1:40.00   
43  193  Malling Aya  2006  VAT CPH-MK  0686AV  25 m  1:40.57   
44  68  Andersen Bjørg Trærup  2004  HOVEDSTAD  0456AK  25 m  1:41.28   
45  302  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  1:42.75   
46  255  Spang Emma  2006  SOLRØD  0648AQ  25 m  1:43.87   
47  18  Myhre-Gregersen Sarah M.  2005  AIF  0524AX  25 m  1:44.26   
48  213  Frederiksen Selma Ganci  2008  NÆSTVED  0824AA  25 m  1:44.75   
49  118  Jones Sophia  2006  HOVEDSTAD  0622AQ  25 m  1:45.00   
50  202  Walløe Nadia  2007  VAT CPH-MK  0702AD  25 m  1:45.08   
51  189  Kestenholz Emma  2007  VAT CPH-MK  0798AO  25 m  1:45.28   
52  200  Soelberg Ella Emilia  2007  VAT CPH-MK  0708AF  25 m  1:45.44   
53  90  Cliff Esther Lærke Lund  2009  HOVEDSTAD  0912AB  25 m  1:46.00   
54  414  Søbye Viola  2006  VÆRLØSE  0648AT  25 m  1:46.70  EFT 
55  187  Hansen Caroline  2007  VAT CPH-MK  0784AG  25 m  1:47.31   
56  351  Hagens Hannah Bjerg  2007  VEST  0768AJ  25 m  1:47.51   
57  407  Menné Freja Rosenlund  2007  VAT CPH-MK  0758AO  25 m  1:47.94  EFT 
58  Nielsen Emilia  2007  AIF  0762AG  25 m  1:48.54   
59  373  Vesth Frederikke  2007  VEST  0766AL  25 m  1:48.58   
60  138  Riis Christiane Dreyer  2009  HOVEDSTAD  0902AB  25 m  1:48.61   
61  78  Birkebæk Camille Rosa  2004  HOVEDSTAD    25 m  1:50.00   
62  122  Knudsen Camilla Guldborg  2005  HOVEDSTAD  0526AF  25 m  1:50.00   
63  32  Lunn Ellen  2008  FR.SUND  0884AE  25 m  1:51.25   
64  352  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  1:52.21   
65  317  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  1:52.97   
66  94  Dyndgaard Alice Zsigri  2009  HOVEDSTAD  0922AB  25 m  1:54.00   
67  307  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  25 m  1:54.54   
68  192  Lyse Ellen  2007  VAT CPH-MK  0768AO  25 m  1:55.65   
69  154  Vestergaard Clara  2008  HOVEDSTAD  0864AB  25 m  1:56.11   
70  279  Powers Anna  2007  TRITON B  0702AC  25 m  1:57.86   
71  88  Christensen Josephine S.  2009  HOVEDSTAD  0932AB  25 m  1:58.62   
72  315  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  1:59.71   
73  130  Lukowski Clara Dam  2007  HOVEDSTAD    25 m  2:00.00   
74  229  Hansen Mathilde Rygaard  2008  SOLRØD  0812AK  25 m  2:00.42   
75  99  Gammelvind Thilde  2008  HOVEDSTAD  0804AG  25 m  2:01.90   
76  188  Jacobsen Maya  2007  VAT CPH-MK  0754AQ  25 m  2:02.08   
77  182  Bjerre Caroline  2007  VAT CPH-MK  0772AM  25 m  2:02.16   
78  418  Bergendorff Anna Piao  2007  VAT CPH-MK  0744AQ  25 m  2:02.98  EFT 
79  291  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  2:03.58   
80  309  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  2:04.98   
81  123  Lage Andrea  2009  HOVEDSTAD  0934AB  25 m  2:06.19   
82  306  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  2:09.71   
83  64  Agerbak Anna  2005  HOVEDSTAD  0554AR  25 m  2:10.00   
84  321  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  25 m  2:17.13   
85  181  Bill Sally Emilie  2007  VAT CPH-MK  0898AL  25 m  2:20.00   
86  186  Dresler India Høj  2008  VAT CPH-MK    25 m  2:20.00   
87  201  Trøstrup Ella  2008  VAT CPH-MK  0812AL  25 m  2:20.00   
88  104  Hansen Ida  2010  HOVEDSTAD    25 m  2:22.13   
89  285  Andersen Anika Rosén  2007  VEST  0732AN  25 m  2:23.52   
90  81  Bløcher Luna Blanka A.  2009  HOVEDSTAD  0992AB  25 m  2:29.93   
91  162  Zeller Ingrid  2010  HOVEDSTAD  1044AA  25 m  2:30.00   
92  75  Bihlet Marie Ditlev  2010  HOVEDSTAD  1064AA  25 m  2:30.33   
93  115  Jespersen Vera  2009  HOVEDSTAD  0952AB  25 m  2:32.94   
94  112  Høgh Saga  2010  HOVEDSTAD  1054AA  25 m  2:44.50   
95  212  Frederiksen Ester Ganci  2009  NÆSTVED  0914AC  25 m     
96  219  Nielsen Asta Lund  2008  NÆSTVED  0836AF  25 m     
97  270  Hinchely Ida  2008  TRITON B  0826AJ  25 m     
98  274  Juhl Karoline Koch  2009  TRITON B  0994AF  25 m     
99  282  Stender Mathilde Birn  2008  TRITON B  0868AJ  25 m     
100  284  Sørensen Sofie Kohave  2007  TRITON B  0708AQ  25 m     
101  320  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m     
102  406  Gagnér Helene  2008  TRITON B  0884AJ  25 m    EFT 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  08 juni 2018 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  21:53 
 
28_S
Løb 28, 100m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
173  Mathiassen Laurits  1997  LYNGBY  9777AC  25 m  1:02.70   
169  Hansen Simon Ajken  1999  LYNGBY  9905AK  25 m  1:08.72   
48  Johansen Asger  2003  GSK  0395AE  25 m  1:09.53   
296  Rasmussen Esben  2004  VEST  0413AJ  25 m  1:11.12   
176  Sørensen Kasper Feld  2002  LYNGBY  0239AG  25 m  1:11.42   
35  Nielsen Lucas  2004  FR.SUND  0403AO  25 m  1:13.87   
50  Johansen Lauritz  2004  GSK  0411AG  25 m  1:14.22   
225  Andersen Benjamin Koch  2004  SOLRØD  0425AQ  25 m  1:15.63   
36  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  25 m  1:16.85   
10  44  Wennicke Lau Lykke  2004  FR.SUND  0403AF  25 m  1:18.67   
11  367  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  1:21.04   
12  355  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  1:21.65   
13  128  Lorentzen Oliver  2002  HOVEDSTAD  0267AS  25 m  1:25.16   
14  366  Rasmussen Erik  2006  VEST  0695AD  25 m  1:25.28   
15  30  Krag Loui  2007  FR.SUND  0793AD  25 m  1:26.63   
16  365  Queitsch Ditlev  2006  VEST  0671AB  25 m  1:27.76   
17  348  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  1:28.26   
18  369  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  25 m  1:28.42   
19  87  Card Finn Elbo  2005  HOVEDSTAD  0599AB  25 m  1:29.59   
20  33  Mikkelsen Balder H.  2007  FR.SUND  0707AB  25 m  1:30.51   
21  126  Legind Hans Bjørn  2007  HOVEDSTAD  0717AF  25 m  1:31.19   
22  216  Larsen Mads G. Skovly  2006  NÆSTVED  0657AL  25 m  1:31.32   
23  349  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  1:34.31   
24  37  Pedersen Harald Vitus  2006  FR.SUND  0679AL  25 m  1:35.57   
25  290  Wagner Adam  2007  VEST  0791AB  25 m  1:36.34   
26  156  Vidovic Linus Klarskov  2007  HOVEDSTAD  0713AB  25 m  1:38.00   
27  89  Cliff Daniel Emil Lund  2007  HOVEDSTAD  0795AC  25 m  1:38.21   
28  113  Jensen Konrad Funch  2007  HOVEDSTAD  0721AC  25 m  1:38.76   
29  415  Laursen Christian Kempel  2008  VÆRLØSE  0849AD  25 m  1:38.76  EFT 
30  272  Jensen Jonas Wilms  2007  TRITON B  0717AD  25 m  1:38.83   
31  196  Nymark-Jensen Sebastian  2006  VAT CPH-MK  0687AN  25 m  1:40.50   
32  101  Groule Rasmus  2007  HOVEDSTAD  0705AC  25 m  1:40.90   
33  159  Wang Ib Fang  2007  HOVEDSTAD  0771AB  25 m  1:40.93   
34  161  Zeller Asbjørn  2007  HOVEDSTAD  0737AA  25 m  1:41.14   
35  214  Hass Emil  2006  NÆSTVED  0677AL  25 m  1:41.56   
36  281  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  25 m  1:41.73   
37  73  Bergmann David  2008  HOVEDSTAD  0883AC  25 m  1:42.89   
38  286  Andreassen Arthur Kvist  2007  VEST  0741AF  25 m  1:42.91   
39  185  Brandt-Lassen Asbjørn  2006  VAT CPH-MK  0631AH  25 m  1:44.82   
40  288  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  1:45.12   
41  257  Sørensen Lukas Aagaard  2006  SOLRØD  0657AK  25 m  1:47.10   
42  412  Marloth Hjalte Brown  2006  VÆRLØSE  0649AM  25 m  1:47.15  EFT 
43  199  Poulsen Daniel  2005  VAT CPH-MK  0573AJ  25 m  1:47.65   
44  413  Laursen Kasper Kempel  2008  VÆRLØSE  0899AD  25 m  1:49.97  EFT 
45  289  Hwaiz Jacob  2007  VEST  0723AG  25 m  1:50.09   
46  160  Wiuf Anton  2008  HOVEDSTAD  0895AC  25 m  1:50.57   
47  198  Pedersen Magne Riedel  2006  VAT CPH-MK  0643AL  25 m  1:51.20   
48  106  Hedegaard Ludvig  2007  HOVEDSTAD  0725AG  25 m  1:51.61   
49  233  Hjortshøj Niels-Peter  2006  SOLRØD  0677AK  25 m  1:53.82   
50  13  Kepser Luka  2007  AIF  0783AD  25 m  1:53.84   
51  77  Billing Frederik  2008  HOVEDSTAD  0853AC  25 m  1:54.10   
52  194  Nielsen Kalle Hannibal  2006  VAT CPH-MK  0665AF  25 m  1:54.17   
53  183  Bragge August Juel  2005  VAT CPH-MK  0581AO  25 m  1:54.39   
54  135  Pries Louis  2008  HOVEDSTAD  0829AD  25 m  1:55.00   
55  109  Hertel Carl  2009  HOVEDSTAD  0977AA  25 m  1:55.96   
56  322  Thygesen August  2007  VEST  0709AG  25 m  1:56.01   
57  65  Albrechtsen Lasse  2004  HOVEDSTAD    25 m  2:00.00   
58  125  Larsen Leif E. Haunstrup  2010  HOVEDSTAD  1053AA  25 m  2:00.00   
59  153  Usta-Kølle Silas Oktay  2009  HOVEDSTAD  0955AA  25 m  2:00.03   
60  132  Madsen Laust  2008  HOVEDSTAD  0803AC  25 m  2:00.16   
61  116  Johannsson Julius Karl  2009  HOVEDSTAD  0939AA  25 m  2:05.00   
62  419  Kort Nicky  2007  VAT CPH-MK  0791AH  25 m  2:07.29  EFT 
63  276  Morthorst Oscar David  2007  TRITON B  0753AF  25 m  2:08.59   
64  190  Kongstad Nathan  2007  VAT CPH-MK  0795AK  25 m  2:20.00   
65  420  Keldsen Gustav  2008  VAT CPH-MK  0817AG  25 m  2:20.00  EFT 
66  421  Wessel Hans-August  2007  VAT CPH-MK  0755AG  25 m  2:20.00  EFT 
67  12  Esmann Vitus Schrøder  2008  AIF  0809AE  25 m  2:24.48   
68  220  Nielsen Jeppe  2007  NÆSTVED  0765AI  25 m     
69  266  Drygaard Mathias  2008  TRITON B  0829AA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  08 juni 2018 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  21:53 
 
29_S
Løb 29, 100m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
408  Missing Sarah Birch  2001  VEST  0192AN  25 m  1:03.11   
300  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  1:13.14   
28  Hansen Emilie Pyndt  2004  FR.SUND  0466AP  25 m  1:15.88   
416  Jensen Lykke Gøttrup  2004  VEST  0418AQ  25 m  1:18.25   
52  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  25 m  1:19.21   
370  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  1:22.16   
308  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  1:23.42   
253  Silberg Julie  2002  SOLRØD  0264AD  25 m  1:23.52   
242  Munch Natacha  2005  SOLRØD  0506AD  25 m  1:23.88   
10  267  Grønlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m  1:33.22   
11  95  Dyndgaard Lotte  2003  HOVEDSTAD  0356AB  25 m  1:35.00   
12  184  Brandt-Brofeldt Viola  2006  VAT CPH-MK  0664AN  25 m  1:40.91   
13  80  Bløcher Alma Sofie A.  2008  HOVEDSTAD  0804AB  25 m  1:41.64   
14  243  Munch-Jensen Amanda L.  2005  SOLRØD  0514AQ  25 m  1:42.33   
15  Munk Marie  2008  AIF  0818AD  25 m  1:45.65   
16  145  Stensgaard Ella  2008  HOVEDSTAD  0816AA  25 m  1:50.86   
17  120  Jørgensen Vigga  2008  HOVEDSTAD  0874AE  25 m  1:59.30   
18  226  Anderson Daniella  2006  SOLRØD  0608AR  25 m  1:59.43   
19  117  Jones Amina  2006  HOVEDSTAD  0612AQ  25 m  2:00.00   
20  118  Jones Sophia  2006  HOVEDSTAD  0622AQ  25 m  2:00.00   
21  144  Slot Amalie  2003  HOVEDSTAD  0362BG  25 m  2:00.00   
22  103  Hanghøj Alvilde Gemmer  2008  HOVEDSTAD  0814AE  25 m  2:04.14   
23  154  Vestergaard Clara  2008  HOVEDSTAD  0864AB  25 m  2:06.26   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  08 juni 2018 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  21:53 
 
30_S
Løb 30, 100m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
244  Munch-Jensen Theodor L  2002  SOLRØD  0215AL  25 m  1:02.68   
295  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  1:10.51   
247  Petersen Mathias  1999  SOLRØD  9945AU  25 m  1:12.30   
50  Johansen Lauritz  2004  GSK  0411AG  25 m  1:12.97   
46  Grell Anton Skov  2004  GSK  0469AE  25 m  1:13.35   
49  Risager Samuel  2003  GSK  0305AN  25 m  1:18.20   
166  Bjørnskov Mads Møller  2001  LYNGBY  0173AH  25 m  1:18.30   
20  Strandquist Emil  2005  AIF  0549AE  25 m  1:25.34   
227  Daniele Martin  2006  SOLRØD  0691AH  25 m  1:29.96   
10  363  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  1:33.39   
11  126  Legind Hans Bjørn  2007  HOVEDSTAD  0717AF  25 m  1:35.50