2020-02-20   22:43:00
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Lövets Minne 1 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 16
Heatlista 
 
  Tävling  Lövets Minne 1    Utskriftsdatum  24 mars 2018   
  Tävlingsort  Järfälla    Utskriftstid  16:15   
  Arrangör  Järfälla Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  24 mars 2018         
 
 
 
Gren 16, 25m Bröstsim Herrar  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
122  Felix Persson  2009  AA6909  JÄRFÄLLA S    25m   
75  Jamie Kinane  2009  AA9509  JÄRFÄLLA S    25m   
114  Marcus Nykvist  2004  AB1504  JÄRFÄLLA S    25m   
155  Artur Vaidla  2004  AZ6704  JÄRFÄLLA S    25m   
106  Charlie Moberg  2011  AA4111  JÄRFÄLLA S    25m   
170  Melvin Zetterlund  2009  AA5709  JÄRFÄLLA S    25m   
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
164  Arvid Westblad  2007  AO0107  JÄRFÄLLA S    25m   
92  Arthur Lindquist  2008  AK9908  JÄRFÄLLA S    25m   
123  Ibrahim Rafeq  2004  AZ8104  JÄRFÄLLA S    25m   
153  William Törnkvist  2008  AF5108  JÄRFÄLLA S    25m  39.27 
64  Kasper Hjort  2009  AB0909  JÄRFÄLLA S    25m  45.37 
Axel Adelöw  2009  AA2709  JÄRFÄLLA S    25m   
73  Adam Karlsson  2009  AC1509  JÄRFÄLLA S    25m   
103  Nils Malmberg  2004  AI3504  JÄRFÄLLA S    25m   

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
22  Owe Birgersson  2009  AA3709  JÄRFÄLLA S    25m  35.80 
58  Charlie Henriksson  2008  AF4108  JÄRFÄLLA S    25m  33.08 
19  William Bergstrand  2009  AA5909  JÄRFÄLLA S    25m  31.94 
48  Albin Forsberg  2009  AA1709  JÄRFÄLLA S    25m  30.94 
137  Emil Stalpe  2008  AD7308  JÄRFÄLLA S    25m  31.29 
152  Marcus Thisner  2009  AA8909  JÄRFÄLLA S    25m  32.16 
26  Anton Bruhn  2009  AA5309  JÄRFÄLLA S    25m  34.68 
150  Gustav Thernelius  2008  AC8708  JÄRFÄLLA S    25m  36.12 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
101  Max Löfgren  2008  AC5708  JÄRFÄLLA S    25m  30.53 
31  David Demirian  2008  AD4908  JÄRFÄLLA S    25m  28.04 
120  Edgar Perez Campana  2003  BA4103  JÄRFÄLLA S    25m  27.55 
146  Hugo Swanepoel  1998  AW5198  JÄRFÄLLA S    25m  13.43 
50  Elias Fröde  2001  AE9901  JÄRFÄLLA S    25m  14.61 
107  Rasmus Moberg  2009  AA4709  JÄRFÄLLA S    25m  28.01 
77  Alvin Kopec Öhrström  2009  AA0709  JÄRFÄLLA S    25m  30.36 
83  Rasmus Larsson  2009  AA7709  JÄRFÄLLA S    25m  30.90 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  24 mars 2018 
Licensierad till: Järfälla Simsällskap  Utskriftstid  16:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner