2019-10-22   13:53:42
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Östsvenska Cupen

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

13_S
Gren 13, 100m Ryggsim Fl 13 år oä 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
74  Magnusson Vanja  2004  VÄXJÖ SS  AH7604  25 m  1:16.58   
175  Torén Agnes  2003  ANDERSTORP  BE2603  25 m  1:18.12   
17  Lundgren Sahlina  2004  LJUNGBY SS  AI6604  25 m  1:18.55   
133  Hansen Sofia  2004  KALMAR SS  AL9604  25 m  1:19.92   
19  Sagadin Leah  2002  LJUNGBY SS  AR5602  25 m  1:21.02   
72  Hildebrand Westerberg Agnes  2004  VÄXJÖ SS  BF9404  25 m  1:21.36   
152  Hässlebro Alice  2004  VÄXJÖ SS  BF8404  25 m  1:21.37   
78  Wibert Siri  2004  VÄXJÖ SS  AY8204  25 m  1:22.87   
134  Jämtin Elin  2003  KALMAR SS  BL6803  25 m  1:23.18   
10  36  Håkansson Ebba  2003  OSKARSHAMN  AJ6203  25 m  1:24.14   
11  137  Loo Viktoria  2004  KALMAR SS  AH3604  25 m  1:24.48   
12  18  Rickhardsson Ida  2003  LJUNGBY SS  BD9803  25 m  1:24.57   
13  156  Månsson Kajsa  2003  VÄXJÖ SS  BL0803  25 m  1:25.39   
14  Tallbäck Klara  2003  ANDERSTORP  BQ5203  25 m  1:26.79   
15  58  Thom Amanda  2005  SMÅLANDSST  AV8405  25 m  1:26.83   
16  86  Lundgren Emilia  2004  HULTSFRED  AL2604  25 m  1:27.05   
17  38  Nyström Alice  2005  OSKARSHAMN  AS8205  25 m  1:27.17   
18  93  Engqvist Elin  2005  JÖNKÖPING  AK8405  25 m  1:27.36   
19  27  Bengtsson Linnea  2003  MARKARYD  BE7203  25 m  1:27.83   
20  50  Eriksson Majken  2005  SMÅLANDSST  AV9605  25 m  1:28.09   
21  Kemper Ebba  2004  ANDERSTORP  BA6404  25 m  1:29.06   
22  77  Sjö Agnes  2004  VÄXJÖ SS  BE9204  25 m  1:32.12   
23  12  Davidsson Jenny  2003  LJUNGBY SS  AV7603  25 m  1:32.61   
24  14  Larsson Isabella  2002  LJUNGBY SS  AF4802  25 m  1:33.22   
25  Seppälä Annie  2004  ANDERSTORP  BD6804  25 m  1:35.37   
26  21  Ziraki Meihri  2005  LJUNGBY SS  BF7605  25 m  1:35.63   
27  149  Engvall Frida  2004  VÄXJÖ SS  BF0604  25 m  1:40.51   
28  76  Nyström Iris  2004  VÄXJÖ SS  BR5204  25 m  1:40.66   
29  Anderberger Elle  2005  LJUNGBY SS  BI6605  25 m  1:41.78   
30  68  Eriksson Agnes  2004  VÄXJÖ SS  BF1604  25 m  1:46.24   
31  103  Landin Emelie  2004  JÖNKÖPING  AU0605  25 m  1:46.37   
32  62  Cornea Bianca Maria  2005  VÄRNAMO SS  BS1605  25 m  1:50.12   
33  135  Larsson Wanda  2005  KALMAR SS  BS7405  25 m  1:50.21   
34  150  Eriksson Ebba  2005  VÄXJÖ SS  BL1805  25 m  1:55.80   
35  80  Widströmer Emelia  2005  VÄXJÖ SS  AY9605  25 m  1:56.68   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Växjö Simsällskap  Utskriftstid  13:12 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner