2019-10-20   03:25:05
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för TYR Invite

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

1_S
Gren 1, 800m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
308  Rydbeck Nordén Esther  2001  TÄBY SIM  BN8801  25 m  9:05.39   
317  Ström Thilda  2003  TÄBY SIM  AT5803  25 m  9:21.20   
346  Andersson Ebba  2001  VÄSBY SS  AL2601  25 m  9:24.63   
284  Jerresand Cornelia  2000  TÄBY SIM  AG6800  25 m  9:29.10   
129  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m  9:33.81   
283  Jensen Alexandra  2001  TÄBY SIM  BG6801  25 m  9:35.97   
422  Hellgren Emelie  2001  VÄSTERÅS  BC5601  25 m  9:36.84   
203  Teglöf Isabel  2003  SÖDERTÄLJE  AZ3203  25 m  9:37.78   
439  Walldén Adelina  2002  VÄSTERÅS  AS2602  25 m  9:42.38   
10  424  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m  9:49.59   
11  153  Malm Lovisa  2002  SPÅRVÄGEN  BD4402  25 m  9:51.26   
12  447  Baltzarsson Therese  2001  SS04  AE5201  25 m  9:56.46   
13  297  Malm Smilla  2003  TÄBY SIM  AQ4203  25 m  9:57.22   
14  243  Törnqvist Ella  2003  TYRESÖ SS  AQ1603  25 m  10:00.35   
15  432  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  10:00.99   
16  166  Viinapuu Anna  2000  SPÅRVÄGEN  AH8400  25 m  10:08.87   
17  415  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  10:10.68   
18  47  Zetterlund Linnea  2003  JÄRFÄLLA S  AO5403  25 m  10:10.98   
19  386  Melin Romstad Hanne  1999  VÄSBY SS  AK2499  25 m  10:14.12   
20  368  Lindgren Linnea  2001  VÄSBY SS  AQ2801  25 m  10:16.03   
21  483  Fogelsjöö Elsa  2003  SPIF SF  AX0403  50 m  10:16.88   
22  488  Lilljequist Alida  1998  SPIF SF  BP5898  25 m  10:19.10   
23  137  Augustsson Julia  2000  SPÅRVÄGEN  BC9200  25 m  10:33.98   
24  19  Udell Alva  2003  BOTK-RÖNN  AO4603  25 m  10:34.13   
25  418  Engström Astrid  2004  VÄSTERÅS  AK0604  25 m  10:36.78   
26  259  Bergvall Emelie  2003  TÄBY SIM  BC4603  25 m  10:38.52   
27  26  Andersson Josefin  2003  JÄRFÄLLA S  AZ5603  25 m  10:39.81   
28  36  Lejonqvist Elina  2004  JÄRFÄLLA S  AA3804  25 m  10:41.32   
29  32  Hertegren Louise  2004  JÄRFÄLLA S  AD0604  25 m  10:43.93   
30  396  Taflin Jäghult Therese  2002  VÄSBY SS  BH0602  25 m  10:51.05   
31  115  Langell Högblom Ella  2001  SKURU IK  BF1801  25 m  11:01.09   
32  282  Isacson Kristina  2001  TÄBY SIM  BH5601  50 m  11:01.25   
33  323  Tavemark Maria  2001  TÄBY SIM  BA9601  25 m  11:04.06   
34  29  Halfar Olivia  2005  JÄRFÄLLA S  AJ4205  25 m  11:05.12   
35  374  Mattila Anna  2004  VÄSBY SS  BY4804  50 m  11:06.15   
36  28  Göthberg Felicia  2004  JÄRFÄLLA S  AW4204  25 m  11:06.22   
37  428  Myllylä Mira  2002  VÄSTERÅS  BL0202  25 m  11:10.20  RES 
38  395  Svensson Olivia  2003  VÄSBY SS  CA4203  25 m  11:28.72  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  27 april 2018 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  15:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner