2019-10-23   11:58:55
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för TYR Invite

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Heatlista Gren 1
Heatlista 
 
  Tävling  TYR Invite    Utskriftsdatum  27 april 2018   
  Tävlingsort  Täby    Utskriftstid  17:26   
  Arrangör  Täby sim         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  27 april 2018         
 
 
 
Gren 1, 800m Frisim Damer  Finaler (6) 
Beräknad start 18:00 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
28  Felicia Göthberg  2004  AW4204  JÄRFÄLLA S    25m  11:06.22 
323  Maria Tavemark  2001  BA9601  TÄBY SIM    25m  11:04.06 
115  Ella Langell Högblom  2001  BF1801  SKURU IK    25m  11:01.09 
282  Kristina Isacson  2001  BH5601  TÄBY SIM    50m  11:01.25 
29  Olivia Halfar  2005  AJ4205  JÄRFÄLLA S    25m  11:05.12 
428  Mira Myllylä  2002  BL0202  VÄSTERÅS    25m  11:10.20 

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
32  Louise Hertegren  2004  AD0604  JÄRFÄLLA S    25m  10:43.93 
26  Josefin Andersson  2003  AZ5603  JÄRFÄLLA S    25m  10:39.81 
418  Astrid Engström  2004  AK0604  VÄSTERÅS    25m  10:36.78 
259  Emelie Bergvall  2003  BC4603  TÄBY SIM    25m  10:38.52 
36  Elina Lejonqvist  2004  AA3804  JÄRFÄLLA S    25m  10:41.32 
396  Therese Taflin Jäghult  2002  BH0602  VÄSBY SS    25m  10:51.05 

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
137  Julia Augustsson  2000  BC9200  SPÅRVÄGEN    25m  10:33.98 
483  Elsa Fogelsjöö  2003  AX0403  SPIF SF    50m  10:16.88 
386  Hanne Melin Romstad  1999  AK2499  VÄSBY SS    25m  10:14.12 
368  Linnea Lindgren  2001  AQ2801  VÄSBY SS    25m  10:16.03 
488  Alida Lilljequist  1998  BP5898  SPIF SF    25m  10:19.10 
19  Alva Udell  2003  AO4603  BOTK-RÖNN    25m  10:34.13 

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
415  Sofia Båvenäs  2002  AD9802  VÄSTERÅS    25m  10:10.68 
432  Lina Rehnman  2002  AZ4802  VÄSTERÅS    25m  10:00.99 
297  Smilla Malm  2003  AQ4203  TÄBY SIM    25m  9:57.22 
243  Ella Törnqvist  2003  AQ1603  TYRESÖ SS    25m  10:00.35 
166  Anna Viinapuu  2000  AH8400  SPÅRVÄGEN    25m  10:08.87 
47  Linnea Zetterlund  2003  AO5403  JÄRFÄLLA S    25m  10:10.98 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
153  Lovisa Malm  2002  BD4402  SPÅRVÄGEN    25m  9:51.26 
439  Adelina Walldén  2002  AS2602  VÄSTERÅS    25m  9:42.38 
422  Emelie Hellgren  2001  BC5601  VÄSTERÅS    25m  9:36.84 
203  Isabel Teglöf  2003  AZ3203  SÖDERTÄLJE    25m  9:37.78 
424  Julia Holmberg  2002  AE4402  VÄSTERÅS    25m  9:49.59 
447  Therese Baltzarsson  2001  AE5201  SS04    25m  9:56.46 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
129  Felicia Östlund  2002  BD6202  SKURU IK    25m  9:33.81 
346  Ebba Andersson  2001  AL2601  VÄSBY SS    25m  9:24.63 
308  Esther Rydbeck Nordén  2001  BN8801  TÄBY SIM    25m  9:05.39 
317  Thilda Ström  2003  AT5803  TÄBY SIM    25m  9:21.20 
284  Cornelia Jerresand  2000  AG6800  TÄBY SIM    25m  9:29.10 
283  Alexandra Jensen  2001  BG6801  TÄBY SIM    25m  9:35.97 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  27 april 2018 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  17:26 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner