2020-01-19   01:29:46
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Vatupassi Uinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kilpailu

7_S
Laji 7, 50m Rintauinti Naiset 
Sponsori: Pihlajalinna ITE 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
Ergüner Esra  2007  JoUS  07A077  25 m  42.96  42.96   
163  Remes Iida  2007  PieKu  07A135  25 m  47.89  47.89   
13  Hukka Emilia  2008  JoUS  08A386  25 m  50.65  50.65   
Burman Nicola  2008  JoUS  08A133  25 m  51.14  51.14   
55  Parviainen Anri  2008  JoUS  08A080  50 m  52.92  51.42   
61  Piirainen Senni  2007  JoUS  07A334  25 m  51.73  51.73   
18  Kaksonen Roosa  2007  JoUS  07A493  25 m  55.31  55.31   
16  Jaatinen Sara  2008  JoUS  08A144  25 m  55.48  55.48   
48  Määttä Ella  2008  JoUS  08A168  25 m  58.55  58.55   
10  Bogdanova Arina  2008  JoUS  08A147  25 m  59.18  59.18   
11  51  Niidusaar Renata  2009  JoUS  09A116  25 m  59.27  59.27   
12  79  Soininen Sofia  2007  JoUS  07A313  25 m  59.80  59.80   
13  31  Koskivirta Minni  2009  JoUS  09A174  25 m  1:01.30  1:01.30   
14  63  Puhakka Anni  2008  JoUS  08A211  25 m  1:02.23  1:02.23   
15  38  Lätti Lumia  2010  JoUS  10A022  50 m  1:08.39  1:06.89   
16  Behm Enni  2007  JoUS  07A461  25 m  1:07.71  1:07.71   
17  80  Sormunen Ilona  2007  JoUS  07A338  25 m  1:12.78  1:12.78   
18  70  Romppanen Aino  2009  JoUS  09A176  25 m  1:18.03  1:18.03   
19  78  Soininen Silja  2009  JoUS  09A148  25 m  1:19.38  1:19.38   
20  94  Vatanen Miina  2009  JoUS  09A120  25 m  1:20.34  1:20.34   
21  34  Leinonen Kerttu  2008  JoUS  08A355  25 m  1:26.31  1:26.31   
22  74  Sidorenko Antonina  2008  JoUS  08A414  25 m       
12 v ja vanhemmat 
142  Himanen Kaisa  2003  MiUS  03A163  25 m  37.00  37.00   
185  Konnu Anni  2004  UI  04B138  25 m  37.51  37.51   
134  Räsänen Lotta  2003  KuUS  03A966  25 m  39.53  39.53   
161  Markkanen Emilia  2001  PieKu  01B061  25 m  40.82  40.82   
150  Saarelainen Veera  2002  MiUS  02A471  25 m  42.63  42.63   
184  Kokko Oona  2003  UI  03B248  25 m  42.68  42.68   
156  Hjelt Vilma  2004  PieKu  04B036  25 m  44.60  44.60   
136  Toppinen Sanni  2005  KuUS  05A907  25 m  45.42  45.42   
177  Nikarmaa Jenni  2005  VarU  05A814  25 m  46.01  46.01   
10  171  Pihlava Siiri  2004  SUS  04B241  25 m  47.13  47.13   
11  179  Rastas Lotta  2004  VarU  04B021  25 m  48.23  48.23   
12  172  Staufenbiel Senja  2001  SUS  01B381  25 m  48.33  48.33   
13  72  Saranpää Iiris  2002  JoUS  02A912  25 m  48.44  48.44   
14  174  Kettunen Nelli  2003  VarU  03B177  25 m  49.35  49.35   
15  187  Lääperi Lotta  2003  UI  03B216  25 m  50.27  50.27   
16  41  Makkonen Sonja  2005  JoUS  05A972  25 m  51.91  51.91   
17  32  Kuuramaa Inkeri  2006  JoUS  06A501  25 m  52.40  52.40   
18  162  Pesonen Noora  2004  PieKu  04B266  25 m  57.57  57.57   
19  176  Lappalainen Inka  2006  VarU  06A584  25 m  57.97  57.97   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  04 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Joensuun Uimaseura  Tulostusaika  15:09 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner