2020-01-19   01:40:36
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Vatupassi Uinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kilpailu

Lähtölista Laji 15
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Vatupassi uinnit    Tulostuspäivämäärä  07 huhtikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Joensuu    Tulostusaika  11:02   
  Järjestäjä  Joensuun Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  07 huhtikuu 2018         
 
 
 
Laji 15, 100m Rintauinti Naiset  Loppukilpailut (6) 
Sponsori: Nanocomp 
 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Minea Törhönen  2007  07A552  KuUS    25m     
Emilia Hukka  2008  08A386  JoUS    25m     
Minni Koskivirta  2009  09A174  JoUS    25m  2:11.33  2:11.33 
Renata Niidusaar  2009  09A116  JoUS    25m  2:22.07  2:22.07 
Nelli Kettunen  2003  03B177  VarU    25m     
               

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Roosa Kaksonen  2007  07A493  JoUS    25m  2:03.89  2:03.89 
Iita Viinisalo  2007  07A357  JoUS    25m  1:58.31  1:58.31 
Julia Saranpää  2006  06A552  JoUS    25m  1:56.19  1:56.19 
Senni Piirainen  2007  07A334  JoUS    25m  1:57.83  1:57.83 
Sanni Haaranen  2006  06A922  JoUS    25m  1:58.43  1:58.43 
Sofia Soininen  2007  07A313  JoUS    25m  2:04.15  2:04.15 

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saara Virekoski  2004  04B263  VarU    25m  1:52.61  1:52.61 
Lotta Rastas  2004  04B021  VarU    25m  1:46.73  1:46.73 
Merete Lätti  2006  06A125  JoUS    25m  1:45.94  1:45.94 
Katariina Tarkkonen  2002  02B235  JoUS    25m  1:46.09  1:46.09 
Neri Lätti  2007  07A030  JoUS    25m  1:48.56  1:48.56 
Viivi Pesonen  2006  06A233  JoUS    25m  1:52.74  1:52.74 

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vilma Vatanen  2007  07A210  JoUS    25m  1:43.28  1:43.28 
Nelli Jumppanen  2006  06A477  JoUS    50m  1:44.56  1:41.56 
Sofia Lepistö  2006  06A346  MiUS    25m  1:38.13  1:38.13 
Pihla Mättö  2005  05A904  KuUS    25m  1:40.93  1:40.93 
Iiris Soininen  2004  04B085  JoUS    25m  1:42.11  1:42.11 
Iiris Saranpää  2002  02A912  JoUS    25m  1:45.79  1:45.79 

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tuuli Kammonen  2004  04A701  MiUS    25m  1:34.75  1:34.75 
Pinja Pyykönen  2002  02A793  JoUS    25m  1:33.71  1:33.71 
Mitra Pietiäinen  2004  04A567  JoUS    25m  1:32.96  1:32.96 
Inka Hämäläinen  2007  07A072  JoUS    50m  1:36.70  1:33.70 
Oona Kokko  2003  03B248  UI    25m  1:34.53  1:34.53 
Sanni Toppinen  2005  05A907  KuUS    25m  1:36.21  1:36.21 

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oona Parviainen  2002  02A431  JoUS    25m  1:31.57  1:31.57 
Viljaana Myllärinen  2004  04A492  UI    25m  1:23.09  1:23.09 
Pinja Partinen  1999  99B125  JoUS    25m  1:17.08  1:17.08 
Maria Korkalainen  2005  05A667  JoUS    25m  1:20.79  1:20.79 
Senni Partanen  2004  04A938  MiUS    25m  1:31.09  1:31.09 
Ronja Ruottinen  2005  05A165  MiUS    25m  1:32.33  1:32.33 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  07 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Joensuun Uimaseura  Tulostusaika  11:02 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner