2018-10-23   04:00:21
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland

Program for Rollo-uinnit

Below are all entry- and startlists shown by session.

Perjantai-ilta

3_S
Laji 3, 100m VU P11 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
2738  Vlasov Lev  2007  TaTU  07A017  50 m  1:09.86  1:09.86   
2886  Kaunisto Nooa  2007  KemUS  07A125  50 m  1:10.82  1:10.82   
2178  Heikkinen Otso  2007  HU  07A161  50 m  1:14.52  1:14.52   
3160  Kajava Daniel  2007  USH  07A391  50 m  1:15.20  1:15.20   
2567  Herronen Samu  2007  KUS-GSS  07A131  50 m  1:15.30  1:15.30   
3165  Autio Eetu  2007  AQUILA  07A014  25 m  1:13.36  1:15.36   
2267  Rahkonen Onni  2007  SGR  07A079  50 m  1:15.55  1:15.55   
2825  Kandolin Felix  2007  AUi  07A090  50 m  1:16.20  1:16.20   
3006  Rosenström Juho  2007  UKK  07A279  50 m  1:16.63  1:16.63   
10  2160  Pixa Leevi  2007  HSS  07A400  25 m  1:14.69  1:16.69   
11  2996  Hinkka Väinö  2007  UKK  07A243  50 m  1:17.60  1:17.60   
12  3009  Talja Joona  2007  UKK  07A040  50 m  1:17.87  1:17.87   
13  2658  Kallio Juho  2007  PUS  07A032  50 m  1:18.03  1:18.03   
14  3055  Laakkonen Albert  2007  UiTa  07A058  25 m  1:16.04  1:18.04   
15  2679  Koskela Roope  2007  RaisU  07A255  50 m  1:18.70  1:18.70   
16  2802  Korpikoski Joona  2007  Pyry  07A316  50 m  1:19.22  1:19.22   
17  2476  Pulkkinen Joonas  2007  LaUS  07A083  25 m  1:17.61  1:19.61   
18  2875  Orre Tuukka  2007  KaUS  07A309  50 m  1:19.80  1:19.80   
19  2265  Mäkilä Amos  2007  SGR  07A308  50 m  1:20.11  1:20.11   
20  2336  Nieminen Ilmari  2007  Cetus  07A667  25 m  1:18.83  1:20.83   
21  2275  Belov Ilja  2007  SiWa  07A158  50 m  1:21.65  1:21.65   
22  2759  Linde Julius  2007  ÅSK  07A322  50 m  1:21.95  1:21.95   
23  3072  Pellinen Valtteri  2007  UiTa  07A073  25 m  1:19.99  1:21.99   
24  2950  Väyrynen Leevi  2007  OU  07A519  50 m  1:22.14  1:22.14   
25  2847  Tikka Ossi  2007  AUi  07A328  50 m  1:22.78  1:22.78   
26  2287  Valtanen Lauri  2007  SiWa  07A069  50 m  1:22.88  1:22.88   
27  2191  Sarkkinen Miklas  2007  HU  07A317  50 m  1:23.15  1:23.15   
28  2258  Visto Tuukka  2007  RiUS  07A318  50 m  1:23.23  1:23.23   
29  2569  Rajala Nicky  2007  KUS-GSS  07A356  50 m  1:23.26  1:23.26   
30  2978  Hakkarainen Oskari  2007  SCV  07A432  50 m  1:24.20  1:24.20   
31  2911  Chirica Eduard  2007  OU  07A529  25 m  1:22.28  1:24.28   
32  2521  Ketonen Aukusti  2007  MiUS  07A701  25 m  1:22.89  1:24.89   
33  2575  Tavast Oskari  2007  SeUi  07A495  50 m  1:25.14  1:25.14   
34  2459  Bajalan Raman  2007  LaUS  07A326  25 m  1:23.27  1:25.27   
35  3125  Nieminen Jasu  2007  LUS  07A443  50 m  1:25.27  1:25.27   
36  2210  Koppelmäki Oiva  2007  HyUS  07A201  50 m  1:25.72  1:25.72   
37  2407  Kerkkänen Nuutti  2007  JoUS  07A200  50 m  1:26.15  1:26.15   
38  2511  Seppänen Veikko  2007  LrU  07A202  25 m  1:24.28  1:26.28   
39  2599  Qvisén Aaron  2007  VUS-VSS  07A421  50 m  1:26.44  1:26.44   
40  2762  Lummaa Eelis  2007  ÅSK  07A384  50 m  1:26.57  1:26.57   
41  2377  Vauhkonen Otto  2007  Cetus  07A174  50 m  1:26.58  1:26.58   
42  2370  Syvänen Lenni  2007  Cetus  07A401  50 m  1:26.68  1:26.68   
43  2882  Junttari Lauri  2007  KemTU  07A320  50 m  1:27.02  1:27.02   
44  2884  Kinnunen Rasmus  2007  KemTU  07A035  50 m  1:27.17  1:27.17   
45  2797  Salo Elias  2007  VeUS  07A366  50 m  1:27.54  1:27.54   
46  2416  Partinen Topias  2007  JoUS  07A119  50 m  1:27.56  1:27.56   
47  2811  Vehmas Eetu  2007  Pyry  07A484  50 m  1:27.68  1:27.68   
48  2655  Ylikoski Anton  2007  PTU  07A188  50 m  1:27.83  1:27.83   
49  2949  Turunen Antti  2007  OU  07A635  50 m  1:28.02  1:28.02   
50  2313  Keränen Joonas  2007  Cetus  07A172  50 m  1:28.28  1:28.28   
51  2535  Hietala Eelis  2007  SWIM  07A241  50 m  1:28.35  1:28.35   
52  2627  Sammalmaa Leevi  2007  ViesU  07A712  50 m  1:28.74  1:28.74   
53  3007  Salo Eemeli  2007  UKK  07A186  50 m  1:28.76  1:28.76   
54  2520  Kellman Akseli  2007  MiUS  07A621  25 m  1:26.88  1:28.88   
55  3127  Piironen Roope  2007  LUS  07A584  50 m  1:28.95  1:28.95   
56  2335  Nevalainen Lenni  2007  Cetus  07A173  50 m  1:29.01  1:29.01   
57  2497  Karjalainen Rasmus  2007  LrU  07A469  25 m  1:27.07  1:29.07   
58  3167  Karhu Aati  2007  AQUILA  07A496  25 m  1:27.13  1:29.13   
59  2736  Tikkanen Niklas  2007  TaTU  07A004  50 m  1:29.39  1:29.39   
60  3087  Salli Sean  2007  UiTa  07A211  50 m  1:29.43  1:29.43   
61  2450  Juvonen Lauri  2007  KuUS  07A470  50 m  1:29.45  1:29.45   
62  2923  Keränen Joonas  2007  OU  07A619  50 m  1:29.54  1:29.54   
63  2152  Kujansuu Niklas  2007  HSS  07A620  50 m  1:29.62  1:29.62   
64  2826  Kankare Alvar  2007  AUi  07A252  50 m  1:29.76  1:29.76   
65  2680  Käär Roope  2007  RaisU  07A184  25 m  1:27.90  1:29.90   
66  2896  Kahelin Eetu  2007  OuLo  07A025  25 m  1:28.05  1:30.05   
67  2820  Hyvärinen Max  2007  AUi  07A608  25 m  1:28.30  1:30.30   
68  3032  Nieminen Leo  2007  ORCA  07A208  50 m  1:30.43  1:30.43   
69  2412  Mononen Aapo  2007  JoUS  07A081  50 m  1:30.53  1:30.53   
70  2909  Alaniska Aapo  2007  OU  07A577  50 m  1:30.71  1:30.71   
71  2927  Kumpulainen Niko  2007  OU  07A556  50 m  1:30.71  1:30.71   
72  2992  Niemi Eetu  2007  Octopus  07A159  50 m  1:30.71  1:30.71   
73  2374  Toivanen Topias  2007  Cetus  07A709  25 m  1:28.84  1:30.84   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 kesäkuu 2018 
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura  Tulostusaika  16:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner