2019-09-16   10:16:10
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Nuorisouinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

9_S
Laji 9, 400m Vapaauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
128  Keränen Kaisa  2007  OuLo  07A021  50 m  5:37.95  5:37.95   
292  Tennilä Noora  2007  OU  07A122  50 m  5:59.22  5:59.22   
163  Salmi Ruut  2007  OuLo  07A162  25 m  5:55.36  6:03.36   
362  Hirvasoja Eevi  2007  HAHE  07A244  25 m  5:59.17  6:07.17   
133  Krüger Ellen  2007  OuLo  07A037  50 m  6:09.76  6:09.76   
372  Leinonen Maija  2007  HAHE  07A259  25 m  6:19.28  6:27.28   
215  Jaako Elina  2007  OU  07A382  50 m  6:37.71  6:37.71   
199  Ervasti Edith  2007  OU  07A587  50 m  6:38.97  6:38.97   
232  Kiviniemi Saimi  2007  OU  07A593  50 m  6:49.57  6:49.57   
10  296  Toivonen Anni  2007  OU  07A372  50 m  6:51.60  6:51.60   
11  255  Mäntynen Ennimaija  2007  OU  07A398  25 m  6:48.19  6:56.19   
12  65  Hämäläinen Malla  2008  ViesU  08A079  25 m  6:48.75  6:56.75   
13  66  Hämäläinen Nella  2008  ViesU  08A081  25 m  6:56.83  7:04.83   
14  147  Niskanen Pinja  2007  OuLo  07A270  25 m       
12 v 
375  Ollonen Reeta  2006  HAHE  06A793  25 m  5:43.54  5:24.25   
166  Seppänen Sara  2006  OuLo  06A236  25 m  5:17.42  5:25.42   
72  Linna Noora-maria  2006  ViesU  06A468  50 m  5:50.39  5:50.39   
96  Junttari Pinja  2006  KemTU  06A106  50 m  5:54.44  5:54.44   
30  Ruuska Saimi  2006  SWIM  06A549  50 m  6:26.67  6:26.67   
297  Tolonen Inka  2006  OU  06A460  50 m  6:38.55  6:38.55   
288  Talvensaari Venla  2006  OU  06A693  50 m  6:52.21  6:52.21   
214  Issakainen Maria  2006  OU  06A787  25 m       
13 v 
286  Säntti Viivi  2005  OU  05A161  25 m  4:52.85  5:00.85   
179  Vuoristo Mandi  2005  OuLo  05A789  25 m  5:22.23  5:30.23   
302  Turunen Elina  2005  OU  05A444  25 m  5:23.92  5:31.92   
358  Virta Essi Vilhelmiina  2005  KemPy  05A168  25 m  5:24.16  5:32.16   
295  Tikkanen Ella-olivia  2005  OU  05A632  50 m  5:32.94  5:32.94   
386  Nätynki Sani  2005  SCR  05A430  50 m  5:33.09  5:33.09   
348  Koivuranta Katariina  2005  KemPy  05A446  25 m  5:27.99  5:35.99   
233  Kiviniemi Vilma  2005  OU  05A181  25 m  5:33.27  5:41.27   
357  Utriainen Vilma  2005  KemPy  05A461  25 m  5:35.71  5:43.71   
10  83  Salmela Elizaveta  2005  ViesU  05A861  50 m  5:44.85  5:44.85   
11  176  Uusitalo Saana  2005  OuLo  05A529  25 m  5:38.16  5:46.16   
12  242  Lohiniva Pinja  2005  OU  05A541  25 m  5:42.66  5:50.66   
13  304  Törmi Anniina  2005  OU  05A648  25 m  6:00.00  6:08.00   
14  247  Madetoja Vilma  2005  OU  05A825  50 m  6:12.35  6:12.35   
15  159  Ryynänen Martta  2005  OuLo  05A532  50 m  6:22.94  6:22.94   
16  103  Tuisku Saga  2005  KemTU  05A593  25 m  6:17.18  6:25.18   
17  243  Louhela Pihla  2005  OU  05A621  50 m  7:03.08  7:03.08   
14 v 
165  Savolainen Nanna  2004  OuLo  04A430  25 m  4:56.99  5:04.99   
393  Kämäräinen Ronja  2004  SCV  04A905  25 m  4:57.97  5:05.97   
380  Lytz Inka  2004  SCR  04A438  25 m  5:00.23  5:08.23   
52  Haarala Anniina  2004  VUS-VSS  04A019  25 m  5:02.37  5:10.37   
206  Heiko Iida  2004  OU  04A798  50 m  5:14.23  5:14.23   
269  Rahikkala Siiri  2004  OU  04A462  25 m  5:13.61  5:21.61   
251  Meissner Sara  2004  OU  04A419  50 m  5:28.45  5:28.45   
351  Moilanen Henna  2004  KemPy  04A468  25 m  5:20.80  5:28.80   
384  Niemi Wenla  2004  SCR  04A922  25 m  5:50.06  5:58.06   
10  284  Suotula Aada  2004  OU  04B088  25 m  5:53.45  6:01.45   
11  13  Kinnunen Juuli  2004  SWIM  04A549  50 m  7:03.80  7:03.80   
12  14  Kinnunen Veera  2004  SWIM  04A579  25 m       
13  346  Kananen Ella  2004  KemPy  04B203  25 m       
15 v 
29  Ruuska Martta  2003  SWIM  03A582  25 m  4:43.57  4:51.57   
213  Hökkä Henna  2003  OU  03A216  50 m  5:00.98  5:00.98   
391  Immonen Satu  2003  SCV  03B028  25 m  4:58.08  5:06.08   
49  Björkholm Maija  2003  VUS-VSS  03A211  25 m  5:00.42  5:08.42   
50  Eriksson Ninni  2003  VUS-VSS  03A657  50 m  5:12.07  5:12.07   
104  Ylimäki Sara  2003  KemTU  03B038  25 m  5:14.21  5:22.21   
21  Metiäinen Inka  2003  SWIM  03A640  25 m       
27  Riipinen Suvi  2003  SWIM  03B162  25 m       
34  Taskinen Sanni  2003  SWIM  03A831  25 m       
10  173  Tuuliainen Jenni  2003  OuLo  03A952  25 m       
16 v ja vanhemmat 
385  Nätynki Ronja  2002  SCR  02A807  50 m  4:57.35  4:57.35   
392  Kivioja Heidi  2000  SCV  00B005  50 m  5:00.56  5:00.56   
17  Lindholm Kia  2002  SWIM  02A890  25 m  5:27.97  5:35.97   
210  Holm Ada  2002  OU  02A242  50 m  6:08.57  6:08.57   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  06 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  16:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner