2019-10-23   15:21:14
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Nuorisouinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

6_S
Laji 6, 100m Selkäuinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
157  Rantasuo Konsta  2006  OuLo  06A218  25 m  1:16.37  1:18.37   
262  Peuhkuri Erik  2006  OU  06A373  50 m  1:25.09  1:25.09   
81  Saarela Torsti  2006  ViesU  06A466  25 m  1:33.89  1:35.89   
234  Kortetjärvi Arttu  2006  OU  06A631  50 m  1:38.62  1:38.62   
293  Tervaskanto Markus  2006  OU  06A664  25 m  1:41.00  1:43.00   
216  Jakkula Julius  2006  OU  06A677  50 m  1:43.64  1:43.64   
194  Bruun Elias  2006  OU  06A718  25 m  1:43.20  1:45.20   
84  Sammalmaa Leevi  2007  ViesU  07A712  50 m  1:49.92  1:49.92   
299  Torabihaghighi Sepehr  2006  OU  06A825  50 m  1:50.22  1:50.22   
10  308  Väisänen Jean  2006  OU  06A360  50 m  1:51.11  1:51.11   
11  259  Nygård Tiitus  2008  OU  08A349  50 m  1:51.38  1:51.38   
12  229  Keskiaho Riku  2006  OU  06A678  25 m  2:06.65  2:08.65   
13  230  Kilpeläinen Paavo  2008  OU  08A273  25 m       
14  261  Peltonen Jaakko  2008  OU  08A287  25 m       
15  283  Suorsa Miika  2006  OU  06A927  25 m       
13 v 
31  Semach Nikita  2005  SWIM  05A100  25 m  1:16.06  1:18.06   
238  Latifi Erblin  2005  OU  05A921  50 m  1:24.62  1:24.62   
282  Siurua Lauri  2005  OU  05A631  50 m  1:25.09  1:25.09   
205  Heikkinen Roni  2005  OU  05A646  25 m  1:23.42  1:25.42   
374  Manninen Jesse  2005  HAHE  05A857  50 m  1:38.29  1:38.29   
202  Hassinen Joel  2005  OU  05A879  25 m  1:48.97  1:50.97   
218  Jylhä Sampo  2005  OU  05A984  50 m  2:13.91  2:13.91   
14 v 
235  Koskela Rasmus  2004  OU  04A713  50 m  1:14.26  1:14.26   
43  Virtanen Samu  2004  SWIM  04A885  50 m  1:19.94  1:19.94   
397  Verronen Vilho  2004  STR  04A175  25 m  1:18.65  1:20.65   
226  Kenttälä Jami  2004  OU  04A726  50 m  1:26.86  1:26.86   
15 v 
59  Oksakari Teemu  2003  VUS-VSS  03A161  50 m  1:07.82  1:07.82   
198  Erkinaro Paavo  2003  OU  03A020  25 m  1:06.55  1:08.55   
381  Lytz Kasper  2003  SCR  03A418  25 m  1:08.45  1:10.45   
388  Evans Benjamin  2003  SCV  03B017  25 m  1:10.64  1:12.64   
12  Kiiveri Marat  2003  SWIM  03B207  50 m  1:16.49  1:16.49   
61  Saha Emil  2003  VUS-VSS  03A067  50 m  1:17.56  1:17.56   
160  Ryynänen Mikael  2003  OuLo  03A344  50 m  1:23.49  1:23.49   
17 v ja vanhemmat 
306  Vasko Miro  1993  OU  93A337  25 m  54.89  56.89   
260  Nygård Topias  2000  OU  00A602  25 m  58.18  1:00.18   
290  Taskila Tiitus  2001  OU  01A402  25 m  1:03.49  1:05.49   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  06 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  16:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner