2019-08-20   01:14:23
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Nuorisouinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

34_S
Laji 34, 50m Selkäuinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v ja nuoremmat 
287  Säntti Vilja  2008  OU  08A001  25 m  39.65  40.65   
67  Kiljala Riialiina  2008  ViesU  08A093  50 m  42.19  42.19   
65  Hämäläinen Malla  2008  ViesU  08A079  50 m  44.50  44.50   
75  Niskanen Iida-carita  2008  ViesU  08A155  50 m  47.53  47.53   
363  Häcklin Eerika  2008  HAHE  08A323  25 m  47.45  48.45   
276  Riekki Olivia  2008  OU  08A520  50 m  49.10  49.10   
136  Laine Ellen  2008  OuLo  08A302  25 m  48.23  49.23   
66  Hämäläinen Nella  2008  ViesU  08A081  50 m  50.13  50.13   
370  Kurttila Auroora  2008  HAHE  08A479  50 m  51.02  51.02   
10  254  Moilanen Netta  2009  OU  09A114  50 m  51.84  51.84   
11  273  Rajavaara Anni  2008  OU  08A410  50 m  58.02  58.02   
12  246  Luukkonen Amaya  2008  OU  08A476  25 m       
11 v 
133  Krüger Ellen  2007  OuLo  07A037  25 m  41.33  42.33   
82  Saari Sini  2007  ViesU  07A410  50 m  45.41  45.41   
244  Loukkola Olivia  2007  OU  07A758  50 m  45.87  45.87   
175  Uusitalo Meeri  2007  OuLo  07A578  25 m  49.60  50.60   
77  Pelkonen Elsa  2007  ViesU  07A207  50 m  51.44  51.44   
203  Hautamäki Ronja  2007  OU  07A415  50 m  53.57  53.57   
248  Mattila Emma Olivia  2007  OU  07A008  25 m  53.02  54.02   
38  Tourunen Oosa  2007  SWIM  07A182  50 m  54.15  54.15   
142  Lyly-Yrjänäinen Maija Sofia  2007  OuLo  07A442  25 m  53.87  54.87   
10  63  Herrala Elsa  2007  ViesU  07A728  25 m  54.10  55.10   
11  298  Tonteri Lotta  2007  OU  07A386  50 m  58.28  58.28   
12  47  Isoaho Peppilotta  2007  VaajUS  07A466  50 m  1:00.86  1:00.86   
12 v 
253  Moilanen Lotta  2006  OU  06A240  25 m  34.80  35.80   
76  Ojakippola Peppi  2006  ViesU  06A464  50 m  43.21  43.21   
10  Kajosmäki Maria  2006  SWIM  06A433  25 m  43.90  44.90   
30  Ruuska Saimi  2006  SWIM  06A549  50 m  45.15  45.15   
214  Issakainen Maria  2006  OU  06A787  25 m  47.86  48.86   
80  Saarela Tilda  2006  ViesU  06A729  25 m  48.88  49.88   
279  Ryhänen Iida  2006  OU  06A769  50 m  50.39  50.39   
161  Sainio Emilia  2006  OuLo  06A972  50 m  50.90  50.90   
193  Backman Anni  2006  OU  06B002  25 m       
10  211  Häikiö Viivi  2006  OU  06A992  25 m       
11  364  Häcklin Iida  2006  HAHE  06A849  25 m       
13 v ja vanhemmat 
221  Kanervo Reetta  1999  OU  99A565  25 m  29.06  30.06   
395  Moisio Jenni  2002  Plaani  02A607  25 m  29.86  30.86   
280  Räihä Sanna-Riikka  1998  OU  98A096  50 m  31.95  31.95   
258  Nygård Martta  2003  OU  03A230  25 m  31.26  32.26   
394  Piirainen Sole  2002  SCV  02A509  50 m  33.04  33.04   
152  Perätalo Reetta-Maija  2000  OuLo  00A182  25 m  32.17  33.17   
392  Kivioja Heidi  2000  SCV  00B005  50 m  33.85  33.85   
151  Perätalo Enni-Sofia  2002  OuLo  02A378  25 m  33.13  34.13   
53  Hulkki Ella  2004  VUS-VSS  04A200  25 m  33.61  34.61   
10  391  Immonen Satu  2003  SCV  03B028  25 m  34.15  35.15   
11  149  Pajuluoma Emma  2001  OuLo  01A210  25 m  35.48  36.48   
12  206  Heiko Iida  2004  OU  04A798  25 m  35.66  36.66   
13  64  Hämäläinen Emma  2003  ViesU  03A424  25 m  35.98  36.98   
14  41  Vesanen Netta  2000  SWIM  00A868  25 m  36.86  37.86   
15  286  Säntti Viivi  2005  OU  05A161  50 m  37.92  37.92   
16  58  Kylkisalo Viivi  2004  VUS-VSS  04A388  25 m  36.93  37.93   
17  251  Meissner Sara  2004  OU  04A419  25 m  37.13  38.13   
18  56  Jormanainen Emma  2003  VUS-VSS  03A789  50 m  39.10  39.10   
19  269  Rahikkala Siiri  2004  OU  04A462  50 m  39.98  39.98   
20  389  Evans Lidia  2005  SCV  05A543  50 m  40.12  40.12   
21  350  Marttila Milla  2005  KemPy  05A452  25 m  39.21  40.21   
22  357  Utriainen Vilma  2005  KemPy  05A461  25 m  39.25  40.25   
23  50  Eriksson Ninni  2003  VUS-VSS  03A657  50 m  40.88  40.88   
24  345  Kaarre Lotta  2005  KemPy  05A721  25 m  40.26  41.26   
25  356  Siira Milla  2005  KemPy  05A720  25 m  40.36  41.36   
26  73  Nevala Jaana  2005  ViesU  05B115  25 m  42.96  43.96   
27  74  Nevala Niina  2002  ViesU  02B288  25 m  43.40  44.40   
28  242  Lohiniva Pinja  2005  OU  05A541  25 m  43.71  44.71   
29  347  Kivelä Sofia  2005  KemPy  05A575  25 m  44.77  45.77   
30  79  Saarela Hanna  2003  ViesU  03B203  50 m  46.21  46.21   
31  247  Madetoja Vilma  2005  OU  05A825  25 m  46.04  47.04   
32  243  Louhela Pihla  2005  OU  05A621  25 m  46.43  47.43   
33  162  Sainio Emma  2004  OuLo  04B296  50 m  49.89  49.89   
34  190  Alatalo Tiina  2005  OU  05B143  50 m  51.06  51.06   
35  245  Lukkari Minja  2003  OU  03A364  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  06 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  16:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner