2019-08-22   13:13:12
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Nuorisouinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

31_S
Laji 31, 100m Vapaauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
371  Kynkäänniemi Mikael  2008  HAHE  08A327  25 m  1:25.06  1:27.06   
97  Kinnunen Rasmus  2007  KemTU  07A035  25 m  1:27.94  1:29.94   
123  Kahelin Eetu  2007  OuLo  07A025  25 m  1:28.05  1:30.05   
228  Keränen Joonas  2007  OU  07A619  25 m  1:30.01  1:32.01   
301  Turunen Antti  2007  OU  07A635  50 m  1:32.12  1:32.12   
259  Nygård Tiitus  2008  OU  08A349  50 m  1:33.36  1:33.36   
390  Hakkarainen Oskari  2007  SCV  07A432  50 m  1:33.43  1:33.43   
189  Alaniska Aapo  2007  OU  07A577  50 m  1:35.61  1:35.61   
68  Knuutila Miro  2008  ViesU  08A281  50 m  1:37.43  1:37.43   
10  224  Katajaharju Julius  2007  OU  07A657  50 m  1:42.15  1:42.15   
11  131  Kotila Ahti  2008  OuLo  08A158  25 m       
12  294  Teryaev Artem  2007  OU  07A700  25 m       
12 v 
157  Rantasuo Konsta  2006  OuLo  06A218  25 m  1:08.98  1:10.98   
353  Pesälä Kalle  2006  KemPy  06A178  50 m  1:11.55  1:11.55   
355  Schroderus Julius  2006  KemPy  06A155  50 m  1:14.76  1:14.76   
262  Peuhkuri Erik  2006  OU  06A373  25 m  1:13.08  1:15.08   
81  Saarela Torsti  2006  ViesU  06A466  50 m  1:17.73  1:17.73   
293  Tervaskanto Markus  2006  OU  06A664  50 m  1:18.82  1:18.82   
98  Koskinen Jesse  2006  KemTU  06A898  50 m  1:21.11  1:21.11   
366  Kallio Väinö  2006  HAHE  06A902  25 m  1:21.44  1:23.44   
283  Suorsa Miika  2006  OU  06A927  25 m  1:21.78  1:23.78   
10  115  Haussalo Herkko  2006  OuLo  06A510  25 m  1:22.00  1:24.00   
11  234  Kortetjärvi Arttu  2006  OU  06A631  25 m  1:22.16  1:24.16   
12  308  Väisänen Jean  2006  OU  06A360  50 m  1:24.83  1:24.83   
13  194  Bruun Elias  2006  OU  06A718  25 m  1:23.60  1:25.60   
14  216  Jakkula Julius  2006  OU  06A677  25 m  1:30.42  1:32.42   
15  229  Keskiaho Riku  2006  OU  06A678  25 m  1:31.18  1:33.18   
16  299  Torabihaghighi Sepehr  2006  OU  06A825  50 m  1:33.65  1:33.65   
17  156  Raittimo Matias  2006  OuLo  06A886  25 m  1:36.00  1:38.00   
18  222  Kangas Kaapo  2006  OU  06A997  25 m       
13 v 
33  Sorri Sisu  2005  SWIM  05A017  50 m  1:07.74  1:07.74   
31  Semach Nikita  2005  SWIM  05A100  25 m  1:08.72  1:10.72   
36  Tikkanen Vilho  2005  SWIM  05A224  50 m  1:10.87  1:10.87   
282  Siurua Lauri  2005  OU  05A631  25 m  1:09.94  1:11.94   
238  Latifi Erblin  2005  OU  05A921  25 m  1:14.02  1:16.02   
349  Laukka Elias  2005  KemPy  05A457  50 m  1:20.16  1:20.16   
202  Hassinen Joel  2005  OU  05A879  25 m  1:20.88  1:22.88   
172  Tapio Paavo  2005  OuLo  05A177  50 m  1:23.88  1:23.88   
267  Raesalmi Ilari  2005  OU  05A281  25 m  1:24.12  1:26.12   
10  143  Lyly-Yrjänäinen Paavo  2005  OuLo  05A590  25 m  1:30.35  1:32.35   
11  218  Jylhä Sampo  2005  OU  05A984  25 m  1:59.00  2:01.00   
14 v 
112  Decena Cedric  2004  OuLo  04A521  25 m  1:00.88  1:02.88   
235  Koskela Rasmus  2004  OU  04A713  50 m  1:03.60  1:03.60   
28  Riipinen Touko  2004  SWIM  04B044  50 m  1:06.18  1:06.18   
39  Veckman Markus  2004  SWIM  04A104  50 m  1:06.63  1:06.63   
360  Hannuksela Jere  2004  HAHE  04A877  50 m  1:07.37  1:07.37   
114  Em Nikolai  2004  OuLo  04A424  25 m  1:06.97  1:08.97   
397  Verronen Vilho  2004  STR  04A175  25 m  1:08.20  1:10.20   
226  Kenttälä Jami  2004  OU  04A726  50 m  1:12.61  1:12.61   
132  Kotila Otso  2004  OuLo  04A434  25 m  1:17.48  1:19.48   
15 v 
381  Lytz Kasper  2003  SCR  03A418  25 m  1:00.31  1:02.31   
388  Evans Benjamin  2003  SCV  03B017  25 m  1:00.68  1:02.68   
61  Saha Emil  2003  VUS-VSS  03A067  50 m  1:05.45  1:05.45   
312  Yu Sihan  2003  OU  03A332  25 m  1:04.20  1:06.20   
160  Ryynänen Mikael  2003  OuLo  03A344  50 m  1:08.88  1:08.88   
164  Savilakso Niko  2003  OuLo  03B242  25 m  1:17.50  1:19.50   
16 v 
275  Rajavaara Matias  2002  OU  02A651  25 m  58.07  1:00.07   
271  Rajaniemi Aleksi  2002  OU  02A263  50 m  1:04.43  1:04.43   
Elo Olli  2002  SWIM  02A121  25 m  1:06.95  1:08.95   
17 v ja vanhemmat 
306  Vasko Miro  1993  OU  93A337  25 m  51.24  53.24   
197  Erkinaro Arttu  1992  OU  92A595  25 m  52.56  54.56   
260  Nygård Topias  2000  OU  00A602  50 m  56.74  56.74   
303  Tyni Janne  2000  OU  00B217  50 m  58.97  58.97   
241  Lieto Severi  1998  OU  98A153  50 m  59.10  59.10   
290  Taskila Tiitus  2001  OU  01A402  50 m  59.33  59.33   
40  Veijonen Veeti  2001  SWIM  01A297  25 m  58.10  1:00.10   
192  Anttila Juho  2000  OU  00A041  50 m  1:00.21  1:00.21   
15  Koskinen Kasperi  2001  SWIM  01A710  50 m  1:01.58  1:01.58   
10  219  Kalliokoski Lukas  2001  OU  01A417  50 m  1:02.68  1:02.68   
11  311  Ylihannu Anton  2001  OU  01A041  50 m  1:05.85  1:05.85   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  06 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  16:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner