2019-11-22   21:53:44
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Nuorisouinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

30_S
Laji 30, 100m Vapaauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v ja nuoremmat 
67  Kiljala Riialiina  2008  ViesU  08A093  50 m  1:14.56  1:14.56   
65  Hämäläinen Malla  2008  ViesU  08A079  50 m  1:23.57  1:23.57   
363  Häcklin Eerika  2008  HAHE  08A323  25 m  1:24.11  1:26.11   
66  Hämäläinen Nella  2008  ViesU  08A081  50 m  1:29.08  1:29.08   
75  Niskanen Iida-carita  2008  ViesU  08A155  25 m  1:34.74  1:36.74   
136  Laine Ellen  2008  OuLo  08A302  25 m  1:37.37  1:39.37   
370  Kurttila Auroora  2008  HAHE  08A479  25 m  1:37.91  1:39.91   
71  Kähkönen Seela  2008  ViesU  08A266  50 m  1:46.01  1:46.01   
270  Rajakangas Anna  2008  OU  08A294  25 m  1:45.01  1:47.01   
10  48  Isoaho Pinjasisko  2009  VaajUS  09A117  25 m       
11  276  Riekki Olivia  2008  OU  08A520  25 m       
12  379  Lytz Enni  2008  SCR  08A419  25 m       
11 v 
292  Tennilä Noora  2007  OU  07A122  50 m  1:13.30  1:13.30   
126  Karjalainen Annabella  2007  OuLo  07A084  25 m  1:16.63  1:18.63   
35  Tikkanen Vieno  2007  SWIM  07A130  50 m  1:19.98  1:19.98   
133  Krüger Ellen  2007  OuLo  07A037  25 m  1:19.99  1:21.99   
199  Ervasti Edith  2007  OU  07A587  50 m  1:23.10  1:23.10   
77  Pelkonen Elsa  2007  ViesU  07A207  50 m  1:24.82  1:24.82   
296  Toivonen Anni  2007  OU  07A372  25 m  1:24.83  1:26.83   
372  Leinonen Maija  2007  HAHE  07A259  25 m  1:25.18  1:27.18   
232  Kiviniemi Saimi  2007  OU  07A593  25 m  1:25.58  1:27.58   
10  378  Tuominen Noora  2007  HAHE  07A606  50 m  1:27.83  1:27.83   
11  38  Tourunen Oosa  2007  SWIM  07A182  50 m  1:28.73  1:28.73   
12  147  Niskanen Pinja  2007  OuLo  07A270  25 m  1:27.00  1:29.00   
13  255  Mäntynen Ennimaija  2007  OU  07A398  25 m  1:27.40  1:29.40  JÄL 
14  82  Saari Sini  2007  ViesU  07A410  25 m  1:27.95  1:29.95   
15  174  Uusitalo Juuli  2007  OuLo  07A534  25 m  1:28.11  1:30.11   
16  215  Jaako Elina  2007  OU  07A382  50 m  1:31.63  1:31.63   
17  239  Leinonen Aino  2007  OU  07A626  50 m  1:31.98  1:31.98   
18  244  Loukkola Olivia  2007  OU  07A758  50 m  1:33.51  1:33.51   
19  142  Lyly-Yrjänäinen Maija Sofia  2007  OuLo  07A442  50 m  1:36.82  1:36.82   
20  63  Herrala Elsa  2007  ViesU  07A728  25 m  1:34.88  1:36.88   
21  121  Janhunen Lotta  2007  OuLo  07A395  50 m  1:37.78  1:37.78   
22  207  Hekkala Hanna  2007  OU  07A555  25 m  1:35.87  1:37.87   
23  298  Tonteri Lotta  2007  OU  07A386  25 m  1:42.08  1:44.08   
24  109  Aho Riia  2007  OuLo  07A677  25 m       
25  203  Hautamäki Ronja  2007  OU  07A415  25 m       
12 v 
96  Junttari Pinja  2006  KemTU  06A106  50 m  1:16.04  1:16.04   
166  Seppänen Sara  2006  OuLo  06A236  50 m  1:16.38  1:16.38   
72  Linna Noora-maria  2006  ViesU  06A468  50 m  1:16.90  1:16.90   
Elo Meri  2006  SWIM  06A187  50 m  1:18.29  1:18.29   
70  Kähkönen Saaga  2006  ViesU  06A470  50 m  1:18.47  1:18.47   
214  Issakainen Maria  2006  OU  06A787  25 m  1:18.84  1:20.84   
297  Tolonen Inka  2006  OU  06A460  50 m  1:21.44  1:21.44   
30  Ruuska Saimi  2006  SWIM  06A549  50 m  1:22.06  1:22.06   
10  Kajosmäki Maria  2006  SWIM  06A433  50 m  1:23.17  1:23.17   
10  288  Talvensaari Venla  2006  OU  06A693  50 m  1:23.27  1:23.27   
11  76  Ojakippola Peppi  2006  ViesU  06A464  25 m  1:22.75  1:24.75   
12  364  Häcklin Iida  2006  HAHE  06A849  25 m  1:24.86  1:26.86   
13  80  Saarela Tilda  2006  ViesU  06A729  50 m  1:27.74  1:27.74   
14  161  Sainio Emilia  2006  OuLo  06A972  25 m  1:26.01  1:28.01   
15  279  Ryhänen Iida  2006  OU  06A769  50 m  1:28.53  1:28.53   
16  200  Haapamäki Milla  2006  OU  06A991  50 m  1:29.66  1:29.66   
17  211  Häikiö Viivi  2006  OU  06A992  25 m  1:32.46  1:34.46   
18  181  Ylipahkala Inka  2006  OuLo  06A384  50 m  1:37.69  1:37.69   
13 v 
286  Säntti Viivi  2005  OU  05A161  25 m  1:03.44  1:05.44   
256  Niemi Saara  2005  OU  05A356  25 m  1:03.92  1:05.92   
274  Rajavaara Laura  2005  OU  05A443  50 m  1:07.90  1:07.90   
295  Tikkanen Ella-olivia  2005  OU  05A632  25 m  1:07.78  1:09.78   
348  Koivuranta Katariina  2005  KemPy  05A446  50 m  1:10.30  1:10.30   
358  Virta Essi Vilhelmiina  2005  KemPy  05A168  50 m  1:12.48  1:12.48   
356  Siira Milla  2005  KemPy  05A720  50 m  1:13.26  1:13.26   
376  Sipola Ella  2005  HAHE  05A684  25 m  1:12.06  1:14.06   
357  Utriainen Vilma  2005  KemPy  05A461  50 m  1:14.51  1:14.51   
10  179  Vuoristo Mandi  2005  OuLo  05A789  50 m  1:14.77  1:14.77   
11  345  Kaarre Lotta  2005  KemPy  05A721  50 m  1:15.01  1:15.01   
12  83  Salmela Elizaveta  2005  ViesU  05A861  50 m  1:15.78  1:15.78   
13  176  Uusitalo Saana  2005  OuLo  05A529  50 m  1:16.40  1:16.40   
14  242  Lohiniva Pinja  2005  OU  05A541  25 m  1:14.55  1:16.55   
15  350  Marttila Milla  2005  KemPy  05A452  25 m  1:15.05  1:17.05   
16  347  Kivelä Sofia  2005  KemPy  05A575  50 m  1:17.57  1:17.57   
17  231  Kilpeläinen Sofia  2005  OU  05A542  50 m  1:17.90  1:17.90   
18  73  Nevala Jaana  2005  ViesU  05B115  50 m  1:21.00  1:21.00   
19  154  Pulkkinen Teresa  2005  OuLo  05A314  25 m  1:19.71  1:21.71   
20  304  Törmi Anniina  2005  OU  05A648  50 m  1:22.07  1:22.07   
21  247  Madetoja Vilma  2005  OU  05A825  50 m  1:22.54  1:22.54   
22  159  Ryynänen Martta  2005  OuLo  05A532  25 m  1:22.04  1:24.04   
23  103  Tuisku Saga  2005  KemTU  05A593  25 m  1:23.20  1:25.20   
24  24  Palonen Denise  2005  SWIM  05A241  25 m  1:25.31  1:27.31   
25  369  Koskinen Ailiina  2005  HAHE  05B107  25 m  1:27.19  1:29.19   
26  243  Louhela Pihla  2005  OU  05A621  25 m  1:27.95  1:29.95   
27  150  Pelto Emilia  2005  OuLo  05A993  25 m  1:29.69  1:31.69   
14 v 
191  Ansaranta Petra  2004  OU  04A064  25 m  59.98  1:01.98   
25  Parkatti Nea  2004  SWIM  04A345  50 m  1:05.96  1:05.96   
165  Savolainen Nanna  2004  OuLo  04A430  25 m  1:04.23  1:06.23   
46  Tattari Tessa  2004  KUS-GSS  04A374  50 m  1:06.63  1:06.63   
380  Lytz Inka  2004  SCR  04A438  25 m  1:05.74  1:07.74   
387  Ranta-Valkama Anni  2004  SCR  04A369  25 m  1:05.78  1:07.78   
251  Meissner Sara  2004  OU  04A419  25 m  1:07.31  1:09.31   
393  Kämäräinen Ronja  2004  SCV  04A905  50 m  1:09.49  1:09.49   
52  Haarala Anniina  2004  VUS-VSS  04A019  25 m  1:07.56  1:09.56   
10  269  Rahikkala Siiri  2004  OU  04A462  50 m  1:09.66  1:09.66   
11  351  Moilanen Henna  2004  KemPy  04A468  50 m  1:09.73  1:09.73   
12  206  Heiko Iida  2004  OU  04A798  50 m  1:09.74  1:09.74   
13  58  Kylkisalo Viivi  2004  VUS-VSS  04A388  25 m  1:07.75  1:09.75   
14  16  Kuparinen Noora  2004  SWIM  04A288  25 m  1:08.21  1:10.21   
15  354  Piisilä Julia  2004  KemPy  04A867  50 m  1:11.44  1:11.44   
16  223  Karjalainen Inka  2004  OU  04A711  25 m  1:09.84  1:11.84   
17  Kajosmäki Anna  2004  SWIM  04A310  25 m  1:10.32  1:12.32   
18  37  Tourunen Aada  2004  SWIM  04A323  50 m  1:13.28  1:13.28   
19  148  Niskanen Vilma  2004  OuLo  04B109  25 m  1:12.51  1:14.51   
20  384  Niemi Wenla  2004  SCR  04A922  25 m  1:14.30  1:16.30   
21  284  Suotula Aada  2004  OU  04B088  25 m  1:15.92  1:17.92   
22  14  Kinnunen Veera  2004  SWIM  04A579  25 m  1:19.55  1:21.55   
23  162  Sainio Emma  2004  OuLo  04B296  50 m  1:28.98  1:28.98   
24  346  Kananen Ella  2004  KemPy  04B203  25 m  1:39.44  1:41.44   
15 v 
209  Hiltunen Madeleine  2003  OU  03A214  25 m  59.67  1:01.67   
258  Nygård Martta  2003  OU  03A230  50 m  1:04.05  1:04.05   
64  Hämäläinen Emma  2003  ViesU  03A424  50 m  1:05.97  1:05.97   
50  Eriksson Ninni  2003  VUS-VSS  03A657  50 m  1:06.47  1:06.47   
391  Immonen Satu  2003  SCV  03B028  25 m  1:05.18  1:07.18   
104  Ylimäki Sara  2003  KemTU  03B038  25 m  1:07.10  1:09.10   
49  Björkholm Maija  2003  VUS-VSS  03A211  25 m  1:07.40  1:09.40   
54  Hölsö Peppi  2003  VUS-VSS  03A727  25 m  1:07.74  1:09.74   
281  Saastamoinen Hilla  2003  OU  03A341  25 m  1:08.02  1:10.02   
10  18  Mangeloja Emma  2003  SWIM  03A757  50 m  1:11.03  1:11.03   
11  195  Bruun Saga Alisa  2003  OU  03A670  25 m  1:10.04  1:12.04   
12  220  Kallunki Reeta  2003  OU  03A236  50 m  1:13.55  1:13.55   
13  27  Riipinen Suvi  2003  SWIM  03B162  50 m  1:13.57  1:13.57   
14  34  Taskinen Sanni  2003  SWIM  03A831  50 m  1:18.14  1:18.14   
15  79  Saarela Hanna  2003  ViesU  03B203  50 m  1:22.99  1:22.99   
16  129  Koppström Sofia  2003  OuLo  03B097  25 m  1:22.36  1:24.36   
16 v ja vanhemmat 
280  Räihä Sanna-Riikka  1998  OU  98A096  25 m  58.37  1:00.37   
237  Laine Iida-maria  2001  OU  01A626  50 m  1:01.33  1:01.33   
151  Perätalo Enni-Sofia  2002  OuLo  02A378  25 m  59.78  1:01.78   
392  Kivioja Heidi  2000  SCV  00B005  50 m  1:02.08  1:02.08   
20  Merisalo Viivi  2002  SWIM  02A419  50 m  1:02.46  1:02.46   
44  Virtanen Sara  2002  SWIM  02A887  50 m  1:03.78  1:03.78   
152  Perätalo Reetta-Maija  2000  OuLo  00A182  25 m  1:02.20  1:04.20   
394  Piirainen Sole  2002  SCV  02A509  50 m  1:04.79  1:04.79   
141  Lohilahti Pauliina  2002  OuLo  02A196  25 m  1:03.15  1:05.15   
10  111  Blankenstein Heidi  2001  OuLo  01A271  50 m  1:05.80  1:05.80   
11  272  Rajaniemi Anni  2000  OU  00A259  25 m  1:04.38  1:06.38   
12  149  Pajuluoma Emma  2001  OuLo  01A210  50 m  1:07.08  1:07.08   
13  208  Hekkala Mari  2000  OU  00A082  25 m  1:05.17  1:07.17   
14  22  Nieminen Ruusu  2002  SWIM  02B264  50 m  1:09.42  1:09.42   
15  17  Lindholm Kia  2002  SWIM  02A890  25 m  1:13.43  1:15.43   
16  74  Nevala Niina  2002  ViesU  02B288  50 m  1:15.80  1:15.80   
17  155  Pyörälä Jenni  2002  OuLo  02A909  50 m  1:27.79  1:27.79   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  06 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  16:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner