2019-10-23   15:02:53
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Nuorisouinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

19_S
Laji 19, 50m Rintauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
196  Chirica Eduard  2007  OU  07A529  25 m  48.29  49.79   
390  Hakkarainen Oskari  2007  SCV  07A432  25 m  48.69  50.19   
180  Yin Sandy  2007  OuLo  07A497  50 m  52.81  52.81   
95  Junttari Lauri  2007  KemTU  07A320  50 m  55.15  55.15   
236  Kumpulainen Niko  2007  OU  07A556  50 m  55.75  55.75   
123  Kahelin Eetu  2007  OuLo  07A025  50 m  55.92  55.92   
69  Koskela Emil  2008  ViesU  08A434  25 m  54.54  56.04   
230  Kilpeläinen Paavo  2008  OU  08A273  25 m  54.58  56.08   
131  Kotila Ahti  2008  OuLo  08A158  50 m  56.22  56.22   
10  309  Väyrynen Leevi  2007  OU  07A519  50 m  56.50  56.50   
11  68  Knuutila Miro  2008  ViesU  08A281  25 m  57.84  59.34   
12  259  Nygård Tiitus  2008  OU  08A349  50 m  1:00.06  1:00.06   
13  97  Kinnunen Rasmus  2007  KemTU  07A035  50 m  1:00.25  1:00.25   
14  189  Alaniska Aapo  2007  OU  07A577  25 m  58.98  1:00.48   
15  301  Turunen Antti  2007  OU  07A635  50 m  1:01.24  1:01.24   
16  228  Keränen Joonas  2007  OU  07A619  50 m  1:01.91  1:01.91   
17  78  Poikkimäki Aatu  2008  ViesU  08A443  25 m  1:03.54  1:05.04   
18  212  Härkönen Jamie  2007  OU  07A693  25 m  1:03.72  1:05.22   
19  224  Katajaharju Julius  2007  OU  07A657  50 m  1:08.01  1:08.01   
20  261  Peltonen Jaakko  2008  OU  08A287  50 m  1:14.38  1:14.38   
21  201  Hassinen Elias  2007  OU  07A531  25 m       
22  294  Teryaev Artem  2007  OU  07A700  25 m       
23  305  Vanhala Santeri  2008  OU  08A399  25 m       
12 v 
366  Kallio Väinö  2006  HAHE  06A902  50 m  45.65  45.65   
81  Saarela Torsti  2006  ViesU  06A466  50 m  46.87  46.87   
98  Koskinen Jesse  2006  KemTU  06A898  25 m  51.13  52.63   
119  Huuki Eetu  2006  OuLo  06A364  50 m  52.81  52.81   
229  Keskiaho Riku  2006  OU  06A678  50 m  57.56  57.56   
194  Bruun Elias  2006  OU  06A718  25 m  57.08  58.58   
308  Väisänen Jean  2006  OU  06A360  50 m  58.93  58.93   
216  Jakkula Julius  2006  OU  06A677  25 m  1:01.00  1:02.50   
293  Tervaskanto Markus  2006  OU  06A664  50 m  1:18.80  1:18.80   
10  299  Torabihaghighi Sepehr  2006  OU  06A825  25 m       
13 v 
202  Hassinen Joel  2005  OU  05A879  50 m  39.99  39.99   
31  Semach Nikita  2005  SWIM  05A100  25 m  41.97  43.47   
146  Mikkonen Elias  2005  OuLo  05A583  50 m  44.28  44.28   
36  Tikkanen Vilho  2005  SWIM  05A224  25 m  43.27  44.77   
267  Raesalmi Ilari  2005  OU  05A281  50 m  47.49  47.49   
143  Lyly-Yrjänäinen Paavo  2005  OuLo  05A590  50 m  50.51  50.51   
349  Laukka Elias  2005  KemPy  05A457  25 m  49.89  51.39   
118  Huuki Atte  2005  OuLo  05A652  50 m  56.18  56.18   
218  Jylhä Sampo  2005  OU  05A984  25 m  1:01.04  1:02.54   
14 v ja vanhemmat 
188  Aaltomaa Sami  1992  OU  92A300  50 m  28.24  28.24   
138  Lantto Janne  1994  OuLo  94A666  50 m  29.73  29.73   
92  Brännkärr Ronny  2002  KemTU  02A150  25 m  29.78  31.28  JÄL 
197  Erkinaro Arttu  1992  OU  92A595  25 m  30.53  32.03   
192  Anttila Juho  2000  OU  00A041  50 m  32.19  32.19   
225  Kejonen Kaius  1998  OU  98A451  25 m  31.21  32.71   
264  Pulkkinen Lasse  2002  OU  02A039  50 m  32.96  32.96   
290  Taskila Tiitus  2001  OU  01A402  25 m  32.24  33.74   
271  Rajaniemi Aleksi  2002  OU  02A263  25 m  32.56  34.06   
10  268  Raesalmi Niklas  2002  OU  02A657  50 m  34.94  34.94   
11  275  Rajavaara Matias  2002  OU  02A651  50 m  35.23  35.23   
12  312  Yu Sihan  2003  OU  03A332  50 m  35.24  35.24   
13  108  Kilpinen Karlo  2003  KemUS  03A893  50 m  35.90  35.90   
14  240  Leinonen Atte  2004  OU  04B030  50 m  37.36  37.36   
15  59  Oksakari Teemu  2003  VUS-VSS  03A161  50 m  38.29  38.29   
16  101  Pirneskoski Aatu  2001  KemTU  01A409  25 m  37.87  39.37   
17  388  Evans Benjamin  2003  SCV  03B017  25 m  38.15  39.65   
18  102  Pirneskoski Arttu  2000  KemTU  00A675  25 m  38.80  40.30   
19  249  Mattila Miikka  1977  OU  77A112  50 m  43.25  43.25   
20  344  Heikkilä Jere  2004  KemPy  04B056  50 m  43.48  43.48   
21  227  Kenttälä Jimi  2004  OU  04A724  25 m  43.54  45.04   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  06 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  16:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner