2019-10-23   14:34:44
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Nuorisouinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

16_S
Laji 16, 200m Vapaauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 v ja nuoremmat 
253  Moilanen Lotta  2006  OU  06A240  50 m  2:29.98  2:29.98   
295  Tikkanen Ella-olivia  2005  OU  05A632  25 m  2:26.32  2:30.32   
170  Tahkola Alexia  2005  OuLo  05A363  50 m  2:33.50  2:33.50   
358  Virta Essi Vilhelmiina  2005  KemPy  05A168  50 m  2:35.01  2:35.01   
348  Koivuranta Katariina  2005  KemPy  05A446  50 m  2:35.17  2:35.17   
233  Kiviniemi Vilma  2005  OU  05A181  25 m  2:32.80  2:36.80   
274  Rajavaara Laura  2005  OU  05A443  25 m  2:33.45  2:37.45   
357  Utriainen Vilma  2005  KemPy  05A461  25 m  2:38.17  2:42.17   
179  Vuoristo Mandi  2005  OuLo  05A789  25 m  2:40.14  2:44.14   
10  242  Lohiniva Pinja  2005  OU  05A541  25 m  2:41.66  2:45.66   
11  72  Linna Noora-maria  2006  ViesU  06A468  50 m  2:45.89  2:45.89   
12  386  Nätynki Sani  2005  SCR  05A430  50 m  2:46.91  2:46.91   
13  176  Uusitalo Saana  2005  OuLo  05A529  50 m  2:47.46  2:47.46   
14  88  Mielonen Tiia  2006  NiSa  06A625  25 m  2:44.97  2:48.97   
15  278  Riuttanen Amanda  2005  OU  05A383  25 m  2:46.23  2:50.23   
16  100  Mört Jutta  2005  KemTU  05B027  25 m  2:46.64  2:50.64   
17  Huhtahaara Minttu  2005  SWIM  05A831  50 m  2:51.97  2:51.97   
18  163  Salmi Ruut  2007  OuLo  07A162  50 m  2:52.11  2:52.11   
19  11  Kalvas Ronja  2005  SWIM  05A855  50 m  2:58.73  2:58.73   
20  70  Kähkönen Saaga  2006  ViesU  06A470  50 m  2:59.89  2:59.89   
21  30  Ruuska Saimi  2006  SWIM  06A549  50 m  3:01.77  3:01.77   
22  35  Tikkanen Vieno  2007  SWIM  07A130  50 m  3:02.15  3:02.15   
23  247  Madetoja Vilma  2005  OU  05A825  50 m  3:03.22  3:03.22   
24  159  Ryynänen Martta  2005  OuLo  05A532  50 m  3:09.32  3:09.32   
25  80  Saarela Tilda  2006  ViesU  06A729  50 m  3:16.54  3:16.54   
26  297  Tolonen Inka  2006  OU  06A460  50 m  3:16.79  3:16.79   
27  150  Pelto Emilia  2005  OuLo  05A993  50 m  3:21.89  3:21.89   
28  204  Hautamäki Roosa  2005  OU  05A611  25 m  3:18.75  3:22.75   
29  38  Tourunen Oosa  2007  SWIM  07A182  50 m  3:26.82  3:26.82   
30  243  Louhela Pihla  2005  OU  05A621  50 m  3:26.99  3:26.99   
31  87  Kangas Katri  2006  NiSa  06A706  25 m       
32  168  Sippala Eerika  2005  OuLo  05A584  25 m       
14 v 
250  Mattila Olga Emilia  2004  OU  04A143  25 m  2:17.36  2:21.36   
165  Savolainen Nanna  2004  OuLo  04A430  25 m  2:18.73  2:22.73   
144  Markuksela Laura  2004  OuLo  04A336  50 m  2:23.34  2:23.34   
25  Parkatti Nea  2004  SWIM  04A345  25 m  2:24.36  2:28.36   
393  Kämäräinen Ronja  2004  SCV  04A905  25 m  2:25.04  2:29.04   
380  Lytz Inka  2004  SCR  04A438  50 m  2:29.29  2:29.29   
46  Tattari Tessa  2004  KUS-GSS  04A374  25 m  2:25.67  2:29.67   
206  Heiko Iida  2004  OU  04A798  25 m  2:25.68  2:29.68   
269  Rahikkala Siiri  2004  OU  04A462  50 m  2:31.02  2:31.02   
10  251  Meissner Sara  2004  OU  04A419  25 m  2:27.92  2:31.92   
11  58  Kylkisalo Viivi  2004  VUS-VSS  04A388  50 m  2:32.05  2:32.05   
12  351  Moilanen Henna  2004  KemPy  04A468  50 m  2:33.51  2:33.51   
13  16  Kuparinen Noora  2004  SWIM  04A288  25 m  2:32.40  2:36.40   
14  354  Piisilä Julia  2004  KemPy  04A867  50 m  2:39.16  2:39.16   
15  Kajosmäki Anna  2004  SWIM  04A310  25 m  2:39.10  2:43.10   
16  223  Karjalainen Inka  2004  OU  04A711  50 m  2:44.42  2:44.42   
17  37  Tourunen Aada  2004  SWIM  04A323  25 m  2:40.87  2:44.87   
18  13  Kinnunen Juuli  2004  SWIM  04A549  50 m  2:51.30  2:51.30   
19  284  Suotula Aada  2004  OU  04B088  25 m  2:50.72  2:54.72   
15 v 
245  Lukkari Minja  2003  OU  03A364  25 m  2:09.82  2:13.82   
285  Säntti Venla  2003  OU  03A589  25 m  2:10.98  2:14.98   
209  Hiltunen Madeleine  2003  OU  03A214  50 m  2:16.46  2:16.46   
258  Nygård Martta  2003  OU  03A230  25 m  2:15.42  2:19.42   
213  Hökkä Henna  2003  OU  03A216  50 m  2:19.86  2:19.86   
49  Björkholm Maija  2003  VUS-VSS  03A211  50 m  2:27.54  2:27.54   
50  Eriksson Ninni  2003  VUS-VSS  03A657  50 m  2:29.14  2:29.14   
104  Ylimäki Sara  2003  KemTU  03B038  25 m  2:26.04  2:30.04   
54  Hölsö Peppi  2003  VUS-VSS  03A727  25 m  2:30.71  2:34.71   
10  Huntus Carola  2003  SWIM  03B158  50 m  2:41.48  2:41.48   
11  42  Viertorinne Helmi  2003  SWIM  03A826  50 m  2:57.02  2:57.02   
12  79  Saarela Hanna  2003  ViesU  03B203  50 m  2:57.02  2:57.02   
13  27  Riipinen Suvi  2003  SWIM  03B162  50 m  2:58.78  2:58.78   
14  173  Tuuliainen Jenni  2003  OuLo  03A952  25 m  3:09.70  3:13.70   
15  195  Bruun Saga Alisa  2003  OU  03A670  25 m       
16 v ja vanhemmat 
237  Laine Iida-maria  2001  OU  01A626  50 m  2:13.89  2:13.89   
341  Niemi Sini  1993  TorUS  93A901  25 m  2:11.11  2:15.11   
151  Perätalo Enni-Sofia  2002  OuLo  02A378  50 m  2:16.58  2:16.58   
385  Nätynki Ronja  2002  SCR  02A807  50 m  2:19.98  2:19.98   
20  Merisalo Viivi  2002  SWIM  02A419  50 m  2:24.55  2:24.55   
44  Virtanen Sara  2002  SWIM  02A887  25 m  2:20.86  2:24.86   
19  Mangeloja Hanna  2001  SWIM  01B126  50 m  2:26.26  2:26.26   
22  Nieminen Ruusu  2002  SWIM  02B264  25 m  2:30.81  2:34.81   
41  Vesanen Netta  2000  SWIM  00A868  50 m  2:35.98  2:35.98   
10  111  Blankenstein Heidi  2001  OuLo  01A271  50 m  2:38.92  2:38.92   
11  394  Piirainen Sole  2002  SCV  02A509  25 m  2:36.59  2:40.59   
12  17  Lindholm Kia  2002  SWIM  02A890  25 m  2:40.01  2:44.01   
13  74  Nevala Niina  2002  ViesU  02B288  25 m  2:54.93  2:58.93   
14  208  Hekkala Mari  2000  OU  00A082  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  06 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  16:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner