2019-09-22   21:13:58
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Nuorisouinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

10_S
Laji 10, 400m Vapaauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
262  Peuhkuri Erik  2006  OU  06A373  50 m  5:25.43  5:25.43   
353  Pesälä Kalle  2006  KemPy  06A178  25 m  5:20.08  5:28.08   
355  Schroderus Julius  2006  KemPy  06A155  25 m  5:46.50  5:54.50   
383  Niemi Weeti  2006  SCR  06A166  50 m  5:57.77  5:57.77   
373  Leinonen Tuomo  2006  HAHE  06A337  25 m  5:52.19  6:00.19   
194  Bruun Elias  2006  OU  06A718  25 m  5:54.24  6:02.24   
293  Tervaskanto Markus  2006  OU  06A664  25 m  6:00.62  6:08.62   
216  Jakkula Julius  2006  OU  06A677  50 m  6:41.35  6:41.35   
98  Koskinen Jesse  2006  KemTU  06A898  25 m  6:43.68  6:51.68   
10  97  Kinnunen Rasmus  2007  KemTU  07A035  25 m       
11  115  Haussalo Herkko  2006  OuLo  06A510  25 m       
13 v 
36  Tikkanen Vilho  2005  SWIM  05A224  50 m  5:30.26  5:30.26   
282  Siurua Lauri  2005  OU  05A631  25 m  5:26.90  5:34.90   
31  Semach Nikita  2005  SWIM  05A100  25 m  5:36.10  5:44.10   
33  Sorri Sisu  2005  SWIM  05A017  50 m  5:50.93  5:50.93   
205  Heikkinen Roni  2005  OU  05A646  25 m  5:52.49  6:00.49   
349  Laukka Elias  2005  KemPy  05A457  25 m  6:04.54  6:12.54   
374  Manninen Jesse  2005  HAHE  05A857  25 m  6:12.20  6:20.20   
267  Raesalmi Ilari  2005  OU  05A281  25 m       
14 v 
342  Haipus Arttu  2004  KemPy  04A723  25 m  4:46.12  4:54.12   
235  Koskela Rasmus  2004  OU  04A713  25 m  4:50.26  4:58.26   
39  Veckman Markus  2004  SWIM  04A104  50 m  5:09.56  5:09.56   
343  Haipus Eetu  2004  KemPy  04A718  25 m  5:02.58  5:10.58   
226  Kenttälä Jami  2004  OU  04A726  50 m  5:17.16  5:17.16   
158  Rantasuo Vili  2004  OuLo  04A522  25 m  5:11.46  5:19.46   
32  Sihvo Mikko  2004  SWIM  04A925  25 m  5:32.59  5:40.59   
28  Riipinen Touko  2004  SWIM  04B044  50 m  5:45.28  5:45.28   
15 v 
388  Evans Benjamin  2003  SCV  03B017  25 m  4:28.13  4:36.13   
60  Ravals Simon  2003  VUS-VSS  03A528  25 m  4:42.78  4:50.78   
59  Oksakari Teemu  2003  VUS-VSS  03A161  50 m  5:02.63  5:02.63   
93  Hyvärinen Roope  2003  KemTU  03A201  25 m  5:30.08  5:38.08   
16 v 
92  Brännkärr Ronny  2002  KemTU  02A150  25 m  4:08.60  4:16.60   
271  Rajaniemi Aleksi  2002  OU  02A263  25 m  4:43.82  4:51.82   
127  Keränen Juho  2002  OuLo  02B044  50 m  5:22.53  5:22.53   
Elo Olli  2002  SWIM  02A121  25 m  5:27.74  5:35.74   
17 v ja vanhemmat 
15  Koskinen Kasperi  2001  SWIM  01A710  50 m  4:48.49  4:48.49   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  06 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  16:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner