2019-10-18   20:31:32
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Nuorisouinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 6
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Nuorisouinnit 2018    Tulostuspäivämäärä  07 huhtikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  08:40   
  Järjestäjä  Oulun Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  07 huhtikuu 2018         
 
 
 
Laji 6, 100m Selkäuinti Miehet  Loppukilpailut (6) 
Oletettu alkamisaika 11:20 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Miika Suorsa  2006  06A927  OU    25m     
Paavo Kilpeläinen  2008  08A273  OU    25m     
Tiitus Nygård  2008  08A349  OU    50m  1:51.38  1:51.38 
Sepehr Torabihaghighi  2006  06A825  OU    50m  1:50.22  1:50.22 
Jean Väisänen  2006  06A360  OU    50m  1:51.11  1:51.11 
Riku Keskiaho  2006  06A678  OU    25m  2:06.65  2:08.65 
Jaakko Peltonen  2008  08A287  OU    25m     
               

 
Erä 2 (6) (12 v ja nuoremmat) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elias Bruun  2006  06A718  OU    25m  1:43.20  1:45.20 
Markus Tervaskanto  2006  06A664  OU    25m  1:41.00  1:43.00 
Torsti Saarela  2006  06A466  ViesU    25m  1:33.89  1:35.89 
Konsta Rantasuo  2006  06A218  OuLo    25m  1:16.37  1:18.37 
Erik Peuhkuri  2006  06A373  OU    50m  1:25.09  1:25.09 
Arttu Kortetjärvi  2006  06A631  OU    50m  1:38.62  1:38.62 
Julius Jakkula  2006  06A677  OU    50m  1:43.64  1:43.64 
Leevi Sammalmaa  2007  07A712  ViesU    50m  1:49.92  1:49.92 

 
Erä 3 (6) (13 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Joel Hassinen  2005  05A879  OU    25m  1:48.97  1:50.97 
Roni Heikkinen  2005  05A646  OU    25m  1:23.42  1:25.42 
Nikita Semach  2005  05A100  SWIM    25m  1:16.06  1:18.06 
Lauri Siurua  2005  05A631  OU    50m  1:25.09  1:25.09 
Jesse Manninen  2005  05A857  HAHE    50m  1:38.29  1:38.29 
Sampo Jylhä  2005  05A984  OU    50m  2:13.91  2:13.91 
               

 
Erä 4 (6) (14 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Vilho Verronen  2004  04A175  STR    25m  1:18.65  1:20.65 
Rasmus Koskela  2004  04A713  OU    50m  1:14.26  1:14.26 
Samu Virtanen  2004  04A885  SWIM    50m  1:19.94  1:19.94 
Jami Kenttälä  2004  04A726  OU    50m  1:26.86  1:26.86 
               
               

 
Erä 5 (6) (15 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Marat Kiiveri  2003  03B207  SWIM    50m  1:16.49  1:16.49 
Kasper Lytz  2003  03A418  SCR    25m  1:08.45  1:10.45 
Teemu Oksakari  2003  03A161  VUS-VSS    50m  1:07.82  1:07.82 
Paavo Erkinaro  2003  03A020  OU    25m  1:06.55  1:08.55 
Benjamin Evans  2003  03B017  SCV    25m  1:10.64  1:12.64 
Mikael Ryynänen  2003  03A344  OuLo    50m  1:23.49  1:23.49 
               

 
Erä 6 (6) (17 v ja vanhemmat) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
               
Miro Vasko  1993  93A337  OU    25m  54.89  56.89 
Topias Nygård  2000  00A602  OU    25m  58.18  1:00.18 
               
               
               

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  07 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  08:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner