2019-10-23   14:35:16
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Nuorisouinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 34
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Nuorisouinnit 2018    Tulostuspäivämäärä  08 huhtikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  08:49   
  Järjestäjä  Oulun Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  07 huhtikuu 2018         
 
 
 
Laji 34, 50m Selkäuinti Naiset  Loppukilpailut (9) 
Oletettu alkamisaika 11:29 
Erä 1 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Amaya Luukkonen  2008  08A476  OU    25m     
Anni Backman  2006  06B002  OU    25m     
Minja Lukkari  2003  03A364  OU    25m     
Viivi Häikiö  2006  06A992  OU    25m     
Olga Emilia Mattila  2004  04A143  OU    50m     
               
               

 
Erä 2 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lotta Tonteri  2007  07A386  OU    50m  58.28  58.28 
Elsa Herrala  2007  07A728  ViesU    25m  54.10  55.10 
Netta Moilanen  2009  09A114  OU    50m  51.84  51.84 
Auroora Kurttila  2008  08A479  HAHE    50m  51.02  51.02 
Tiina Alatalo  2005  05B143  OU    50m  51.06  51.06 
Maija Sofia Lyly-Yrjänäinen  2007  07A442  OuLo    25m  53.87  54.87 
Anni Rajavaara  2008  08A410  OU    50m  58.02  58.02 
Peppilotta Isoaho  2007  07A466  VaajUS    50m  1:00.86  1:00.86 

 
Erä 3 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vilma Madetoja  2005  05A825  OU    25m  46.04  47.04 
Sofia Kivelä  2005  05A575  KemPy    25m  44.77  45.77 
Niina Nevala  2002  02B288  ViesU    25m  43.40  44.40 
Milla Siira  2005  05A720  KemPy    25m  40.36  41.36 
Jaana Nevala  2005  05B115  ViesU    25m  42.96  43.96 
Pinja Lohiniva  2005  05A541  OU    25m  43.71  44.71 
Hanna Saarela  2003  03B203  ViesU    50m  46.21  46.21 
Pihla Louhela  2005  05A621  OU    25m  46.43  47.43 

 
Erä 4 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ninni Eriksson  2003  03A657  VUS-VSS    50m  40.88  40.88 
Milla Marttila  2005  05A452  KemPy    25m  39.21  40.21 
Siiri Rahikkala  2004  04A462  OU    50m  39.98  39.98 
Sara Meissner  2004  04A419  OU    25m  37.13  38.13 
Emma Jormanainen  2003  03A789  VUS-VSS    50m  39.10  39.10 
Lidia Evans  2005  05A543  SCV    50m  40.12  40.12 
Vilma Utriainen  2005  05A461  KemPy    25m  39.25  40.25 
Lotta Kaarre  2005  05A721  KemPy    25m  40.26  41.26 

 
Erä 5 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Viivi Säntti  2005  05A161  OU    50m  37.92  37.92 
Emma Hämäläinen  2003  03A424  ViesU    25m  35.98  36.98 
Emma Pajuluoma  2001  01A210  OuLo    25m  35.48  36.48 
Ella Hulkki  2004  04A200  VUS-VSS    25m  33.61  34.61 
Satu Immonen  2003  03B028  SCV    25m  34.15  35.15 
Iida Heiko  2004  04A798  OU    25m  35.66  36.66 
Netta Vesanen  2000  00A868  SWIM    25m  36.86  37.86 
Viivi Kylkisalo  2004  04A388  VUS-VSS    25m  36.93  37.93 

 
Erä 6 (9) (10 v ja nuoremmat) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ellen Laine  2008  08A302  OuLo    25m  48.23  49.23 
Eerika Häcklin  2008  08A323  HAHE    25m  47.45  48.45 
Malla Hämäläinen  2008  08A079  ViesU    50m  44.50  44.50 
Vilja Säntti  2008  08A001  OU    25m  39.65  40.65 
Riialiina Kiljala  2008  08A093  ViesU    50m  42.19  42.19 
Iida-Carita Niskanen  2008  08A155  ViesU    50m  47.53  47.53 
Olivia Riekki  2008  08A520  OU    50m  49.10  49.10 
Nella Hämäläinen  2008  08A081  ViesU    50m  50.13  50.13 

 
Erä 7 (9) (11 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emma Olivia Mattila  2007  07A008  OU    25m  53.02  54.02 
Elsa Pelkonen  2007  07A207  ViesU    50m  51.44  51.44 
Olivia Loukkola  2007  07A758  OU    50m  45.87  45.87 
Ellen Krüger  2007  07A037  OuLo    25m  41.33  42.33 
Sini Saari  2007  07A410  ViesU    50m  45.41  45.41 
Meeri Uusitalo  2007  07A578  OuLo    25m  49.60  50.60 
Ronja Hautamäki  2007  07A415  OU    50m  53.57  53.57 
Oosa Tourunen  2007  07A182  SWIM    50m  54.15  54.15 

 
Erä 8 (9) (12 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iida Ryhänen  2006  06A769  OU    50m  50.39  50.39 
Maria Issakainen  2006  06A787  OU    25m  47.86  48.86 
Maria Kajosmäki  2006  06A433  SWIM    25m  43.90  44.90 
Lotta Moilanen  2006  06A240  OU    25m  34.80  35.80 
Peppi Ojakippola  2006  06A464  ViesU    50m  43.21  43.21 
Saimi Ruuska  2006  06A549  SWIM    50m  45.15  45.15 
Tilda Saarela  2006  06A729  ViesU    25m  48.88  49.88 
Iida Häcklin  2006  06A849  HAHE    25m     

 
Erä 9 (9) (13 v ja vanhemmat) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Heidi Kivioja  2000  00B005  SCV    50m  33.85  33.85 
Sole Piirainen  2002  02A509  SCV    50m  33.04  33.04 
Sanna-Riikka Räihä  1998  98A096  OU    50m  31.95  31.95 
Reetta Kanervo  1999  99A565  OU    25m  29.06  30.06 
Jenni Moisio  2002  02A607  Plaani    25m  29.86  30.86 
Martta Nygård  2003  03A230  OU    25m  31.26  32.26 
Reetta-Maija Perätalo  2000  00A182  OuLo    25m  32.17  33.17 
Enni-Sofia Perätalo  2002  02A378  OuLo    25m  33.13  34.13 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  08 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  08:49 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner