2019-10-23   14:39:54
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Nuorisouinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 32
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Nuorisouinnit 2018    Tulostuspäivämäärä  08 huhtikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  08:49   
  Järjestäjä  Oulun Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  07 huhtikuu 2018         
 
 
 
Laji 32, 200m Rintauinti Naiset  Loppukilpailut (5) 
Oletettu alkamisaika 10:59 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Sini Niemi  1993  93A901  TorUS    25m     
Noora Kuparinen  2004  04A288  SWIM    25m     
Minttu Huhtahaara  2005  05A831  SWIM    50m  4:14.89  4:14.89 
Jutta Mört  2005  05B027  KemTU    25m     
Nea Parkatti  2004  04A345  SWIM    25m     
Noora Aikio  2004  04A939  KemTU    25m     
               

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saana-Mari Niemelä  2004  04B141  KemPy    25m  3:46.99  3:52.99 
Roosa Hautamäki  2005  05A611  OU    25m  3:34.32  3:40.32 
Lidia Evans  2005  05A543  SCV    25m  3:25.97  3:31.97 
Kiia Junttari  2004  04A131  KemTU    25m  3:19.06  3:25.06 
Siiri Tiilikka  2004  04A253  VUS-VSS    25m  3:20.57  3:26.57 
Annabella Karjalainen  2007  07A084  OuLo    50m  3:34.85  3:34.85 
Juuli Kinnunen  2004  04A549  SWIM    50m  3:48.64  3:48.64 
Greta Suorsa  2003  03B205  OuLo    50m  3:56.86  3:56.86 

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Alexia Tahkola  2005  05A363  OuLo    50m  3:21.74  3:21.74 
Anna Kajosmäki  2004  04A310  SWIM    50m  3:15.65  3:15.65 
Carola Huntus  2003  03B158  SWIM    25m  3:08.19  3:14.19 
Ruusu Nieminen  2002  02B264  SWIM    50m  3:11.39  3:11.39 
Aino Jerohin  2003  03A154  VUS-VSS    25m  3:05.81  3:11.81 
Saana Järvinen  2003  03A761  SWIM    50m  3:14.56  3:14.56 
Elina Turunen  2005  05A444  OU    50m  3:20.75  3:20.75 
Amanda Riuttanen  2005  05A383  OU    25m  3:17.78  3:23.78 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anni Ranta-Valkama  2004  04A369  SCR    50m  3:07.11  3:07.11 
Aada Hirvasoja  2005  05A577  HAHE    50m  3:02.68  3:02.68 
Siiri Pellinen  2003  03A581  SWIM    50m  2:58.76  2:58.76 
Inka Metiäinen  2003  03A640  SWIM    25m  2:50.81  2:56.81 
Emma Jormanainen  2003  03A789  VUS-VSS    25m  2:51.89  2:57.89 
Petra Kivi  2003  03A153  VUS-VSS    25m  2:52.81  2:58.81 
Jenny Grangärd  2003  03A151  VUS-VSS    25m  2:56.75  3:02.75 
Vilma Kiviniemi  2005  05A181  OU    50m  3:09.54  3:09.54 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Inka Elamaa  2004  04A328  OuLo    50m  2:53.72  2:53.72 
Roosa Kärkkäinen  2003  03A051  OuLo    50m  2:50.68  2:50.68 
Minja Lukkari  2003  03A364  OU    50m  2:44.12  2:44.12 
Pinja Taskila  2004  04A073  OU    50m  2:40.99  2:40.99 
Martta Ruuska  2003  03A582  SWIM    25m  2:37.93  2:43.93 
Mathilda Puutio  2003  03A347  OU    25m  2:43.69  2:49.69 
Madeleine Hiltunen  2003  03A214  OU    50m  2:53.17  2:53.17 
Laura Markuksela  2004  04A336  OuLo    25m  2:50.36  2:56.36 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  08 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  08:49 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner