2019-10-16   23:52:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Nuorisouinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 31
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Nuorisouinnit 2018    Tulostuspäivämäärä  08 huhtikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  08:49   
  Järjestäjä  Oulun Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  07 huhtikuu 2018         
 
 
 
Laji 31, 100m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut (9) 
Oletettu alkamisaika 10:42 
Erä 1 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Artem Teryaev  2007  07A700  OU    25m     
Ahti Kotila  2008  08A158  OuLo    25m     
Matias Raittimo  2006  06A886  OuLo    25m  1:36.00  1:38.00 
Sepehr Torabihaghighi  2006  06A825  OU    50m  1:33.65  1:33.65 
Miro Knuutila  2008  08A281  ViesU    50m  1:37.43  1:37.43 
Julius Katajaharju  2007  07A657  OU    50m  1:42.15  1:42.15 
Kaapo Kangas  2006  06A997  OU    25m     
               

 
Erä 2 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Julius Jakkula  2006  06A677  OU    25m  1:30.42  1:32.42 
Jean Väisänen  2006  06A360  OU    50m  1:24.83  1:24.83 
Herkko Haussalo  2006  06A510  OuLo    25m  1:22.00  1:24.00 
Anton Ylihannu  2001  01A041  OU    50m  1:05.85  1:05.85 
Miika Suorsa  2006  06A927  OU    25m  1:21.78  1:23.78 
Arttu Kortetjärvi  2006  06A631  OU    25m  1:22.16  1:24.16 
Elias Bruun  2006  06A718  OU    25m  1:23.60  1:25.60 
Riku Keskiaho  2006  06A678  OU    25m  1:31.18  1:33.18 

 
Erä 3 (9) (11 v ja nuoremmat) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oskari Hakkarainen  2007  07A432  SCV    50m  1:33.43  1:33.43 
Antti Turunen  2007  07A635  OU    50m  1:32.12  1:32.12 
Eetu Kahelin  2007  07A025  OuLo    25m  1:28.05  1:30.05 
Mikael Kynkäänniemi  2008  08A327  HAHE    25m  1:25.06  1:27.06 
Rasmus Kinnunen  2007  07A035  KemTU    25m  1:27.94  1:29.94 
Joonas Keränen  2007  07A619  OU    25m  1:30.01  1:32.01 
Tiitus Nygård  2008  08A349  OU    50m  1:33.36  1:33.36 
Aapo Alaniska  2007  07A577  OU    50m  1:35.61  1:35.61 

 
Erä 4 (9) (12 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jesse Koskinen  2006  06A898  KemTU    50m  1:21.11  1:21.11 
Torsti Saarela  2006  06A466  ViesU    50m  1:17.73  1:17.73 
Julius Schroderus  2006  06A155  KemPy    50m  1:14.76  1:14.76 
Konsta Rantasuo  2006  06A218  OuLo    25m  1:08.98  1:10.98 
Kalle Pesälä  2006  06A178  KemPy    50m  1:11.55  1:11.55 
Erik Peuhkuri  2006  06A373  OU    25m  1:13.08  1:15.08 
Markus Tervaskanto  2006  06A664  OU    50m  1:18.82  1:18.82 
Väinö Kallio  2006  06A902  HAHE    25m  1:21.44  1:23.44 

 
Erä 5 (9) (13 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ilari Raesalmi  2005  05A281  OU    25m  1:24.12  1:26.12 
Joel Hassinen  2005  05A879  OU    25m  1:20.88  1:22.88 
Lauri Siurua  2005  05A631  OU    25m  1:09.94  1:11.94 
Sisu Sorri  2005  05A017  SWIM    50m  1:07.74  1:07.74 
Nikita Semach  2005  05A100  SWIM    25m  1:08.72  1:10.72 
Elias Laukka  2005  05A457  KemPy    50m  1:20.16  1:20.16 
Paavo Tapio  2005  05A177  OuLo    50m  1:23.88  1:23.88 
Sampo Jylhä  2005  05A984  OU    25m  1:59.00  2:01.00 

 
Erä 6 (9) (14 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vilho Verronen  2004  04A175  STR    25m  1:08.20  1:10.20 
Jere Hannuksela  2004  04A877  HAHE    50m  1:07.37  1:07.37 
Touko Riipinen  2004  04B044  SWIM    50m  1:06.18  1:06.18 
Cedric Decena  2004  04A521  OuLo    25m  1:00.88  1:02.88 
Rasmus Koskela  2004  04A713  OU    50m  1:03.60  1:03.60 
Markus Veckman  2004  04A104  SWIM    50m  1:06.63  1:06.63 
Nikolai Em  2004  04A424  OuLo    25m  1:06.97  1:08.97 
Jami Kenttälä  2004  04A726  OU    50m  1:12.61  1:12.61 

 
Erä 7 (9) (15 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Niko Savilakso  2003  03B242  OuLo    25m  1:17.50  1:19.50 
Sihan Yu  2003  03A332  OU    25m  1:04.20  1:06.20 
Kasper Lytz  2003  03A418  SCR    25m  1:00.31  1:02.31 
Benjamin Evans  2003  03B017  SCV    25m  1:00.68  1:02.68 
Mikael Ryynänen  2003  03A344  OuLo    50m  1:08.88  1:08.88 
Paavo Erkinaro  2003  03A020  OU    50m     
               

 
Erä 8 (9) (16 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Olli Elo  2002  02A121  SWIM    25m  1:06.95  1:08.95 
Matias Rajavaara  2002  02A651  OU    25m  58.07  1:00.07 
Aleksi Rajaniemi  2002  02A263  OU    50m  1:04.43  1:04.43 
               
               
               

 
Erä 9 (9) (17 v ja vanhemmat) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kasperi Koskinen  2001  01A710  SWIM    50m  1:01.58  1:01.58 
Veeti Veijonen  2001  01A297  SWIM    25m  58.10  1:00.10 
Topias Nygård  2000  00A602  OU    50m  56.74  56.74 
Miro Vasko  1993  93A337  OU    25m  51.24  53.24 
Arttu Erkinaro  1992  92A595  OU    25m  52.56  54.56 
Janne Tyni  2000  00B217  OU    50m  58.97  58.97 
Juho Anttila  2000  00A041  OU    50m  1:00.21  1:00.21 
Lukas Kalliokoski  2001  01A417  OU    50m  1:02.68  1:02.68 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  08 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  08:49 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner