2019-08-22   17:27:56
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Nuorisouinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 22
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Nuorisouinnit 2018    Tulostuspäivämäärä  07 huhtikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  16:17   
  Järjestäjä  Oulun Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  07 huhtikuu 2018         
 
 
 
Laji 22, 100m Perhosuinti Naiset  Loppukilpailut (8) 
Oletettu alkamisaika 19:21 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Maria Issakainen  2006  06A787  OU    25m     
Viivi Merisalo  2002  02A419  SWIM    25m     
Vilma Kiviniemi  2005  05A181  OU    25m     
Maria Kajosmäki  2006  06A433  SWIM    25m     
               
               

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sofia Kilpeläinen  2005  05A542  OU    25m  1:47.94  1:49.94 
Sofia Kivelä  2005  05A575  KemPy    25m  1:44.68  1:46.68 
Sanni Taskinen  2003  03A831  SWIM    50m  1:37.66  1:37.66 
Inka Metiäinen  2003  03A640  SWIM    25m  1:21.92  1:23.92 
Emma Pajuluoma  2001  01A210  OuLo    50m  1:27.01  1:27.01 
Lotta Kaarre  2005  05A721  KemPy    25m  1:39.67  1:41.67 
Ronja Kalvas  2005  05A855  SWIM    25m  1:47.09  1:49.09 
Minttu Huhtahaara  2005  05A831  SWIM    50m  1:54.96  1:54.96 

 
Erä 3 (8) (16 v ja vanhemmat) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Amalia Siekkinen  2002  02A189  OuLo    25m  1:17.30  1:19.30 
Hanna Mangeloja  2001  01B126  SWIM    25m  1:12.15  1:14.15 
Iida-Maria Laine  2001  01A626  OU    25m  1:08.35  1:10.35 
Sini Niemi  1993  93A901  TorUS    50m  1:06.45  1:06.45 
Jenni Moisio  2002  02A607  Plaani    25m  1:04.83  1:06.83 
Heidi Kivioja  2000  00B005  SCV    50m  1:12.78  1:12.78 
Pauliina Lohilahti  2002  02A196  OuLo    50m  1:14.97  1:14.97 
Riika Huttula  2001  01A540  OuLo    50m  1:21.03  1:21.03 

 
Erä 4 (8) (15 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emma Mangeloja  2003  03A757  SWIM    50m  1:18.40  1:18.40 
Emma Hämäläinen  2003  03A424  ViesU    50m  1:16.03  1:16.03 
Venla Säntti  2003  03A589  OU    50m  1:12.62  1:12.62 
Madeleine Hiltunen  2003  03A214  OU    25m  1:05.43  1:07.43 
Henna Hökkä  2003  03A216  OU    50m  1:11.15  1:11.15 
Malla Juutinen  2003  03A215  OU    50m  1:14.45  1:14.45 
Hilla Saastamoinen  2003  03A341  OU    25m  1:14.17  1:16.17 
Aino Jerohin  2003  03A154  VUS-VSS    50m  1:20.11  1:20.11 

 
Erä 5 (8) (14 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juuli Kinnunen  2004  04A549  SWIM    50m  1:41.22  1:41.22 
Tessa Tattari  2004  04A374  KUS-GSS    50m  1:24.59  1:24.59 
Inka Karjalainen  2004  04A711  OU    50m  1:22.32  1:22.32 
Pinja Taskila  2004  04A073  OU    25m  1:14.25  1:16.25 
Viivi Kylkisalo  2004  04A388  VUS-VSS    25m  1:18.02  1:20.02 
Nea Parkatti  2004  04A345  SWIM    25m  1:20.87  1:22.87 
Noora Kuparinen  2004  04A288  SWIM    25m  1:24.60  1:26.60 
Siiri Rahikkala  2004  04A462  OU    25m     

 
Erä 6 (8) (13 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anniina Törmi  2005  05A648  OU    50m  1:40.13  1:40.13 
Elizaveta Salmela  2005  05A861  ViesU    25m  1:34.92  1:36.92 
Milla Siira  2005  05A720  KemPy    25m  1:27.48  1:29.48 
Laura Rajavaara  2005  05A443  OU    25m  1:20.45  1:22.45 
Elina Turunen  2005  05A444  OU    50m  1:25.84  1:25.84 
Vilma Utriainen  2005  05A461  KemPy    50m  1:35.93  1:35.93 
Milla Marttila  2005  05A452  KemPy    25m  1:36.05  1:38.05 
Saga Tuisku  2005  05A593  KemTU    25m  1:38.53  1:40.53 

 
Erä 7 (8) (12 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saaga Kähkönen  2006  06A470  ViesU    50m  1:40.89  1:40.89 
Pinja Junttari  2006  06A106  KemTU    25m  1:32.44  1:34.44 
Sara Seppänen  2006  06A236  OuLo    25m  1:30.41  1:32.41 
Reeta Ollonen  2006  06A793  HAHE    25m  1:20.67  1:20.67 
Vilja Takalo  2006  06A331  KaUS    50m  1:32.22  1:32.22 
Noora-Maria Linna  2006  06A468  ViesU    50m  1:33.11  1:33.11 
Tiia Mielonen  2006  06A625  NiSa    25m  1:37.26  1:39.26 
Meri Elo  2006  06A187  SWIM    50m  1:45.87  1:45.87 

 
Erä 8 (8) (11 v ja nuoremmat) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
               
Eevi Hirvasoja  2007  07A244  HAHE    25m  1:39.31  1:41.31 
Oosa Tourunen  2007  07A182  SWIM    25m     
               
               
               

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  07 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  16:17 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner