2019-09-22   20:21:54
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Nuorisouinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 19
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Nuorisouinnit 2018    Tulostuspäivämäärä  07 huhtikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  16:17   
  Järjestäjä  Oulun Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  07 huhtikuu 2018         
 
 
 
Laji 19, 50m Rintauinti Miehet  Loppukilpailut (8) 
Oletettu alkamisaika 18:01 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Santeri Vanhala  2008  08A399  OU    25m     
Artem Teryaev  2007  07A700  OU    25m     
Sepehr Torabihaghighi  2006  06A825  OU    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Markus Tervaskanto  2006  06A664  OU    50m  1:18.80  1:18.80 
Julius Katajaharju  2007  07A657  OU    50m  1:08.01  1:08.01 
Aatu Poikkimäki  2008  08A443  ViesU    25m  1:03.54  1:05.04 
Antti Turunen  2007  07A635  OU    50m  1:01.24  1:01.24 
Joonas Keränen  2007  07A619  OU    50m  1:01.91  1:01.91 
Jamie Härkönen  2007  07A693  OU    25m  1:03.72  1:05.22 
Jaakko Peltonen  2008  08A287  OU    50m  1:14.38  1:14.38 
Elias Hassinen  2007  07A531  OU    25m     

 
Erä 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Rasmus Kinnunen  2007  07A035  KemTU    50m  1:00.25  1:00.25 
Miro Knuutila  2008  08A281  ViesU    25m  57.84  59.34 
Ahti Kotila  2008  08A158  OuLo    50m  56.22  56.22 
Jere Heikkilä  2004  04B056  KemPy    50m  43.48  43.48 
Jimi Kenttälä  2004  04A724  OU    25m  43.54  45.04 
Leevi Väyrynen  2007  07A519  OU    50m  56.50  56.50 
Tiitus Nygård  2008  08A349  OU    50m  1:00.06  1:00.06 
Aapo Alaniska  2007  07A577  OU    25m  58.98  1:00.48 

 
Erä 4 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Arttu Pirneskoski  2000  00A675  KemTU    25m  38.80  40.30 
Aatu Pirneskoski  2001  01A409  KemTU    25m  37.87  39.37 
Atte Leinonen  2004  04B030  OU    50m  37.36  37.36 
Matias Rajavaara  2002  02A651  OU    50m  35.23  35.23 
Sihan Yu  2003  03A332  OU    50m  35.24  35.24 
Teemu Oksakari  2003  03A161  VUS-VSS    50m  38.29  38.29 
Benjamin Evans  2003  03B017  SCV    25m  38.15  39.65 
Miikka Mattila  1977  77A112  OU    50m  43.25  43.25 

 
Erä 5 (8) (14 v ja vanhemmat) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aleksi Rajaniemi  2002  02A263  OU    25m  32.56  34.06 
Juho Anttila  2000  00A041  OU    50m  32.19  32.19 
Ronny Brännkärr  2002  02A150  KemTU    25m  29.78  31.28 
Sami Aaltomaa  1992  92A300  OU    50m  28.24  28.24 
Janne Lantto  1994  94A666  OuLo    50m  29.73  29.73 
Arttu Erkinaro  1992  92A595  OU    25m  30.53  32.03 
Lasse Pulkkinen  2002  02A039  OU    50m  32.96  32.96 
Niklas Raesalmi  2002  02A657  OU    50m  34.94  34.94 

 
Erä 6 (8) (13 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sampo Jylhä  2005  05A984  OU    25m  1:01.04  1:02.54 
Elias Laukka  2005  05A457  KemPy    25m  49.89  51.39 
Elias Mikkonen  2005  05A583  OuLo    50m  44.28  44.28 
Joel Hassinen  2005  05A879  OU    50m  39.99  39.99 
Nikita Semach  2005  05A100  SWIM    25m  41.97  43.47 
Ilari Raesalmi  2005  05A281  OU    50m  47.49  47.49 
Atte Huuki  2005  05A652  OuLo    50m  56.18  56.18 
               

 
Erä 7 (8) (12 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jean Väisänen  2006  06A360  OU    50m  58.93  58.93 
Riku Keskiaho  2006  06A678  OU    50m  57.56  57.56 
Jesse Koskinen  2006  06A898  KemTU    25m  51.13  52.63 
Väinö Kallio  2006  06A902  HAHE    50m  45.65  45.65 
Torsti Saarela  2006  06A466  ViesU    50m  46.87  46.87 
Eetu Huuki  2006  06A364  OuLo    50m  52.81  52.81 
Elias Bruun  2006  06A718  OU    25m  57.08  58.58 
Julius Jakkula  2006  06A677  OU    25m  1:01.00  1:02.50 

 
Erä 8 (8) (11 v ja nuoremmat) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emil Koskela  2008  08A434  ViesU    25m  54.54  56.04 
Niko Kumpulainen  2007  07A556  OU    50m  55.75  55.75 
Sandy Yin  2007  07A497  OuLo    50m  52.81  52.81 
Eduard Chirica  2007  07A529  OU    25m  48.29  49.79 
Oskari Hakkarainen  2007  07A432  SCV    25m  48.69  50.19 
Lauri Junttari  2007  07A320  KemTU    50m  55.15  55.15 
Eetu Kahelin  2007  07A025  OuLo    50m  55.92  55.92 
Paavo Kilpeläinen  2008  08A273  OU    25m  54.58  56.08 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  07 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  16:17 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner