2019-10-23   14:37:54
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Nuorisouinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 18
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Nuorisouinnit 2018    Tulostuspäivämäärä  07 huhtikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  16:17   
  Järjestäjä  Oulun Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  07 huhtikuu 2018         
 
 
 
Laji 18, 50m Rintauinti Naiset  Loppukilpailut (11) 
Oletettu alkamisaika 17:47 
Erä 1 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Ada Holm  2002  02A242  OU    25m     
Elina Jaako  2007  07A382  OU    25m  1:05.37  1:06.87 
Elsa Herrala  2007  07A728  ViesU    25m  1:01.65  1:03.15 
Elsa Kahelin  2008  08A290  OuLo    25m  1:05.09  1:06.59 
Anni Backman  2006  06B002  OU    25m     
Milla Haapamäki  2006  06A991  OU    25m     
               

 
Erä 2 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Netta Moilanen  2009  09A114  OU    50m  1:02.13  1:02.13 
Olivia Riekki  2008  08A520  OU    25m  59.64  1:01.14 
Lotta Tonteri  2007  07A386  OU    50m  1:00.38  1:00.38 
Aino Leinonen  2007  07A626  OU    25m  57.97  59.47 
Anni Toivonen  2007  07A372  OU    25m  58.08  59.58 
Hanna Hekkala  2007  07A555  OU    50m  1:00.62  1:00.62 
Ellen Laine  2008  08A302  OuLo    25m  59.66  1:01.16 
Ennimaija Mäntynen  2007  07A398  OU    25m  1:01.11  1:02.61 

 
Erä 3 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Riia Aho  2007  07A677  OuLo    25m  55.09  56.59 
Hanna Saarela  2003  03B203  ViesU    25m  52.38  53.88 
Pihla Louhela  2005  05A621  OU    25m  51.69  53.19 
Elizaveta Salmela  2005  05A861  ViesU    25m  48.87  50.37 
Ailiina Koskinen  2005  05B107  HAHE    25m  50.65  52.15 
Ida-Sofia Elisabeth Nikkilä  2005  05B149  OU    50m  53.23  53.23 
Tiina Alatalo  2005  05B143  OU    50m  55.51  55.51 
Ronja Hautamäki  2007  07A415  OU    50m  56.65  56.65 

 
Erä 4 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Denise Palonen  2005  05A241  SWIM    50m  48.97  48.97 
Sanni Taskinen  2003  03A831  SWIM    50m  47.73  47.73 
Sofia Koppström  2003  03B097  OuLo    50m  47.11  47.11 
Kia Lindholm  2002  02A890  SWIM    50m  46.60  46.60 
Henna Moilanen  2004  04A468  KemPy    25m  45.48  46.98 
Essi Vilhelmiina Virta  2005  05A168  KemPy    25m  46.01  47.51 
Helmi Viertorinne  2003  03A826  SWIM    50m  48.37  48.37 
Milla Siira  2005  05A720  KemPy    25m  47.95  49.45 

 
Erä 5 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lidia Evans  2005  05A543  SCV    25m  44.64  46.14 
Katariina Koivuranta  2005  05A446  KemPy    50m  45.47  45.47 
Amanda Riuttanen  2005  05A383  OU    25m  43.27  44.77 
Julia Piisilä  2004  04A867  KemPy    25m  42.77  44.27 
Netta Vesanen  2000  00A868  SWIM    50m  44.66  44.66 
Elina Turunen  2005  05A444  OU    50m  45.03  45.03 
Niina Nevala  2002  02B288  ViesU    50m  46.05  46.05 
Aada Tourunen  2004  04A323  SWIM    25m  44.72  46.22 

 
Erä 6 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jaana Nevala  2005  05B115  ViesU    50m  43.52  43.52 
Kiia Junttari  2004  04A131  KemTU    25m  41.73  43.23 
Lotta Kaarre  2005  05A721  KemPy    50m  42.69  42.69 
Sara Virtanen  2002  02A887  SWIM    50m  41.99  41.99 
Iiris Isokoski  2003  03A890  HAHE    25m  40.73  42.23 
Veera Kinnunen  2004  04A579  SWIM    25m  41.21  42.71 
Milla Marttila  2005  05A452  KemPy    50m  43.28  43.28 
Sofia Kivelä  2005  05A575  KemPy    50m  44.02  44.02 

 
Erä 7 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Satu Immonen  2003  03B028  SCV    25m  38.11  39.61 
Anni Ranta-Valkama  2004  04A369  SCR    25m  37.28  38.78 
Malla Juutinen  2003  03A215  OU    50m  38.11  38.11 
Carola Huntus  2003  03B158  SWIM    50m  37.94  37.94 
Saana Järvinen  2003  03A761  SWIM    50m  38.06  38.06 
Emma Jormanainen  2003  03A789  VUS-VSS    25m  37.23  38.73 
Inka Metiäinen  2003  03A640  SWIM    50m  39.24  39.24 
Aino Jerohin  2003  03A154  VUS-VSS    50m  41.10  41.10 

 
Erä 8 (11) (13 v ja vanhemmat) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Katriina Korpi  2000  00A190  OuLo    50m  36.69  36.69 
Siiri Pellinen  2003  03A581  SWIM    50m  36.39  36.39 
Sole Piirainen  2002  02A509  SCV    50m  35.90  35.90 
Martta Ruuska  2003  03A582  SWIM    50m  34.58  34.58 
Heidi Kivioja  2000  00B005  SCV    50m  35.58  35.58 
Roosa Kärkkäinen  2003  03A051  OuLo    50m  36.01  36.01 
Emma Hämäläinen  2003  03A424  ViesU    50m  36.48  36.48 
Anni Rajaniemi  2000  00A259  OU    50m  37.46  37.46 

 
Erä 9 (11) (12 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Inka Ylipahkala  2006  06A384  OuLo    50m  56.46  56.46 
Venla Talvensaari  2006  06A693  OU    25m  48.22  49.72 
Peppi Ojakippola  2006  06A464  ViesU    50m  47.58  47.58 
Reeta Ollonen  2006  06A793  HAHE    50m  45.40  41.85 
Vilja Takalo  2006  06A331  KaUS    50m  44.07  44.07 
Saaga Kähkönen  2006  06A470  ViesU    50m  48.90  48.90 
Tilda Saarela  2006  06A729  ViesU    25m  53.00  54.50 
Emilia Huotari  2006  06A980  OuLo    50m  56.78  56.78 

 
Erä 10 (11) (11 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elsa Pelkonen  2007  07A207  ViesU    50m  55.09  55.09 
Noora Tuominen  2007  07A606  HAHE    50m  53.10  53.10 
Saimi Kiviniemi  2007  07A593  OU    50m  51.81  51.81 
Noora Tennilä  2007  07A122  OU    25m  44.64  46.14 
Edith Ervasti  2007  07A587  OU    50m  48.58  48.58 
Emma Olivia Mattila  2007  07A008  OU    25m  50.69  52.19 
Olivia Loukkola  2007  07A758  OU    50m  54.10  54.10 
Sini Saari  2007  07A410  ViesU    25m  54.90  56.40 

 
Erä 11 (11) (10 v ja nuoremmat) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nella Hämäläinen  2008  08A081  ViesU    50m  58.52  58.52 
Anni Rajavaara  2008  08A410  OU    25m  54.57  56.07 
Lotta Torppa  2008  08A354  OU    50m  51.27  51.27 
Riialiina Kiljala  2008  08A093  ViesU    50m  44.84  44.84 
Vilja Säntti  2008  08A001  OU    25m  43.80  45.30 
Malla Hämäläinen  2008  08A079  ViesU    50m  51.67  51.67 
Seela Kähkönen  2008  08A266  ViesU    50m  57.64  57.64 
Iida-Carita Niskanen  2008  08A155  ViesU    50m  1:00.17  1:00.17 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  07 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  16:17 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner