2019-09-16   06:47:34
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Nuorisouinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 12
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Nuorisouinnit 2018    Tulostuspäivämäärä  07 huhtikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  08:40   
  Järjestäjä  Oulun Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  07 huhtikuu 2018         
 
 
 
Laji 12, 100m Rintauinti Miehet  Loppukilpailut (8) 
Oletettu alkamisaika 14:24 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Miikka Mattila  1977  77A112  OU    25m     
Miro Knuutila  2008  08A281  ViesU    25m     
Markus Tervaskanto  2006  06A664  OU    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emil Koskela  2008  08A434  ViesU    25m     
Aapo Alaniska  2007  07A577  OU    25m     
Ahti Kotila  2008  08A158  OuLo    25m     
Elias Bruun  2006  06A718  OU    25m  1:59.81  2:02.81 
Julius Jakkula  2006  06A677  OU    25m  2:09.27  2:12.27 
Matias Raittimo  2006  06A886  OuLo    25m     
Aatu Poikkimäki  2008  08A443  ViesU    25m     
               

 
Erä 3 (8) (12 v ja nuoremmat) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lauri Junttari  2007  07A320  KemTU    50m  1:59.62  1:59.62 
Miika Suorsa  2006  06A927  OU    25m  1:43.21  1:46.21 
Väinö Kallio  2006  06A902  HAHE    50m  1:37.79  1:37.79 
Konsta Rantasuo  2006  06A218  OuLo    50m  1:28.24  1:28.24 
Weeti Niemi  2006  06A166  SCR    50m  1:35.85  1:35.85 
Torsti Saarela  2006  06A466  ViesU    50m  1:43.58  1:43.58 
Arttu Kortetjärvi  2006  06A631  OU    50m  1:56.96  1:56.96 
Riku Keskiaho  2006  06A678  OU    25m  1:57.46  2:00.46 

 
Erä 4 (8) (13 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Sampo Jylhä  2005  05A984  OU    25m  2:10.86  2:13.86 
Paavo Tapio  2005  05A177  OuLo    25m  1:48.98  1:51.98 
Joel Hassinen  2005  05A879  OU    25m  1:27.95  1:30.95 
Artturi Väänänen  2005  05A709  OU    50m  1:38.92  1:38.92 
Paavo Lyly-Yrjänäinen  2005  05A590  OuLo    50m  1:53.14  1:53.14 
               
               

 
Erä 5 (8) (14 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Jere Heikkilä  2004  04B056  KemPy    25m  1:33.08  1:36.08 
Vilho Verronen  2004  04A175  STR    25m  1:26.52  1:29.52 
Cedric Decena  2004  04A521  OuLo    25m  1:17.78  1:20.78 
Atte Leinonen  2004  04B030  OU    50m  1:22.44  1:22.44 
Jimi Kenttälä  2004  04A724  OU    25m  1:31.47  1:34.47 
Konsta Körkkö  2004  04B292  OuLo    25m     
               

 
Erä 6 (8) (15 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Benjamin Evans  2003  03B017  SCV    25m  1:23.28  1:26.28 
Kasper Lytz  2003  03A418  SCR    50m  1:21.64  1:21.64 
Paavo Erkinaro  2003  03A020  OU    50m  1:16.77  1:16.77 
Sihan Yu  2003  03A332  OU    50m  1:17.55  1:17.55 
Karlo Kilpinen  2003  03A893  KemUS    50m  1:22.99  1:22.99 
Marat Kiiveri  2003  03B207  SWIM    50m  1:27.82  1:27.82 
               

 
Erä 7 (8) (16 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Niklas Raesalmi  2002  02A657  OU    50m  1:15.97  1:15.97 
Lasse Pulkkinen  2002  02A039  OU    50m  1:09.47  1:09.47 
Valtteri Taskinen  2002  02A093  OU    50m  1:14.18  1:14.18 
Matias Rajavaara  2002  02A651  OU    25m  1:14.41  1:17.41 
               
               

 
Erä 8 (8) (17 v ja vanhemmat) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Arttu Pirneskoski  2000  00A675  KemTU    25m  1:23.40  1:26.40 
Veeti Veijonen  2001  01A297  SWIM    50m  1:15.35  1:15.35 
Topias Nygård  2000  00A602  OU    25m  1:11.88  1:14.88 
Petri Lampela  1996  96A585  KemTU    25m  1:05.80  1:08.80 
Atte Moilanen  2001  01A253  OU    25m  1:05.88  1:08.88 
Janne Tyni  2000  00B217  OU    25m  1:12.17  1:15.17 
Jiri Järvinen  2001  01A304  SWIM    50m  1:22.46  1:22.46 
Aatu Pirneskoski  2001  01A409  KemTU    50m  1:27.29  1:27.29 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  07 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  08:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner