2019-09-16   10:58:59
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Nuorisouinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 11
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Nuorisouinnit 2018    Tulostuspäivämäärä  07 huhtikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  08:40   
  Järjestäjä  Oulun Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  07 huhtikuu 2018         
 
 
 
Laji 11, 100m Rintauinti Naiset  Loppukilpailut (12) 
Oletettu alkamisaika 13:51 
Erä 1 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anna Välimäki  2006  06A637  NiSa    25m     
Olivia Loukkola  2007  07A758  OU    25m     
Emilia Huotari  2006  06A980  OuLo    25m     
Ellen Laine  2008  08A302  OuLo    25m  2:17.04  2:20.04 
Elsa Herrala  2007  07A728  ViesU    25m  2:17.54  2:20.54 
Tiina Alatalo  2005  05B143  OU    25m     
Lotta Torppa  2008  08A354  OU    25m     
               

 
Erä 2 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Hanna Hekkala  2007  07A555  OU    50m  2:08.85  2:08.85 
Lotta Tonteri  2007  07A386  OU    50m  2:06.07  2:06.07 
Sini Saari  2007  07A410  ViesU    25m  2:01.90  2:04.90 
Ronja Hautamäki  2007  07A415  OU    25m  2:01.32  2:04.32 
Maija Sofia Lyly-Yrjänäinen  2007  07A442  OuLo    25m  2:01.81  2:04.81 
Aino Leinonen  2007  07A626  OU    25m  2:02.33  2:05.33 
Inka Ylipahkala  2006  06A384  OuLo    25m  2:03.52  2:06.52 
Iida-Carita Niskanen  2008  08A155  ViesU    50m  2:13.87  2:13.87 

 
Erä 3 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Luna Sivonen  2007  07A439  HAHE    50m  2:00.77  2:00.77 
Sofia Kilpeläinen  2005  05A542  OU    25m  1:53.07  1:56.07 
Ailiina Koskinen  2005  05B107  HAHE    25m  1:51.76  1:54.76 
Denise Palonen  2005  05A241  SWIM    25m  1:47.28  1:50.28 
Ronja Kalvas  2005  05A855  SWIM    25m  1:48.80  1:51.80 
Noora Tuominen  2007  07A606  HAHE    25m  1:52.12  1:55.12 
Hanna Saarela  2003  03B203  ViesU    25m  1:53.43  1:56.43 
Seela Kähkönen  2008  08A266  ViesU    50m  2:04.21  2:04.21 

 
Erä 4 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saana-Mari Niemelä  2004  04B141  KemPy    25m  1:45.32  1:48.32 
Greta Suorsa  2003  03B205  OuLo    25m  1:42.02  1:45.02 
Minttu Huhtahaara  2005  05A831  SWIM    50m  1:42.35  1:42.35 
Sofia Koppström  2003  03B097  OuLo    25m  1:38.48  1:41.48 
Helmi Viertorinne  2003  03A826  SWIM    50m  1:41.55  1:41.55 
Milla Siira  2005  05A720  KemPy    25m  1:41.29  1:44.29 
Teresa Pulkkinen  2005  05A314  OuLo    25m  1:42.23  1:45.23 
Emilia Pelto  2005  05A993  OuLo    25m  1:47.16  1:50.16 

 
Erä 5 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Roosa Hautamäki  2005  05A611  OU    50m  1:39.74  1:39.74 
Sofia Kivelä  2005  05A575  KemPy    25m  1:34.72  1:37.72 
Veera Kinnunen  2004  04A579  SWIM    50m  1:36.91  1:36.91 
Lidia Evans  2005  05A543  SCV    25m  1:33.70  1:36.70 
Lotta Kaarre  2005  05A721  KemPy    25m  1:33.74  1:36.74 
Siiri Tiilikka  2004  04A253  VUS-VSS    25m  1:34.49  1:37.49 
Aada Tourunen  2004  04A323  SWIM    25m  1:35.54  1:38.54 
Jutta Mört  2005  05B027  KemTU    25m  1:36.90  1:39.90 

 
Erä 6 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kiia Junttari  2004  04A131  KemTU    25m  1:30.92  1:33.92 
Vilma Niskanen  2004  04B109  OuLo    25m  1:29.24  1:32.24 
Hilla Saastamoinen  2003  03A341  OU    25m  1:25.44  1:28.44 
Aino Jerohin  2003  03A154  VUS-VSS    50m  1:25.91  1:25.91 
Carola Huntus  2003  03B158  SWIM    25m  1:24.17  1:27.17 
Saara Svahn  2001  01A172  Plaani    25m  1:27.71  1:30.71 
Ronja Kämäräinen  2004  04A905  SCV    50m  1:32.67  1:32.67 
Jaana Nevala  2005  05B115  ViesU    50m  1:36.55  1:36.55 

 
Erä 7 (12) (11 v ja nuoremmat) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emma Olivia Mattila  2007  07A008  OU    25m  1:47.02  1:50.02 
Meeri Uusitalo  2007  07A578  OuLo    25m  1:45.66  1:48.66 
Vilja Säntti  2008  08A001  OU    50m  1:43.72  1:43.72 
Riialiina Kiljala  2008  08A093  ViesU    50m  1:39.73  1:39.73 
Oosa Tourunen  2007  07A182  SWIM    50m  1:40.91  1:40.91 
Iita Kimpimäki  2007  07A392  HAHE    25m  1:43.88  1:46.88 
Eerika Ekdahl  2007  07A734  NiSa    25m  1:46.66  1:49.66 
Elsa Pelkonen  2007  07A207  ViesU    50m  1:54.66  1:54.66 

 
Erä 8 (12) (12 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Katri Kangas  2006  06A706  NiSa    25m  1:50.42  1:53.42 
Saaga Kähkönen  2006  06A470  ViesU    50m  1:46.00  1:46.00 
Vilja Takalo  2006  06A331  KaUS    50m  1:39.59  1:39.59 
Lotta Moilanen  2006  06A240  OU    50m  1:20.64  1:20.64 
Tiia Mielonen  2006  06A625  NiSa    25m  1:35.67  1:38.67 
Meri Elo  2006  06A187  SWIM    50m  1:40.51  1:40.51 
Maria Kajosmäki  2006  06A433  SWIM    50m  1:46.65  1:46.65 
Tilda Saarela  2006  06A729  ViesU    25m  1:55.01  1:58.01 

 
Erä 9 (12) (13 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Amanda Riuttanen  2005  05A383  OU    25m  1:30.90  1:33.90 
Ella Sipola  2005  05A684  HAHE    25m  1:29.60  1:32.60 
Aada Hirvasoja  2005  05A577  HAHE    50m  1:28.07  1:28.07 
Saara Niemi  2005  05A356  OU    50m  1:22.26  1:22.26 
Vilma Kiviniemi  2005  05A181  OU    25m  1:24.01  1:27.01 
Alexia Tahkola  2005  05A363  OuLo    25m  1:28.54  1:31.54 
Milena Autti  2005  05A676  SCR    50m  1:32.74  1:32.74 
Milla Marttila  2005  05A452  KemPy    50m  1:36.02  1:36.02 

 
Erä 10 (12) (14 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anna Kajosmäki  2004  04A310  SWIM    50m  1:30.53  1:30.53 
Nea Parkatti  2004  04A345  SWIM    25m  1:23.19  1:26.19 
Inka Elamaa  2004  04A328  OuLo    25m  1:18.32  1:21.32 
Pinja Taskila  2004  04A073  OU    50m  1:14.60  1:14.60 
Olga Emilia Mattila  2004  04A143  OU    25m  1:18.16  1:21.16 
Anni Ranta-Valkama  2004  04A369  SCR    50m  1:24.56  1:24.56 
Noora Kuparinen  2004  04A288  SWIM    25m  1:27.00  1:30.00 
Inka Karjalainen  2004  04A711  OU    25m  1:27.76  1:30.76 

 
Erä 11 (12) (15 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Petra Kivi  2003  03A153  VUS-VSS    50m  1:24.76  1:24.76 
Mathilda Puutio  2003  03A347  OU    25m  1:17.78  1:20.78 
Siiri Pellinen  2003  03A581  SWIM    25m  1:17.58  1:20.58 
Minja Lukkari  2003  03A364  OU    50m  1:16.53  1:16.53 
Emma Hämäläinen  2003  03A424  ViesU    25m  1:17.52  1:20.52 
Madeleine Hiltunen  2003  03A214  OU    50m  1:20.62  1:20.62 
Emma Jormanainen  2003  03A789  VUS-VSS    50m  1:22.99  1:22.99 
Saana Järvinen  2003  03A761  SWIM    50m  1:25.36  1:25.36 

 
Erä 12 (12) (16 v ja vanhemmat) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ruusu Nieminen  2002  02B264  SWIM    50m  1:26.58  1:26.58 
Amalia Siekkinen  2002  02A189  OuLo    25m  1:20.07  1:23.07 
Sini Niemi  1993  93A901  TorUS    25m  1:17.12  1:20.12 
Riika Huttula  2001  01A540  OuLo    25m  1:15.72  1:18.72 
Sofia Risteelä  1993  93A676  OU    25m  1:16.26  1:19.26 
Pauliina Lohilahti  2002  02A196  OuLo    25m  1:20.02  1:23.02 
Kaisa Pulkkinen  2000  00A227  OuLo    50m  1:25.59  1:25.59 
Emma Pajuluoma  2001  01A210  OuLo    50m  1:29.25  1:29.25 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  07 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  08:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner