2019-08-21   21:59:47
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Citadellsim 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

21_S
Gren 21, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
663  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  25 m  27.72   
522  Blomliden Maja  2004  SK TRITON  AW1804  25 m  28.35   
758  Philip Jasmin  2004  HOVEDSTAD  0418AI  25 m  28.37   
822  Heyn Stage Alma  2004  KVIK  0462AC  25 m  28.42   
86  Littorin Tyra  2004  HS  AG8404  25 m  28.58   
681  Sjögren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  25 m  28.64   
521  Björnström Maja  2005  SK TRITON  AD2205  25 m  28.79   
39  Andersson Elsa  2004  HS  AO3804  25 m  28.98   
112  Podric Nina  2004  HS  BU7604  25 m  28.98   
10  594  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  29.12   
11  24  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  25 m  29.16   
12  163  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  25 m  29.28   
13  788  Karoline Guldberg Emma  2005  KVIK  0578AK  50 m  29.36   
14  77  Landälv Alva  2005  HS  AO4605  25 m  29.44   
15  550  Persson Isabel  2004  SK TRITON  AB3804  25 m  29.58   
16  458  Bolmstrand Ella  2004  SKK  BR5804  50 m  29.60   
17  50  Edvinsson Tuva  2004  HS  AB7604  25 m  29.61   
18  712  Callesen Olivia  2004  HOVEDSTAD  0432AK  25 m  29.64   
19  388  Persson Amanda  2005  MKK  AJ0805  25 m  29.70   
20  666  Duratovic Erma  2005  TRELLEBORG  AP2205  50 m  29.95   
21  160  Djuric Isabella  2004  LANDSKRONA  BJ1204  25 m  29.99   
22  499  Liljekvist Matilda  2004  SK SYDSIM  AD7204  25 m  30.05   
23  623  Nilsson Irma  2004  YSTADS SS  AD5204  25 m  30.06   
24  133  Wöhl Cajsa  2004  HS  AP3204  50 m  30.10   
25  170  Hess Fanny  2004  LANDSKRONA  AD4404  25 m  30.13   
26  671  Kjellberg Tova  2004  TRELLEBORG  AF5204  25 m  30.25   
27  202  Siversson Tova  2005  LANDSKRONA  AE4805  25 m  30.29   
28  780  Maxwell Berthou Mille  2005  KVIK  0534AA  50 m  30.29   
29  824  W. Stahl Victoria  2005  KVIK  0566AJ  50 m  30.34   
30  683  Westerberg Sanna  2004  TRELLEBORG  AF6204  25 m  30.40   
31  518  Bengtsson Nimander Zinna  2005  SK TRITON  AD1405  25 m  30.52   
32  699  D´aubigné Tindra  2004  SK HAJEN  AQ1204  25 m  30.59   
33  244  Husby Hanne  2004  SK LÖDDE  AF5804  25 m  30.77   
34  168  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  25 m  30.78   
35  402  Stenberg Anna  2005  MKK  AA3405  25 m  30.89   
36  131  Vollmer Vega  2005  HS  AO3805  25 m  30.91   
37  333  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  25 m  30.94   
38  617  Martinsson Linn  2004  YSTADS SS  BB8604  25 m  30.94   
39  552  Plantin Lina  2005  SK TRITON  AJ7605  25 m  31.02   
40  819  Roskær Elisabeth  2004  KVIK  0464AC  25 m  31.06   
41  739  Rosa Kragh Ana  2005  HOVEDSTAD  0518AD  25 m  31.07   
42  27  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  25 m  31.08   
43  199  Röiseth Ella  2005  LANDSKRONA  AE0805  25 m  31.21   
44  662  Zander Felicia  2004  ÄNGELHOLM  BK9804  25 m  31.30   
45  454  Ahlström Lina  2005  SKK  AS6805  25 m  31.34   
46  103  Pantev Klara  2005  HS  AO6805  25 m  31.35   
47  94  Nilsson Emma  2004  HS  AO8804  25 m  31.41   
48  569  Devinder Alice  2004  VELLINGE-N  BG8604  25 m  31.44   
49  677  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  31.46   
50  203  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  25 m  31.50   
51  765  Soelberg Malou  2004  HOVEDSTAD  0438AE  25 m  31.58   
52  484  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  31.62   
53  817  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  50 m  31.65   
54  192  Persson-Giribaldi Isabelle  2005  LANDSKRONA  BL1205  25 m  31.70   
55  770  Vangkilde Laura  2004  HOVEDSTAD  0422AC  25 m  31.73   
56  259  Nilsson Julia  2004  SK LÖDDE  AF7804  25 m  31.81   
57  113  Raihle Svea  2004  HS  AP0204  25 m  31.95   
58  281  Ask Beatrice  2005  MKK  AG3405  50 m  31.99   
59  98  Olsson Natasha  2005  HS  AO2805  25 m  32.24   
60  68  Jälminger Amanda  2005  HS  AO9605  25 m  32.36   
61  82  Lindberg Annika  2005  HS  BD5405  50 m  32.62   
62  831  Astrup Taul Signe  2004  KVIK  0402AQ  25 m  32.66   
63  29  Pantzar Olivia  2004  SK HAJEN  AG5404  25 m  32.71   
64  231  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m  32.76   
65  513  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  25 m  32.80   
66  53  Frisk Sofia  2005  HS  BD7205  25 m  32.87   
67  602  Emilsson Nellie  2005  YSTADS SS  AN8205  25 m  32.90   
68  653  Persson Ella  2004  ÄNGELHOLM  AJ2604  25 m  32.91   
69  479  Svenheim Klara  2005  SKK  AT9205  25 m  32.97   
70  60  Hofvendahl Johanna  2004  HS  AO6804  50 m  33.35   
71  121  Strand Agnes  2005  HS  BH7205  25 m  33.48   
72  483  Bodell Ella  2005  SK SYDSIM  AX2605  25 m  33.48   
73  610  Jönsson Johanna  2005  YSTADS SS  AN5205  25 m  33.48   
74  813  Pihl Mathilde  2005  KVIK  0522AK  50 m  33.56   
75  684  Westergren Rebecca  2005  TRELLEBORG  AM3605  25 m  33.58   
76  504  Norlén Jennifer  2005  SK SYDSIM  AX8405  25 m  33.62   
77  478  Sveding Emelie  2005  SKK  AG8605  25 m  33.68   
78  64  Johansson Victoria  2004  HS  BJ2604  25 m  33.91   
79  85  Lindén Patrisia  2005  HS  AO3605  25 m  33.93   
80  731  Høyer Agnete  2005  HOVEDSTAD  0512AH  25 m  34.00   
81  834  Walløe Filippa  2005  KVIK  0502AC  50 m  34.14   
82  80  Larsson Isabella  2005  HS  BD6405  50 m  34.25   
83  654  Renström Caisa  2004  ÄNGELHOLM  AH8404  25 m  34.28   
84  667  Fallesen Olivia  2004  TRELLEBORG  AC3404  25 m  34.43   
85  406  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  25 m  34.83   
86  250  Klehn Tilde  2004  SK LÖDDE  AY8804  25 m  34.84   
87  438  Seitzberg Elena  2005  SK RAN  AX3205  25 m  34.97   
88  208  Thell Elsa  2004  LANDSKRONA  AY5804  25 m  35.00   
89  655  Rosenström Lovisa  2005  ÄNGELHOLM  BA4605  25 m  35.14   
90  535  Mercourios Melina  2005  SK TRITON  AO1405  25 m  35.58   
91  641  Harrysson Klara  2004  ÄNGELHOLM  AM3604  50 m  36.04   
92  257  Martinsson Emma  2004  SK LÖDDE  AZ6204  25 m  36.59   
93  338  Johansson Hanna  2004  MKK  BJ4404  25 m  36.60   
94  449  Olofsson Alva  2005  S 71  AD6605  25 m  37.29   
95  230  Andréasson Hedda  2004  SK LÖDDE  AZ1204  25 m  37.63   
96  511  Sandström Emilia  2004  SK SYDSIM  AY7204  25 m  38.15   
97  345  Kruse Maja  2005  MKK  BL2205  25 m  38.21   
98  494  Johannisson Rakel  2004  SK SYDSIM  AQ2604  25 m  38.74   
99  586  Sjögren Annika  2004  VELLINGE-N  BT1804  25 m  38.85   
100  492  Häll Tora  2005  SK SYDSIM  AX0605  25 m  38.92   
101  229  Andréasson Ella  2005  SK LÖDDE  BG1605  50 m  39.05   
102  275  Ademovska Isra  2005  MKK  BK2205  50 m  39.98   
103  634  Bylund Hedda  2004  ÄNGELHOLM  CA6804  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:57 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner