2019-08-18   04:39:37
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Citadellsim 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

1_S
Gren 1, 800m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
854  Boutrup Anna  1998  BIRKERØD  9856AJ  25 m  8:42.28   
723  Grandt Maria  1998  HOVEDSTAD  9806AF  25 m  8:44.70   
752  Strand Nielsen Josefine  2000  HOVEDSTAD  0048AI  25 m  8:54.07   
827  Sylvest Sara  2000  KVIK  0086AD  25 m  8:58.30   
368  Mikkelsen Josephine  2002  MKK  AI5202  25 m  9:02.86   
774  Wermuth Anna  1996  HOVEDSTAD  9658AM  25 m  9:03.10   
855  Steen Duus Mia  2001  BIRKERØD  0114AE  50 m  9:04.84   
57  Hallbäck Ebba  2000  HS  AL0600  25 m  9:05.75   
216  Alman Sabina  2003  LULEÅ SS  AL0403  25 m  9:09.11   
10  825  Krøyer Svendsen Julie  2002  KVIK  0222AA  50 m  9:16.05   
11  95  Nordén Emilia  2003  HS  AT3803  25 m  9:18.51   
12  851  Stampe Julie  2002  ALLERØD  0276AB  25 m  9:21.27   
13  86  Littorin Tyra  2004  HS  AG8404  25 m  9:26.54   
14  812  Petersen Tine  2003  KVIK  0304AO  50 m  9:33.15   
15  862  Lund Maria  2003  BIRKERØD  0334AH  25 m  9:34.40   
16  35  Agrell Angelina  2003  HS  AR6803  25 m  9:36.53   
17  729  Hingebjerg Johanne  2002  HOVEDSTAD  0298AA  25 m  9:37.51   
18  17  Wilhelmsson Sara  2001  ESLÖVS SS  AO6201  25 m  9:37.58   
19  Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  9:40.37   
20  274  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  25 m  9:46.28   
21  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  9:47.07   
22  383  Orban Kristina  2004  MKK  AS9804  25 m  9:48.90   
23  11  Nilsson Josefin  1999  ESLÖVS SS  AK4899  25 m  9:54.07   
24  786  Giessing Rebekka  2003  KVIK  0364AE  50 m  9:59.82   
25  775  Zebitz Josefine  2004  HOVEDSTAD  0454AI  50 m  9:59.97  RES 
26  508  Ostreus Lina  2002  SK SYDSIM  AV4202  25 m  10:10.83  RES 
27  237  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  10:14.55  RES 
28  793  Fyller Jacobsen Luna  2003  KVIK  0308AO  50 m  10:14.72  RES 
29  543  Nolén Nina  2002  SK TRITON  AY1402  25 m  10:19.85  RES 
30  741  Haunstrup Larsen Kirstine  2005  HOVEDSTAD  0596AD  50 m  10:19.86  RES 
31  802  Melhede Chastine  2002  KVIK  0292AZ  50 m  10:22.06  RES 
32  559  Öhlin Tyra  2004  SK TRITON  AX5204  25 m  10:22.45  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:57 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner