2019-08-21   22:00:16
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Citadellsim 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Heatlista Gren 23
Heatlista 
 
  Tävling  Citadellsim 2018    Utskriftsdatum  08 juni 2018   
  Tävlingsort  Landskrona    Utskriftstid  18:48   
  Arrangör  Landskrona Simsällskap         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  09 juni 2018         
 
 
 
Gren 23, 50m Frisim Damer  Finaler (5) 
Beräknad start 13:01 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
562  Ida Andersson-Wulf  1998  BP9498  VELLINGE-N    25m  39.42 
607  Julia Frederiksen  2001  AD4801  YSTADS SS    25m  30.84 
486  Emilia Eek  2001  AP0401  SK SYDSIM    25m  30.96 
               
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
606  Emilia Frederiksen  2000  AJ8800  YSTADS SS    25m  30.46 
350  Kristina Kulcsar  2001  AY7801  MKK    25m  29.92 
354  Tove Lennartsson  2000  AM1800  MKK    25m  29.30 
498  Isabella Lagnerup  2000  AS7800  SK SYDSIM    25m  28.70 
410  Olivia Torres  1999  BL9299  MKK    25m  28.74 
152  Julia Brinkhagen  1999  AM3299  LANDSKRONA    25m  29.68 
11  Josefin Nilsson  1999  AK4899  ESLÖVS SS    25m  30.11 
               

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
736  Cæcilie Buchholt Johansen  2001  0152AB  HOVEDSTAD    25m  28.55 
185  Isabelle Moreau  2001  AM0201  LANDSKRONA    25m  28.51 
820  Liva Schmid  2000  0012AV  KVIK    25m  28.49 
175  Elin Johannesson  1999  AM4299  LANDSKRONA    25m  28.11 
220  Moa Gustavsson  2001  AS8201  LULEÅ SS    25m  28.46 
124  Clara Thomasson  2001  BD6601  HS    25m  28.49 
262  Emma Persson  1999  AM7299  SK LÖDDE    25m  28.54 
114  Nelly Rasmusson  2001  AO7201  HS    25m  28.57 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
715  Amalie H. Falck-Schmith  1989  8924AD  HOVEDSTAD    25m  27.83 
801  Anne-Sofie Lindblad  1997  9716AF  KVIK    25m  27.71 
437  Isabella Revstedt  2001  AN2801  SK RAN    25m  27.56 
842  Camilla Dufour  1996  9662AN  ALLERØD    25m  27.21 
358  Nicola Lindell  2001  BV2401  MKK    25m  27.51 
221  Sarah Jonsson  2001  AH3801  LULEÅ SS    25m  27.60 
71  Maja Jönsson  2001  BL1201  HS    25m  27.78 
424  Vickie Berg  2000  AS2800  SK RAN    25m  28.10 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Alice Möller  2000  AD9200  SS DELFIN    25m  26.94 
147  Tea Gladher  2000  AB1400  KARLSKRONA    25m  26.52 
857  Caroline Erichsen  1998  9814AC  BIRKERØD    25m  25.70 
533  Magdalena Kuras  1988  AR9288  SK TRITON    25m  24.72 
357  Ida Lindborg  1994  AB0494  MKK    25m  25.18 
433  Stina Lindberg  2000  AC6200  SK RAN    25m  26.39 
839  Lise-Lotte Larsen Bentin  1997  9724AA  ALLERØD    25m  26.87 
55  Kajsa Gustavsson  2001  AW2401  HS    25m  27.19 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  18:48 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner