2020-03-31   13:12:52
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Herning Open 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Indledende Fredag

8_S
Løb 8, 50m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
99  Løhr Magnus  2001  HERLUFSHOL  0173AJ  50 m  27.88   
44  Frølund Oliver  2001  SILKEBORG  0133AL  50 m  28.36   
164  Olsen Patrick Zakaryan  2002  HORSENS  0227AM  50 m  28.39   
60  Kjærgaard Valdemar  2001  AGF  0149AM  50 m  28.81   
58  Hansen Mathias Lund  2002  AGF  0269AD  50 m  28.92   
176  Eskildsen Jonathan  2003  KØGE  0381AA  50 m  28.97   
199  Riis Mikkel  2002  VIBORG  0257AR  50 m  29.15   
59  Jegesi Artúr  2002  AGF  0277AK  50 m  29.17   
200  Rasmussen Chris Lund  2001  VIBORG  0177AO  50 m  29.18   
10  215  Izhar-Larsen Dan  1999  AAS  9985AR  50 m  29.18   
11  82  Broch Martin  2001  DELTA  0125AM  50 m  29.40   
12  144  Kirchhoff Carl  2002  HILLERØD  0257AL  50 m  29.53   
13  139  Clausen Frederik  2001  HILLERØD  0141AN  50 m  30.00   
14  45  Gaardsted Frederik  2001  SILKEBORG  0101AN  50 m  30.37   
15  56  Balladone Sofus Bolwig  2002  AGF  0233AM  50 m  30.46   
16  46  Grann Emil Lykke  2003  SILKEBORG  0391AK  50 m  30.75   
17  189  Schultz Oliver  2004  KØGE  0425AE  50 m  30.89   
18  62  Krohn Casper  2001  AGF  0119AM  50 m  30.94   
19  75  Versteegen Robert  2001  BRÆDSTRUP  0107AS  50 m  31.09   
20  106  Bjerre Victor  2001  HERNING  0123AG  50 m  31.20   
21  72  Hansen Anders Ballisager  1998  BRÆDSTRUP  9863AU  50 m  31.40   
22  213  Elkjær Alexander Korsager  2001  AAS  0113AL  50 m  31.46   
23  193  Jürgense Sebastian Møller  2001  ODDER  0141AB  50 m  31.89   
24  221  Thorsell Vilhelm Damm  2002  AAS  0235AD  50 m  32.01   
25  73  Hansen Andreas  2001  BRÆDSTRUP  0195AF  50 m  32.25   
26  140  Ejdesgaard Sebastian  2001  HILLERØD  0181AO  50 m  32.47   
27  190  Bundgaard Nicholas  2002  ODDER  0249AI  50 m  33.33   
28  179  Gadegaard Oliver  2003  KØGE  0321AR  50 m  33.93   
29  95  Artmann Marcus  2002  HERLUFSHOL  0277AQ  50 m  34.00   
30  70  Gold Anton  2002  BRÆDSTRUP  0235AS  50 m  34.94   
31  225  Mortensen Michael F.  1994  HERNING  9495AP  50 m  36.35   
32  173  Christensen Philip H.  2004  KØGE  0437AN  50 m  36.88   
33  71  Gold Harald  2004  BRÆDSTRUP  0415AR  50 m  43.57   
34  92  Holst Jacob  1991  H2Odense  9197AF  50 m     
35  113  Brøste Oskar Wiwe  2004  HERNING  0459AO  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  13 april 2018 
Licens til Herning Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  15:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark