2020-04-01   04:53:32
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Njurundasim 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

34_S
Gren 34, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
146  Wikström Tove  2001  SUNDSVALL  AC0201  25 m  1:02.01   
138  Sundström Melina  2002  SUNDSVALL  AP8202  25 m  1:03.71   
39  Jonasson Hanna  2004  NJURUNDA  AR0604  25 m  1:05.20   
38  Jakobsson Maja  2000  NJURUNDA  AM7800  25 m  1:05.92   
60  Persson Saga  2003  NJURUNDA  AI1203  25 m  1:05.95   
173  Lindgren Olivia  1999  KOMETERNA  AL1899  25 m  1:06.61   
140  Svedberg Lena  2004  SUNDSVALL  AV6804  25 m  1:06.72   
131  Rautiainen Nadja  2004  SUNDSVALL  AR0204  25 m  1:07.06   
43  Larsson Wermelin Lotta  2002  NJURUNDA  AB4202  25 m  1:08.06   
10  67  Sundholm Ida  2005  NJURUNDA  AG2205  25 m  1:08.10   
11  103  Beijron Leia  2004  SUNDSVALL  BO5402  25 m  1:08.30   
12  148  Öberg Alice  2003  SUNDSVALL  AN2803  25 m  1:09.04   
13  130  Pettersson Agnes  2004  SUNDSVALL  BE0404  25 m  1:09.10   
14  69  Tjernström Lova  2004  NJURUNDA  AC1204  25 m  1:09.14   
15  158  Olavi Tindra  2003  TIMRÅ SK  AH6403  25 m  1:09.45   
16  160  Åström Cornelia  2002  TIMRÅ SK  BE5802  25 m  1:10.06   
17  128  Norlander Nova  2004  SUNDSVALL  AV3804  25 m  1:10.13   
18  168  Andersson Felicia  2001  KOMETERNA  AN9601  25 m  1:11.04   
19  34  Grönlund Isabelle  2004  NJURUNDA  AR7604  25 m  1:11.40   
20  45  Lindblom Ebba  2004  NJURUNDA  AR8404  25 m  1:12.44   
21  132  Renström Halling Clara  2004  SUNDSVALL  AQ8804  25 m  1:12.81   
22  92  Engström Linnea  2004  SOLLEFTEÅ  AM8404  25 m  1:13.00   
23  171  Elfström Levina  2003  KOMETERNA  AN8403  25 m  1:13.38   
24  123  Lind Cecilia  2002  SUNDSVALL  BD8402  25 m  1:14.65   
25  47  Lundblad Lovisa  2003  NJURUNDA  AM1203  25 m  1:16.28   
26  125  Nilsson Alice  2005  SUNDSVALL  AE3405  25 m  1:16.77   
27  23  Clarin Elin  2005  NJURUNDA  AG7205  25 m  1:16.94   
28  95  Lövström Alva  2005  SOLLEFTEÅ  AI4805  25 m  1:17.66   
29  139  Sundström Nora  2004  SUNDSVALL  AQ9804  25 m  1:17.72   
30  61  Persson Tova  2005  NJURUNDA  AR5205  25 m  1:18.00   
31  41  Jönsson Elin  2004  NJURUNDA  AQ4804  25 m  1:18.55   
32  28  Fridlund Alva  2004  NJURUNDA  BE9404  25 m  1:19.09   
33  105  Burman Agnes  2004  SUNDSVALL  BA9804  25 m  1:22.51   
34  87  Andersson Maija  2005  SOLLEFTEÅ  AV1405  25 m  1:23.12   
35  108  Edbom Wounder Nellie  2005  SUNDSVALL  BL3205  25 m  1:24.43   
36  156  Jansson Linnea  2005  TIMRÅ SK  BD0805  25 m  1:27.06   
37  Käller Alva  2005  HUDIKSVALL  AW6605  25 m  1:27.85   
38  22  Byberg Julia  2003  NJURUNDA  AS8803  25 m  1:28.53   
39  30  Frödin Elin  2005  NJURUNDA  BA0405  25 m  1:34.21   
40  90  Domeij Signe  2005  SOLLEFTEÅ  AI5805  25 m  1:34.97   
41  176  Carlsson Maria  1983  NJURUNDA  AF6883  50 m  1:37.31  EFT 
42  159  Stridh Alexandra  2004  TIMRÅ SK  BY9604  25 m  1:46.04   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  23 februari 2018 
Licensierad till: Njurunda Simsällskap  Utskriftstid  22:57 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner