2019-09-18   07:05:06
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Team Race Meet TYR & Sports International

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 3

16_S
Gren 16, 100m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
316  Klint Ipsa Olivia  2005  KSLS  AK0205  25 m  1:11.52   
305  Lantz Thilde  2001  KSLS  AX6201  25 m  1:12.13   
145  Asserståhl Isabelle  2000  MASS  AZ4600  25 m  1:18.21   
262  Skanse Lova  2003  S 02  BS0203  25 m  1:18.82   
314  Jarl Halvarsson Olivia  2003  KSLS  AX2203  25 m  1:18.87   
146  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  25 m  1:19.55   
63  Svensson Izabella  2003  KUNGSBACKA  BJ6403  25 m  1:20.41   
312  Jarl Halvarsson Frida  2003  KSLS  AW9603  25 m  1:20.68   
260  Sillerström Klara  2003  S 02  BR1603  25 m  1:20.88   
10  71  Karlsson Alice  2004  KUNGSBACKA  BJ3204  25 m  1:21.03   
11  264  Beybutov Miray  2005  S 02  AY1405  25 m  1:21.92   
12  55  Andersson Louise  2003  KUNGSBACKA  AY4203  25 m  1:22.02   
13  50  Broner Fredriksson Daniela  2000  KUNGSBACKA  AQ9200  25 m  1:22.90   
14  327  Gulin Alice  2006  KSLS  AT3206  25 m  1:23.43   
15  153  Gustavsson Tuva  2004  MASS  AF5604  25 m  1:23.81   
16  321  Petersson Elly  2005  KSLS  AU5805  25 m  1:24.36   
17  Bergman Wilma  2002  S77  AR0202  25 m  1:25.46   
18  219  Mankinen Amanda  2006  MASS  AZ0606  25 m  1:25.85   
19  223  Christensen Wilma  2003  MASS  CA8203  25 m  1:26.91   
20  57  Franck Ylva  2000  KUNGSBACKA  BP6400  25 m  1:26.98   
21  Back Lina  2005  S77  AJ7805  25 m  1:27.24   
22  Bergman Ellen  2005  S77  AJ6805  25 m  1:27.40   
23  163  Stenfeldt Elsa  2004  MASS  AJ9204  25 m  1:27.97   
24  183  Chen Anya  2004  MASS  BH1604  25 m  1:28.30   
25  152  Gustafsson Agnes  2002  MASS  AT1602  25 m  1:29.00   
26  99  Westerdahl Febe  2006  KUNGSBACKA  BE7406  25 m  1:29.09   
27  332  Luc Vicky  2007  KSLS  AJ6607  25 m  1:30.91   
28  169  Ström Alva  2003  MASS  BG5603  25 m  1:31.47   
29  194  Smith Alicia  2005  MASS  BB5805  25 m  1:31.53   
30  84  Hildebrand Sigrid  2006  KUNGSBACKA  AP3606  25 m  1:32.37   
31  29  Blomberg Elsa  2006  MASS  AS1606  25 m  1:33.51   
32  325  Corluka Ana  2006  KSLS  AS5806  25 m  1:34.79   
33  201  Perisic Laura  2005  MASS  BE1805  25 m  1:34.81   
34  199  Janson Tindra  2005  MASS  BE9605  25 m  1:34.99   
35  14  Anell Alva  2005  S77  BE5405  25 m  1:35.19   
36  72  Billström Elin  2008  KUNGSBACKA  AA6608  25 m  1:35.65   
37  212  Gadolin Alva  2006  MASS  AY3806  25 m  1:35.82   
38  11  Gustafsson Tindra  2004  S77  BJ7204  25 m  1:36.13   
39  181  Sjöström Fanny  2004  MASS  BF5804  25 m  1:36.45   
40  324  Petersson Ellie  2005  KSLS  BF1405  25 m  1:36.76   
41  82  Månendahl Hanna  2003  KUNGSBACKA  BW6403  50 m  1:37.30   
42  172  Ernst Fiona  2004  MASS  AV1204  25 m  1:37.37   
43  111  Ivarsson Ida  2006  KUNGSBACKA  BH8406  25 m  1:38.77   
44  103  Kanen Zoe  2007  KUNGSBACKA  AR2607  25 m  1:39.38   
45  17  Olsson Alice  2006  S77  AX1406  25 m  1:39.57   
46  216  Uddheim Clara  2005  MASS  BJ3805  25 m  1:39.84   
47  18  Larsson Hailey  2007  S77  AK7407  25 m  1:41.47   
48  34  Curlow Emma  2005  FALKENBERG  AZ3205  25 m  1:41.72   
49  27  Röhss Stina  2007  S77  BG7407  25 m  1:42.41   
50  73  Billström Tindra  2006  KUNGSBACKA  AL3606  25 m  1:43.11   
51  227  Janesjö Gilma  2007  MASS  AP5207  25 m  1:43.93   
52  213  Boreström Matilda  2005  MASS  BJ6605  25 m  1:43.94   
53  209  Janson Isa  2006  MASS  AU3206  25 m  1:44.86   
54  98  Hohensee Rebecka  2006  KUNGSBACKA  BE3406  25 m  1:46.12   
55  24  Wallin Saga  2007  S77  AW7207  25 m  1:48.03   
56  25  Lycke Hedvig  2007  S77  AX5207  25 m  1:48.04   
57  335  Adler Elin  2006  KSLS  AY3406  25 m  1:48.08   
58  344  Stefansson Irma  2006  KUNGSBACKA  BA4206  50 m  1:49.76   
59  230  Stefanescu Beatrice  2007  MASS  AP3607  25 m  1:50.26   
60  35  Borgkvist Freja  2006  FALKENBERG  AO9406  25 m  1:50.81   
61  23  Herweijer Leontien  2007  S77  AJ2707  25 m  1:52.04   
62  196  Friman Alice  2005  MASS  BE4605  50 m  1:54.24   
63  110  Linders Elin  2007  KUNGSBACKA  AU0407  25 m  1:55.56   
64  217  Almqvist Clara  2006  MASS  AZ3206  50 m  1:56.06   
65  210  Kinnander Freja  2007  MASS  AI3407  25 m  1:56.11   
66  236  Ringbo Inez  2006  MASS  BN5406  25 m  1:58.77   
67  232  Ljunggren Nina  2007  MASS  AU9207  25 m  2:01.71   
68  229  Ottosson Linnéa  2007  MASS  AP3407  50 m  2:05.74   
69  28  Back Engla  2007  S77  BI1607  25 m     
70  119  Wihlborg Stina  2007  KUNGSBACKA  BH4607  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  03 december 2018 
Licensierad till: Kungsbacka Simsällskap  Utskriftstid  10:43 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner