2019-10-23   14:37:39
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Team Race Meet TYR & Sports International

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1_S
Gren 1, 50m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
280  Hasslin Klara  2001  TROLLHÄTTA  AF3201  25 m  28.50   
162  Gradinarska Boiana  2004  MASS  AJ5204  25 m  29.60   
281  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  25 m  29.95   
310  Nyborg Saga  2003  KSLS  AK9603  25 m  30.11   
48  Andersson Malin  1999  KUNGSBACKA  AL0899  25 m  30.23   
Back Alva  2002  S77  AQ8802  50 m  30.70   
85  Graffner Anna  2002  KUNGSBACKA  BW5202  25 m  31.24   
134  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  25 m  31.72   
252  Theorin Ronja  2005  S 02  AE6605  25 m  32.12   
10  153  Gustavsson Tuva  2004  MASS  AF5604  25 m  32.19   
11  58  Källén Isabella  2001  KUNGSBACKA  BR6401  50 m  32.39   
12  174  Virén Astrid  2004  MASS  AV5204  25 m  32.48   
13  186  Lundberg Matilda  2005  MASS  AY6605  25 m  32.59   
14  54  Hopmark Tina  2002  KUNGSBACKA  BE9602  25 m  32.68   
15  302  Modig Amanda  1999  KSLS  AJ5499  25 m  32.94   
16  305  Lantz Thilde  2001  KSLS  AX6201  25 m  33.05   
17  256  Vråmo Ellen  2004  S 02  BF8604  25 m  33.07   
18  70  Martinez Jonsson Klara  2004  KUNGSBACKA  BI4604  25 m  33.23   
19  55  Andersson Louise  2003  KUNGSBACKA  AY4203  50 m  33.29   
20  50  Broner Fredriksson Daniela  2000  KUNGSBACKA  AQ9200  25 m  33.31   
21  171  Sandberg Olivia  2003  MASS  BH0403  25 m  33.31   
22  282  Thompson Izabella  2003  TROLLHÄTTA  AG0203  25 m  33.35   
23  156  Nyberg Melissa  2003  MASS  AW7403  25 m  33.36   
24  327  Gulin Alice  2006  KSLS  AT3206  25 m  33.42   
25  173  Wang Elina  2004  MASS  AV4204  25 m  33.43   
26  261  Magnusson Elna  2004  S 02  BG1804  25 m  33.49   
27  147  Reuterberg Linnea  2001  MASS  AQ9601  25 m  33.78   
28  319  Axelsson Liv  2005  KSLS  AP9805  50 m  33.89   
29  284  Hellström Tilda  2002  TROLLHÄTTA  AX9402  25 m  33.97   
30  316  Klint Ipsa Olivia  2005  KSLS  AK0205  25 m  34.19   
31  59  Voss Julia  2001  KUNGSBACKA  BR7401  25 m  34.45   
32  264  Beybutov Miray  2005  S 02  AY1405  25 m  34.50   
33  79  Samuelsson Linnéa  2006  KUNGSBACKA  AM6206  25 m  34.60   
34  13  Rångeby Frida  2005  S77  AZ8205  25 m  34.64   
35  67  Broman Ida  2003  KUNGSBACKA  BP5603  25 m  34.93   
36  71  Karlsson Alice  2004  KUNGSBACKA  BJ3204  25 m  34.93   
37  52  Bengtsson Matilda  2002  KUNGSBACKA  AK7802  25 m  34.97   
38  351  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  35.16   
39  16  Edberg Maja  2006  S77  AX7206  25 m  35.22   
40  63  Svensson Izabella  2003  KUNGSBACKA  BJ6403  50 m  35.41   
41  221  Stokke Eriksson Lovisa  2006  MASS  AZ8406  25 m  35.41   
42  157  Ericsson Wilma  2002  MASS  BE8602  25 m  35.43   
43  180  Olofsson Frida  2004  MASS  BF7804  25 m  35.63   
44  21  Knauer Emma  2006  S77  BD8806  25 m  35.77   
45  203  Sonberger Alva  2005  MASS  BE8605  25 m  35.96   
46  170  Höstner Elsa  2003  MASS  BG8403  25 m  36.11   
47  255  Gripfors Nelly  2005  S 02  AL4605  50 m  36.16   
48  Bergman Wilma  2002  S77  AR0202  25 m  36.23   
49  299  Davidsson Ebba  2003  FALKENBERG  AW1603  50 m  36.29   
50  37  McAdam Maja  2006  FALKENBERG  AO0806  50 m  36.60   
51  294  Larsson Moa  2005  TROLLHÄTTA  BF3805  25 m  36.60   
52  332  Luc Vicky  2007  KSLS  AJ6607  25 m  36.61   
53  169  Ström Alva  2003  MASS  BG5603  25 m  36.67   
54  10  Olofsson Linnea  2004  S77  AZ7804  50 m  36.89   
55  195  Suleyman Melis  2005  MASS  BC7405  25 m  36.98   
56  320  Widerfors Emma  2005  KSLS  AQ2205  25 m  36.98   
57  328  Gulin Novalie  2006  KSLS  AS9806  25 m  37.29   
58  56  Dahlgren Lina  2005  KUNGSBACKA  AD8805  50 m  37.37   
59  267  Sillerström Saga  2006  S 02  AO2606  25 m  37.43   
60  40  Dahlberg Elise  2006  FALKENBERG  AY2806  25 m  37.49   
61  64  Simonsson Moa  2003  KUNGSBACKA  BN5603  50 m  37.61   
62  326  Wahlund Isabella  2006  KSLS  AT9406  25 m  37.65   
63  290  Olofsson Elsa  2004  TROLLHÄTTA  AQ9204  25 m  37.67   
64  32  Qvarnström Thea  2005  FALKENBERG  AE1205  25 m  37.81   
65  99  Westerdahl Febe  2006  KUNGSBACKA  BE7406  25 m  37.82   
66  73  Billström Tindra  2006  KUNGSBACKA  AL3606  25 m  37.87   
67  227  Janesjö Gilma  2007  MASS  AP5207  25 m  37.90   
68  117  Staafgård Olivia  2007  KUNGSBACKA  BE3607  25 m  37.99   
69  220  Ryman Elin  2006  MASS  AZ7406  25 m  38.22   
70  36  Havner Bianca  2005  FALKENBERG  BB2205  25 m  38.43   
71  188  Alsterstad Alice  2005  MASS  AY8405  25 m  38.51   
72  30  Andersson Linnea  2004  FALKENBERG  AF7604  25 m  38.56   
73  321  Petersson Elly  2005  KSLS  AU5805  50 m  38.73   
74  34  Curlow Emma  2005  FALKENBERG  AZ3205  25 m  39.07   
75  274  Axelsson Tova  2007  S 02  AY5807  25 m  39.20   
76  Back Lina  2005  S77  AJ7805  25 m  39.47   
77  331  Andersson Hanna  2005  KSLS  BF8805  50 m  39.64   
78  189  Ström Anna  2006  MASS  AM7606  25 m  39.70   
79  84  Hildebrand Sigrid  2006  KUNGSBACKA  AP3606  25 m  39.81   
80  191  Wallström Lia  2004  MASS  BK5804  50 m  39.84   
81  206  Carlsson Sigrid  2006  MASS  AS9406  25 m  39.87   
82  42  Gustafsson Maja  2007  FALKENBERG  AO3407  25 m  40.02   
83  39  Johannesson Kristin  2004  FALKENBERG  BQ9804  25 m  40.04   
84  334  Gustafsson Johanna  2005  KSLS  BI3205  25 m  40.04   
85  95  Ovise Gaëlle  2005  KUNGSBACKA  BK7205  25 m  40.07   
86  289  Särkiniemi Carlsson Emelie  2005  TROLLHÄTTA  AF4205  25 m  40.25   
87  18  Larsson Hailey  2007  S77  AK7407  25 m  40.39   
88  69  Fredriksson Alicia  2005  KUNGSBACKA  AR5805  25 m  41.11   
89  266  Franzén Ida  2006  S 02  AM0606  25 m  41.49   
90  176  Rolf Gabriella  2004  MASS  AW7204  25 m  41.54   
91  295  Nordensson Clara  2005  TROLLHÄTTA  BL7405  25 m  41.60   
92  57  Franck Ylva  2000  KUNGSBACKA  BP6400  25 m  41.96   
93  324  Petersson Ellie  2005  KSLS  BF1405  25 m  42.22   
94  161  Söderberg Tova  2004  MASS  AJ8204  25 m  42.24   
95  325  Corluka Ana  2006  KSLS  AS5806  25 m  42.36   
96  11  Gustafsson Tindra  2004  S77  BJ7204  50 m  42.55   
97  74  Berlin Rebecka  2005  KUNGSBACKA  AX4605  25 m  42.61   
98  293  Andrée Wilma  2004  TROLLHÄTTA  AY2204  25 m  43.04   
99  97  Fabian Linnéa  2005  KUNGSBACKA  BL5405  25 m  43.25   
100  219  Mankinen Amanda  2006  MASS  AZ0606  25 m  43.41   
101  205  Bravert Livia  2006  MASS  AS6406  25 m  43.56   
102  232  Ljunggren Nina  2007  MASS  AU9207  25 m  43.56   
103  211  Burenius Maja  2006  MASS  AV5806  25 m  43.73   
104  78  Norlin Jonna  2006  KUNGSBACKA  AM2206  25 m  44.01   
105  344  Stefansson Irma  2006  KUNGSBACKA  BA4206  25 m  44.05   
106  346  Gustafsson Emilia  2006  KUNGSBACKA  BE6806  25 m  44.34   
107  216  Uddheim Clara  2005  MASS  BJ3805  25 m  44.64   
108  22  Bergman Hanna  2005  S77  BQ9205  25 m  45.34   
109  199  Janson Tindra  2005  MASS  BE9605  25 m  46.02   
110  196  Friman Alice  2005  MASS  BE4605  25 m  46.27   
111  88  Blomberg Klara  2005  KUNGSBACKA  BE9805  25 m  46.52   
112  288  Olsson Julia  2006  TROLLHÄTTA  AB9206  50 m  46.57   
113  41  Carlsson Wilma  2005  FALKENBERG  BL8605  25 m  46.60   
114  111  Ivarsson Ida  2006  KUNGSBACKA  BH8406  25 m  46.60   
115  163  Stenfeldt Elsa  2004  MASS  AJ9204  25 m  46.67   
116  214  Byfeldt Tuva  2005  MASS  BJ4605  25 m  46.80   
117  29  Blomberg Elsa  2006  MASS  AS1606  25 m  46.84   
118  296  Skogh Märta  2006  TROLLHÄTTA  BC1206  25 m  47.08   
119  19  Gustavsson Elsa  2006  S77  AY4806  50 m  47.26   
120  82  Månendahl Hanna  2003  KUNGSBACKA  BW6403  50 m  47.27   
121  103  Kanen Zoe  2007  KUNGSBACKA  AR2607  25 m  47.51   
122  12  Skånberg Hanna  2003  S77  BU5603  25 m  47.83   
123  108  Håkansson Freja  2007  KUNGSBACKA  AU3207  25 m  48.41   
124  208  Sjöström Agnes  2006  MASS  AS3606  25 m  49.89   
125  110  Linders Elin  2007  KUNGSBACKA  AU0407  25 m  50.06   
126  213  Boreström Matilda  2005  MASS  BJ6605  25 m  50.15   
127  235  Annmark Lilith  2006  MASS  BL4606  25 m  50.37   
128  38  Coles Adiyat  2008  FALKENBERG  AB1808  25 m  50.79   
129  335  Adler Elin  2006  KSLS  AY3406  25 m  51.20   
130  72  Billström Elin  2008  KUNGSBACKA  AA6608  25 m  51.21   
131  109  Håkansson Julia  2007  KUNGSBACKA  AU2207  25 m  51.33   
132  201  Perisic Laura  2005  MASS  BE1805  25 m  51.84   
133  209  Janson Isa  2006  MASS  AU3206  25 m  53.22   
134  217  Almqvist Clara  2006  MASS  AZ3206  25 m  54.04   
135  116  Adebahr Kajsa  2006  KUNGSBACKA  BN3806  25 m  54.89   
136  107  Gentzel Elsa  2008  KUNGSBACKA  AI6808  25 m  1:00.43   
137  114  Sundqvist Filippa  2007  KUNGSBACKA  AZ0207  25 m  1:03.60   
138  35  Borgkvist Freja  2006  FALKENBERG  AO9406  25 m     
139  119  Wihlborg Stina  2007  KUNGSBACKA  BH4607  25 m     
140  120  Jauhiainen Jonna  2000  KUNGSBACKA  BS9800  25 m     
141  138  Magnusson Matilda  2005  KUNGÄLV  BN0605  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  03 december 2018 
Licensierad till: Kungsbacka Simsällskap  Utskriftstid  10:43 
 
2_S
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
131  Arvidsson Anton  1994  KUNGÄLV  AF1594  25 m  24.57   
139  Andréasson Robin  1988  MASS  AN7788  25 m  25.30   
46  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  AJ5996  25 m  25.49   
142  Petersson Sebastian  2000  MASS  AB1500  50 m  26.05   
130  Arvidsson Ossian  1992  KUNGÄLV  AK3592  25 m  26.34   
47  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  50 m  26.51   
129  Hildesson Johan  1992  KUNGÄLV  AK2592  25 m  26.87   
158  Jedbratt Felix  2003  MASS  AJ7703  25 m  27.56   
143  Fredholm Alexander  2001  MASS  AE2301  25 m  27.76   
10  133  Isaksson Martin  1998  KUNGÄLV  AW2198  25 m  28.14   
11  68  Ekholm Richard  2002  KUNGSBACKA  AV1702  25 m  28.20   
12  33  Rehn Mats  2002  FALKENBERG  AW8902  25 m  28.33   
13  49  Dahlgren Anton  1999  KUNGSBACKA  AM4999  50 m  28.43   
14  303  El Mokri Jacob  2001  KSLS  AF3301  50 m  28.61   
15  31  McAdam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  50 m  28.70   
16  309  Johnsson Joel  2000  KSLS  AT0500  25 m  28.98   
17  276  Chen Kevin  2004  S 02  AZ2504  25 m  29.28   
18  53  Einarsson Jonathan  2001  KUNGSBACKA  AQ4101  25 m  29.72   
19  61  Zachrisson Jonathan  2002  KUNGSBACKA  AT9502  25 m  29.83   
20  150  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  50 m  30.24   
21  Pettersson Jens  2001  S77  AG9101  25 m  30.26   
22  308  Sadoon Ahmed  2002  KSLS  AH2902  50 m  30.46   
23  283  Heal Leon  2003  TROLLHÄTTA  AG0103  25 m  30.51   
24  306  Corluka Tomislav  2003  KSLS  AC7703  25 m  30.63   
25  177  Evertsson Måns  2003  MASS  AR2103  25 m  30.71   
26  60  Olsson William  2002  KUNGSBACKA  AT7502  25 m  30.78   
27  285  Hägg William  2002  TROLLHÄTTA  AM1502  25 m  31.11   
28  292  Lokrantz Gustav  2004  TROLLHÄTTA  AH6704  25 m  31.37   
29  132  Gabrielsson Benjamin  1999  KUNGÄLV  AN1199  25 m  31.79   
30  51  Dahlgren Hampus  2001  KUNGSBACKA  AG7501  25 m  31.88   
31  311  Petersson Harry  2002  KSLS  AM9302  50 m  31.97   
32  298  Storberg Emil  2004  FALKENBERG  AE8504  25 m  32.33   
33  333  Jönsson Felix  2004  KSLS  AV2304  25 m  32.34   
34  202  Sjögren Felix  2005  MASS  AN0705  25 m  32.64   
35  164  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  25 m  32.75   
36  307  Modig Herman  2003  KSLS  AC3903  25 m  33.12   
37  92  Johansson Alexander  2004  KUNGSBACKA  AV1504  25 m  33.22   
38  185  Höglund Arvid  2005  MASS  AI5505  25 m  33.64   
39  137  Krohn Linus  2005  KUNGÄLV  AS3505  25 m  33.81   
40  66  Ekholm Fredrik  2004  KUNGSBACKA  AN2904  25 m  33.85   
41  291  Kristiansson Rasmus  2004  TROLLHÄTTA  AH1704  25 m  33.93   
42  159  Wretborn Simon  2003  MASS  AJ0903  25 m  33.95   
43  65  Hilmersson Hugo  2002  KUNGSBACKA  AV7102  25 m  34.65   
44  83  Kvarnlöf Hektor  2004  KUNGSBACKA  AT0504  25 m  34.72   
45  182  Nilsson Alexander  2005  MASS  AH6305  25 m  34.98   
46  81  Wänt Gustaf  2004  KUNGSBACKA  AT8304  25 m  35.25   
47  96  Windeman Anton  2006  KUNGSBACKA  AM5906  25 m  35.32   
48  178  Kristensson Rikard  2004  MASS  AL0904  50 m  35.48   
49  222  Bohlin Sixten  2003  MASS  AY2903  50 m  35.57   
50  315  Glans Jacob  2006  KSLS  AA2706  25 m  35.82   
51  179  Andersson Isak  2004  MASS  AP4304  25 m  35.94   
52  190  Olsson Vincent  2004  MASS  AS8304  25 m  36.49   
53  330  Ekelund Gabriel  2006  KSLS  AI7906  25 m  36.78   
54  215  Sandblom Jonathan  2005  MASS  AQ5705  25 m  36.95   
55  45  Bööck Hugo  2004  FALKENBERG  AZ8504  25 m  37.02   
56  165  Anderson Elias  2003  MASS  AO8303  25 m  37.49   
57  287  Hägg Anton  2004  TROLLHÄTTA  AG2904  25 m  37.81   
58  89  Freiholtz Gustav  2006  KUNGSBACKA  AK1906  25 m  37.87   
59  318  Carlsson Melvin  2005  KSLS  AG7505  25 m  37.95   
60  304  Jazavac Haris  2002  KSLS  AF0702  25 m  37.97   
61  77  Nystedt Love  2005  KUNGSBACKA  AK4305  25 m  38.25   
62  200  Larsson Erik  2005  MASS  AN2705  50 m  38.56   
63  105  Henriksson Ludvig  2007  KUNGSBACKA  AI9307  25 m  38.59   
64  207  Sjöstedt Viktor  2006  MASS  AI3706  25 m  38.62   
65  198  Holmberg Max  2005  MASS  AN1705  25 m  38.93   
66  90  Johansson Noah  2005  KUNGSBACKA  AP0705  25 m  39.14   
67  204  Andersson Felix  2006  MASS  AI5706  25 m  39.58   
68  91  Amrén Albin  2006  KUNGSBACKA  AL7106  25 m  40.03   
69  313  Tram Oscar  2004  KSLS  AE4704  25 m  41.27   
70  228  Larsson Tom  2007  MASS  AG9307  25 m  42.17   
71  286  Heal Noel  2005  TROLLHÄTTA  AA5505  25 m  42.30   
72  322  Ljunggren Malte  2006  KSLS  AJ1106  25 m  42.36   
73  100  Poller Alejandro  2007  KUNGSBACKA  AH7307  25 m  42.37   
74  101  Magnusson Emil  2006  KUNGSBACKA  AO3906  25 m  42.37   
75  345  Andersson Max  2007  KUNGSBACKA  AH4307  25 m  42.61   
76  75  Engdar Miles  2007  KUNGSBACKA  AB8307  25 m  44.62   
77  102  Hammar Emrik  2007  KUNGSBACKA  AH8307  25 m  45.76   
78  271  Pettersson Enzo  2006  S 02  AM9106  25 m  46.00   
79  234  Åsén Vinston  2007  MASS  AJ9907  25 m  46.10   
80  87  Törnqvist Max  2006  KUNGSBACKA  AJ9106  25 m  46.14   
81  224  Bailey Erik  2007  MASS  AG2307  25 m  46.21   
82  231  Dyring Gabriel  2006  MASS  AQ4506  25 m  46.22   
83  15  Olofsson Oscar  2006  S77  AJ2106  50 m  46.76   
84  93  Hörgren William  2007  KUNGSBACKA  AE7307  25 m  47.19   
85  94  Sundqvist Carl  2005  KUNGSBACKA  AQ7705  25 m  48.62   
86  218  Hedeback Viktor  2006  MASS  AM3106  25 m  49.95   
87  323  Melin Ozzy  2006  KSLS  AJ3106  25 m  50.27   
88  112  Mumford Liam  2006  KUNGSBACKA  AR8306  25 m  51.45   
89  76  Johnsson Viggo  2006  KUNGSBACKA  AF4506  25 m  54.06   
90  106  Alvstrand Alexander  2007  KUNGSBACKA  AI8707  50 m  56.31   
91  115  Boman Julius  2007  KUNGSBACKA  AM4707  25 m  56.31   
92  104  Blomgren Alvin  2007  KUNGSBACKA  AI5107  25 m  59.67   
93  43  Andersson Vilgot  2007  FALKENBERG  AF7707  25 m     
94  225  Dalqvist Gustaf  2007  MASS  AG1307  25 m     
95  277  Pettersson Mio  2009  S 02  AE6709  25 m     
96  297  Lambertsson Axel  2008  VARBERG  AE3308  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  03 december 2018 
Licensierad till: Kungsbacka Simsällskap  Utskriftstid  10:43 
 
3_S
Gren 3, 50m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
48  Andersson Malin  1999  KUNGSBACKA  AL0899  25 m  30.92   
280  Hasslin Klara  2001  TROLLHÄTTA  AF3201  25 m  31.30   
120  Jauhiainen Jonna  2000  KUNGSBACKA  BS9800  25 m  31.60   
254  Lind Madison  2004  S 02  AZ4804  25 m  32.39   
314  Jarl Halvarsson Olivia  2003  KSLS  AX2203  25 m  32.54   
167  Sjöstedt Clara  2003  MASS  BG6603  25 m  32.68   
282  Thompson Izabella  2003  TROLLHÄTTA  AG0203  25 m  33.04   
223  Christensen Wilma  2003  MASS  CA8203  25 m  33.06   
349  Bromander Lia  2004  S 02  AZ4604  25 m  33.18   
10  168  Nyqvist Sara  2003  MASS  BG4603  25 m  33.27   
11  50  Broner Fredriksson Daniela  2000  KUNGSBACKA  AQ9200  25 m  33.99   
12  153  Gustavsson Tuva  2004  MASS  AF5604  25 m  34.08   
13  260  Sillerström Klara  2003  S 02  BR1603  25 m  34.14   
14  171  Sandberg Olivia  2003  MASS  BH0403  25 m  34.15   
15  145  Asserståhl Isabelle  2000  MASS  AZ4600  25 m  34.18   
16  319  Axelsson Liv  2005  KSLS  AP9805  25 m  34.36   
17  312  Jarl Halvarsson Frida  2003  KSLS  AW9603  25 m  34.40   
18  173  Wang Elina  2004  MASS  AV4204  25 m  34.67   
19  255  Gripfors Nelly  2005  S 02  AL4605  25 m  34.78   
20  55  Andersson Louise  2003  KUNGSBACKA  AY4203  25 m  35.09   
21  30  Andersson Linnea  2004  FALKENBERG  AF7604  25 m  35.29   
22  186  Lundberg Matilda  2005  MASS  AY6605  25 m  35.32   
23  13  Rångeby Frida  2005  S77  AZ8205  25 m  35.72   
24  79  Samuelsson Linnéa  2006  KUNGSBACKA  AM6206  25 m  35.74   
25  64  Simonsson Moa  2003  KUNGSBACKA  BN5603  25 m  35.77   
26  284  Hellström Tilda  2002  TROLLHÄTTA  AX9402  25 m  35.83   
27  147  Reuterberg Linnea  2001  MASS  AQ9601  25 m  35.95   
28  331  Andersson Hanna  2005  KSLS  BF8805  25 m  35.99   
29  Bergman Ellen  2005  S77  AJ6805  25 m  36.09   
30  71  Karlsson Alice  2004  KUNGSBACKA  BJ3204  25 m  36.21   
31  54  Hopmark Tina  2002  KUNGSBACKA  BE9602  25 m  36.45   
32  316  Klint Ipsa Olivia  2005  KSLS  AK0205  25 m  36.68   
33  264  Beybutov Miray  2005  S 02  AY1405  25 m  36.85   
34  187  Toresäter Ingrid  2005  MASS  AY9405  25 m  36.95   
35  320  Widerfors Emma  2005  KSLS  AQ2205  25 m  36.98   
36  299  Davidsson Ebba  2003  FALKENBERG  AW1603  25 m  37.01   
37  58  Källén Isabella  2001  KUNGSBACKA  BR6401  25 m  37.21   
38  183  Chen Anya  2004  MASS  BH1604  25 m  37.25   
39  63  Svensson Izabella  2003  KUNGSBACKA  BJ6403  25 m  37.28   
40  39  Johannesson Kristin  2004  FALKENBERG  BQ9804  25 m  37.36   
41  67  Broman Ida  2003  KUNGSBACKA  BP5603  25 m  37.36   
42  40  Dahlberg Elise  2006  FALKENBERG  AY2806  25 m  37.37   
43  332  Luc Vicky  2007  KSLS  AJ6607  25 m  37.37   
44  59  Voss Julia  2001  KUNGSBACKA  BR7401  25 m  37.49   
45  62  Sahlberg Ida  2004  KUNGSBACKA  AV9204  50 m  37.49   
46  327  Gulin Alice  2006  KSLS  AT3206  25 m  37.50   
47  80  Voss Amanda  2004  KUNGSBACKA  BM6404  25 m  37.53   
48  181  Sjöström Fanny  2004  MASS  BF5804  25 m  37.55   
49  184  Carlström Ebba  2006  MASS  AJ3606  25 m  37.55   
50  21  Knauer Emma  2006  S77  BD8806  25 m  37.58   
51  85  Graffner Anna  2002  KUNGSBACKA  BW5202  25 m  37.58   
52  70  Martinez Jonsson Klara  2004  KUNGSBACKA  BI4604  25 m  37.60   
53  169  Ström Alva  2003  MASS  BG5603  25 m  37.67   
54  170  Höstner Elsa  2003  MASS  BG8403  50 m  37.72   
55  267  Sillerström Saga  2006  S 02  AO2606  25 m  37.72   
56  290  Olofsson Elsa  2004  TROLLHÄTTA  AQ9204  25 m  37.74   
57  351  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  37.90   
58  252  Theorin Ronja  2005  S 02  AE6605  25 m  38.00   
59  220  Ryman Elin  2006  MASS  AZ7406  50 m  38.17   
60  56  Dahlgren Lina  2005  KUNGSBACKA  AD8805  25 m  38.20   
61  151  Flodin Hannah  2003  MASS  AK2403  25 m  38.23   
62  172  Ernst Fiona  2004  MASS  AV1204  25 m  38.24   
63  69  Fredriksson Alicia  2005  KUNGSBACKA  AR5805  25 m  38.40   
64  42  Gustafsson Maja  2007  FALKENBERG  AO3407  25 m  38.44   
65  203  Sonberger Alva  2005  MASS  BE8605  25 m  38.53   
66  52  Bengtsson Matilda  2002  KUNGSBACKA  AK7802  25 m  38.57   
67  10  Olofsson Linnea  2004  S77  AZ7804  25 m  38.63   
68  174  Virén Astrid  2004  MASS  AV5204  25 m  38.75   
69  208  Sjöström Agnes  2006  MASS  AS3606  25 m  38.94   
70  175  Isberg Emilia  2003  MASS  BK9203  25 m  38.95   
71  32  Qvarnström Thea  2005  FALKENBERG  AE1205  25 m  38.97   
72  326  Wahlund Isabella  2006  KSLS  AT9406  25 m  38.99   
73  180  Olofsson Frida  2004  MASS  BF7804  25 m  39.10   
74  194  Smith Alicia  2005  MASS  BB5805  50 m  39.19   
75  86  Johannesson Ella  2006  KUNGSBACKA  AS8806  25 m  39.41   
76  321  Petersson Elly  2005  KSLS  AU5805  25 m  39.41   
77  293  Andrée Wilma  2004  TROLLHÄTTA  AY2204  25 m  39.60   
78  37  McAdam Maja  2006  FALKENBERG  AO0806  25 m  39.74   
79  274  Axelsson Tova  2007  S 02  AY5807  25 m  39.78   
80  266  Franzén Ida  2006  S 02  AM0606  50 m  40.62   
81  205  Bravert Livia  2006  MASS  AS6406  25 m  40.68   
82  57  Franck Ylva  2000  KUNGSBACKA  BP6400  25 m  40.78   
83  17  Olsson Alice  2006  S77  AX1406  50 m  40.80   
84  214  Byfeldt Tuva  2005  MASS  BJ4605  25 m  41.26   
85  29  Blomberg Elsa  2006  MASS  AS1606  25 m  41.33   
86  294  Larsson Moa  2005  TROLLHÄTTA  BF3805  25 m  41.46   
87  19  Gustavsson Elsa  2006  S77  AY4806  25 m  41.62   
88  108  Håkansson Freja  2007  KUNGSBACKA  AU3207  25 m  41.62   
89  99  Westerdahl Febe  2006  KUNGSBACKA  BE7406  25 m  41.97   
90  176  Rolf Gabriella  2004  MASS  AW7204  25 m  42.04   
91  328  Gulin Novalie  2006  KSLS  AS9806  25 m  42.06   
92  88  Blomberg Klara  2005  KUNGSBACKA  BE9805  25 m  42.13   
93  206  Carlsson Sigrid  2006  MASS  AS9406  25 m  42.21   
94  111  Ivarsson Ida  2006  KUNGSBACKA  BH8406  25 m  42.25   
95  12  Skånberg Hanna  2003  S77  BU5603  25 m  42.26   
96  289  Särkiniemi Carlsson Emelie  2005  TROLLHÄTTA  AF4205  50 m  42.72   
97  34  Curlow Emma  2005  FALKENBERG  AZ3205  25 m  42.77   
98  24  Wallin Saga  2007  S77  AW7207  25 m  42.83   
99  295  Nordensson Clara  2005  TROLLHÄTTA  BL7405  25 m  42.90   
100  344  Stefansson Irma  2006  KUNGSBACKA  BA4206  25 m  42.91   
101  25  Lycke Hedvig  2007  S77  AX5207  25 m  43.02   
102  84  Hildebrand Sigrid  2006  KUNGSBACKA  AP3606  25 m  43.31   
103  82  Månendahl Hanna  2003  KUNGSBACKA  BW6403  25 m  43.38   
104  211  Burenius Maja  2006  MASS  AV5806  25 m  43.51   
105  296  Skogh Märta  2006  TROLLHÄTTA  BC1206  25 m  43.72   
106  36  Havner Bianca  2005  FALKENBERG  BB2205  25 m  43.75   
107  117  Staafgård Olivia  2007  KUNGSBACKA  BE3607  25 m  43.75   
108  109  Håkansson Julia  2007  KUNGSBACKA  AU2207  25 m  43.80   
109  14  Anell Alva  2005  S77  BE5405  50 m  44.04   
110  73  Billström Tindra  2006  KUNGSBACKA  AL3606  25 m  44.08   
111  95  Ovise Gaëlle  2005  KUNGSBACKA  BK7205  25 m  44.12   
112  78  Norlin Jonna  2006  KUNGSBACKA  AM2206  25 m  44.27   
113  288  Olsson Julia  2006  TROLLHÄTTA  AB9206  25 m  44.32   
114  97  Fabian Linnéa  2005  KUNGSBACKA  BL5405  25 m  44.50   
115  232  Ljunggren Nina  2007  MASS  AU9207  25 m  44.56   
116  38  Coles Adiyat  2008  FALKENBERG  AB1808  25 m  44.61   
117  74  Berlin Rebecka  2005  KUNGSBACKA  AX4605  25 m  44.66   
118  103  Kanen Zoe  2007  KUNGSBACKA  AR2607  25 m  44.77   
119  213  Boreström Matilda  2005  MASS  BJ6605  25 m  44.84   
120  324  Petersson Ellie  2005  KSLS  BF1405  25 m  45.26   
121  35  Borgkvist Freja  2006  FALKENBERG  AO9406  25 m  45.42   
122  41  Carlsson Wilma  2005  FALKENBERG  BL8605  25 m  45.78   
123  346  Gustafsson Emilia  2006  KUNGSBACKA  BE6806  25 m  46.22   
124  199  Janson Tindra  2005  MASS  BE9605  25 m  46.53   
125  72  Billström Elin  2008  KUNGSBACKA  AA6608  25 m  47.01   
126  210  Kinnander Freja  2007  MASS  AI3407  25 m  47.21   
127  209  Janson Isa  2006  MASS  AU3206  25 m  47.41   
128  230  Stefanescu Beatrice  2007  MASS  AP3607  25 m  47.91   
129  229  Ottosson Linnéa  2007  MASS  AP3407  25 m  48.33   
130  114  Sundqvist Filippa  2007  KUNGSBACKA  AZ0207  25 m  48.63   
131  23  Herweijer Leontien  2007  S77  AJ2707  25 m  49.01   
132  110  Linders Elin  2007  KUNGSBACKA  AU0407  25 m  49.07   
133  337  Hopp Emilia  2005  KSLS  BV2205  25 m  49.11   
134  226  Hillström Elin  2007  MASS  AP6207  25 m  49.23   
135  235  Annmark Lilith  2006  MASS  BL4606  25 m  49.30   
136  107  Gentzel Elsa  2008  KUNGSBACKA  AI6808  25 m  49.62   
137  335  Adler Elin  2006  KSLS  AY3406  25 m  50.89   
138  28  Back Engla  2007  S77  BI1607  25 m  51.10   
139  98  Hohensee Rebecka  2006  KUNGSBACKA  BE3406  25 m  51.30   
140  336  Nameus Wilma  2005  KSLS  BU8605  25 m  51.47   
141  300  Gustafsson Alva  2009  FALKENBERG  AA5809  50 m  52.02   
142  27  Röhss Stina  2007  S77  BG7407  25 m  52.63   
143  26  Witthof Kajsa  2007  S77  AX2407  25 m  53.01   
144  116  Adebahr Kajsa  2006  KUNGSBACKA  BN3806  25 m  53.62   
145  119  Wihlborg Stina  2007  KUNGSBACKA  BH4607  25 m  1:11.02   
146  138  Magnusson Matilda  2005  KUNGÄLV  BN0605  25 m     
147  236  Ringbo Inez  2006  MASS  BN5406  25 m     
148  237  Mulder Pettersson Meja  2005  MASS  BT0405  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  03 december 2018 
Licensierad till: Kungsbacka Simsällskap  Utskriftstid  10:43 
 
4_S
Gren 4, 50m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
47  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  25 m  26.39   
130  Arvidsson Ossian  1992  KUNGÄLV  AK3592  25 m  28.13   
160  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  25 m  28.98   
Pettersson Jens  2001  S77  AG9101  25 m  29.18   
249  Zasowski Philip  2002  S 02  AM5302  25 m  29.86   
46  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  AJ5996  25 m  29.99   
83  Kvarnlöf Hektor  2004  KUNGSBACKA  AT0504  25 m  30.06   
31  McAdam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  25 m  30.46   
306  Corluka Tomislav  2003  KSLS  AC7703  25 m  30.52   
10  193  Bohlin Torsten  1999  MASS  AX5999  25 m  30.55   
11  49  Dahlgren Anton  1999  KUNGSBACKA  AM4999  25 m  30.74   
12  245  Sjöström Oscar  2003  S 02  AA2103  25 m  30.76   
13  33  Rehn Mats  2002  FALKENBERG  AW8902  25 m  31.57   
14  179  Andersson Isak  2004  MASS  AP4304  25 m  32.53   
15  Meurling William  2004  S77  AG9704  25 m  32.92   
16  132  Gabrielsson Benjamin  1999  KUNGÄLV  AN1199  25 m  33.07   
17  292  Lokrantz Gustav  2004  TROLLHÄTTA  AH6704  25 m  33.10   
18  311  Petersson Harry  2002  KSLS  AM9302  25 m  33.27   
19  143  Fredholm Alexander  2001  MASS  AE2301  25 m  33.32   
20  307  Modig Herman  2003  KSLS  AC3903  25 m  33.37   
21  247  Murray Maximus  2003  S 02  AB0903  25 m  33.38   
22  343  Santos Cristiano Almeida  1990  A4 IF  11233  50 m  33.70   
23  61  Zachrisson Jonathan  2002  KUNGSBACKA  AT9502  25 m  33.73   
24  253  Bohlin Noel  2003  S 02  AM4903  25 m  33.80   
25  60  Olsson William  2002  KUNGSBACKA  AT7502  25 m  33.81   
26  81  Wänt Gustaf  2004  KUNGSBACKA  AT8304  25 m  34.34   
27  96  Windeman Anton  2006  KUNGSBACKA  AM5906  25 m  34.50   
28  164  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  25 m  34.64   
29  246  Löfdahl Oscar  2004  S 02  AA0504  25 m  35.21   
30  53  Einarsson Jonathan  2001  KUNGSBACKA  AQ4101  25 m  35.39   
31  178  Kristensson Rikard  2004  MASS  AL0904  25 m  35.40   
32  51  Dahlgren Hampus  2001  KUNGSBACKA  AG7501  25 m  35.55   
33  92  Johansson Alexander  2004  KUNGSBACKA  AV1504  25 m  35.60   
34  315  Glans Jacob  2006  KSLS  AA2706  25 m  35.62   
35  259  Rilby Albin  2004  S 02  AP7104  25 m  35.73   
36  283  Heal Leon  2003  TROLLHÄTTA  AG0103  25 m  35.83   
37  182  Nilsson Alexander  2005  MASS  AH6305  25 m  35.87   
38  285  Hägg William  2002  TROLLHÄTTA  AM1502  25 m  36.06   
39  190  Olsson Vincent  2004  MASS  AS8304  25 m  36.22   
40  159  Wretborn Simon  2003  MASS  AJ0903  25 m  36.26   
41  318  Carlsson Melvin  2005  KSLS  AG7505  25 m  36.39   
42  136  Tjernström Svante  2007  KUNGÄLV  AA4907  25 m  36.57   
43  304  Jazavac Haris  2002  KSLS  AF0702  25 m  36.91   
44  Kjellgren David  2004  S77  AI4504  25 m  37.51   
45  291  Kristiansson Rasmus  2004  TROLLHÄTTA  AH1704  50 m  37.64   
46  298  Storberg Emil  2004  FALKENBERG  AE8504  25 m  37.70   
47  65  Hilmersson Hugo  2002  KUNGSBACKA  AV7102  25 m  38.09   
48  45  Bööck Hugo  2004  FALKENBERG  AZ8504  25 m  38.45   
49  222  Bohlin Sixten  2003  MASS  AY2903  25 m  39.09   
50  15  Olofsson Oscar  2006  S77  AJ2106  25 m  39.40   
51  77  Nystedt Love  2005  KUNGSBACKA  AK4305  25 m  39.73   
52  207  Sjöstedt Viktor  2006  MASS  AI3706  25 m  39.80   
53  66  Ekholm Fredrik  2004  KUNGSBACKA  AN2904  25 m  40.05   
54  197  Hellqvist Alexander  2005  MASS  AN8505  25 m  40.14   
55  313  Tram Oscar  2004  KSLS  AE4704  25 m  40.48   
56  100  Poller Alejandro  2007  KUNGSBACKA  AH7307  25 m  40.50   
57  271  Pettersson Enzo  2006  S 02  AM9106  25 m  40.53   
58  287  Hägg Anton  2004  TROLLHÄTTA  AG2904  25 m  40.66   
59  90  Johansson Noah  2005  KUNGSBACKA  AP0705  25 m  40.67   
60  330  Ekelund Gabriel  2006  KSLS  AI7906  25 m  40.75   
61  91  Amrén Albin  2006  KUNGSBACKA  AL7106  25 m  41.06   
62  333  Jönsson Felix  2004  KSLS  AV2304  25 m  41.59   
63  93  Hörgren William  2007  KUNGSBACKA  AE7307  25 m  41.62   
64  329  Svensson Linus  2005  KSLS  AN8905  25 m  41.73   
65  228  Larsson Tom  2007  MASS  AG9307  25 m  41.93   
66  322  Ljunggren Malte  2006  KSLS  AJ1106  25 m  42.24   
67  87  Törnqvist Max  2006  KUNGSBACKA  AJ9106  25 m  42.45   
68  105  Henriksson Ludvig  2007  KUNGSBACKA  AI9307  25 m  42.52   
69  198  Holmberg Max  2005  MASS  AN1705  25 m  42.77   
70  200  Larsson Erik  2005  MASS  AN2705  25 m  42.89   
71  89  Freiholtz Gustav  2006  KUNGSBACKA  AK1906  25 m  42.91   
72  323  Melin Ozzy  2006  KSLS  AJ3106  25 m  42.91   
73  297  Lambertsson Axel  2008  VARBERG  AE3308  25 m  43.22   
74  75  Engdar Miles  2007  KUNGSBACKA  AB8307  25 m  43.27   
75  224  Bailey Erik  2007  MASS  AG2307  25 m  43.37   
76  204  Andersson Felix  2006  MASS  AI5706  50 m  43.53   
77  286  Heal Noel  2005  TROLLHÄTTA  AA5505  25 m  44.47   
78  20  Hallsback Gustav  2006  S77  AO9106  25 m  44.75   
79  94  Sundqvist Carl  2005  KUNGSBACKA  AQ7705  25 m  45.35   
80  102  Hammar Emrik  2007  KUNGSBACKA  AH8307  25 m  45.68   
81  345  Andersson Max  2007  KUNGSBACKA  AH4307  25 m  46.50   
82  76  Johnsson Viggo  2006  KUNGSBACKA  AF4506  25 m  47.07   
83  277  Pettersson Mio  2009  S 02  AE6709  25 m  47.44   
84  101  Magnusson Emil  2006  KUNGSBACKA  AO3906  25 m  47.92   
85  115  Boman Julius  2007  KUNGSBACKA  AM4707  25 m  47.94   
86  218  Hedeback Viktor  2006  MASS  AM3106  25 m  48.11   
87  106  Alvstrand Alexander  2007  KUNGSBACKA  AI8707  25 m  49.66   
88  43  Andersson Vilgot  2007  FALKENBERG  AF7707  25 m  49.74   
89  118  Johnsson Hannes  2008  KUNGSBACKA  AJ4308  25 m  53.45   
90  347  Plan Malte  2007  KUNGSBACKA  AP7907  25 m  54.19   
91  112  Mumford Liam  2006  KUNGSBACKA  AR8306  25 m  54.97   
92  44  Åhlund John  2005  FALKENBERG  AW8705  25 m  57.07   
93  113  Andersson Leo  2006  KUNGSBACKA  AS6106  25 m  59.07   
94  104  Blomgren Alvin  2007  KUNGSBACKA  AI5107  25 m  1:05.32   
95  121  Lesnukhin Max  2008  KUNGSBACKA  AM3708  25 m  1:11.47   
96  122  Samuelsson Hugo  2009  KUNGSBACKA  AH3509  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  03 december 2018 
Licensierad till: Kungsbacka Simsällskap  Utskriftstid  10:43 
 
5_S
Gren 5, 50m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
305  Lantz Thilde  2001  KSLS  AX6201  25 m  33.05   
316  Klint Ipsa Olivia  2005  KSLS  AK0205  25 m  34.10   
145  Asserståhl Isabelle  2000  MASS  AZ4600  25 m  34.77   
166  Hackwitz Thindra  2003  MASS  BG9403  25 m  34.78   
56  Dahlgren Lina  2005  KUNGSBACKA  AD8805  50 m  34.96   
Back Alva  2002  S77  AQ8802  25 m  35.50   
260  Sillerström Klara  2003  S 02  BR1603  25 m  36.01   
71  Karlsson Alice  2004  KUNGSBACKA  BJ3204  25 m  36.04   
55  Andersson Louise  2003  KUNGSBACKA  AY4203  25 m  36.34   
10  262  Skanse Lova  2003  S 02  BS0203  25 m  36.53   
11  280  Hasslin Klara  2001  TROLLHÄTTA  AF3201  50 m  36.93   
12  52  Bengtsson Matilda  2002  KUNGSBACKA  AK7802  25 m  37.35   
13  63  Svensson Izabella  2003  KUNGSBACKA  BJ6403  25 m  37.77   
14  312  Jarl Halvarsson Frida  2003  KSLS  AW9603  25 m  37.94   
15  314  Jarl Halvarsson Olivia  2003  KSLS  AX2203  50 m  37.99   
16  48  Andersson Malin  1999  KUNGSBACKA  AL0899  25 m  38.01   
17  50  Broner Fredriksson Daniela  2000  KUNGSBACKA  AQ9200  25 m  38.36   
18  163  Stenfeldt Elsa  2004  MASS  AJ9204  25 m  38.73   
19  264  Beybutov Miray  2005  S 02  AY1405  25 m  38.81   
20  157  Ericsson Wilma  2002  MASS  BE8602  25 m  39.17   
21  219  Mankinen Amanda  2006  MASS  AZ0606  25 m  39.37   
22  Bergman Ellen  2005  S77  AJ6805  25 m  39.41   
23  223  Christensen Wilma  2003  MASS  CA8203  25 m  39.55   
24  54  Hopmark Tina  2002  KUNGSBACKA  BE9602  25 m  39.80   
25  252  Theorin Ronja  2005  S 02  AE6605  25 m  39.84   
26  Bergman Wilma  2002  S77  AR0202  25 m  39.90   
27  351  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  39.99   
28  156  Nyberg Melissa  2003  MASS  AW7403  25 m  40.03   
29  302  Modig Amanda  1999  KSLS  AJ5499  25 m  40.03   
30  327  Gulin Alice  2006  KSLS  AT3206  25 m  40.24   
31  152  Gustafsson Agnes  2002  MASS  AT1602  25 m  40.35   
32  282  Thompson Izabella  2003  TROLLHÄTTA  AG0203  25 m  40.54   
33  321  Petersson Elly  2005  KSLS  AU5805  50 m  40.57   
34  310  Nyborg Saga  2003  KSLS  AK9603  25 m  40.66   
35  80  Voss Amanda  2004  KUNGSBACKA  BM6404  25 m  40.97   
36  290  Olofsson Elsa  2004  TROLLHÄTTA  AQ9204  25 m  40.97   
37  59  Voss Julia  2001  KUNGSBACKA  BR7401  25 m  41.25   
38  99  Westerdahl Febe  2006  KUNGSBACKA  BE7406  25 m  41.38   
39  57  Franck Ylva  2000  KUNGSBACKA  BP6400  25 m  41.44   
40  84  Hildebrand Sigrid  2006  KUNGSBACKA  AP3606  25 m  41.70   
41  332  Luc Vicky  2007  KSLS  AJ6607  25 m  41.95   
42  62  Sahlberg Ida  2004  KUNGSBACKA  AV9204  50 m  41.99   
43  161  Söderberg Tova  2004  MASS  AJ8204  25 m  42.14   
44  183  Chen Anya  2004  MASS  BH1604  25 m  42.29   
45  274  Axelsson Tova  2007  S 02  AY5807  25 m  42.39   
46  58  Källén Isabella  2001  KUNGSBACKA  BR6401  25 m  42.46   
47  70  Martinez Jonsson Klara  2004  KUNGSBACKA  BI4604  25 m  42.59   
48  255  Gripfors Nelly  2005  S 02  AL4605  50 m  42.69   
49  29  Blomberg Elsa  2006  MASS  AS1606  25 m  42.74   
50  30  Andersson Linnea  2004  FALKENBERG  AF7604  25 m  42.84   
51  194  Smith Alicia  2005  MASS  BB5805  50 m  42.94   
52  191  Wallström Lia  2004  MASS  BK5804  25 m  43.14   
53  85  Graffner Anna  2002  KUNGSBACKA  BW5202  25 m  43.30   
54  14  Anell Alva  2005  S77  BE5405  25 m  43.51   
55  195  Suleyman Melis  2005  MASS  BC7405  25 m  43.63   
56  Back Lina  2005  S77  AJ7805  25 m  43.79   
57  294  Larsson Moa  2005  TROLLHÄTTA  BF3805  25 m  43.85   
58  82  Månendahl Hanna  2003  KUNGSBACKA  BW6403  25 m  43.89   
59  267  Sillerström Saga  2006  S 02  AO2606  25 m  43.92   
60  72  Billström Elin  2008  KUNGSBACKA  AA6608  25 m  43.94   
61  40  Dahlberg Elise  2006  FALKENBERG  AY2806  25 m  44.02   
62  266  Franzén Ida  2006  S 02  AM0606  25 m  44.03   
63  201  Perisic Laura  2005  MASS  BE1805  25 m  44.06   
64  103  Kanen Zoe  2007  KUNGSBACKA  AR2607  25 m  44.19   
65  11  Gustafsson Tindra  2004  S77  BJ7204  25 m  44.22   
66  16  Edberg Maja  2006  S77  AX7206  25 m  44.23   
67  88  Blomberg Klara  2005  KUNGSBACKA  BE9805  25 m  44.40   
68  67  Broman Ida  2003  KUNGSBACKA  BP5603  25 m  44.45   
69  299  Davidsson Ebba  2003  FALKENBERG  AW1603  50 m  44.51   
70  199  Janson Tindra  2005  MASS  BE9605  25 m  44.67   
71  227  Janesjö Gilma  2007  MASS  AP5207  25 m  44.70   
72  317  Björkholm Matilda  2005  KSLS  AK5805  25 m  44.70   
73  181  Sjöström Fanny  2004  MASS  BF5804  25 m  44.75   
74  221  Stokke Eriksson Lovisa  2006  MASS  AZ8406  50 m  44.93   
75  18  Larsson Hailey  2007  S77  AK7407  25 m  44.95   
76  189  Ström Anna  2006  MASS  AM7606  25 m  45.01   
77  325  Corluka Ana  2006  KSLS  AS5806  25 m  45.04   
78  172  Ernst Fiona  2004  MASS  AV1204  25 m  45.09   
79  175  Isberg Emilia  2003  MASS  BK9203  25 m  45.16   
80  326  Wahlund Isabella  2006  KSLS  AT9406  25 m  45.22   
81  216  Uddheim Clara  2005  MASS  BJ3805  25 m  45.55   
82  73  Billström Tindra  2006  KUNGSBACKA  AL3606  25 m  45.63   
83  289  Särkiniemi Carlsson Emelie  2005  TROLLHÄTTA  AF4205  25 m  45.64   
84  34  Curlow Emma  2005  FALKENBERG  AZ3205  25 m  45.73   
85  27  Röhss Stina  2007  S77  BG7407  25 m  45.77   
86  42  Gustafsson Maja  2007  FALKENBERG  AO3407  25 m  45.82   
87  288  Olsson Julia  2006  TROLLHÄTTA  AB9206  25 m  45.82   
88  295  Nordensson Clara  2005  TROLLHÄTTA  BL7405  25 m  46.04   
89  324  Petersson Ellie  2005  KSLS  BF1405  25 m  46.05   
90  39  Johannesson Kristin  2004  FALKENBERG  BQ9804  25 m  46.06   
91  187  Toresäter Ingrid  2005  MASS  AY9405  25 m  46.33   
92  320  Widerfors Emma  2005  KSLS  AQ2205  25 m  46.34   
93  111  Ivarsson Ida  2006  KUNGSBACKA  BH8406  25 m  46.37   
94  151  Flodin Hannah  2003  MASS  AK2403  25 m  46.52   
95  331  Andersson Hanna  2005  KSLS  BF8805  25 m  46.52   
96  74  Berlin Rebecka  2005  KUNGSBACKA  AX4605  25 m  46.57   
97  344  Stefansson Irma  2006  KUNGSBACKA  BA4206  25 m  46.70   
98  188  Alsterstad Alice  2005  MASS  AY8405  25 m  46.88   
99  328  Gulin Novalie  2006  KSLS  AS9806  25 m  47.11   
100  35  Borgkvist Freja  2006  FALKENBERG  AO9406  25 m  47.34   
101  32  Qvarnström Thea  2005  FALKENBERG  AE1205  25 m  47.40   
102  209  Janson Isa  2006  MASS  AU3206  25 m  47.44   
103  346  Gustafsson Emilia  2006  KUNGSBACKA  BE6806  25 m  47.51   
104  64  Simonsson Moa  2003  KUNGSBACKA  BN5603  25 m  47.53   
105  79  Samuelsson Linnéa  2006  KUNGSBACKA  AM6206  25 m  47.58   
106  86  Johannesson Ella  2006  KUNGSBACKA  AS8806  25 m  47.70   
107  98  Hohensee Rebecka  2006  KUNGSBACKA  BE3406  25 m  47.85   
108  22  Bergman Hanna  2005  S77  BQ9205  25 m  47.93   
109  38  Coles Adiyat  2008  FALKENBERG  AB1808  25 m  47.95   
110  117  Staafgård Olivia  2007  KUNGSBACKA  BE3607  25 m  48.15   
111  17  Olsson Alice  2006  S77  AX1406  25 m  48.33   
112  108  Håkansson Freja  2007  KUNGSBACKA  AU3207  25 m  48.43   
113  296  Skogh Märta  2006  TROLLHÄTTA  BC1206  25 m  49.02   
114  37  McAdam Maja  2006  FALKENBERG  AO0806  25 m  49.44   
115  24  Wallin Saga  2007  S77  AW7207  25 m  49.54   
116  23  Herweijer Leontien  2007  S77  AJ2707  25 m  49.64   
117  109  Håkansson Julia  2007  KUNGSBACKA  AU2207  25 m  49.65   
118  236  Ringbo Inez  2006  MASS  BN5406  25 m  50.07   
119  36  Havner Bianca  2005  FALKENBERG  BB2205  25 m  50.16   
120  78  Norlin Jonna  2006  KUNGSBACKA  AM2206  25 m  50.26   
121  95  Ovise Gaëlle  2005  KUNGSBACKA  BK7205  25 m  50.65   
122  230  Stefanescu Beatrice  2007  MASS  AP3607  25 m  51.05   
123  300  Gustafsson Alva  2009  FALKENBERG  AA5809  25 m  51.07   
124  196  Friman Alice  2005  MASS  BE4605  25 m  51.44   
125  217  Almqvist Clara  2006  MASS  AZ3206  25 m  51.57   
126  114  Sundqvist Filippa  2007  KUNGSBACKA  AZ0207  25 m  51.60   
127  41  Carlsson Wilma  2005  FALKENBERG  BL8605  25 m  51.66   
128  25  Lycke Hedvig  2007  S77  AX5207  25 m  51.78   
129  293  Andrée Wilma  2004  TROLLHÄTTA  AY2204  50 m  52.04   
130  335  Adler Elin  2006  KSLS  AY3406  25 m  52.18   
131  336  Nameus Wilma  2005  KSLS  BU8605  25 m  53.30   
132  110  Linders Elin  2007  KUNGSBACKA  AU0407  25 m  53.87   
133  229  Ottosson Linnéa  2007  MASS  AP3407  25 m  53.96   
134  210  Kinnander Freja  2007  MASS  AI3407  25 m  54.11   
135  107  Gentzel Elsa  2008  KUNGSBACKA  AI6808  25 m  54.22   
136  237  Mulder Pettersson Meja  2005  MASS  BT0405  25 m  54.31   
137  28  Back Engla  2007  S77  BI1607  25 m  55.52   
138  116  Adebahr Kajsa  2006  KUNGSBACKA  BN3806  25 m  56.65   
139  337  Hopp Emilia  2005  KSLS  BV2205  25 m  56.68   
140  232  Ljunggren Nina  2007  MASS  AU9207  25 m  56.71   
141  119  Wihlborg Stina  2007  KUNGSBACKA  BH4607  25 m  57.79   
142  226  Hillström Elin  2007  MASS  AP6207  25 m  1:00.15   
143  26  Witthof Kajsa  2007  S77  AX2407  25 m  1:00.47   
144  120  Jauhiainen Jonna  2000  KUNGSBACKA  BS9800  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  03 december 2018 
Licensierad till: Kungsbacka Simsällskap  Utskriftstid  10:43 
 
6_S
Gren 6, 50m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
131  Arvidsson Anton  1994  KUNGÄLV  AF1594  25 m  28.10   
341  Andersson Daniel  1997  KUNGÄLV  AQ7197  25 m  29.01   
139  Andréasson Robin  1988  MASS  AN7788  25 m  29.08   
47  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  50 m  30.50   
49  Dahlgren Anton  1999  KUNGSBACKA  AM4999  25 m  30.70   
68  Ekholm Richard  2002  KUNGSBACKA  AV1702  25 m  30.87   
130  Arvidsson Ossian  1992  KUNGÄLV  AK3592  25 m  30.89   
51  Dahlgren Hampus  2001  KUNGSBACKA  AG7501  50 m  31.14   
142  Petersson Sebastian  2000  MASS  AB1500  25 m  31.81   
10  248  Wrakén Felix  2003  S 02  AB8903  25 m  31.90   
11  Bergman Martin  1972  S77  AB0372  25 m  32.80   
12  155  Castillo Karlsson Filiph  2002  MASS  AO4902  25 m  33.02   
13  133  Isaksson Martin  1998  KUNGÄLV  AW2198  25 m  33.60   
14  150  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  25 m  33.80   
15  308  Sadoon Ahmed  2002  KSLS  AH2902  25 m  34.03   
16  46  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  AJ5996  25 m  34.29   
17  33  Rehn Mats  2002  FALKENBERG  AW8902  25 m  34.59   
18  283  Heal Leon  2003  TROLLHÄTTA  AG0103  25 m  34.68   
19  247  Murray Maximus  2003  S 02  AB0903  25 m  34.87   
20  135  Håll Filip  2002  KUNGÄLV  AT5702  25 m  35.12   
21  61  Zachrisson Jonathan  2002  KUNGSBACKA  AT9502  25 m  35.15   
22  177  Evertsson Måns  2003  MASS  AR2103  25 m  35.33   
23  65  Hilmersson Hugo  2002  KUNGSBACKA  AV7102  50 m  35.42   
24  92  Johansson Alexander  2004  KUNGSBACKA  AV1504  25 m  35.71   
25  298  Storberg Emil  2004  FALKENBERG  AE8504  25 m  35.87   
26  Kjellgren David  2004  S77  AI4504  25 m  35.96   
27  165  Anderson Elias  2003  MASS  AO8303  25 m  36.06   
28  202  Sjögren Felix  2005  MASS  AN0705  25 m  36.97   
29  348  Klebom Hampus  2004  S 02  AC4504  25 m  37.17   
30  257  Andersson Benedet Roque  2004  S 02  AP3104  25 m  37.24   
31  31  McAdam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  25 m  37.27   
32  53  Einarsson Jonathan  2001  KUNGSBACKA  AQ4101  25 m  37.51   
33  286  Heal Noel  2005  TROLLHÄTTA  AA5505  25 m  37.74   
34  66  Ekholm Fredrik  2004  KUNGSBACKA  AN2904  25 m  38.06   
35  83  Kvarnlöf Hektor  2004  KUNGSBACKA  AT0504  25 m  38.25   
36  132  Gabrielsson Benjamin  1999  KUNGÄLV  AN1199  25 m  38.45   
37  292  Lokrantz Gustav  2004  TROLLHÄTTA  AH6704  25 m  38.73   
38  304  Jazavac Haris  2002  KSLS  AF0702  50 m  38.87   
39  137  Krohn Linus  2005  KUNGÄLV  AS3505  25 m  39.03   
40  263  Sköld Olle  2004  S 02  AR6904  50 m  39.16   
41  285  Hägg William  2002  TROLLHÄTTA  AM1502  25 m  39.34   
42  291  Kristiansson Rasmus  2004  TROLLHÄTTA  AH1704  25 m  39.76   
43  96  Windeman Anton  2006  KUNGSBACKA  AM5906  25 m  40.14   
44  215  Sandblom Jonathan  2005  MASS  AQ5705  25 m  41.03   
45  90  Johansson Noah  2005  KUNGSBACKA  AP0705  25 m  41.38   
46  Meurling William  2004  S77  AG9704  25 m  41.89   
47  190  Olsson Vincent  2004  MASS  AS8304  25 m  41.89   
48  60  Olsson William  2002  KUNGSBACKA  AT7502  25 m  41.97   
49  313  Tram Oscar  2004  KSLS  AE4704  25 m  42.14   
50  81  Wänt Gustaf  2004  KUNGSBACKA  AT8304  25 m  42.45   
51  87  Törnqvist Max  2006  KUNGSBACKA  AJ9106  25 m  42.46   
52  185  Höglund Arvid  2005  MASS  AI5505  50 m  42.60   
53  318  Carlsson Melvin  2005  KSLS  AG7505  25 m  43.18   
54  76  Johnsson Viggo  2006  KUNGSBACKA  AF4506  25 m  44.26   
55  315  Glans Jacob  2006  KSLS  AA2706  25 m  45.15   
56  322  Ljunggren Malte  2006  KSLS  AJ1106  50 m  45.45   
57  45  Bööck Hugo  2004  FALKENBERG  AZ8504  25 m  45.93   
58  77  Nystedt Love  2005  KUNGSBACKA  AK4305  25 m  46.10   
59  75  Engdar Miles  2007  KUNGSBACKA  AB8307  25 m  46.43   
60  100  Poller Alejandro  2007  KUNGSBACKA  AH7307  25 m  46.51   
61  93  Hörgren William  2007  KUNGSBACKA  AE7307  25 m  46.94   
62  89  Freiholtz Gustav  2006  KUNGSBACKA  AK1906  25 m  47.12   
63  94  Sundqvist Carl  2005  KUNGSBACKA  AQ7705  25 m  47.32   
64  197  Hellqvist Alexander  2005  MASS  AN8505  50 m  47.34   
65  271  Pettersson Enzo  2006  S 02  AM9106  25 m  47.50   
66  231  Dyring Gabriel  2006  MASS  AQ4506  25 m  47.59   
67  15  Olofsson Oscar  2006  S77  AJ2106  25 m  47.71   
68  287  Hägg Anton  2004  TROLLHÄTTA  AG2904  25 m  48.81   
69  345  Andersson Max  2007  KUNGSBACKA  AH4307  25 m  49.01   
70  101  Magnusson Emil  2006  KUNGSBACKA  AO3906  25 m  49.48   
71  330  Ekelund Gabriel  2006  KSLS  AI7906  25 m  49.87   
72  91  Amrén Albin  2006  KUNGSBACKA  AL7106  25 m  50.34   
73  234  Åsén Vinston  2007  MASS  AJ9907  25 m  50.69   
74  102  Hammar Emrik  2007  KUNGSBACKA  AH8307  25 m  50.77   
75  297  Lambertsson Axel  2008  VARBERG  AE3308  25 m  51.16   
76  105  Henriksson Ludvig  2007  KUNGSBACKA  AI9307  25 m  51.32   
77  225  Dalqvist Gustaf  2007  MASS  AG1307  25 m  51.43   
78  277  Pettersson Mio  2009  S 02  AE6709  25 m  53.29   
79  113  Andersson Leo  2006  KUNGSBACKA  AS6106  25 m  55.03   
80  323  Melin Ozzy  2006  KSLS  AJ3106  25 m  55.17   
81  44  Åhlund John  2005  FALKENBERG  AW8705  25 m  55.26   
82  112  Mumford Liam  2006  KUNGSBACKA  AR8306  25 m  55.70   
83  118  Johnsson Hannes  2008  KUNGSBACKA  AJ4308  25 m  57.10   
84  106  Alvstrand Alexander  2007  KUNGSBACKA  AI8707  25 m  57.20   
85  43  Andersson Vilgot  2007  FALKENBERG  AF7707  25 m  57.36   
86  115  Boman Julius  2007  KUNGSBACKA  AM4707  25 m  57.86   
87  104  Blomgren Alvin  2007  KUNGSBACKA  AI5107  25 m  1:00.74   
88  122  Samuelsson Hugo  2009  KUNGSBACKA  AH3509  25 m  1:03.98   
89  121  Lesnukhin Max  2008  KUNGSBACKA  AM3708  25 m  1:06.14   
90  347  Plan Malte  2007  KUNGSBACKA  AP7907  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  03 december 2018 
Licensierad till: Kungsbacka Simsällskap  Utskriftstid  10:43 
 
7_S
Gren 7, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
Back Alva  2002  S77  AQ8802  25 m  27.38   
280  Hasslin Klara  2001  TROLLHÄTTA  AF3201  25 m  27.40   
134  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  25 m  27.43   
144  Janzén Saga  2002  MASS  AB9802  25 m  28.08   
254  Lind Madison  2004  S 02  AZ4804  25 m  28.56   
48  Andersson Malin  1999  KUNGSBACKA  AL0899  25 m  28.78   
281  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  25 m  28.87   
302  Modig Amanda  1999  KSLS  AJ5499  25 m  28.99   
156  Nyberg Melissa  2003  MASS  AW7403  25 m  29.11   
10  58  Källén Isabella  2001  KUNGSBACKA  BR6401  25 m  29.20   
11  316  Klint Ipsa Olivia  2005  KSLS  AK0205  25 m  29.36   
12  223  Christensen Wilma  2003  MASS  CA8203  25 m  29.46   
13  71  Karlsson Alice  2004  KUNGSBACKA  BJ3204  25 m  29.61   
14  284  Hellström Tilda  2002  TROLLHÄTTA  AX9402  25 m  29.63   
15  282  Thompson Izabella  2003  TROLLHÄTTA  AG0203  25 m  29.64   
16  153  Gustavsson Tuva  2004  MASS  AF5604  25 m  29.82   
17  171  Sandberg Olivia  2003  MASS  BH0403  25 m  29.82   
18  120  Jauhiainen Jonna  2000  KUNGSBACKA  BS9800  25 m  30.21   
19  54  Hopmark Tina  2002  KUNGSBACKA  BE9602  25 m  30.22   
20  252  Theorin Ronja  2005  S 02  AE6605  25 m  30.24   
21  85  Graffner Anna  2002  KUNGSBACKA  BW5202  50 m  30.38   
22  174  Virén Astrid  2004  MASS  AV5204  25 m  30.46   
23  327  Gulin Alice  2006  KSLS  AT3206  25 m  30.46   
24  173  Wang Elina  2004  MASS  AV4204  25 m  30.53   
25  50  Broner Fredriksson Daniela  2000  KUNGSBACKA  AQ9200  25 m  30.58   
26  319  Axelsson Liv  2005  KSLS  AP9805  25 m  30.60   
27  Bergman Wilma  2002  S77  AR0202  25 m  30.74   
28  183  Chen Anya  2004  MASS  BH1604  25 m  30.75   
29  157  Ericsson Wilma  2002  MASS  BE8602  25 m  30.78   
30  349  Bromander Lia  2004  S 02  AZ4604  25 m  30.93   
31  351  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  30.93   
32  55  Andersson Louise  2003  KUNGSBACKA  AY4203  25 m  31.03   
33  13  Rångeby Frida  2005  S77  AZ8205  25 m  31.09   
34  203  Sonberger Alva  2005  MASS  BE8605  50 m  31.15   
35  261  Magnusson Elna  2004  S 02  BG1804  25 m  31.15   
36  67  Broman Ida  2003  KUNGSBACKA  BP5603  25 m  31.19   
37  256  Vråmo Ellen  2004  S 02  BF8604  25 m  31.21   
38  255  Gripfors Nelly  2005  S 02  AL4605  50 m  31.22   
39  264  Beybutov Miray  2005  S 02  AY1405  25 m  31.24   
40  169  Ström Alva  2003  MASS  BG5603  50 m  31.26   
41  30  Andersson Linnea  2004  FALKENBERG  AF7604  25 m  31.27   
42  147  Reuterberg Linnea  2001  MASS  AQ9601  25 m  31.35   
43  84  Hildebrand Sigrid  2006  KUNGSBACKA  AP3606  25 m  31.37   
44  186  Lundberg Matilda  2005  MASS  AY6605  25 m  31.41   
45  59  Voss Julia  2001  KUNGSBACKA  BR7401  25 m  31.47   
46  16  Edberg Maja  2006  S77  AX7206  50 m  31.54   
47  64  Simonsson Moa  2003  KUNGSBACKA  BN5603  25 m  31.65   
48  52  Bengtsson Matilda  2002  KUNGSBACKA  AK7802  25 m  31.67   
49  191  Wallström Lia  2004  MASS  BK5804  25 m  31.71   
50  56  Dahlgren Lina  2005  KUNGSBACKA  AD8805  25 m  31.85   
51  86  Johannesson Ella  2006  KUNGSBACKA  AS8806  25 m  31.85   
52  70  Martinez Jonsson Klara  2004  KUNGSBACKA  BI4604  25 m  31.87   
53  294  Larsson Moa  2005  TROLLHÄTTA  BF3805  25 m  31.88   
54  290  Olofsson Elsa  2004  TROLLHÄTTA  AQ9204  25 m  31.95   
55  63  Svensson Izabella  2003  KUNGSBACKA  BJ6403  25 m  31.98   
56  332  Luc Vicky  2007  KSLS  AJ6607  25 m  32.01   
57  Bergman Ellen  2005  S77  AJ6805  25 m  32.02   
58  180  Olofsson Frida  2004  MASS  BF7804  25 m  32.05   
59  40  Dahlberg Elise  2006  FALKENBERG  AY2806  25 m  32.07   
60  74  Berlin Rebecka  2005  KUNGSBACKA  AX4605  25 m  32.09   
61  262  Skanse Lova  2003  S 02  BS0203  25 m  32.14   
62  151  Flodin Hannah  2003  MASS  AK2403  50 m  32.24   
63  170  Höstner Elsa  2003  MASS  BG8403  25 m  32.34   
64  117  Staafgård Olivia  2007  KUNGSBACKA  BE3607  25 m  32.35   
65  99  Westerdahl Febe  2006  KUNGSBACKA  BE7406  25 m  32.37   
66  320  Widerfors Emma  2005  KSLS  AQ2205  25 m  32.45   
67  274  Axelsson Tova  2007  S 02  AY5807  25 m  32.50   
68  221  Stokke Eriksson Lovisa  2006  MASS  AZ8406  25 m  32.59   
69  195  Suleyman Melis  2005  MASS  BC7405  25 m  32.66   
70  321  Petersson Elly  2005  KSLS  AU5805  25 m  32.90   
71  80  Voss Amanda  2004  KUNGSBACKA  BM6404  25 m  32.96   
72  187  Toresäter Ingrid  2005  MASS  AY9405  25 m  32.97   
73  331  Andersson Hanna  2005  KSLS  BF8805  25 m  33.04   
74  62  Sahlberg Ida  2004  KUNGSBACKA  AV9204  50 m  33.06   
75  57  Franck Ylva  2000  KUNGSBACKA  BP6400  25 m  33.19   
76  32  Qvarnström Thea  2005  FALKENBERG  AE1205  25 m  33.20   
77  267  Sillerström Saga  2006  S 02  AO2606  25 m  33.27   
78  69  Fredriksson Alicia  2005  KUNGSBACKA  AR5805  25 m  33.28   
79  21  Knauer Emma  2006  S77  BD8806  50 m  33.34   
80  175  Isberg Emilia  2003  MASS  BK9203  25 m  33.37   
81  184  Carlström Ebba  2006  MASS  AJ3606  25 m  33.37   
82  326  Wahlund Isabella  2006  KSLS  AT9406  25 m  33.41   
83  42  Gustafsson Maja  2007  FALKENBERG  AO3407  25 m  33.49   
84  181  Sjöström Fanny  2004  MASS  BF5804  25 m  33.51   
85  10  Olofsson Linnea  2004  S77  AZ7804  25 m  33.55   
86  299  Davidsson Ebba  2003  FALKENBERG  AW1603  25 m  33.59   
87  82  Månendahl Hanna  2003  KUNGSBACKA  BW6403  25 m  33.65   
88  39  Johannesson Kristin  2004  FALKENBERG  BQ9804  25 m  33.75   
89  293  Andrée Wilma  2004  TROLLHÄTTA  AY2204  50 m  33.78   
90  189  Ström Anna  2006  MASS  AM7606  25 m  33.86   
91  194  Smith Alicia  2005  MASS  BB5805  25 m  34.03   
92  328  Gulin Novalie  2006  KSLS  AS9806  25 m  34.03   
93  295  Nordensson Clara  2005  TROLLHÄTTA  BL7405  25 m  34.09   
94  97  Fabian Linnéa  2005  KUNGSBACKA  BL5405  25 m  34.13   
95  161  Söderberg Tova  2004  MASS  AJ8204  25 m  34.13   
96  163  Stenfeldt Elsa  2004  MASS  AJ9204  25 m  34.17   
97  37  McAdam Maja  2006  FALKENBERG  AO0806  50 m  34.19   
98  95  Ovise Gaëlle  2005  KUNGSBACKA  BK7205  25 m  34.22   
99  227  Janesjö Gilma  2007  MASS  AP5207  25 m  34.41   
100  78  Norlin Jonna  2006  KUNGSBACKA  AM2206  25 m  34.54   
101  19  Gustavsson Elsa  2006  S77  AY4806  50 m  34.65   
102  220  Ryman Elin  2006  MASS  AZ7406  50 m  34.67   
103  188  Alsterstad Alice  2005  MASS  AY8405  25 m  34.69   
104  73  Billström Tindra  2006  KUNGSBACKA  AL3606  25 m  34.74   
105  206  Carlsson Sigrid  2006  MASS  AS9406  25 m  34.82   
106  317  Björkholm Matilda  2005  KSLS  AK5805  25 m  34.84   
107  103  Kanen Zoe  2007  KUNGSBACKA  AR2607  25 m  34.87   
108  79  Samuelsson Linnéa  2006  KUNGSBACKA  AM6206  25 m  34.93   
109  18  Larsson Hailey  2007  S77  AK7407  25 m  35.01   
110  172  Ernst Fiona  2004  MASS  AV1204  25 m  35.14   
111  346  Gustafsson Emilia  2006  KUNGSBACKA  BE6806  50 m  35.17   
112  334  Gustafsson Johanna  2005  KSLS  BI3205  25 m  35.19   
113  208  Sjöström Agnes  2006  MASS  AS3606  25 m  35.20   
114  176  Rolf Gabriella  2004  MASS  AW7204  25 m  35.25   
115  Back Lina  2005  S77  AJ7805  25 m  35.38   
116  266  Franzén Ida  2006  S 02  AM0606  25 m  35.69   
117  12  Skånberg Hanna  2003  S77  BU5603  25 m  35.72   
118  205  Bravert Livia  2006  MASS  AS6406  25 m  35.80   
119  289  Särkiniemi Carlsson Emelie  2005  TROLLHÄTTA  AF4205  25 m  35.81   
120  108  Håkansson Freja  2007  KUNGSBACKA  AU3207  25 m  35.82   
121  109  Håkansson Julia  2007  KUNGSBACKA  AU2207  25 m  35.89   
122  138  Magnusson Matilda  2005  KUNGÄLV  BN0605  25 m  36.00   
123  325  Corluka Ana  2006  KSLS  AS5806  25 m  36.13   
124  34  Curlow Emma  2005  FALKENBERG  AZ3205  25 m  36.47   
125  88  Blomberg Klara  2005  KUNGSBACKA  BE9805  25 m  36.53   
126  17  Olsson Alice  2006  S77  AX1406  50 m  36.69   
127  201  Perisic Laura  2005  MASS  BE1805  25 m  36.79   
128  288  Olsson Julia  2006  TROLLHÄTTA  AB9206  25 m  36.82   
129  344  Stefansson Irma  2006  KUNGSBACKA  BA4206  25 m  36.89   
130  22  Bergman Hanna  2005  S77  BQ9205  25 m  36.91   
131  36  Havner Bianca  2005  FALKENBERG  BB2205  25 m  36.98   
132  296  Skogh Märta  2006  TROLLHÄTTA  BC1206  25 m  37.00   
133  72  Billström Elin  2008  KUNGSBACKA  AA6608  25 m  37.12   
134  11  Gustafsson Tindra  2004  S77  BJ7204  25 m  37.40   
135  111  Ivarsson Ida  2006  KUNGSBACKA  BH8406  25 m  37.74   
136  211  Burenius Maja  2006  MASS  AV5806  25 m  37.74   
137  324  Petersson Ellie  2005  KSLS  BF1405  25 m  37.81   
138  213  Boreström Matilda  2005  MASS  BJ6605  25 m  37.96   
139  216  Uddheim Clara  2005  MASS  BJ3805  25 m  38.20   
140  214  Byfeldt Tuva  2005  MASS  BJ4605  25 m  38.40   
141  24  Wallin Saga  2007  S77  AW7207  25 m  38.42   
142  38  Coles Adiyat  2008  FALKENBERG  AB1808  50 m  38.55   
143  98  Hohensee Rebecka  2006  KUNGSBACKA  BE3406  25 m  38.84   
144  23  Herweijer Leontien  2007  S77  AJ2707  25 m  39.05   
145  14  Anell Alva  2005  S77  BE5405  25 m  39.44   
146  25  Lycke Hedvig  2007  S77  AX5207  25 m  39.53   
147  41  Carlsson Wilma  2005  FALKENBERG  BL8605  25 m  39.76   
148  336  Nameus Wilma  2005  KSLS  BU8605  25 m  40.75   
149  230  Stefanescu Beatrice  2007  MASS  AP3607  25 m  40.76   
150  35  Borgkvist Freja  2006  FALKENBERG  AO9406  25 m  40.91   
151  229  Ottosson Linnéa  2007  MASS  AP3407  25 m  41.16   
152  237  Mulder Pettersson Meja  2005  MASS  BT0405  50 m  41.44   
153  196  Friman Alice  2005  MASS  BE4605  25 m  41.62   
154  116  Adebahr Kajsa  2006  KUNGSBACKA  BN3806  25 m  42.27   
155  114  Sundqvist Filippa  2007  KUNGSBACKA  AZ0207  25 m  42.33   
156  107  Gentzel Elsa  2008  KUNGSBACKA  AI6808  25 m  42.63   
157  235  Annmark Lilith  2006  MASS  BL4606  25 m  42.65   
158  217  Almqvist Clara  2006  MASS  AZ3206  25 m  43.04   
159  110  Linders Elin  2007  KUNGSBACKA  AU0407  25 m  43.28   
160  335  Adler Elin  2006  KSLS  AY3406  25 m  43.40   
161  210  Kinnander Freja  2007  MASS  AI3407  25 m  43.80   
162  226  Hillström Elin  2007  MASS  AP6207  25 m  44.04   
163  27  Röhss Stina  2007  S77  BG7407  25 m  46.22   
164  300  Gustafsson Alva  2009  FALKENBERG  AA5809  50 m  46.27   
165  26  Witthof Kajsa  2007  S77  AX2407  25 m  46.38   
166  337  Hopp Emilia  2005  KSLS  BV2205  25 m  46.75   
167  28  Back Engla  2007  S77  BI1607  25 m  51.93   
168  119  Wihlborg Stina  2007  KUNGSBACKA  BH4607  25 m  56.38   
169  236  Ringbo Inez  2006  MASS  BN5406  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  03 december 2018 
Licensierad till: Kungsbacka Simsällskap  Utskriftstid  10:43 
 
8_S
Gren 8, 50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
139  Andréasson Robin  1988  MASS  AN7788  25 m  22.14   
130  Arvidsson Ossian  1992  KUNGÄLV  AK3592  25 m  23.94   
129  Hildesson Johan  1992  KUNGÄLV  AK2592  25 m  23.97   
47  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  25 m  24.20   
341  Andersson Daniel  1997  KUNGÄLV  AQ7197  25 m  24.76   
46  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  AJ5996  50 m  24.88   
248  Wrakén Felix  2003  S 02  AB8903  25 m  26.18   
49  Dahlgren Anton  1999  KUNGSBACKA  AM4999  25 m  26.20   
148  Hagedorn Linus  2002  MASS  AI9702  25 m  26.27   
10  83  Kvarnlöf Hektor  2004  KUNGSBACKA  AT0504  25 m  26.29   
11  31  McAdam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  25 m  26.41   
12  249  Zasowski Philip  2002  S 02  AM5302  25 m  26.57   
13  133  Isaksson Martin  1998  KUNGÄLV  AW2198  25 m  26.67   
14  143  Fredholm Alexander  2001  MASS  AE2301  25 m  26.71   
15  Pettersson Jens  2001  S77  AG9101  25 m  26.86   
16  132  Gabrielsson Benjamin  1999  KUNGÄLV  AN1199  25 m  27.17   
17  303  El Mokri Jacob  2001  KSLS  AF3301  25 m  27.18   
18  51  Dahlgren Hampus  2001  KUNGSBACKA  AG7501  25 m  27.25   
19  292  Lokrantz Gustav  2004  TROLLHÄTTA  AH6704  25 m  27.26   
20  306  Corluka Tomislav  2003  KSLS  AC7703  25 m  27.31   
21  33  Rehn Mats  2002  FALKENBERG  AW8902  25 m  27.42   
22  333  Jönsson Felix  2004  KSLS  AV2304  25 m  27.47   
23  150  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  25 m  27.65   
24  309  Johnsson Joel  2000  KSLS  AT0500  25 m  27.67   
25  343  Santos Cristiano Almeida  1990  A4 IF  11233  25 m  27.72   
26  245  Sjöström Oscar  2003  S 02  AA2103  25 m  27.74   
27  61  Zachrisson Jonathan  2002  KUNGSBACKA  AT9502  50 m  27.84   
28  285  Hägg William  2002  TROLLHÄTTA  AM1502  25 m  28.27   
29  177  Evertsson Måns  2003  MASS  AR2103  25 m  28.31   
30  53  Einarsson Jonathan  2001  KUNGSBACKA  AQ4101  25 m  28.36   
31  311  Petersson Harry  2002  KSLS  AM9302  25 m  28.46   
32  165  Anderson Elias  2003  MASS  AO8303  25 m  28.55   
33  135  Håll Filip  2002  KUNGÄLV  AT5702  25 m  28.87   
34  253  Bohlin Noel  2003  S 02  AM4903  25 m  28.89   
35  202  Sjögren Felix  2005  MASS  AN0705  25 m  28.95   
36  179  Andersson Isak  2004  MASS  AP4304  25 m  28.97   
37  276  Chen Kevin  2004  S 02  AZ2504  25 m  29.02   
38  159  Wretborn Simon  2003  MASS  AJ0903  25 m  29.08   
39  283  Heal Leon  2003  TROLLHÄTTA  AG0103  25 m  29.23   
40  Meurling William  2004  S77  AG9704  25 m  29.33   
41  92  Johansson Alexander  2004  KUNGSBACKA  AV1504  50 m  29.35   
42  164  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  25 m  29.37   
43  222  Bohlin Sixten  2003  MASS  AY2903  25 m  29.41   
44  307  Modig Herman  2003  KSLS  AC3903  25 m  29.59   
45  348  Klebom Hampus  2004  S 02  AC4504  25 m  29.59   
46  137  Krohn Linus  2005  KUNGÄLV  AS3505  25 m  29.65   
47  60  Olsson William  2002  KUNGSBACKA  AT7502  25 m  29.76   
48  215  Sandblom Jonathan  2005  MASS  AQ5705  25 m  29.85   
49  298  Storberg Emil  2004  FALKENBERG  AE8504  25 m  29.86   
50  178  Kristensson Rikard  2004  MASS  AL0904  25 m  29.93   
51  257  Andersson Benedet Roque  2004  S 02  AP3104  25 m  30.11   
52  185  Höglund Arvid  2005  MASS  AI5505  25 m  30.18   
53  182  Nilsson Alexander  2005  MASS  AH6305  25 m  30.35   
54  259  Rilby Albin  2004  S 02  AP7104  25 m  30.42   
55  246  Löfdahl Oscar  2004  S 02  AA0504  50 m  30.50   
56  304  Jazavac Haris  2002  KSLS  AF0702  25 m  30.69   
57  96  Windeman Anton  2006  KUNGSBACKA  AM5906  25 m  30.71   
58  66  Ekholm Fredrik  2004  KUNGSBACKA  AN2904  25 m  30.81   
59  136  Tjernström Svante  2007  KUNGÄLV  AA4907  25 m  30.98   
60  65  Hilmersson Hugo  2002  KUNGSBACKA  AV7102  25 m  31.10   
61  315  Glans Jacob  2006  KSLS  AA2706  25 m  31.45   
62  318  Carlsson Melvin  2005  KSLS  AG7505  25 m  31.57   
63  81  Wänt Gustaf  2004  KUNGSBACKA  AT8304  25 m  31.59   
64  100  Poller Alejandro  2007  KUNGSBACKA  AH7307  25 m  31.63   
65  287  Hägg Anton  2004  TROLLHÄTTA  AG2904  25 m  31.65   
66  Kjellgren David  2004  S77  AI4504  25 m  31.67   
67  291  Kristiansson Rasmus  2004  TROLLHÄTTA  AH1704  50 m  31.74   
68  91  Amrén Albin  2006  KUNGSBACKA  AL7106  25 m  31.98   
69  263  Sköld Olle  2004  S 02  AR6904  50 m  32.08   
70  313  Tram Oscar  2004  KSLS  AE4704  25 m  32.21   
71  198  Holmberg Max  2005  MASS  AN1705  25 m  32.91   
72  204  Andersson Felix  2006  MASS  AI5706  25 m  33.21   
73  77  Nystedt Love  2005  KUNGSBACKA  AK4305  25 m  33.97   
74  200  Larsson Erik  2005  MASS  AN2705  50 m  34.01   
75  330  Ekelund Gabriel  2006  KSLS  AI7906  25 m  34.20   
76  89  Freiholtz Gustav  2006  KUNGSBACKA  AK1906  25 m  34.49   
77  197  Hellqvist Alexander  2005  MASS  AN8505  25 m  34.68   
78  45  Bööck Hugo  2004  FALKENBERG  AZ8504  25 m  34.83   
79  207  Sjöstedt Viktor  2006  MASS  AI3706  50 m  34.84   
80  297  Lambertsson Axel  2008  VARBERG  AE3308  25 m  35.00   
81  286  Heal Noel  2005  TROLLHÄTTA  AA5505  25 m  35.16   
82  90  Johansson Noah  2005  KUNGSBACKA  AP0705  25 m  35.20   
83  329  Svensson Linus  2005  KSLS  AN8905  50 m  35.43   
84  105  Henriksson Ludvig  2007  KUNGSBACKA  AI9307  25 m  35.46   
85  20  Hallsback Gustav  2006  S77  AO9106  25 m  35.58   
86  75  Engdar Miles  2007  KUNGSBACKA  AB8307  25 m  35.59   
87  322  Ljunggren Malte  2006  KSLS  AJ1106  25 m  35.59   
88  93  Hörgren William  2007  KUNGSBACKA  AE7307  25 m  35.79   
89  345  Andersson Max  2007  KUNGSBACKA  AH4307  25 m  35.88   
90  87  Törnqvist Max  2006  KUNGSBACKA  AJ9106  25 m  36.10   
91  102  Hammar Emrik  2007  KUNGSBACKA  AH8307  25 m  36.57   
92  224  Bailey Erik  2007  MASS  AG2307  25 m  36.59   
93  101  Magnusson Emil  2006  KUNGSBACKA  AO3906  25 m  36.66   
94  228  Larsson Tom  2007  MASS  AG9307  25 m  36.81   
95  271  Pettersson Enzo  2006  S 02  AM9106  25 m  36.89   
96  76  Johnsson Viggo  2006  KUNGSBACKA  AF4506  25 m  37.13   
97  218  Hedeback Viktor  2006  MASS  AM3106  25 m  38.93   
98  234  Åsén Vinston  2007  MASS  AJ9907  25 m  39.65   
99  323  Melin Ozzy  2006  KSLS  AJ3106  25 m  40.33   
100  94  Sundqvist Carl  2005  KUNGSBACKA  AQ7705  25 m  40.48   
101  112  Mumford Liam  2006  KUNGSBACKA  AR8306  25 m  40.60   
102  231  Dyring Gabriel  2006  MASS  AQ4506  25 m  41.92   
103  118  Johnsson Hannes  2008  KUNGSBACKA  AJ4308  25 m  42.19   
104  225  Dalqvist Gustaf  2007  MASS  AG1307  25 m  42.42   
105  43  Andersson Vilgot  2007  FALKENBERG  AF7707  25 m  42.59   
106  115  Boman Julius  2007  KUNGSBACKA  AM4707  25 m  43.02   
107  277  Pettersson Mio  2009  S 02  AE6709  25 m  43.13   
108  106  Alvstrand Alexander  2007  KUNGSBACKA  AI8707  25 m  43.20   
109  113  Andersson Leo  2006  KUNGSBACKA  AS6106  25 m  43.44   
110  347  Plan Malte  2007  KUNGSBACKA  AP7907  25 m  44.31   
111  104  Blomgren Alvin  2007  KUNGSBACKA  AI5107  25 m  44.38   
112  44  Åhlund John  2005  FALKENBERG  AW8705  25 m  45.72   
113  121  Lesnukhin Max  2008  KUNGSBACKA  AM3708  25 m  48.00   
114  122  Samuelsson Hugo  2009  KUNGSBACKA  AH3509  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  03 december 2018 
Licensierad till: Kungsbacka Simsällskap  Utskriftstid  10:43 
 
10_S
Gren 10, 8x50m Fjärilsim Mix 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
238  Mass Lag 1  MASS    25 m  3:57.35   
123  Kbss Lag 1  KUNGSBACKA    25 m  4:00.00   
338  Ksls Lag 1  KSLS    25 m  4:08.88   
239  Mass Lag 2  MASS    25 m  4:09.35   
124  Kbss Lag 2  KUNGSBACKA    25 m  4:20.00   
278  Simklubben S02 Lag 1  S 02    25 m  4:31.00   
279  Simklubben S02 Lag 2  S 02    25 m  4:37.00   
125  Kbss Lag 3  KUNGSBACKA    25 m  4:40.00   
126  Kbss Lag 4  KUNGSBACKA    25 m     
10  127  Kbss Lag 5  KUNGSBACKA    25 m     
11  128  Kbss Lag 6  KUNGSBACKA    25 m     
12  240  Mass Lag 3  MASS    25 m     
13  241  Mass Lag 4  MASS    25 m     
14  301  Falkenbergs Simklubb  FALKENBERG    25 m     
15  339  Ksls Lag 2  KSLS    25 m     
16  340  Ksls Lag 3  KSLS    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  03 december 2018 
Licensierad till: Kungsbacka Simsällskap  Utskriftstid  10:43 
 
11_S
Gren 11, 100m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
310  Nyborg Saga  2003  KSLS  AK9603  25 m  1:06.36   
Back Alva  2002  S77  AQ8802  25 m  1:08.81   
261  Magnusson Elna  2004  S 02  BG1804  25 m  1:09.05   
154  Bergman Amayah  2002  MASS  BD1202  25 m  1:09.31   
256  Vråmo Ellen  2004  S 02  BF8604  25 m  1:09.36   
250  Kåberg Signe  2002  S 02  BG1402  50 m  1:11.16   
174  Virén Astrid  2004  MASS  AV5204  25 m  1:12.25   
252  Theorin Ronja  2005  S 02  AE6605  25 m  1:13.31   
70  Martinez Jonsson Klara  2004  KUNGSBACKA  BI4604  25 m  1:13.70   
10  186  Lundberg Matilda  2005  MASS  AY6605  25 m  1:14.09   
11  54  Hopmark Tina  2002  KUNGSBACKA  BE9602  25 m  1:15.14   
12  58  Källén Isabella  2001  KUNGSBACKA  BR6401  25 m  1:15.14   
13  327  Gulin Alice  2006  KSLS  AT3206  25 m  1:15.84   
14  59  Voss Julia  2001  KUNGSBACKA  BR7401  25 m  1:17.67   
15  13  Rångeby Frida  2005  S77  AZ8205  25 m  1:17.84   
16  319  Axelsson Liv  2005  KSLS  AP9805  25 m  1:18.16   
17  79  Samuelsson Linnéa  2006  KUNGSBACKA  AM6206  25 m  1:19.15   
18  221  Stokke Eriksson Lovisa  2006  MASS  AZ8406  25 m  1:21.91   
19  170  Höstner Elsa  2003  MASS  BG8403  25 m  1:22.06   
20  191  Wallström Lia  2004  MASS  BK5804  25 m  1:23.81   
21  16  Edberg Maja  2006  S77  AX7206  25 m  1:24.14   
22  180  Olofsson Frida  2004  MASS  BF7804  25 m  1:24.87   
23  10  Olofsson Linnea  2004  S77  AZ7804  25 m  1:25.10   
24  37  McAdam Maja  2006  FALKENBERG  AO0806  25 m  1:25.18   
25  21  Knauer Emma  2006  S77  BD8806  25 m  1:26.57   
26  326  Wahlund Isabella  2006  KSLS  AT9406  25 m  1:27.05   
27  324  Petersson Ellie  2005  KSLS  BF1405  25 m  1:29.04   
28  203  Sonberger Alva  2005  MASS  BE8605  25 m  1:30.07   
29  195  Suleyman Melis  2005  MASS  BC7405  25 m  1:31.59   
30  97  Fabian Linnéa  2005  KUNGSBACKA  BL5405  25 m  1:31.87   
31  206  Carlsson Sigrid  2006  MASS  AS9406  25 m  1:33.02   
32  188  Alsterstad Alice  2005  MASS  AY8405  25 m  1:33.95   
33  189  Ström Anna  2006  MASS  AM7606  25 m  1:35.17   
34  Back Lina  2005  S77  AJ7805  25 m  1:36.47   
35  211  Burenius Maja  2006  MASS  AV5806  25 m  1:36.60   
36  161  Söderberg Tova  2004  MASS  AJ8204  25 m  1:36.68   
37  216  Uddheim Clara  2005  MASS  BJ3805  25 m  1:38.45   
38  12  Skånberg Hanna  2003  S77  BU5603  25 m  1:42.76   
39  29  Blomberg Elsa  2006  MASS  AS1606  25 m  1:42.96   
40  199  Janson Tindra  2005  MASS  BE9605  25 m  1:43.12   
41  74  Berlin Rebecka  2005  KUNGSBACKA  AX4605  25 m  1:43.20   
42  95  Ovise Gaëlle  2005  KUNGSBACKA  BK7205  25 m  1:43.53   
43  117  Staafgård Olivia  2007  KUNGSBACKA  BE3607  25 m     
44  208  Sjöström Agnes  2006  MASS  AS3606  25 m     
45  219  Mankinen Amanda  2006  MASS  AZ0606  25 m     
46  220  Ryman Elin  2006  MASS  AZ7406  25 m     
47  227  Janesjö Gilma  2007  MASS  AP5207  25 m     
48  232  Ljunggren Nina  2007  MASS  AU9207  25 m     
49  233  Mattsdotter Iselin  2006  MASS  BI9606  25 m     
50  267  Sillerström Saga  2006  S 02  AO2606  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  03 december 2018 
Licensierad till: Kungsbacka Simsällskap  Utskriftstid  10:43 
 
12_S
Gren 12, 100m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
46  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  AJ5996  25 m  56.02   
141  Jedel Christopher  1995  MASS  AG7995  25 m  59.98   
143  Fredholm Alexander  2001  MASS  AE2301  25 m  1:02.90   
308  Sadoon Ahmed  2002  KSLS  AH2902  25 m  1:03.54   
49  Dahlgren Anton  1999  KUNGSBACKA  AM4999  25 m  1:03.61   
303  El Mokri Jacob  2001  KSLS  AF3301  25 m  1:04.44   
309  Johnsson Joel  2000  KSLS  AT0500  25 m  1:05.45   
177  Evertsson Måns  2003  MASS  AR2103  25 m  1:05.83   
33  Rehn Mats  2002  FALKENBERG  AW8902  25 m  1:06.46   
10  53  Einarsson Jonathan  2001  KUNGSBACKA  AQ4101  25 m  1:07.06   
11  60  Olsson William  2002  KUNGSBACKA  AT7502  25 m  1:07.98   
12  276  Chen Kevin  2004  S 02  AZ2504  25 m  1:08.68   
13  333  Jönsson Felix  2004  KSLS  AV2304  25 m  1:09.36   
14  61  Zachrisson Jonathan  2002  KUNGSBACKA  AT9502  25 m  1:12.04   
15  81  Wänt Gustaf  2004  KUNGSBACKA  AT8304  25 m  1:14.44   
16  182  Nilsson Alexander  2005  MASS  AH6305  25 m  1:15.25   
17  66  Ekholm Fredrik  2004  KUNGSBACKA  AN2904  25 m  1:15.96   
18  185  Höglund Arvid  2005  MASS  AI5505  25 m  1:20.13   
19  222  Bohlin Sixten  2003  MASS  AY2903  25 m  1:21.02   
20  90  Johansson Noah  2005  KUNGSBACKA  AP0705  25 m  1:21.97   
21  330  Ekelund Gabriel  2006  KSLS  AI7906  25 m  1:23.26   
22  159  Wretborn Simon  2003  MASS  AJ0903  25 m  1:24.20   
23  89  Freiholtz Gustav  2006  KUNGSBACKA  AK1906  25 m  1:27.87   
24  198  Holmberg Max  2005  MASS  AN1705  25 m  1:32.93   
25  105  Henriksson Ludvig  2007  KUNGSBACKA  AI9307  25 m  1:33.66   
26  100  Poller Alejandro  2007  KUNGSBACKA  AH7307  25 m  1:35.15   
27  207  Sjöstedt Viktor  2006  MASS  AI3706  25 m     
28  345  Andersson Max  2007  KUNGSBACKA  AH4307  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  03 december 2018 
Licensierad till: Kungsbacka Simsällskap  Utskriftstid  10:43 
 
13_S
Gren 13, 100m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
120  Jauhiainen Jonna  2000  KUNGSBACKA  BS9800  25 m  1:06.31   
48  Andersson Malin  1999  KUNGSBACKA  AL0899  25 m  1:06.90   
146  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  25 m  1:06.94   
Bergman Lisa  2002  S77  AQ9802  25 m  1:09.15   
314  Jarl Halvarsson Olivia  2003  KSLS  AX2203  25 m  1:09.34   
349  Bromander Lia  2004  S 02  AZ4604  25 m  1:10.26   
254  Lind Madison  2004  S 02  AZ4804  25 m  1:11.02   
153  Gustavsson Tuva  2004  MASS  AF5604  25 m  1:12.10   
260  Sillerström Klara  2003  S 02  BR1603  25 m  1:12.27   
10  171  Sandberg Olivia  2003  MASS  BH0403  25 m  1:13.18   
11  312  Jarl Halvarsson Frida  2003  KSLS  AW9603  25 m  1:13.29   
12  302  Modig Amanda  1999  KSLS  AJ5499  25 m  1:14.25   
13  173  Wang Elina  2004  MASS  AV4204  25 m  1:14.53   
14  255  Gripfors Nelly  2005  S 02  AL4605  25 m  1:14.68   
15  Bergman Wilma  2002  S77  AR0202  25 m  1:15.18   
16  64  Simonsson Moa  2003  KUNGSBACKA  BN5603  25 m  1:15.84   
17  79  Samuelsson Linnéa  2006  KUNGSBACKA  AM6206  25 m  1:16.09   
18  Bergman Ellen  2005  S77  AJ6805  25 m  1:16.16   
19  220  Ryman Elin  2006  MASS  AZ7406  25 m  1:17.16   
20  331  Andersson Hanna  2005  KSLS  BF8805  25 m  1:17.61   
21  157  Ericsson Wilma  2002  MASS  BE8602  25 m  1:17.70   
22  69  Fredriksson Alicia  2005  KUNGSBACKA  AR5805  25 m  1:19.50   
23  156  Nyberg Melissa  2003  MASS  AW7403  25 m  1:19.50   
24  85  Graffner Anna  2002  KUNGSBACKA  BW5202  25 m  1:20.03   
25  169  Ström Alva  2003  MASS  BG5603  25 m  1:20.20   
26  320  Widerfors Emma  2005  KSLS  AQ2205  25 m  1:20.32   
27  181  Sjöström Fanny  2004  MASS  BF5804  25 m  1:20.39   
28  40  Dahlberg Elise  2006  FALKENBERG  AY2806  25 m  1:20.42   
29  151  Flodin Hannah  2003  MASS  AK2403  25 m  1:20.99   
30  187  Toresäter Ingrid  2005  MASS  AY9405  25 m  1:21.13   
31  67  Broman Ida  2003  KUNGSBACKA  BP5603  25 m  1:21.22   
32  30  Andersson Linnea  2004  FALKENBERG  AF7604  25 m  1:21.32   
33  299  Davidsson Ebba  2003  FALKENBERG  AW1603  25 m  1:21.62   
34  39  Johannesson Kristin  2004  FALKENBERG  BQ9804  25 m  1:21.96   
35  172  Ernst Fiona  2004  MASS  AV1204  25 m  1:22.06   
36  62  Sahlberg Ida  2004  KUNGSBACKA  AV9204  25 m  1:22.08   
37  80  Voss Amanda  2004  KUNGSBACKA  BM6404  25 m  1:22.19   
38  326  Wahlund Isabella  2006  KSLS  AT9406  25 m  1:22.70   
39  32  Qvarnström Thea  2005  FALKENBERG  AE1205  25 m  1:23.10   
40  175  Isberg Emilia  2003  MASS  BK9203  25 m  1:23.83   
41  208  Sjöström Agnes  2006  MASS  AS3606  25 m  1:24.57   
42  52  Bengtsson Matilda  2002  KUNGSBACKA  AK7802  25 m  1:24.71   
43  274  Axelsson Tova  2007  S 02  AY5807  25 m  1:24.75   
44  184  Carlström Ebba  2006  MASS  AJ3606  25 m  1:26.83   
45  37  McAdam Maja  2006  FALKENBERG  AO0806  50 m  1:27.15   
46  328  Gulin Novalie  2006  KSLS  AS9806  25 m  1:27.38   
47  19  Gustavsson Elsa  2006  S77  AY4806  25 m  1:27.72   
48  214  Byfeldt Tuva  2005  MASS  BJ4605  25 m  1:27.77   
49  42  Gustafsson Maja  2007  FALKENBERG  AO3407  25 m  1:27.78   
50  212  Gadolin Alva  2006  MASS  AY3806  25 m  1:27.88   
51  17  Olsson Alice  2006  S77  AX1406  50 m  1:28.39   
52  266  Franzén Ida  2006  S 02  AM0606  25 m  1:28.52   
53  88  Blomberg Klara  2005  KUNGSBACKA  BE9805  25 m  1:29.51   
54  205  Bravert Livia  2006  MASS  AS6406  25 m  1:29.78   
55  211  Burenius Maja  2006  MASS  AV5806  25 m  1:30.19   
56  108  Håkansson Freja  2007  KUNGSBACKA  AU3207  25 m  1:30.80   
57  24  Wallin Saga  2007  S77  AW7207  25 m  1:31.19   
58  176  Rolf Gabriella  2004  MASS  AW7204  50 m  1:31.31   
59  334  Gustafsson Johanna  2005  KSLS  BI3205  25 m  1:32.27   
60  78  Norlin Jonna  2006  KUNGSBACKA  AM2206  25 m  1:32.58   
61  36  Havner Bianca  2005  FALKENBERG  BB2205  25 m  1:32.91   
62  201  Perisic Laura  2005  MASS  BE1805  25 m  1:33.47   
63  325  Corluka Ana  2006  KSLS  AS5806  25 m  1:34.69   
64  237  Mulder Pettersson Meja  2005  MASS  BT0405  25 m  1:34.84   
65  25  Lycke Hedvig  2007  S77  AX5207  25 m  1:35.38   
66  86  Johannesson Ella  2006  KUNGSBACKA  AS8806  25 m  1:36.84   
67  346  Gustafsson Emilia  2006  KUNGSBACKA  BE6806  25 m  1:36.93   
68  109  Håkansson Julia  2007  KUNGSBACKA  AU2207  50 m  1:39.47   
69  210  Kinnander Freja  2007  MASS  AI3407  25 m  1:39.98   
70  38  Coles Adiyat  2008  FALKENBERG  AB1808  50 m  1:41.87   
71  41  Carlsson Wilma  2005  FALKENBERG  BL8605  25 m  1:43.14   
72  235  Annmark Lilith  2006  MASS  BL4606  25 m  1:44.30   
73  114  Sundqvist Filippa  2007  KUNGSBACKA  AZ0207  25 m  1:46.77   
74  27  Röhss Stina  2007  S77  BG7407  25 m  1:51.96   
75  116  Adebahr Kajsa  2006  KUNGSBACKA  BN3806  25 m  1:56.37   
76  28  Back Engla  2007  S77  BI1607  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  03 december 2018 
Licensierad till: Kungsbacka Simsällskap  Utskriftstid  10:43 
 
14_S
Gren 14, 100m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
47  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  25 m  56.93   
Pettersson Jens  2001  S77  AG9101  25 m  1:02.48   
249  Zasowski Philip  2002  S 02  AM5302  25 m  1:03.16   
193  Bohlin Torsten  1999  MASS  AX5999  25 m  1:05.55   
311  Petersson Harry  2002  KSLS  AM9302  25 m  1:05.55   
245  Sjöström Oscar  2003  S 02  AA2103  25 m  1:06.71   
306  Corluka Tomislav  2003  KSLS  AC7703  25 m  1:06.84   
31  McAdam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  25 m  1:08.56   
247  Murray Maximus  2003  S 02  AB0903  25 m  1:09.26   
10  253  Bohlin Noel  2003  S 02  AM4903  25 m  1:10.27   
11  307  Modig Herman  2003  KSLS  AC3903  25 m  1:11.02   
12  315  Glans Jacob  2006  KSLS  AA2706  25 m  1:11.06   
13  179  Andersson Isak  2004  MASS  AP4304  25 m  1:11.13   
14  164  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  25 m  1:12.34   
15  Meurling William  2004  S77  AG9704  25 m  1:12.64   
16  318  Carlsson Melvin  2005  KSLS  AG7505  25 m  1:13.16   
17  190  Olsson Vincent  2004  MASS  AS8304  25 m  1:13.71   
18  259  Rilby Albin  2004  S 02  AP7104  25 m  1:14.01   
19  178  Kristensson Rikard  2004  MASS  AL0904  25 m  1:15.52   
20  96  Windeman Anton  2006  KUNGSBACKA  AM5906  25 m  1:16.07   
21  246  Löfdahl Oscar  2004  S 02  AA0504  25 m  1:16.86   
22  192  Ling Ludvig  2004  MASS  AS5304  25 m  1:17.32   
23  77  Nystedt Love  2005  KUNGSBACKA  AK4305  25 m  1:20.88   
24  15  Olofsson Oscar  2006  S77  AJ2106  25 m  1:21.93   
25  197  Hellqvist Alexander  2005  MASS  AN8505  25 m  1:22.99   
26  45  Bööck Hugo  2004  FALKENBERG  AZ8504  25 m  1:25.63   
27  204  Andersson Felix  2006  MASS  AI5706  25 m  1:25.86   
28  91  Amrén Albin  2006  KUNGSBACKA  AL7106  25 m  1:26.47   
29  329  Svensson Linus  2005  KSLS  AN8905  25 m  1:28.50   
30  93  Hörgren William  2007  KUNGSBACKA  AE7307  25 m  1:30.27   
31  323  Melin Ozzy  2006  KSLS  AJ3106  25 m  1:33.00   
32  272  Olofsson Lukas  2006  S 02  AM8106  25 m  1:33.62   
33  20  Hallsback Gustav  2006  S77  AO9106  25 m  1:34.05   
34  224  Bailey Erik  2007  MASS  AG2307  25 m  1:34.82   
35  228  Larsson Tom  2007  MASS  AG9307  50 m  1:41.47   
36  94  Sundqvist Carl  2005  KUNGSBACKA  AQ7705  25 m  1:41.49   
37  115  Boman Julius  2007  KUNGSBACKA  AM4707  25 m  1:51.87   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  03 december 2018 
Licensierad till: Kungsbacka Simsällskap  Utskriftstid  10:43 
 
15_S
Gren 15, 8x50m Ryggsim Mix 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
123  Kbss Lag 1  KUNGSBACKA    25 m  4:00.00   
238  Mass Lag 1  MASS    25 m  4:12.35   
242  Mass Lag 2  MASS    25 m  4:12.99   
342  Mass Lag 2  MASS    25 m  4:12.99   
350  Mass Lag 2  MASS    25 m  4:12.99   
124  Kbss Lag 2  KUNGSBACKA    25 m  4:20.00   
338  Ksls Lag 1  KSLS    25 m  4:24.33   
278  Simklubben S02 Lag 1  S 02    25 m  4:37.00   
125  Kbss Lag 3  KUNGSBACKA    25 m  4:40.00   
10  279  Simklubben S02 Lag 2  S 02    25 m  4:43.00   
11  244  S 77 Stenungsund  2001  S77    25 m  4:44.41   
12  126  Kbss Lag 4  KUNGSBACKA    25 m     
13  127  Kbss Lag 5  KUNGSBACKA    25 m     
14  128  Kbss Lag 6  KUNGSBACKA    25 m     
15  240  Mass Lag 3  MASS    25 m     
16  301  Falkenbergs Simklubb  FALKENBERG    25 m     
17  339  Ksls Lag 2  KSLS    25 m     
18  340  Ksls Lag 3  KSLS    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  03 december 2018 
Licensierad till: Kungsbacka Simsällskap  Utskriftstid  10:43 
 
16_S
Gren 16, 100m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
316  Klint Ipsa Olivia  2005  KSLS  AK0205  25 m  1:11.52   
305  Lantz Thilde  2001  KSLS  AX6201  25 m  1:12.13   
145  Asserståhl Isabelle  2000  MASS  AZ4600  25 m  1:18.21   
262  Skanse Lova  2003  S 02  BS0203  25 m  1:18.82   
314  Jarl Halvarsson Olivia  2003  KSLS  AX2203  25 m  1:18.87   
146  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  25 m  1:19.55   
63  Svensson Izabella  2003  KUNGSBACKA  BJ6403  25 m  1:20.41   
312  Jarl Halvarsson Frida  2003  KSLS  AW9603  25 m  1:20.68   
260  Sillerström Klara  2003  S 02  BR1603  25 m  1:20.88   
10  71  Karlsson Alice  2004  KUNGSBACKA  BJ3204  25 m  1:21.03   
11  264  Beybutov Miray  2005  S 02  AY1405  25 m  1:21.92   
12  55  Andersson Louise  2003  KUNGSBACKA  AY4203  25 m  1:22.02   
13  50  Broner Fredriksson Daniela  2000  KUNGSBACKA  AQ9200  25 m  1:22.90   
14  327  Gulin Alice  2006  KSLS  AT3206  25 m  1:23.43   
15  153  Gustavsson Tuva  2004  MASS  AF5604  25 m  1:23.81   
16  321  Petersson Elly  2005  KSLS  AU5805  25 m  1:24.36   
17  Bergman Wilma  2002  S77  AR0202  25 m  1:25.46   
18  219  Mankinen Amanda  2006  MASS  AZ0606  25 m  1:25.85   
19  223  Christensen Wilma  2003  MASS  CA8203  25 m  1:26.91   
20  57  Franck Ylva  2000  KUNGSBACKA  BP6400  25 m  1:26.98   
21  Back Lina  2005  S77  AJ7805  25 m  1:27.24   
22  Bergman Ellen  2005  S77  AJ6805  25 m  1:27.40   
23  163  Stenfeldt Elsa  2004  MASS  AJ9204  25 m  1:27.97   
24  183  Chen Anya  2004  MASS  BH1604  25 m  1:28.30   
25  152  Gustafsson Agnes  2002  MASS  AT1602  25 m  1:29.00   
26  99  Westerdahl Febe  2006  KUNGSBACKA  BE7406  25 m  1:29.09   
27  332  Luc Vicky  2007  KSLS  AJ6607  25 m  1:30.91   
28  169  Ström Alva  2003  MASS  BG5603  25 m  1:31.47   
29  194  Smith Alicia  2005  MASS  BB5805  25 m  1:31.53   
30  84  Hildebrand Sigrid  2006  KUNGSBACKA  AP3606  25 m  1:32.37   
31  29  Blomberg Elsa  2006  MASS  AS1606  25 m  1:33.51   
32  325  Corluka Ana  2006  KSLS  AS5806  25 m  1:34.79   
33  201  Perisic Laura  2005  MASS  BE1805  25 m  1:34.81   
34  199  Janson Tindra  2005  MASS  BE9605  25 m  1:34.99   
35  14  Anell Alva  2005  S77  BE5405  25 m  1:35.19   
36  72  Billström Elin  2008  KUNGSBACKA  AA6608  25 m  1:35.65   
37  212  Gadolin Alva  2006  MASS  AY3806  25 m  1:35.82   
38  11  Gustafsson Tindra  2004  S77  BJ7204  25 m  1:36.13   
39  181  Sjöström Fanny  2004  MASS  BF5804  25 m  1:36.45   
40  324  Petersson Ellie  2005  KSLS  BF1405  25 m  1:36.76   
41  82  Månendahl Hanna  2003  KUNGSBACKA  BW6403  50 m  1:37.30   
42  172  Ernst Fiona  2004  MASS  AV1204  25 m  1:37.37   
43  111  Ivarsson Ida  2006  KUNGSBACKA  BH8406  25 m  1:38.77   
44  103  Kanen Zoe  2007  KUNGSBACKA  AR2607  25 m  1:39.38   
45  17  Olsson Alice  2006  S77  AX1406  25 m  1:39.57   
46  216  Uddheim Clara  2005  MASS  BJ3805  25 m  1:39.84   
47  18  Larsson Hailey  2007  S77  AK7407  25 m  1:41.47   
48  34  Curlow Emma  2005  FALKENBERG  AZ3205  25 m  1:41.72   
49  27  Röhss Stina  2007  S77  BG7407  25 m  1:42.41   
50  73  Billström Tindra  2006  KUNGSBACKA  AL3606  25 m  1:43.11   
51  227  Janesjö Gilma  2007  MASS  AP5207  25 m  1:43.93   
52  213  Boreström Matilda  2005  MASS  BJ6605  25 m  1:43.94   
53  209  Janson Isa  2006  MASS  AU3206  25 m  1:44.86   
54  98  Hohensee Rebecka  2006  KUNGSBACKA  BE3406  25 m  1:46.12   
55  24  Wallin Saga  2007  S77  AW7207  25 m  1:48.03   
56  25  Lycke Hedvig  2007  S77  AX5207  25 m  1:48.04   
57  335  Adler Elin  2006  KSLS  AY3406  25 m  1:48.08   
58  344  Stefansson Irma  2006  KUNGSBACKA  BA4206  50 m  1:49.76   
59  230  Stefanescu Beatrice  2007  MASS  AP3607  25 m  1:50.26   
60  35  Borgkvist Freja  2006  FALKENBERG  AO9406  25 m  1:50.81   
61  23  Herweijer Leontien  2007  S77  AJ2707  25 m  1:52.04   
62  196  Friman Alice  2005  MASS  BE4605  50 m  1:54.24   
63  110  Linders Elin  2007  KUNGSBACKA  AU0407  25 m  1:55.56   
64  217  Almqvist Clara  2006  MASS  AZ3206  50 m  1:56.06   
65  210  Kinnander Freja  2007  MASS  AI3407  25 m  1:56.11   
66  236  Ringbo Inez  2006  MASS  BN5406  25 m  1:58.77   
67  232  Ljunggren Nina  2007  MASS  AU9207  25 m  2:01.71   
68  229  Ottosson Linnéa  2007  MASS  AP3407  50 m  2:05.74   
69  28  Back Engla  2007  S77  BI1607  25 m     
70  119  Wihlborg Stina  2007  KUNGSBACKA  BH4607  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  03 december 2018 
Licensierad till: Kungsbacka Simsällskap  Utskriftstid  10:43 
 
17_S
Gren 17, 100m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
49  Dahlgren Anton  1999  KUNGSBACKA  AM4999  25 m  1:06.80   
308  Sadoon Ahmed  2002  KSLS  AH2902  25 m  1:07.71   
51  Dahlgren Hampus  2001  KUNGSBACKA  AG7501  25 m  1:08.79   
248  Wrakén Felix  2003  S 02  AB8903  25 m  1:10.58   
142  Petersson Sebastian  2000  MASS  AB1500  25 m  1:10.94   
150  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  25 m  1:11.90   
Bergman Martin  1972  S77  AB0372  25 m  1:12.27   
245  Sjöström Oscar  2003  S 02  AA2103  25 m  1:13.82   
140  Eriksson Elias  1994  MASS  AL7794  25 m  1:13.87   
10  251  Olofsson Linus  2003  S 02  AL6503  25 m  1:13.90   
11  177  Evertsson Måns  2003  MASS  AR2103  25 m  1:14.53   
12  247  Murray Maximus  2003  S 02  AB0903  25 m  1:15.08   
13  65  Hilmersson Hugo  2002  KUNGSBACKA  AV7102  25 m  1:16.46   
14  193  Bohlin Torsten  1999  MASS  AX5999  25 m  1:17.01   
15  165  Anderson Elias  2003  MASS  AO8303  25 m  1:17.45   
16  66  Ekholm Fredrik  2004  KUNGSBACKA  AN2904  25 m  1:19.67   
17  257  Andersson Benedet Roque  2004  S 02  AP3104  25 m  1:20.08   
18  348  Klebom Hampus  2004  S 02  AC4504  25 m  1:20.68   
19  90  Johansson Noah  2005  KUNGSBACKA  AP0705  25 m  1:21.12   
20  202  Sjögren Felix  2005  MASS  AN0705  25 m  1:21.51   
21  Kjellgren David  2004  S77  AI4504  25 m  1:21.61   
22  298  Storberg Emil  2004  FALKENBERG  AE8504  25 m  1:21.83   
23  304  Jazavac Haris  2002  KSLS  AF0702  25 m  1:24.82   
24  263  Sköld Olle  2004  S 02  AR6904  25 m  1:25.68   
25  322  Ljunggren Malte  2006  KSLS  AJ1106  25 m  1:30.63   
26  87  Törnqvist Max  2006  KUNGSBACKA  AJ9106  25 m  1:31.18   
27  313  Tram Oscar  2004  KSLS  AE4704  25 m  1:31.22   
28  197  Hellqvist Alexander  2005  MASS  AN8505  25 m  1:35.24   
29  76  Johnsson Viggo  2006  KUNGSBACKA  AF4506  25 m  1:38.00   
30  200  Larsson Erik  2005  MASS  AN2705  25 m  1:39.97   
31  15  Olofsson Oscar  2006  S77  AJ2106  25 m  1:42.00   
32  93  Hörgren William  2007  KUNGSBACKA  AE7307  25 m  1:42.30   
33  271  Pettersson Enzo  2006  S 02  AM9106  25 m  1:43.96   
34  231  Dyring Gabriel  2006  MASS  AQ4506  25 m  1:44.50   
35  101  Magnusson Emil  2006  KUNGSBACKA  AO3906  25 m  1:48.45   
36  225  Dalqvist Gustaf  2007  MASS  AG1307  25 m  1:49.13   
37  75  Engdar Miles  2007  KUNGSBACKA  AB8307  50 m  1:49.28   
38  102  Hammar Emrik  2007  KUNGSBACKA  AH8307  50 m  1:53.12   
39  112  Mumford Liam  2006  KUNGSBACKA  AR8306  25 m  2:00.04   
40  218  Hedeback Viktor  2006  MASS  AM3106  25 m  2:01.88   
41  106  Alvstrand Alexander  2007  KUNGSBACKA  AI8707  50 m  2:10.94   
42  113  Andersson Leo  2006  KUNGSBACKA  AS6106  25 m  2:22.28   
43  347  Plan Malte  2007  KUNGSBACKA  AP7907  50 m  2:33.24   
44  43  Andersson Vilgot  2007  FALKENBERG  AF7707  25 m     
45  44  Åhlund John  2005  FALKENBERG  AW8705  25 m     
46  104  Blomgren Alvin  2007  KUNGSBACKA  AI5107  25 m     
47  118  Johnsson Hannes  2008  KUNGSBACKA  AJ4308  25 m     
48  121  Lesnukhin Max  2008  KUNGSBACKA  AM3708  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  03 december 2018 
Licensierad till: Kungsbacka Simsällskap  Utskriftstid  10:43 
 
18_S
Gren 18, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
Back Alva  2002  S77  AQ8802  25 m  59.77   
254  Lind Madison  2004  S 02  AZ4804  25 m  1:01.33   
120  Jauhiainen Jonna  2000  KUNGSBACKA  BS9800  25 m  1:02.12   
48  Andersson Malin  1999  KUNGSBACKA  AL0899  25 m  1:02.41   
302  Modig Amanda  1999  KSLS  AJ5499  25 m  1:02.48   
316  Klint Ipsa Olivia  2005  KSLS  AK0205  25 m  1:03.47   
58  Källén Isabella  2001  KUNGSBACKA  BR6401  25 m  1:03.53   
223  Christensen Wilma  2003  MASS  CA8203  25 m  1:03.77   
71  Karlsson Alice  2004  KUNGSBACKA  BJ3204  25 m  1:03.90   
10  174  Virén Astrid  2004  MASS  AV5204  25 m  1:04.12   
11  50  Broner Fredriksson Daniela  2000  KUNGSBACKA  AQ9200  25 m  1:04.51   
12  261  Magnusson Elna  2004  S 02  BG1804  25 m  1:04.51   
13  156  Nyberg Melissa  2003  MASS  AW7403  50 m  1:04.70   
14  154  Bergman Amayah  2002  MASS  BD1202  25 m  1:04.89   
15  252  Theorin Ronja  2005  S 02  AE6605  25 m  1:04.91   
16  256  Vråmo Ellen  2004  S 02  BF8604  25 m  1:05.06   
17  13  Rångeby Frida  2005  S77  AZ8205  25 m  1:05.13   
18  54  Hopmark Tina  2002  KUNGSBACKA  BE9602  25 m  1:05.15   
19  171  Sandberg Olivia  2003  MASS  BH0403  25 m  1:05.40   
20  173  Wang Elina  2004  MASS  AV4204  50 m  1:05.47   
21  85  Graffner Anna  2002  KUNGSBACKA  BW5202  50 m  1:05.61   
22  349  Bromander Lia  2004  S 02  AZ4604  25 m  1:05.84   
23  250  Kåberg Signe  2002  S 02  BG1402  50 m  1:05.96   
24  Bergman Lisa  2002  S77  AQ9802  25 m  1:06.21   
25  52  Bengtsson Matilda  2002  KUNGSBACKA  AK7802  25 m  1:06.74   
26  319  Axelsson Liv  2005  KSLS  AP9805  25 m  1:06.75   
27  183  Chen Anya  2004  MASS  BH1604  25 m  1:06.99   
28  55  Andersson Louise  2003  KUNGSBACKA  AY4203  25 m  1:07.13   
29  59  Voss Julia  2001  KUNGSBACKA  BR7401  25 m  1:07.58   
30  67  Broman Ida  2003  KUNGSBACKA  BP5603  25 m  1:08.05   
31  321  Petersson Elly  2005  KSLS  AU5805  25 m  1:08.46   
32  63  Svensson Izabella  2003  KUNGSBACKA  BJ6403  25 m  1:08.60   
33  186  Lundberg Matilda  2005  MASS  AY6605  25 m  1:08.77   
34  16  Edberg Maja  2006  S77  AX7206  25 m  1:08.80   
35  157  Ericsson Wilma  2002  MASS  BE8602  25 m  1:08.92   
36  191  Wallström Lia  2004  MASS  BK5804  25 m  1:08.93   
37  170  Höstner Elsa  2003  MASS  BG8403  25 m  1:09.42   
38  64  Simonsson Moa  2003  KUNGSBACKA  BN5603  25 m  1:09.49   
39  264  Beybutov Miray  2005  S 02  AY1405  25 m  1:09.68   
40  262  Skanse Lova  2003  S 02  BS0203  25 m  1:09.83   
41  19  Gustavsson Elsa  2006  S77  AY4806  25 m  1:10.01   
42  69  Fredriksson Alicia  2005  KUNGSBACKA  AR5805  25 m  1:10.05   
43  70  Martinez Jonsson Klara  2004  KUNGSBACKA  BI4604  25 m  1:10.32   
44  320  Widerfors Emma  2005  KSLS  AQ2205  25 m  1:10.44   
45  255  Gripfors Nelly  2005  S 02  AL4605  25 m  1:10.67   
46  97  Fabian Linnéa  2005  KUNGSBACKA  BL5405  25 m  1:10.70   
47  30  Andersson Linnea  2004  FALKENBERG  AF7604  25 m  1:10.72   
48  40  Dahlberg Elise  2006  FALKENBERG  AY2806  25 m  1:11.11   
49  187  Toresäter Ingrid  2005  MASS  AY9405  25 m  1:11.17   
50  203  Sonberger Alva  2005  MASS  BE8605  50 m  1:11.17   
51  195  Suleyman Melis  2005  MASS  BC7405  25 m  1:11.31   
52  74  Berlin Rebecka  2005  KUNGSBACKA  AX4605  25 m  1:11.48   
53  331  Andersson Hanna  2005  KSLS  BF8805  25 m  1:11.78   
54  10  Olofsson Linnea  2004  S77  AZ7804  25 m  1:11.90   
55  274  Axelsson Tova  2007  S 02  AY5807  25 m  1:11.98   
56  267  Sillerström Saga  2006  S 02  AO2606  25 m  1:12.08   
57  180  Olofsson Frida  2004  MASS  BF7804  25 m  1:12.10   
58  80  Voss Amanda  2004  KUNGSBACKA  BM6404  25 m  1:12.22   
59  151  Flodin Hannah  2003  MASS  AK2403  50 m  1:12.32   
60  175  Isberg Emilia  2003  MASS  BK9203  50 m  1:12.77   
61  332  Luc Vicky  2007  KSLS  AJ6607  50 m  1:13.05   
62  62  Sahlberg Ida  2004  KUNGSBACKA  AV9204  50 m  1:13.50   
63  57  Franck Ylva  2000  KUNGSBACKA  BP6400  25 m  1:13.59   
64  82  Månendahl Hanna  2003  KUNGSBACKA  BW6403  50 m  1:13.68   
65  86  Johannesson Ella  2006  KUNGSBACKA  AS8806  25 m  1:13.84   
66  21  Knauer Emma  2006  S77  BD8806  25 m  1:14.01   
67  161  Söderberg Tova  2004  MASS  AJ8204  25 m  1:14.06   
68  84  Hildebrand Sigrid  2006  KUNGSBACKA  AP3606  25 m  1:14.17   
69  99  Westerdahl Febe  2006  KUNGSBACKA  BE7406  25 m  1:14.46   
70  194  Smith Alicia  2005  MASS  BB5805  25 m  1:14.50   
71  32  Qvarnström Thea  2005  FALKENBERG  AE1205  25 m  1:14.85   
72  221  Stokke Eriksson Lovisa  2006  MASS  AZ8406  25 m  1:15.00   
73  205  Bravert Livia  2006  MASS  AS6406  25 m  1:15.08   
74  328  Gulin Novalie  2006  KSLS  AS9806  25 m  1:15.10   
75  163  Stenfeldt Elsa  2004  MASS  AJ9204  25 m  1:15.50   
76  117  Staafgård Olivia  2007  KUNGSBACKA  BE3607  25 m  1:15.65   
77  184  Carlström Ebba  2006  MASS  AJ3606  25 m  1:16.03   
78  299  Davidsson Ebba  2003  FALKENBERG  AW1603  25 m  1:16.30   
79  95  Ovise Gaëlle  2005  KUNGSBACKA  BK7205  25 m  1:16.43   
80  176  Rolf Gabriella  2004  MASS  AW7204  25 m  1:16.45   
81  42  Gustafsson Maja  2007  FALKENBERG  AO3407  25 m  1:16.60   
82  39  Johannesson Kristin  2004  FALKENBERG  BQ9804  50 m  1:16.90   
83  189  Ström Anna  2006  MASS  AM7606  25 m  1:17.88   
84  88  Blomberg Klara  2005  KUNGSBACKA  BE9805  25 m  1:17.99   
85  18  Larsson Hailey  2007  S77  AK7407  25 m  1:18.15   
86  334  Gustafsson Johanna  2005  KSLS  BI3205  25 m  1:18.34   
87  206  Carlsson Sigrid  2006  MASS  AS9406  25 m  1:18.65   
88  12  Skånberg Hanna  2003  S77  BU5603  25 m  1:18.78   
89  78  Norlin Jonna  2006  KUNGSBACKA  AM2206  25 m  1:18.87   
90  11  Gustafsson Tindra  2004  S77  BJ7204  25 m  1:19.20   
91  346  Gustafsson Emilia  2006  KUNGSBACKA  BE6806  25 m  1:19.57   
92  266  Franzén Ida  2006  S 02  AM0606  25 m  1:19.64   
93  188  Alsterstad Alice  2005  MASS  AY8405  25 m  1:19.95   
94  34  Curlow Emma  2005  FALKENBERG  AZ3205  25 m  1:20.36   
95  36  Havner Bianca  2005  FALKENBERG  BB2205  25 m  1:21.46   
96  109  Håkansson Julia  2007  KUNGSBACKA  AU2207  25 m  1:22.07   
97  111  Ivarsson Ida  2006  KUNGSBACKA  BH8406  25 m  1:23.07   
98  73  Billström Tindra  2006  KUNGSBACKA  AL3606  25 m  1:23.86   
99  214  Byfeldt Tuva  2005  MASS  BJ4605  25 m  1:24.12   
100  14  Anell Alva  2005  S77  BE5405  25 m  1:24.20   
101  213  Boreström Matilda  2005  MASS  BJ6605  25 m  1:24.47   
102  108  Håkansson Freja  2007  KUNGSBACKA  AU3207  25 m  1:25.80   
103  72  Billström Elin  2008  KUNGSBACKA  AA6608  25 m  1:27.10   
104  38  Coles Adiyat  2008  FALKENBERG  AB1808  25 m  1:28.14   
105  237  Mulder Pettersson Meja  2005  MASS  BT0405  25 m  1:28.34   
106  209  Janson Isa  2006  MASS  AU3206  25 m  1:29.11   
107  335  Adler Elin  2006  KSLS  AY3406  25 m  1:29.50   
108  344  Stefansson Irma  2006  KUNGSBACKA  BA4206  25 m  1:30.08   
109  230  Stefanescu Beatrice  2007  MASS  AP3607  25 m  1:31.08   
110  41  Carlsson Wilma  2005  FALKENBERG  BL8605  25 m  1:33.40   
111  103  Kanen Zoe  2007  KUNGSBACKA  AR2607  25 m  1:33.64   
112  23  Herweijer Leontien  2007  S77  AJ2707  25 m  1:33.84   
113  235  Annmark Lilith  2006  MASS  BL4606  25 m  1:34.23   
114  229  Ottosson Linnéa  2007  MASS  AP3407  25 m  1:34.76   
115  35  Borgkvist Freja  2006  FALKENBERG  AO9406  50 m  1:35.78   
116  98  Hohensee Rebecka  2006  KUNGSBACKA  BE3406  25 m  1:35.92   
117  196  Friman Alice  2005  MASS  BE4605  25 m  1:36.58   
118  116  Adebahr Kajsa  2006  KUNGSBACKA  BN3806  25 m  1:38.87   
119  110  Linders Elin  2007  KUNGSBACKA  AU0407  25 m  1:39.52   
120  114  Sundqvist Filippa  2007  KUNGSBACKA  AZ0207  25 m  1:41.08   
121  233  Mattsdotter Iselin  2006  MASS  BI9606  25 m  1:41.90   
122  217  Almqvist Clara  2006  MASS  AZ3206  50 m  1:43.75   
123  236  Ringbo Inez  2006  MASS  BN5406  25 m  1:48.91   
124  119  Wihlborg Stina  2007  KUNGSBACKA  BH4607  25 m     
125  336  Nameus Wilma  2005  KSLS  BU8605  25 m     
126  337  Hopp Emilia  2005  KSLS  BV2205  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  03 december 2018 
Licensierad till: Kungsbacka Simsällskap  Utskriftstid  10:43 
 
19_S
Gren 19, 100m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
46  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  AJ5996  25 m  52.59   
47  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  25 m  53.22   
141  Jedel Christopher  1995  MASS  AG7995  25 m  55.00   
248  Wrakén Felix  2003  S 02  AB8903  25 m  56.00   
303  El Mokri Jacob  2001  KSLS  AF3301  25 m  58.10   
306  Corluka Tomislav  2003  KSLS  AC7703  25 m  58.31   
140  Eriksson Elias  1994  MASS  AL7794  25 m  58.57   
311  Petersson Harry  2002  KSLS  AM9302  25 m  58.70   
249  Zasowski Philip  2002  S 02  AM5302  25 m  59.09   
10  150  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  25 m  59.24   
11  149  Skogsberg Karl  2003  MASS  AF2103  25 m  59.39   
12  Pettersson Jens  2001  S77  AG9101  25 m  59.50   
13  33  Rehn Mats  2002  FALKENBERG  AW8902  25 m  59.74   
14  309  Johnsson Joel  2000  KSLS  AT0500  25 m  59.88   
15  51  Dahlgren Hampus  2001  KUNGSBACKA  AG7501  25 m  59.96   
16  333  Jönsson Felix  2004  KSLS  AV2304  25 m  1:00.35   
17  31  McAdam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  25 m  1:00.44   
18  251  Olofsson Linus  2003  S 02  AL6503  25 m  1:00.61   
19  307  Modig Herman  2003  KSLS  AC3903  25 m  1:01.22   
20  53  Einarsson Jonathan  2001  KUNGSBACKA  AQ4101  25 m  1:01.43   
21  164  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  25 m  1:01.68   
22  259  Rilby Albin  2004  S 02  AP7104  25 m  1:02.26   
23  202  Sjögren Felix  2005  MASS  AN0705  25 m  1:02.63   
24  61  Zachrisson Jonathan  2002  KUNGSBACKA  AT9502  25 m  1:02.78   
25  253  Bohlin Noel  2003  S 02  AM4903