2019-10-23   12:53:00
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Team Race Meet TYR & Sports International

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

19_S
Gren 19, 100m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
46  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  AJ5996  25 m  52.59   
47  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  25 m  53.22   
141  Jedel Christopher  1995  MASS  AG7995  25 m  55.00   
248  Wrakén Felix  2003  S 02  AB8903  25 m  56.00   
303  El Mokri Jacob  2001  KSLS  AF3301  25 m  58.10   
306  Corluka Tomislav  2003  KSLS  AC7703  25 m  58.31   
140  Eriksson Elias  1994  MASS  AL7794  25 m  58.57   
311  Petersson Harry  2002  KSLS  AM9302  25 m  58.70   
249  Zasowski Philip  2002  S 02  AM5302  25 m  59.09   
10  150  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  25 m  59.24   
11  149  Skogsberg Karl  2003  MASS  AF2103  25 m  59.39   
12  Pettersson Jens  2001  S77  AG9101  25 m  59.50   
13  33  Rehn Mats  2002  FALKENBERG  AW8902  25 m  59.74   
14  309  Johnsson Joel  2000  KSLS  AT0500  25 m  59.88   
15  51  Dahlgren Hampus  2001  KUNGSBACKA  AG7501  25 m  59.96   
16  333  Jönsson Felix  2004  KSLS  AV2304  25 m  1:00.35   
17  31  McAdam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  25 m  1:00.44   
18  251  Olofsson Linus  2003  S 02  AL6503  25 m  1:00.61   
19  307  Modig Herman  2003  KSLS  AC3903  25 m  1:01.22   
20  53  Einarsson Jonathan  2001  KUNGSBACKA  AQ4101  25 m  1:01.43   
21  164  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  25 m  1:01.68   
22  259  Rilby Albin  2004  S 02  AP7104  25 m  1:02.26   
23  202  Sjögren Felix  2005  MASS  AN0705  25 m  1:02.63   
24  61  Zachrisson Jonathan  2002  KUNGSBACKA  AT9502  25 m  1:02.78   
25  253  Bohlin Noel  2003  S 02  AM4903  25 m  1:02.86   
26  348  Klebom Hampus  2004  S 02  AC4504  25 m  1:03.01   
27  276  Chen Kevin  2004  S 02  AZ2504  25 m  1:03.17   
28  165  Anderson Elias  2003  MASS  AO8303  25 m  1:03.60   
29  Meurling William  2004  S77  AG9704  25 m  1:03.81   
30  179  Andersson Isak  2004  MASS  AP4304  25 m  1:04.18   
31  182  Nilsson Alexander  2005  MASS  AH6305  25 m  1:04.46   
32  96  Windeman Anton  2006  KUNGSBACKA  AM5906  25 m  1:05.09   
33  222  Bohlin Sixten  2003  MASS  AY2903  25 m  1:05.09   
34  257  Andersson Benedet Roque  2004  S 02  AP3104  25 m  1:05.64   
35  81  Wänt Gustaf  2004  KUNGSBACKA  AT8304  25 m  1:06.12   
36  178  Kristensson Rikard  2004  MASS  AL0904  25 m  1:06.29   
37  190  Olsson Vincent  2004  MASS  AS8304  25 m  1:06.33   
38  246  Löfdahl Oscar  2004  S 02  AA0504  25 m  1:06.37   
39  315  Glans Jacob  2006  KSLS  AA2706  25 m  1:06.70   
40  65  Hilmersson Hugo  2002  KUNGSBACKA  AV7102  25 m  1:06.80   
41  159  Wretborn Simon  2003  MASS  AJ0903  25 m  1:06.80   
42  298  Storberg Emil  2004  FALKENBERG  AE8504  25 m  1:06.95   
43  318  Carlsson Melvin  2005  KSLS  AG7505  25 m  1:07.20   
44  185  Höglund Arvid  2005  MASS  AI5505  50 m  1:07.36   
45  263  Sköld Olle  2004  S 02  AR6904  25 m  1:07.36   
46  60  Olsson William  2002  KUNGSBACKA  AT7502  25 m  1:07.49   
47  77  Nystedt Love  2005  KUNGSBACKA  AK4305  25 m  1:07.60   
48  304  Jazavac Haris  2002  KSLS  AF0702  25 m  1:08.21   
49  198  Holmberg Max  2005  MASS  AN1705  25 m  1:08.61   
50  Kjellgren David  2004  S77  AI4504  50 m  1:10.55   
51  313  Tram Oscar  2004  KSLS  AE4704  25 m  1:12.44   
52  330  Ekelund Gabriel  2006  KSLS  AI7906  25 m  1:12.54   
53  192  Ling Ludvig  2004  MASS  AS5304  25 m  1:12.67   
54  322  Ljunggren Malte  2006  KSLS  AJ1106  25 m  1:13.68   
55  87  Törnqvist Max  2006  KUNGSBACKA  AJ9106  25 m  1:13.90   
56  89  Freiholtz Gustav  2006  KUNGSBACKA  AK1906  25 m  1:14.28   
57  91  Amrén Albin  2006  KUNGSBACKA  AL7106  25 m  1:14.83   
58  76  Johnsson Viggo  2006  KUNGSBACKA  AF4506  25 m  1:16.42   
59  100  Poller Alejandro  2007  KUNGSBACKA  AH7307  25 m  1:16.43   
60  200  Larsson Erik  2005  MASS  AN2705  25 m  1:17.29   
61  204  Andersson Felix  2006  MASS  AI5706  25 m  1:17.53   
62  45  Bööck Hugo  2004  FALKENBERG  AZ8504  25 m  1:17.69   
63  329  Svensson Linus  2005  KSLS  AN8905  25 m  1:18.28   
64  272  Olofsson Lukas  2006  S 02  AM8106  25 m  1:19.93   
65  207  Sjöstedt Viktor  2006  MASS  AI3706  50 m  1:21.69   
66  105  Henriksson Ludvig  2007  KUNGSBACKA  AI9307  25 m  1:22.13   
67  20  Hallsback Gustav  2006  S77  AO9106  25 m  1:22.46   
68  271  Pettersson Enzo  2006  S 02  AM9106  25 m  1:23.97   
69  101  Magnusson Emil  2006  KUNGSBACKA  AO3906  25 m  1:24.98   
70  224  Bailey Erik  2007  MASS  AG2307  25 m  1:25.50   
71  228  Larsson Tom  2007  MASS  AG9307  25 m  1:25.89   
72  231  Dyring Gabriel  2006  MASS  AQ4506  25 m  1:25.95   
73  94  Sundqvist Carl  2005  KUNGSBACKA  AQ7705  25 m  1:26.37   
74  75  Engdar Miles  2007  KUNGSBACKA  AB8307  25 m  1:27.26   
75  323  Melin Ozzy  2006  KSLS  AJ3106  25 m  1:27.50   
76  218  Hedeback Viktor  2006  MASS  AM3106  25 m  1:28.43   
77  112  Mumford Liam  2006  KUNGSBACKA  AR8306  25 m  1:31.65   
78  102  Hammar Emrik  2007  KUNGSBACKA  AH8307  25 m  1:33.08   
79  345  Andersson Max  2007  KUNGSBACKA  AH4307  25 m  1:33.95   
80  115  Boman Julius  2007  KUNGSBACKA  AM4707  25 m  1:43.04   
81  106  Alvstrand Alexander  2007  KUNGSBACKA  AI8707  25 m  1:51.23   
82  347  Plan Malte  2007  KUNGSBACKA  AP7907  50 m  1:59.12   
83  43  Andersson Vilgot  2007  FALKENBERG  AF7707  25 m     
84  44  Åhlund John  2005  FALKENBERG  AW8705  25 m     
85  104  Blomgren Alvin  2007  KUNGSBACKA  AI5107  25 m     
86  113  Andersson Leo  2006  KUNGSBACKA  AS6106  25 m     
87  118  Johnsson Hannes  2008  KUNGSBACKA  AJ4308  25 m     
88  121  Lesnukhin Max  2008  KUNGSBACKA  AM3708  25 m     
89  225  Dalqvist Gustaf  2007  MASS  AG1307  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  03 december 2018 
Licensierad till: Kungsbacka Simsällskap  Utskriftstid  10:43 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner