2019-10-20   20:53:40
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Team Race Meet TYR & Sports International

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 8
Heatlista 
 
  Tävling  Team Race Meet TYR 2018    Utskriftsdatum  07 december 2018   
  Tävlingsort  Kungsbacka    Utskriftstid  19:50   
  Arrangör  Kungsbacka Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  08 december 2018         
 
 
 
Gren 8, 50m Frisim Herrar  Försök (14) 
Heat 1 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening  Œ  Bassäng  Tid 
 
               
               
122  Hugo Samuelsson  2009  AH3509  KUNGSBACKA    25m   
44  John Åhlund  2005  AW8705  FALKENBERG    25m  45.72 
121  Max Lesnukhin  2008  AM3708  KUNGSBACKA    25m  48.00 
               
               
               

 
Heat 2 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening  Œ  Bassäng  Tid 
 
               
347  Malte Plan  2007  AP7907  KUNGSBACKA    25m  44.31 
353  Bardiya Karimi Damavandi  2006  AQ2706  KUNGSBACKA    25m  43.36 
115  Julius Boman  2007  AM4707  KUNGSBACKA    25m  43.02 
106  Alexander Alvstrand  2007  AI8707  KUNGSBACKA    25m  43.20 
113  Leo Andersson  2006  AS6106  KUNGSBACKA    25m  43.44 
104  Alvin Blomgren  2007  AI5107  KUNGSBACKA    25m  44.38 
               

 
Heat 3 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening  Œ  Bassäng  Tid 
 
225  Gustaf Dalqvist  2007  AG1307  MASS    25m  42.42 
231  Gabriel Dyring  2006  AQ4506  MASS    25m  41.92 
94  Carl Sundqvist  2005  AQ7705  KUNGSBACKA    25m  40.48 
234  Vinston Åsén  2007  AJ9907  MASS    25m  39.65 
323  Ozzy Melin  2006  AJ3106  KSLS    25m  40.33 
112  Liam Mumford  2006  AR8306  KUNGSBACKA    25m  40.60 
118  Hannes Johnsson  2008  AJ4308  KUNGSBACKA    25m  42.19 
43  Vilgot Andersson  2007  AF7707  FALKENBERG    25m  42.59 

 
Heat 4 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening  Œ  Bassäng  Tid 
 
76  Viggo Johnsson  2006  AF4506  KUNGSBACKA    25m  37.13 
101  Emil Magnusson  2006  AO3906  KUNGSBACKA    25m  36.66 
102  Emrik Hammar  2007  AH8307  KUNGSBACKA    25m  36.57 
345  Max Andersson  2007  AH4307  KUNGSBACKA    25m  35.88 
87  Max Törnqvist  2006  AJ9106  KUNGSBACKA    25m  36.10 
224  Erik Bailey  2007  AG2307  MASS    25m  36.59 
228  Tom Larsson  2007  AG9307  MASS    25m  36.81 
218  Viktor Hedeback  2006  AM3106  MASS    25m  38.93 

 
Heat 5 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening  Œ  Bassäng  Tid 
 
75  Miles Engdar  2007  AB8307  KUNGSBACKA    25m  35.59 
20  Gustav Hallsback  2006  AO9106  S77    25m  35.58 
329  Linus Svensson  2005  AN8905  KSLS    50m  35.43 
286  Noel Heal  2005  AA5505  TROLLHÄTTA    25m  35.16 
90  Noah Johansson  2005  AP0705  KUNGSBACKA    25m  35.20 
105  Ludvig Henriksson  2007  AI9307  KUNGSBACKA    25m  35.46 
322  Malte Ljunggren  2006  AJ1106  KSLS    25m  35.59 
93  William Hörgren  2007  AE7307  KUNGSBACKA    25m  35.79 

 
Heat 6 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening  Œ  Bassäng  Tid 
 
207  Viktor Sjöstedt  2006  AI3706  MASS    50m  34.84 
197  Alexander Hellqvist  2005  AN8505  MASS    25m  34.68 
330  Gabriel Ekelund  2006  AI7906  KSLS    25m  34.20 
204  Felix Andersson  2006  AI5706  MASS    25m  33.21 
77  Love Nystedt  2005  AK4305  KUNGSBACKA    25m  33.97 
89  Gustav Freiholtz  2006  AK1906  KUNGSBACKA    25m  34.49 
352  Maximilian Thorsell  2007  AC6907  KUNGSBACKA    25m  34.76 
297  Axel Lambertsson  2008  AE3308  VARBERG    25m  35.00 

 
Heat 7 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening  Œ  Bassäng  Tid 
 
313  Oscar Tram  2004  AE4704  KSLS    25m  32.21 
291  Rasmus Kristiansson  2004  AH1704  TROLLHÄTTA    50m  31.74 
287  Anton Hägg  2004  AG2904  TROLLHÄTTA    25m  31.65 
81  Gustaf Wänt  2004  AT8304  KUNGSBACKA    25m  31.59 
100  Alejandro Poller  2007  AH7307  KUNGSBACKA    25m  31.63 
David Kjellgren  2004  AI4504  S77    25m  31.67 
91  Albin Amrén  2006  AL7106  KUNGSBACKA    25m  31.98 
198  Max Holmberg  2005  AN1705  MASS    25m  32.91 

 
Heat 8 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening  Œ  Bassäng  Tid 
 
315  Jacob Glans  2006  AA2706  KSLS    25m  31.45 
136  Svante Tjernström  2007  AA4907  KUNGÄLV    25m  30.98 
96  Anton Windeman  2006  AM5906  KUNGSBACKA    25m  30.71 
259  Albin Rilby  2004  AP7104  S 02    25m  30.42 
304  Haris Jazavac  2002  AF0702  KSLS    25m  30.69 
66  Fredrik Ekholm  2004  AN2904  KUNGSBACKA    25m  30.81 
65  Hugo Hilmersson  2002  AV7102  KUNGSBACKA    25m  31.10 
318  Melvin Carlsson  2005  AG7505  KSLS    25m  31.57 

 
Heat 9 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening  Œ  Bassäng  Tid 
 
185  Arvid Höglund  2005  AI5505  MASS    25m  30.18 
178  Rikard Kristensson  2004  AL0904  MASS    25m  29.93 
137  Linus Krohn  2005  AS3505  KUNGÄLV    25m  29.65 
307  Herman Modig  2003  AC3903  KSLS    25m  29.59 
348  Hampus Klebom  2004  AC4504  S 02    25m  29.59 
60  William Olsson  2002  AT7502  KUNGSBACKA    25m  29.76 
257  Roque Andersson Benedet  2004  AP3104  S 02    25m  30.11 
182  Alexander Nilsson  2005  AH6305  MASS    25m  30.35 

 
Heat 10 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening  Œ  Bassäng  Tid 
 
164  Max Swegmark  2004  AE2504  MASS    25m  29.37 
William Meurling  2004  AG9704  S77    25m  29.33 
159  Simon Wretborn  2003  AJ0903  MASS    25m  29.08 
179  Isak Andersson  2004  AP4304  MASS    25m  28.97 
276  Kevin Chen  2004  AZ2504  S 02    25m  29.02 
283  Leon Heal  2003  AG0103  TROLLHÄTTA    25m  29.23 
92  Alexander Johansson  2004  AV1504  KUNGSBACKA    50m  29.35 
222  Sixten Bohlin  2003  AY2903  MASS    25m  29.41 

 
Heat 11 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening  Œ  Bassäng  Tid 
 
135  Filip Håll  2002  AT5702  KUNGÄLV    25m  28.87 
311  Harry Petersson  2002  AM9302  KSLS    25m  28.46 
177  Måns Evertsson  2003  AR2103  MASS    25m  28.31 
61  Jonathan Zachrisson  2002  AT9502  KUNGSBACKA    50m  27.84 
285  William Hägg  2002  AM1502  TROLLHÄTTA    25m  28.27 
53  Jonathan Einarsson  2001  AQ4101  KUNGSBACKA    25m  28.36 
165  Elias Anderson  2003  AO8303  MASS    25m  28.55 
202  Felix Sjögren  2005  AN0705  MASS    25m  28.95 

 
Heat 12 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening  Œ  Bassäng  Tid 
 
333  Felix Jönsson  2004  AV2304  KSLS    25m  27.47 
132  Benjamin Gabrielsson  1999  AN1199  KUNGÄLV    25m  27.17 
83  Hektor Kvarnlöf  2004  AT0504  KUNGSBACKA    25m  26.29 
129  Johan Hildesson  1992  AK2592  KUNGÄLV    25m  23.97 
248  Felix Wrakén  2003  AB8903  S 02    25m  26.18 
133  Martin Isaksson  1998  AW2198  KUNGÄLV    25m  26.67 
292  Gustav Lokrantz  2004  AH6704  TROLLHÄTTA    25m  27.26 
245  Oscar Sjöström  2003  AA2103  S 02    25m  27.74 

 
Heat 13 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening  Œ  Bassäng  Tid 
 
33  Mats Rehn  2002  AW8902  FALKENBERG    25m  27.42 
Jens Pettersson  2001  AG9101  S77    25m  26.86 
148  Linus Hagedorn  2002  AI9702  MASS    25m  26.27 
130  Ossian Arvidsson  1992  AK3592  KUNGÄLV    25m  23.94 
46  Anton Johansson  1996  AJ5996  KUNGSBACKA    50m  24.88 
249  Philip Zasowski  2002  AM5302  S 02    25m  26.57 
51  Hampus Dahlgren  2001  AG7501  KUNGSBACKA    25m  27.25 
343  Cristiano Almeida Santos  1990  11233  A4 IF    25m  27.72 

 
Heat 14 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening  Œ  Bassäng  Tid 
 
306  Tomislav Corluka  2003  AC7703  KSLS    25m  27.31 
143  Alexander Fredholm  2001  AE2301  MASS    25m  26.71 
49  Anton Dahlgren  1999  AM4999  KUNGSBACKA    25m  26.20 
139  Robin Andréasson  1988  AN7788  MASS    25m  22.14 
341  Daniel Andersson  1997  AQ7197  KUNGÄLV    25m  24.76 
31  Alexander Mcadam  2004  AE7504  FALKENBERG    25m  26.41 
303  Jacob El Mokri  2001  AF3301  KSLS    25m  27.18 
150  Marcus Sundblad  2003  AF4103  MASS    25m  27.65 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  07 december 2018 
Licensierad till: Kungsbacka Simsällskap  Utskriftstid  19:50 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner