2018-12-13   20:53:55
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för KSK Tidsjakt hösten 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Heatlista Gren 19
Heatlista 
 
  Tävling  KSK Tidsjakt Hösten 2018    Utskriftsdatum  10 november 2018   
  Tävlingsort  Karlshamn    Utskriftstid  09:14   
  Arrangör  Karlshamns Simklubb         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  10 november 2018         
 
 
 
Gren 19, 25m Frisim Damer  Finaler (6) 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
20  Ellie Arvidsson  2007    RONNEBY SS    25m   
39  Linnča Eriksson  2010    KARLSHAMN    25m   
38  Vilma Persson  2004    KARLSHAMN    25m   
               
               
               

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
37  Zelda Sjöberg  2010    KARLSHAMN    25m   
43  Nelly Carlsson  2009  AF5609  KARLSHAMN    25m  37.45 
78  Maya Rask Svanhall  2010  AD6210  KARLSHAMN    25m  41.24 
54  Elise Fagerberg  2005  AT3605  KARLSKRONA    25m   
               
               

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
57  Emelie Persson  2008  AB5408  KARLSKRONA    25m  35.30 
12  Augusta Kläfverud  2010  AA7410  KARLSHAMN    25m  32.23 
17  Astrid Bengtsson  2009  AF3609  KARLSHAMN    25m  33.03 
18  Maya Svensson  2009  AF7609  KARLSHAMN    25m  36.07 
               
               

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
16  Nelly Berggren  2009  AF2609  KARLSHAMN    25m  28.51 
70  Elin Tidstrand  2009  AL6209  KARLSKRONA    25m  25.20 
32  Elmina Svedberg  2008  AV7208  RONNEBY SS    25m  27.05 
64  Filippa Lindell  2007  AS3607  KARLSKRONA    25m  28.93 
               
               

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
62  Nora Savic  2009  AA1809  KARLSKRONA    25m  24.41 
34  Beatrix Karlsson de Matos  2010  AE5410  RONNEBY SS    25m  24.20 
67  Linnea Svennesson  2009  AH3809  KARLSKRONA    25m  24.25 
49  Moa Girfalk  2006  AB8506  KARLSKRONA    25m  24.72 
               
               

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
19  Ebba Tegvald  2009  AH6609  KARLSHAMN    25m  23.11 
69  Emilia Gudmundsson  2010  AC8410  KARLSKRONA    25m  20.00 
63  Emilia Gustafsson  2009  AA2809  KARLSKRONA    25m  22.23 
Emilia Blomé  2006  AI4806  KARLSHAMN    25m  23.16 
               
               

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  10 november 2018 
Licensierad till: Karlshamns Simklubb  Utskriftstid  09:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner