2021-03-06   13:13:16
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 2018-2019, Västervik

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

17_S
Gren 17, 200m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
37  Rogö Nora  2004  JÖNKÖPING  AW7604  25 m  2:50.94   
15  Brink Matilda  2001  JÖNKÖPING  AJ2401  25 m  2:51.15   
36  Tubbin Felicia  2003  JÖNKÖPING  BK3203  25 m  2:51.30   
Havskog Ellen  2005  HULTSFRED  AD3805  25 m  2:54.07   
99  Holgersson Ebba  2005  NKK  AE7205  25 m  2:54.60   
58  Karlsson Martina  2003  LASS  AA9603  25 m  2:54.82   
22  Carlheim Wilma  2003  JÖNKÖPING  AI6403  25 m  2:56.35   
31  Rudelius Ida  2004  JÖNKÖPING  AM7204  25 m  3:00.42   
64  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  25 m  3:03.95   
10  77  Heimdahl Elin  2004  LASS  BN5404  25 m  3:04.25   
11  72  Gustafsson Elin  2005  LASS  AO5605  25 m  3:06.32   
12  100  Svan Felicia  2003  NKK  BF7203  25 m  3:07.47   
13  83  Dehgani Maria  2003  LASS  BX0603  25 m  3:08.02   
14  101  Svan Kasandra  2004  NKK  AQ0404  25 m  3:09.26   
15  79  Frisk Isabelle  2004  LASS  BN5804  50 m  3:11.89   
16  66  Wallin Sofia  2005  LASS  AE2405  50 m  3:12.54   
17  136  Miñana Juan Maria  2004  VÄSTERVIK  BR2404  25 m  3:13.36   
18  127  Liliequist Hanna  2002  VÄSTERVIK  BE6202  25 m  3:13.42   
19  132  Sundell Tilda  2005  VÄSTERVIK  AT8205  25 m  3:14.72   
20  Lundgren Emilia  2004  HULTSFRED  AL2604  25 m  3:22.01   
21  130  Liliequist Frida  2004  VÄSTERVIK  BF0404  25 m  3:26.82   
22  54  Cosic Alma  2006  JÖNKÖPING  AS1206  50 m  3:30.75   
23  70  Erlandsson Frida  2006  LASS  AD2606  25 m  3:31.33   
24  147  Lundberg Alwa  2006  BLÅKULLA  AE7806  25 m  3:34.22   
25  108  Hagström Ella  2007  NKK  AL1607  50 m  3:39.96   
26  75  Åqvist Stella  2005  LASS  AO5805  25 m  3:46.72   
27  Andersson Tyra  2006  HULTSFRED  AI9406  25 m  3:50.70   
28  139  Wimmerström Fia  2003  VÄSTERVIK  CB1603  50 m  3:52.26   
29  110  Klasén Jonna  2008  NKK  AG5208  25 m  3:56.79   
30  113  Xu Elisabeth  2008  NKK  AG7408  25 m  4:00.84   
31  65  Nilsson Elvira  2004  LASS  AF3804  25 m  4:03.92   
32  10  Klavins Stina  2007  HULTSFRED  AE0407  25 m  4:10.09   
33  Bojovic Sofija  2004  FINSPÅNG  AC5604  25 m     
34  11  Ainemo Molly  2007  HULTSFRED  AI4207  25 m     
35  12  Johansson Alva  2008  HULTSFRED  AC8608  25 m     
36  13  Westergren Isabella  2007  HULTSFRED  AM5607  25 m     
37  30  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING  AG6604  25 m     
38  104  Andersson Ylva  2005  NKK  AQ3405  25 m     
39  143  Lowejko Ellen  2005  VÄSTERVIK  BV1405  25 m     
40  146  Veenhuis Ella  2007  BLÅKULLA  AA9407  25 m     
41  150  Johansson Hanna  2005  FINSPÅNG  BT3405  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Västerviks Simsällskap  Utskriftstid  22:58 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner