2021-03-06   12:31:37
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 2018-2019, Västervik

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

12_S
Gren 12, 200m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
14  Hegmegi Annie  2003  JÖNKÖPING  AA1403  25 m  2:16.60   
25  Istiphan Mariam  2001  JÖNKÖPING  BG4201  25 m  2:30.69   
23  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING  AD0804  25 m  2:34.37   
42  Danielsson Victoria  2002  JÖNKÖPING  BP6802  25 m  2:35.76   
19  Davis Emmie  2002  JÖNKÖPING  AK7202  25 m  2:36.35   
28  Holmquist Moa  2004  JÖNKÖPING  AG1604  25 m  2:41.28   
26  Stjärnås Natalie  2003  JÖNKÖPING  AL3403  25 m  2:41.31   
93  Johansson Junttila Leija  2006  MOTALA SS  AK2206  25 m  2:41.92   
30  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING  AG6604  50 m  2:43.16   
10  64  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  50 m  2:43.21   
11  119  Lindman Thea  2003  HVETLANDA  AC8203  25 m  2:43.52   
12  132  Sundell Tilda  2005  VÄSTERVIK  AT8205  25 m  2:44.71   
13  Havskog Ellen  2005  HULTSFRED  AD3805  25 m  2:45.01   
14  37  Rogö Nora  2004  JÖNKÖPING  AW7604  25 m  2:45.83   
15  Bojovic Sofija  2004  FINSPÅNG  AC5604  25 m  2:49.16   
16  67  Arnell Maja  2004  LASS  AO8204  25 m  2:50.21   
17  20  Arberg Alba  2005  JÖNKÖPING  AA1405  25 m  2:50.54   
18  82  Holmqvist Frida  2005  LASS  BC2405  25 m  2:51.23   
19  126  Grimvall Mira  2002  VÄSTERVIK  BC5402  25 m  2:51.93   
20  97  Broden Hilma  2003  NKK  AS8203  25 m  2:53.50   
21  68  Arildsson Julia  2005  LASS  AE6805  25 m  2:53.87   
22  102  Werner Emma  2005  NKK  AF4605  25 m  2:54.07   
23  104  Andersson Ylva  2005  NKK  AQ3405  25 m  2:56.71   
24  94  Sjögren Greta  2007  MOTALA SS  AD2407  25 m  2:59.16   
25  65  Nilsson Elvira  2004  LASS  AF3804  50 m  3:02.79   
26  70  Erlandsson Frida  2006  LASS  AD2606  25 m  3:03.69   
27  71  Höglund Andrea  2005  LASS  AO2605  25 m  3:10.04   
28  81  Abbaspour Darya  2005  LASS  BC3405  25 m  3:10.11   
29  Lundgren Emilia  2004  HULTSFRED  AL2604  25 m  3:11.07   
30  40  Engqvist Elin  2005  JÖNKÖPING  AK8405  50 m  3:15.97   
31  29  Andersson Tilda  2006  JÖNKÖPING  AA9206  25 m  3:16.65   
32  75  Åqvist Stella  2005  LASS  AO5805  25 m  3:18.33   
33  72  Gustafsson Elin  2005  LASS  AO5605  25 m  3:20.63   
34  Wärn Amanda  2004  FINSPÅNG  AY6804  25 m  3:29.02   
35  110  Klasén Jonna  2008  NKK  AG5208  50 m  3:35.04   
36  114  Andersson-Lundin Filippa  2007  NKK  AQ4207  25 m  3:40.49   
37  113  Xu Elisabeth  2008  NKK  AG7408  25 m  4:17.90   
38  12  Johansson Alva  2008  HULTSFRED  AC8608  25 m     
39  53  Ristl Wilma  2006  JÖNKÖPING  AP8806  25 m     
40  108  Hagström Ella  2007  NKK  AL1607  25 m     
41  139  Wimmerström Fia  2003  VÄSTERVIK  CB1603  25 m     
42  146  Veenhuis Ella  2007  BLÅKULLA  AA9407  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Västerviks Simsällskap  Utskriftstid  22:58 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner