2021-03-06   12:59:40
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 2018-2019, Västervik

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 17
Heatlista 
 
  Tävling  UGP 1 2018 - 2019    Utskriftsdatum  14 oktober 2018   
  Tävlingsort  Västervik    Utskriftstid  08:09   
  Arrangör  Västerviks simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  13 oktober 2018         
 
 
 
Gren 17, 200m Bröstsim Damer  Finaler (6) 
Beräknad start 10:02 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
150  Hanna Johansson  2005  BT3405  FINSPÅNG    25m   
13  Isabella Westergren  2007  AM5607  HULTSFRED    25m   
Sofija Bojovic  2004  AC5604  FINSPÅNG    25m   
               
               

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
146  Ella Veenhuis  2007  AA9407  BLÅKULLA    25m   
104  Ylva Andersson  2005  AQ3405  NKK    25m   
143  Ellen Lowejko  2005  BV1405  VÄSTERVIK    25m   
12  Alva Johansson  2008  AC8608  HULTSFRED    25m   
11  Molly Ainemo  2007  AI4207  HULTSFRED    25m   
               

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
30  Wilma Svensson  2004  AG6604  JÖNKÖPING    25m   
65  Elvira Nilsson  2004  AF3804  LASS    25m  4:03.92 
110  Jonna Klasén  2008  AG5208  NKK    25m  3:56.79 
Tyra Andersson  2006  AI9406  HULTSFRED    25m  3:50.70 
139  Fia Wimmerström  2003  CB1603  VÄSTERVIK    50m  3:52.26 
113  Elisabeth Xu  2008  AG7408  NKK    25m  4:00.84 
10  Stina Klavins  2007  AE0407  HULTSFRED    25m  4:10.09 

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
75  Stella Åqvist  2005  AO5805  LASS    25m  3:46.72 
54  Alma Cosic  2006  AS1206  JÖNKÖPING    50m  3:30.75 
Emilia Lundgren  2004  AL2604  HULTSFRED    25m  3:22.01 
127  Hanna Liliequist  2002  BE6202  VÄSTERVIK    25m  3:13.42 
132  Tilda Sundell  2005  AT8205  VÄSTERVIK    25m  3:14.72 
130  Frida Liliequist  2004  BF0404  VÄSTERVIK    25m  3:26.82 
108  Ella Hagström  2007  AL1607  NKK    50m  3:39.96 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
136  Maria Miñana Juan  2004  BR2404  VÄSTERVIK    25m  3:13.36 
79  Isabelle Frisk  2004  BN5804  LASS    50m  3:11.89 
100  Felicia Svan  2003  BF7203  NKK    25m  3:07.47 
64  Alice Fransson  2004  AF4804  LASS    25m  3:03.95 
77  Elin Heimdahl  2004  BN5404  LASS    25m  3:04.25 
101  Kasandra Svan  2004  AQ0404  NKK    25m  3:09.26 
66  Sofia Wallin  2005  AE2405  LASS    50m  3:12.54 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
31  Ida Rudelius  2004  AM7204  JÖNKÖPING    25m  3:00.42 
99  Ebba Holgersson  2005  AE7205  NKK    25m  2:54.60 
36  Felicia Tubbin  2003  BK3203  JÖNKÖPING    25m  2:51.30 
37  Nora Rogö  2004  AW7604  JÖNKÖPING    25m  2:50.94 
15  Matilda Brink  2001  AJ2401  JÖNKÖPING    25m  2:51.15 
Ellen Havskog  2005  AD3805  HULTSFRED    25m  2:54.07 
58  Martina Karlsson  2003  AA9603  LASS    25m  2:54.82 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  14 oktober 2018 
Licensierad till: Västerviks Simsällskap  Utskriftstid  08:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner