2021-03-06   12:41:34
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 2018-2019, Västervik

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 10
Heatlista 
 
  Tävling  UGP 1 2018 - 2019    Utskriftsdatum  13 oktober 2018   
  Tävlingsort  Västervik    Utskriftstid  14:41   
  Arrangör  Västerviks simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  13 oktober 2018         
 
 
 
Gren 10, 400m Frisim Damer  Finaler (5) 
Beräknad start 16:19 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
152  Edith Nyman  2007  AD0407  NKK    25m  6:16.81 
13  Isabella Westergren  2007  AM5607  HULTSFRED    25m   
12  Alva Johansson  2008  AC8608  HULTSFRED    25m   
119  Thea Lindman  2003  AC8203  HVETLANDA    25m   
55  Ester Sainz  2008  AC8808  JÖNKÖPING    25m   
153  Alicia Wallberg  2007  AG9207  NKK    50m  7:11.34 

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
110  Jonna Klasén  2008  AG5208  NKK    25m  7:10.09 
108  Ella Hagström  2007  AL1607  NKK    50m  6:51.15 
Tyra Andersson  2006  AI9406  HULTSFRED    25m  6:34.42 
54  Alma Cosic  2006  AS1206  JÖNKÖPING    50m  6:12.02 
43  Emma Bergqvist  2007  AB9407  JÖNKÖPING    25m  6:16.69 
10  Stina Klavins  2007  AE0407  HULTSFRED    25m  6:45.12 
114  Filippa Andersson-Lundin  2007  AQ4207  NKK    25m  6:55.22 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
148  Alva Bernsholt  2005  BC8805  BLÅKULLA    25m  6:04.76 
81  Darya Abbaspour  2005  BC3405  LASS    25m  5:48.05 
102  Emma Werner  2005  AF4605  NKK    50m  5:45.10 
83  Maria Dehgani  2003  BX0603  LASS    25m  5:34.18 
104  Ylva Andersson  2005  AQ3405  NKK    50m  5:36.44 
149  Astrid Rosén  2005  AL7205  MOTALA SS    25m  5:46.16 
50  Alva Johannesson  2005  BC2605  JÖNKÖPING    50m  5:53.40 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
38  Ida Jonsson  2005  AJ8405  JÖNKÖPING    25m  5:33.13 
82  Frida Holmqvist  2005  BC2405  LASS    25m  5:29.80 
123  Linnea Haraldsson  2005  AG6605  HVETLANDA    25m  5:22.91 
36  Felicia Tubbin  2003  BK3203  JÖNKÖPING    25m  5:22.48 
97  Hilma Broden  2003  AS8203  NKK    25m  5:22.58 
65  Elvira Nilsson  2004  AF3804  LASS    50m  5:23.78 
94  Greta Sjögren  2007  AD2407  MOTALA SS    50m  5:30.59 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
67  Maja Arnell  2004  AO8204  LASS    25m  5:19.85 
20  Alba Arberg  2005  AA1405  JÖNKÖPING    25m  5:04.26 
37  Nora Rogö  2004  AW7604  JÖNKÖPING    25m  4:52.30 
30  Wilma Svensson  2004  AG6604  JÖNKÖPING    25m  4:45.25 
15  Matilda Brink  2001  AJ2401  JÖNKÖPING    25m  4:52.07 
42  Victoria Danielsson  2002  BP6802  JÖNKÖPING    25m  4:55.74 
74  Emmy Ericsson  2003  BO8403  LASS    25m  5:18.20 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  13 oktober 2018 
Licensierad till: Västerviks Simsällskap  Utskriftstid  14:41 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner