2020-07-05   06:39:07
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for DMÅ kortbane Universitetshallen

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

4_S
Løb 4, 200m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
134  Christensen Lucas Emil  2003  ALLERØD  0349AC  25 m  2:13.39   
Brunsgaard Thor  2003  ST-NEPTUN  0383AP  25 m  2:13.48   
323  Brøns Valdemar  2003  HOVEDSTAD  0341AC  25 m  2:13.53   
282  Thestrup Nickolas Kofoed  2003  TUNE  0345AC  25 m  2:14.47   
108  Mortensen Mikkel  2003  KALUNDBORG  0329AI  25 m  2:15.83   
256  Laursen Mathias Lindberg  2003  HOLSTEBRO  0359AJ  25 m  2:16.95   
380  Rasmussen Kristian B.  2003  S 68  0349AG  25 m  2:17.34   
243  Elling Frederik Venø  2003  SILKEBORG  0339AD  25 m  2:18.97   
331  Sidebotham Joshua P.  2003  HOVEDSTAD  0343AQ  25 m  2:19.20   
10  166  Køhn Joakim  2003  KVIK  0375AE  25 m  2:19.31   
11  104  Bjørn Alexander L.  2003  IKAST  0389AH  25 m  2:19.68   
12  413  Johnsen Kasper  2003  ODDER  0357AC  25 m  2:20.54   
13  181  Hjelm Mikkel  2003  TRITON B  0375AG  25 m  2:20.70   
14  180  Brandt Lasse Darlem  2003  TRITON B  0379AH  25 m  2:20.81   
15  19  Zaccarin Sander Kudahl  2003  AGF  0395AG  25 m  2:20.86   
16  177  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  25 m  2:21.38   
17  194  Søndergaard Alex  2003  THISTED  0365AJ  25 m  2:21.61   
18  170  Stage Carl Heyn  2003  KVIK  0331AD  25 m  2:22.03   
19  152  Vergereau Alexander  2004  BIRKERØD  0447AA  25 m  2:22.07   
20  62  Hansen Mads Peter  2004  VIBORG  0453AM  25 m  2:22.44   
21  97  Cleemann Oscar  2003  HVIDOVRE  0349AH  25 m  2:22.66   
22  333  Bentsen Lukas Stæhr  2003  H2Odense  0351AC  25 m  2:23.94   
23  144  Boutrup Christian  2003  BIRKERØD  0337AA  25 m  2:24.02   
24  233  Jeppesen Kasper Aagaard  2003  LYNGBY  0393AH  25 m  2:24.33   
25  151  Tullberg Alexander  2003  BIRKERØD  0377AA  25 m  2:24.97   
26  66  Elsborg Anders  2003  VIBORG  0361AQ  25 m  2:25.45   
27  254  Madsen Rasmus Skarby  2003  SLANGERUP  0363AB  25 m  2:25.72   
28  61  Østerballe Daniel  2003  VIBORG  0363AN  25 m  2:26.50   
29  332  Weiss Noah Koefoed  2003  HOVEDSTAD  0381AC  25 m  2:26.86   
30  168  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  25 m  2:27.56   
31  408  Kjær Jeppe  2004  VATCPH-STT  0419AB  25 m  2:27.79   
32  381  Aarestrup Zilas  2003  GLADSAXE  0385AG  25 m  2:28.16   
33  244  Grann Emil Lykke  2003  SILKEBORG  0391AK  25 m  2:28.27   
34  201  Mikkelsen Mads  2004  SKOVBAKKEN  0491AC  25 m  2:28.30   
35  330  Greisen Sebastian  2004  HOVEDSTAD  0487AD  25 m  2:28.53   
36  192  Mathiasen Asger  2004  THISTED  0427AI  25 m  2:28.78   
37  120  Rosenborg Lucas  2004  LYSENG  0481AH  25 m  2:29.27   
38  280  Søby Emil  2004  TUNE  0443AF  25 m  2:30.04   
39  274  Hansen Nicolai D. B.  2004  GREVE  0423AG  25 m  2:30.29   
40  155  Birch Julian  2004  SØLLERØD  0489AJ  25 m  2:31.22   
41  208  Jacobsen Sebastian  2004  AALBORG  0465AJ  25 m  2:31.63   
42  294  Ellekjær Lauritz Baad  2003  VEJLE  0323AG  25 m  2:31.81   
43  366  Sandison Jonas Lykke  2004  NYBORG  0415AF  25 m  2:32.30   
44  328  Fode Troels  2004  HOVEDSTAD  0435AG  25 m  2:32.46   
45  191  Hansen Gustav  2004  THISTED  0415AM  25 m  2:33.22   
46  396  Pedersen Magnus Dalsgaard  2004  DURUP  0453AH  25 m  2:34.31   
47  142  Beck Jonathan  2004  BIRKERØD  0497AA  25 m  2:34.35   
48  103  Siegumfeldt Oskar Bondo  2004  HVIDOVRE  0417AA  25 m  2:34.41   
49  188  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  2:34.87   
50  24  Lorey Christian  2003  ERRITSØ  0367AQ  25 m  2:38.77   
51  175  Prehn Viggo  2004  KVIK  0493AE  25 m  2:45.59   
52  37  Hyldig William Hoffmann  2004  GENTOFTE  0471AQ  25 m  2:49.65   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  04 februar 2018 
Licens til Odense Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  08:44 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark