2019-10-23   12:47:21
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Öviksracet 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

29_S
Gren 29, 100m Medley Herrar 
 
Sponsor: Nylanders Bil 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
24  Norén Vosveld Petter  1999  HÄRNÖSAND  AH9599  25 m  59.41   
251  Edlund Andreas  1989  Ö-VIKS ASS  AB6989  25 m  59.60   
147  Henriksson Carl-Henrik  1994  Ö-VIKS ASS  AD3794  25 m  1:02.87   
23  Norén Vosveld Gustaf  1996  HÄRNÖSAND  AL0396  25 m  1:07.53   
163  Böschen Isac  2002  SS04  AF3102  25 m  1:09.78   
214  Mattson Lars  1968  IKSU  AB2368  25 m  1:12.25   
28  Wikström Hannes  2003  HÄRNÖSAND  AD0303  25 m  1:14.67   
75  Albinsson Oskar  2003  UMEÅ SS  AP4503  25 m  1:14.79   
17  Sandström Gustaf  2003  HUDIKSVALL  AP4703  25 m  1:14.85   
10  175  Larsson Marcus  2003  SS04  AM0903  25 m  1:16.17   
11  60  Näsman Markus  2003  SUNDSVALL  AD6103  25 m  1:16.30   
12  224  Olsson Jonathan  2003  DOROTEA IF  AZ3503  25 m  1:17.12   
13  144  Fällman Karl  2002  Ö-VIKS ASS  AO1302  25 m  1:17.58   
14  64  Walterstad Jason  2004  SUNDSVALL  AH5904  25 m  1:18.11   
15  170  Höft Elliot  2002  SS04  AY5302  25 m  1:18.23   
16  100  Lidström Henrik  2003  UMEÅ SS  AP0303  25 m  1:18.79   
17  108  Nyström Viktor  2004  UMEÅ SS  AJ9504  25 m  1:19.57   
18  97  Izarra Unai  2003  UMEÅ SS  AP6503  25 m  1:20.22   
19  63  Södervall Axel  2004  SUNDSVALL  AH8904  25 m  1:22.81   
20  176  Levander Per  2002  SS04  AD8702  25 m  1:24.52   
21  113  Sundström David  2003  UMEÅ SS  AJ0703  25 m  1:25.08   
22  76  Andersson Axel  2004  UMEÅ SS  AJ5504  25 m  1:27.91   
23  67  Hofmann Tor  2004  TIMRÅ SK  AF9904  25 m  1:28.40   
24  142  Flodman Tom  2004  Ö-VIKS ASS  AY1104  25 m  1:29.31   
25  173  Khan Tiger  2002  SS04  AY5102  25 m  1:30.25   
26  165  Carlberg Neo  2005  SS04  AA8505  25 m  1:30.54   
27  151  Lideskog Edvin  2005  Ö-VIKS ASS  AB0705  25 m  1:30.81   
28  166  Carlberg Tim  2003  SS04  AI5503  25 m  1:30.87   
29  182  Nömm Malkolm  2005  SS04  AT6905  25 m  1:34.83   
30  81  Dellbring Johan  2005  UMEÅ SS  AM9505  25 m  1:35.42   
31  15  Pettersson Sebastian  2006  HUDIKSVALL  AD1306  25 m  1:40.11   
32  12  Hedin Gustav  2005  HUDIKSVALL  AA0115  25 m  1:48.09   
33  102  Lindberg Axel  2006  UMEÅ SS  AL6106  25 m  1:50.08   
34  117  Thorén Lukas  2007  UMEÅ SS  AD4307  25 m  1:58.54   
35  106  Nordberg Leo  2006  UMEÅ SS  AQ2106  25 m  2:06.28   
36  79  Brändström Theodore  2009  UMEÅ SS  AB9109  25 m     
37  155  Sandström Lias  2007  Ö-VIKS ASS  AA2907  25 m     
38  250  Brännström Anton  2002  Ö-VIKS ASS  AT3102  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  09 december 2017 
Licensierad till: Örnsköldsviks Allmänna SS  Utskriftstid  07:31 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner