2019-10-16   00:17:39
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Öviksracet 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

19_S
Gren 19, 100m Frisim Herrar 
 
Sponsor: Bergom Gård 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
55  Ölund Gordon  2002  SPÅRVÄGEN  AT1102  25 m  58.21   
223  Wigren Gustav  1993  IKSU  AF6993  25 m  1:00.45   
265  Do Eryk  2002  SOLLEFTEÅ  AW1702  25 m  1:00.82   
75  Albinsson Oskar  2003  UMEÅ SS  AP4503  25 m  1:02.47   
187  Weis Shore Nicholas  2002  SS04  AY2102  25 m  1:02.97   
28  Wikström Hannes  2003  HÄRNÖSAND  AD0303  25 m  1:03.53   
170  Höft Elliot  2002  SS04  AY5302  25 m  1:04.43   
17  Sandström Gustaf  2003  HUDIKSVALL  AP4703  25 m  1:04.83   
144  Fällman Karl  2002  Ö-VIKS ASS  AO1302  25 m  1:05.07   
10  64  Walterstad Jason  2004  SUNDSVALL  AH5904  25 m  1:06.18   
11  224  Olsson Jonathan  2003  DOROTEA IF  AZ3503  25 m  1:06.33   
12  16  Reit Viggo  2003  HUDIKSVALL  AK5703  25 m  1:06.85   
13  173  Khan Tiger  2002  SS04  AY5102  25 m  1:06.92   
14  166  Carlberg Tim  2003  SS04  AI5503  25 m  1:07.44   
15  103  Luthman Felix  2004  UMEÅ SS  AB4104  25 m  1:07.48   
16  100  Lidström Henrik  2003  UMEÅ SS  AP0303  25 m  1:07.72   
17  60  Näsman Markus  2003  SUNDSVALL  AD6103  25 m  1:08.05   
18  138  Danemyr Ståle  2002  Ö-VIKS ASS  AO0302  25 m  1:09.18   
19  63  Södervall Axel  2004  SUNDSVALL  AH8904  25 m  1:09.78   
20  Larsson Daniel  2002  BJÖRNA IF  AW2302  25 m  1:10.35   
21  113  Sundström David  2003  UMEÅ SS  AJ0703  25 m  1:11.06   
22  184  Ponomarjov Artjoms  2004  SS04  AV1904  25 m  1:11.59   
23  18  Sölveskog Anton  2003  HUDIKSVALL  AX6103  25 m  1:11.95   
24  189  Youssef Alexander  2004  SS04  AS2504  25 m  1:12.41   
25  97  Izarra Unai  2003  UMEÅ SS  AP6503  25 m  1:12.74   
26  34  Käck Edvin  2000  HÖRNEFORS  AI2900  25 m  1:13.08   
27  76  Andersson Axel  2004  UMEÅ SS  AJ5504  50 m  1:14.05   
28  151  Lideskog Edvin  2005  Ö-VIKS ASS  AB0705  25 m  1:17.47   
29  67  Hofmann Tor  2004  TIMRÅ SK  AF9904  25 m  1:18.41   
30  142  Flodman Tom  2004  Ö-VIKS ASS  AY1104  25 m  1:20.28   
31  15  Pettersson Sebastian  2006  HUDIKSVALL  AD1306  25 m  1:20.64   
32  81  Dellbring Johan  2005  UMEÅ SS  AM9505  25 m  1:22.54   
33  182  Nömm Malkolm  2005  SS04  AT6905  25 m  1:23.22   
34  143  Fällman Axel  2005  Ö-VIKS ASS  AC7305  50 m  1:27.39   
35  12  Hedin Gustav  2005  HUDIKSVALL  AA0115  25 m  1:33.37   
36  102  Lindberg Axel  2006  UMEÅ SS  AL6106  25 m  1:37.25   
37  79  Brändström Theodore  2009  UMEÅ SS  AB9109  25 m  1:41.06   
38  117  Thorén Lukas  2007  UMEÅ SS  AD4307  25 m  1:47.66   
39  266  Do Igor  2007  SOLLEFTEÅ  AC4507  50 m  1:55.84   
40  93  Hellström Melvin  2008  UMEÅ SS  AH2308  25 m  1:56.54   
41  106  Nordberg Leo  2006  UMEÅ SS  AQ2106  25 m  1:57.38   
42  33  Gustafsson Elias  2006  HÖRNEFORS  AJ8306  25 m     
43  48  Thylander Theo  2007  KRAMFORS  AJ8907  25 m     
44  197  Björk Albert  2006  IKSU  AG4706  25 m     
45  237  Palm Erik  2005  HÖGAKUSTEN    25 m     
46  250  Brännström Anton  2002  Ö-VIKS ASS  AT3102  25 m     
47  260  Lundström Felix  2006  Ö-VIKS ASS  AP9306  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  09 december 2017 
Licensierad till: Örnsköldsviks Allmänna SS  Utskriftstid  07:31 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner